Článek

Cesty Jiřího Hauschky hledají jasný cíl

 
V pražské Art & Event Gallery Černá labuť si lze až do konce ledna prohlédnout výstavu malíře Jiřího Hauschky. Jako jeden z prvních našich tvůrců se ztotožnil s hnutím stuckistů. Tito výtvarníci preferují návrat ke klasickým postupům a vyhraňují se proti konceptuálnímu umění.
21.01.2016 11:30 |

podobné články

Podobné články

EU Parlament podpořil závazný cíl růstu obnovitelných zdrojů i snižování emisí do roku 2030

 
Europoslanci dnes podpořili potřebu pevně stanoveného cíle pro další růst obnovitelných zdrojů alespoň o 30 procent do roku 2030. Jde o jasnou zprávu, že podporují navýšení množství čisté energie z větrných, solárních nebo biomasových zdrojů. Oproti návrhu Evropské komise navrhli europoslanci cíl pro EU28 o tři procenta vyšší, současně zdůraznili potřebu, aby byl cíl realizován přes jasné politiky členských států. Vedle závazku navyšování podílu zelené energetiky podpořili také cíl pro snižování emisí (40 procent do roku 2030) a zvyšování energetické efektivity (na 40 procent do roku 2030).
05.02.2014 18:00 |

podobné články

SPOZ: Vojtěch Jasný podpořil Miloše Zemana jako kandidáta na prezidenta republiky

 
Vojtěch Jasný je česko-americký scénárista, filmový režisér a vysokoškolský pedagog. V průběhu besedy s občany v Bystrém u Poličky osobně podpořil kandidaturu Miloše Zemana na post prezidenta České republiky.Jasný podpořil Miloše Zemana jako kandidáta na prezidenta republiky
12.10.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Jasný (16 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

Akciová společnost Cíl patřící ČSSD je blízko krachu

 
Sociálnědemokratická akciová společnost Cíl se podle auditora blíží krachu. Ocitla se podle jeho zprávy za rok 2010 ve vážných finančních problémech. Pokud tedy nezačne řešit nynější situaci, může Cíl padnout.
04.08.2011 20:30 |

podobné články

Sehnalová (ČSSD): Komise opustila svůj cíl na snížení počtu těžkých zranění na silnicích

 
Evropská komise včera zveřejnila přezkum silniční bezpečnosti, který měl obsahovat i dlouho očekávaný strategický cíl Evropské unie ke snížení počtu těžkých zranění na silnicích. Tento cíl byl ale z konečného znění dokumentu vynechán.
12.06.2015 05:35 |

podobné články

"Zlobivé" manželky si přes internet denně hledají nové milence! Cíl? Bouřlivý, nevázaný sex

 
Čím dál více vdaných žen si dnes ve společnosti i nadále drží svou seriózní masku, avšak v soukromí ze sebe všechno, co je svazuje, doslova strhávají… A hledají na netu muže, s kterými by mohly v sexu zakusit něco zcela nové, intenzivní a bouřlivé!
07.01.2016 17:05 |

podobné články

Dovolená na firmu? Finanční úřad kontroluje služební cesty během prázdnin mnohem důkladněji

 
Podezřelé zahraniční cesty zahrnuté v daních? To je pro finanční úřad jako pro býka červená barva. Speciálně letní období dovolených sledují kontroloři velmi bedlivě. Daňoví poradci proto varují: Vykazování rodinné dovolené jako pracovní cesty je více než rizikové, skutečné služební cesty během prázdnin je vhodné doložit o to pečlivěji.
11.06.2014 12:00 |

podobné články

Vojtěch Jasný převzal ve Varech Cenu prezidenta festivalu

 
Sedmaosmdesátiletý český režisér Vojtěch Jasný převzal v sobotu v karlovarském hotelu Thermal Cenu prezidenta festivalu z rukou Jiřího Bartošky.
29.06.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Jasný (16 článků)

Brankář Čech: Náš cíl se přiblížil, jsme v polovině cesty na EURO

 
I po třetím kvalifikačním utkání zůstali čeští fotbalisté stoprocentní. Po výhrách nad Nizozemskem a Tureckem vybojovali tři body také na půdě Kazachstánu (4:2) a podle brankáře Petra Čecha se národní tým nachází v polovině cesty na mistrovství Evropy 2016.
14.10.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

„Není cesty zpět“ – šestý ročník dopravně bezpečnostní akce DPP a Policie ČR

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) a Policie ČR představí během října již šestý ročník projektu „Není cesty zpět,“ který má za cíl upozornit chodce na rizika spojená s každodenním provozem tramvají. Akce potrvá deset dní – od 12. do 22. října 2015. Kampaň je zaměřena především na školáky.
09.10.2015 20:01 |

podobné články

Besser pravděpodobně končí ve vládě. Vaz mu zlomila korupční aféra

 
AKTUALIZOVÁNO. Premiér Petr Nečas (ODS) má jasný názor na pokračování ministra kultury Jiřího Bessera ve vládě. Chce ho ale sdělit nejprve Besserovi, který se vrací ze zahraniční cesty ve středu večer. Nečas to dnes řekl novinářům. Politici vládních stran ve sněmovních kuloárech řekli, že Besser ve vládě s největší pravděpodobností skončí. TOP 09 a Starostové a nezávislí (STAN), kteří Bessera do vlády nominovali, nyní ale řeší otázku, kým ho nahradit.
06.12.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Jiří Besser (319 článků)

Besser asi skončí. Nečas čeká na jeho návrat z Říma

 
Premiér Petr Nečas (ODS) má jasný názor na pokračování ministra kultury Jiřího Bessera ve vládě. Chce ho ale sdělit nejprve Besserovi, který se vrací ze zahraniční cesty ve středu večer. Nečas to dnes řekl novinářům. Politici vládních stran ČTK ve sněmovních kuloárech řekli, že Besser ve vládě s největší pravděpodobností skončí. TOP 09 a Starostové a nezávislí (STAN), kteří Bessera do vlády nominovali, nyní ale řeší otázku, kým ho nahradit.
06.12.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Jiří Besser (319 článků)

Bessera prý ve vládě nahradí Hanáková z TOP 09

 
Novou ministryní kultury by se měla stát poslankyně TOP 09 a Starostové Alena Hanáková. Informuje o tom server Aktuálně.cz. Ve funkci má nahradit Jiřího Bessera, který v majetkovém přiznání zatajil svůj podíl ve firmě Comoros Group. Podle politiků vládních stran proto zřejmě jako ministr skončí. Premiér Petr Nečas (ODS) má jasný názor na jeho pokračování ve vládě, chce ho ale sdělit nejprve Besserovi, který se vrací ze zahraniční cesty dnes večer.
07.12.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Jiří Besser (319 článků) , Alena Hanáková (318 článků)

Chyba rozhodčích v NHL: neuznali Detroitu jasný gól

 
Neuvěřitelná chyba rozhodčích v NHL připravila Detroit o body proti Dallasu. Nebyl uznán jasný gól Brada Maye.
19.11.2009 14:05 |

podobné články

Nečas už má své favority, Bendl mezi nimi není

 
Kdo by měl příští víkend na kongresu zasednout do vedení ODS? Její lídr a jasný favorit na stranického šéfa i premiéra Petr Nečas to poprvé veřejně uvedl v rozhovoru pro dnešní Právo. „ODS dostala jasný vzkaz od voličů, že musí projít procesem určitých změn včetně určité personální obměny. To je mimo vší pochybnost,“ uvedl Nečas týden před klíčovým kongresem ODS.
12.06.2010 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Vláda bude znovu jednat o vyrovnání s církvemi, postoj VV není jasný

 
Vláda se na prvním zasedání v novém roce vrátí k návrhu zákona o vyrovnání s církvemi, stále přitom není jasný postoj ministrů nejmenší vládní strany. Politici Věcí veřejných chtějí vědět, kde stát vezme peníze na výplaty finančních kompenzací, o dalším postupu jednali v úterý v předsednictvu a sněmovním klubu bez výsledku. Informuje agentura ČTK.
04.01.2012 07:00 |

podobné články

Kamera natočila zářící meteor, lidé kvůli němu volali na tísňové linky

 
Minulé pondělí před druhou hodinou ranní vyděsilo obyvatele obcí v severní část Jižní Karolíny hlasité dunění a jasný záblesk světla. Mnozí lidé daleko od pravdy, k zemi se řítil jasný meteor. Prozářil celou oblohu.
21.02.2012 06:45 |

podobné články

Kamera natočila zářící objekt, vyděšení lidé volali na tísňové linky

 
Minulé pondělí před druhou hodinou ranní vyděsilo obyvatele obcí v severní části Jižní Karolíny hlasité dunění a jasný záblesk světla. Mnozí lidé, kteří volali na tísňové linky, nebyli daleko od pravdy, k zemi se skutečně řítil jasný meteor. Prozářil celou oblohu.
21.02.2012 08:00 |

podobné články

Policie má jasný důkaz a obvinila Ratha z přijetí úplatku

 
David Rath byl v úterý obviněn z trestného činu přijetí úplatku. Zadržen byl bezprostředně po tomto činu. Přímo v rukách měl sedm miliónů korun. Na brífinku to řekla dozorová státní zástupkyně Lenka Bradáčová a tím, že jde o jasný důkaz.
15.05.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4272 článků)

Bárta (VV): Slova vicepremiérky Peake jsou ta nejtragičtější

 
Myslím, že na tom, co jsme tady nyní slyšeli od paní vicepremiérky, je nejtragičtější to, když říká, že ona závidí opozici to, že má opozice jasný názor, že ona ho jasný nemá.
19.07.2012 07:20 |

podobné články