Čeští skokani skončili na úvod SP pátí, triumf slavili Němci

Čeští skokani na lyžích vstoupili do nového ročníku Světového poháru pátým místem v soutěži družstev v Klingenthalu. Loňské vítězství obhájili domácí Němci, kteří o první místo svedli napínavý souboj s dlouho vedoucími Slovinci.
21.11.2015 18:45 |

Větrnou loterii ve Willingenu ovládli Němci, čeští skokané skončili pátí

Čeští skokani na lyžích Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka skončili pátí v závodu družstev Světového poháru ve Willingenu. Jednokolový závod, který značně ovlivnilo nepříznivé počasí, vyhráli domácí Němci.
09.01.2016 20:15 |

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Junioři skončili pátí! Porazili Slovensko 5:2

Čeští junioři vyhráli na mistrovství světa v Kanadě nad Slovenskem 5:2. V celkovém žebříčku tak skončili pátí.
05.01.2012 07:05 |

Češti skokani obsadili na MS ve skoku družstev osmé místo

Čeští skokani na lyžích ve složení Jakub Janda, Jan Matura, Roman Koudelka a Lukáš Hlava skončili na Mistrovství světa ve skoku na lyžích osmí. Souboj družstev švédském Falunu ovládli Norové. Druhou příčku obsadili Rakušané a třetí místo Poláci.
01.03.2015 09:31 |

Čeští skokani vyrazili do Engelbergu, trénink jim zkomplikovalo počasí

Čeští skokani na lyžích vyrazili ve čtvrtek ráno do švýcarského Engelbergu, kde je o víkendu čekají celkem tři závody Světového poháru.
16.12.2010 12:50 |

Šokující průzkum mezi thajskými prostitutkami: Slováci jsou nejlepší, Češi pátí!

Thajsko, které je kromě svých přírodních krás a vynikající kuchyně, také cílem sexuálních turistů tuto klientelu rozhodně nezavrhuje. Tamní vědci dokonce uspořádali výzkum mezi thajskými prostitutkami o nejoblíbenějšího sexuchtivého cizince. Kdo vyhrál? Slováci! Češi jsou pátí...
11.01.2012 15:50 |

Skokani na lyžích mají za sebou první trénink na můstku

Čeští skokani na lyžích mají za sebou pod staronovým trenérem Davidem Jiroutkem první přípravu na můstku.
05.06.2009 14:40 |

Čeští skokani skončili ve Willingenu osmí

Rakušané vyhráli týmový závod Světového poháru družstev na můstku ve Willingenu před Němci a Poláky.
29.01.2011 19:00 |

Skokani mají napilno, ropuchy zatím vyčkávají

Jako utržené ze řetězu spěchaly ve čtvrtek žáby, konkrétně skokani hnědí, klást vajíčka do horního rybníka v Hamrech na Prostějovsku. Naopak ropuchy obecné nechávalo včerejší rekordně teplé počasí ještě v klidu a k aktu rozmnožování nespěchaly.
19.04.2013 06:15 |

Skokani v Praze zářili. Uchov vyrovnal evropský rekord, Vlašičová skočila dva metry

Skokani do výšky ozdobili dnešní mezinárodní atletický mítink v pražské O2 Areně. Rus Ivan Uchov vyrovnal halový i absolutní evropský rekord 242 cm, Chorvatka Blanka Vlašičová překonala dvoumetrovou hranici.
25.02.2014 21:30 |

Osobnosti: Blanka Vlašičová (9 článků)

V lomu už se trénuje na High Jump! Tohle jsou naši nejlepší a hlavně nejvíc sexy skokani!

Hi, hi, hi, high jump! Vyfreečkovaná letní akce se blíží a skokani trénují ostošest!
22.07.2015 07:26 |

Němci porazili Francii 3:2 v prodloužení

Duel, který po výhře Slováků nad Američany již nemohl nijak významně ovlivnit skupinu v Helsinkách, rozhodl svým druhým dnešním zásahem kapitán vítězů Christian Ehrhoff. Němci skončí ve skupině pátí, jen těsně za postupovými pozicemi do vyřazovacích bojů.
14.05.2013 19:00 |

Osobnosti: Christian Ehrhoff (4 články)

Čeští hokejisté v přímém boji o triumf v EHT podlehli Rusku 1:2

Čeští hokejisté prohráli na závěr Českých her v Brně s Ruskem v přímém souboji o celkový triumf v Euro Hockey Tour 1:2 a skončili druzí o pět bodů za sbornou. Tým kouče Aloise Hadamczika vedl v generálce na mistrovství světa od páté minuty po trefě Ivana Rachůnka, ale v druhé třetině skóre otočili Jegor Averin a Kirill Petrov. V tabulce turnaje odsunuli Rusové český tým na třetí pozici.
28.04.2013 22:00 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Ivan Rachůnek (22 článků)

Čeští atleti se v elitě na ME družstev neudrželi, opory byly zraněné

Čeští atleti skončili v Superlize mistrovství Evropy družstev ve Stockholmu desátí a po roce opět sestoupili do první ligy společně s Portugalci a Švédy. Titul bez problémů obhájili atleti Ruska, druzí skončili Němci, třetí místo obsadila Ukrajina.
19.06.2011 19:10 |

Tři čeští skokani na úvod SP bodovali, v Kuusamu vyhrál Kofler

Nejlepší z českých skokanů na lyžích byl v prvním závodě Světového poháru 17. Jakub Janda.
28.11.2010 16:30 |

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Čeští skokani na lyžích se trápí, nejlepší je zatím rozlámaný Janda

Hodně rozpačitý je zatím úvod letošní sezony z pohledu českých skokanů na lyžích. Doma v Harrachově, kam se přesune Světový pohár o nadcházejícím víkendu, by ovšem chtěli vylepšit dojem.
06.12.2010 13:05 |

Euro pokračuje „skupinou smrti“, Němci se chystají na Ronalda

Na mistrovství Evropy ve fotbale dojde na první zápasy ve "skupině smrti", jak je označována skupina B s Německem, Nizozemskem, Portugalskem a Dánskem. Úřadující vicemistři světa Nizozemci na úvod vyzvou mistry Evropy z roku 1992 Dány. Němci, bronzový tým z posledního MS, se poměří s Portugalci, v jejichž středu je jeden ze dvou nejlepších hráčů světa Cristiano Ronaldo. A právě na jeho uhlídání se Němci soustředí.
08.06.2012 13:25 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (460 článků)

Němci řádili ve Hřensku. Slavili Den otců

Jako každoročně se stovky Němců vrhnly se za zábavou a nezřízeným pitím do Hřenska. Slavili Den otců.
22.05.2009 09:10 |

Češi mají jedno z nejdražších volání. Jak na operátory „vyzrát“ a ušetřit?

Čeští mobilní operátoři jsou pátí nejdražší v rámci zemí Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). V porovnání s cizinou tedy Češi telefonují dráž a vypadá to, že v blízké době se nic nezmění. Podle kritiků totiž tři největší čeští operátoři nejsou konkurenti, ale oligopol, který má totožné parametry nabídek, a drží tak ceny schválně nahoře. Chcete přesto zkusit ušetřit za telefon? Máme pro vás pár triků.
03.04.2016 06:10 |

SKVĚLÉ! Junioři skončili na MS pátí, rozstříleli Slováky

Na nejlepší umístění za poslední čtyři roky dosáhla česká hokejová reprezentace do 20 let na mistrovství světa v Kanadě, kde obsadila konečnou pátou příčku. Rozhodlo o tom středeční vítězství nad Slováky 5:2, už po první třetině vedl juniorský výběr o tři góly.
05.01.2012 07:20 |