Češti skokani obsadili na MS ve skoku družstev osmé místo

Čeští skokani na lyžích ve složení Jakub Janda, Jan Matura, Roman Koudelka a Lukáš Hlava skončili na Mistrovství světa ve skoku na lyžích osmí. Souboj družstev švédském Falunu ovládli Norové. Druhou příčku obsadili Rakušané a třetí místo Poláci.
01.03.2015 09:31 |

Osobnosti: Jakub Janda (336 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Čeští skokani obsadili na MS na velkém můstku osmé místo

Kvarteto českých skokanů na lyžích Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka obsadilo v závodě družstev na velkém můstku na mistrovství světa v Oslu osmé místo.
05.03.2011 17:50 |

Čeští skokani skončili na úvod SP pátí, triumf slavili Němci

Čeští skokani na lyžích vstoupili do nového ročníku Světového poháru pátým místem v soutěži družstev v Klingenthalu. Loňské vítězství obhájili domácí Němci, kteří o první místo svedli napínavý souboj s dlouho vedoucími Slovinci.
21.11.2015 18:45 |

Čeští skokani vyrazili do Engelbergu, trénink jim zkomplikovalo počasí

Čeští skokani na lyžích vyrazili ve čtvrtek ráno do švýcarského Engelbergu, kde je o víkendu čekají celkem tři závody Světového poháru.
16.12.2010 12:50 |

Výsledky soutěže Výrobní družstvo roku vyhlášeny

V rámci 24. valného shromáždění Svazu českých a moravských výrobních družstev, které se konalo v pondělí 22. června v Nymburku, byly vyhlášeny výsledky 4. ročníku soutěže Výrobní družstvo roku. První místo v kategorii družstev s nejlepšími ekonomickými výsledky obsadilo Dřevozpracující družstvo Lukavec. V kategorii družstev zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením se na první pozici umístilo výrobní družstvo Otava Písek.
23.06.2015 16:17 |

Výrobní družstva již znají výsledky soutěže

Svaz českých a moravských výrobních družstev vyhlásil v rámci programu 25. valného shromáždění, které se konalo v pondělí 27. června v Nymburku, výsledky 5. ročníku soutěže Výrobní družstvo roku. První místo v kategorii družstev s nejlepšími ekonomickými výsledky obsadilo Dřevozpracující družstvo Lukavec. V kategorii družstev zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením se na první pozici umístilo výrobní družstvo Otava Písek.
03.07.2016 17:45 |

Skokani na lyžích mají za sebou první trénink na můstku

Čeští skokani na lyžích mají za sebou pod staronovým trenérem Davidem Jiroutkem první přípravu na můstku.
05.06.2009 14:40 |

SČMVD: Do Výkonného výboru CICOPA byl zvolen JUDr. Rostislav Dvořák

Na jednání Valného shromáždění celosvětové organizace družstev ICA a sektorové organizace výrobních družstev CICOPA, které se konalo 14. listopadu 2015 v turecké Antalyi, byl zvolen JUDr. Rostislav Dvořák, předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev, společně s dalšími devíti představiteli výrobního družstevnictví z různých kontinentů světa, členem nejvyššího orgánu organizace – Výkonného výboru CICOPA (Executive Committee).
16.11.2015 10:56 |

Dluhy, přelidnění bytů, štěnice. Sedmadvacet odborníků z ministerstev, úřadu vlády či bytových družstev předloží řešení pro kvalitnější bydlení

Premiér Bohuslav Sobotka a členové jeho vládního týmu dostanou na stůl k projednání komplexní materiál pojednávající o aktuálních problémech v segmentu bydlení. O jeho znění debatovalo v pátek v mosteckém Stavebním bytovém družstvu Krušnohor dvacet sedm odborníků z ministerstev vnitra, spravedlnosti, práce a sociálních věcí, zdravotnictví, pro místní rozvoj, z Úřadu vlády ČR, Agentury pro sociální začleňování, právníci zabývající se bytovou problematikou, lidé ze Svazu českých a moravských bytových družstev, Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků ČR, ústecký senátor Jaroslav Doubrava, vedení Bytového družstva Družba Ústí nad Labem, SBD Krušnohor Most a statutárního města Most.
12.03.2016 12:10 |

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (195 článků) , Bohuslav Sobotka (8684 článků)

Už je pět minut po dvanácté, říká nový předseda Rady bytových družstev František Ryba

ROZHOVOR František Ryba, místopředseda představenstva a ředitel Stavebního bytového družstva Krušnohor Most, byl zvolen do funkce předsedy Rady bytových družstev severočeské oblasti (Ústecký a Liberecký kraj). František Ryba se zároveň stal i členem představenstva celostátního Svazu českých a moravských bytových družstev.
17.01.2017 13:05 |

SČMVD: Předseda Dvořák byl zvolen do představenstva Družstev Evropa

Předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev JUDr. Rostislav Dvořák byl na jednání valného shromáždění delegátů evropských družstev, které se konalo ve dnech 27.–28. dubna 2017 na Maltě, zvolen do představenstva nejvýznamnější evropské družstevní organizace Družstva Evropa (Cooperatives Europe).
04.05.2017 13:15 |

Větrnou loterii ve Willingenu ovládli Němci, čeští skokané skončili pátí

Čeští skokani na lyžích Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka skončili pátí v závodu družstev Světového poháru ve Willingenu. Jednokolový závod, který značně ovlivnilo nepříznivé počasí, vyhráli domácí Němci.
09.01.2016 20:15 |

Čeští atleti se v elitě na ME družstev neudrželi, opory byly zraněné

Čeští atleti skončili v Superlize mistrovství Evropy družstev ve Stockholmu desátí a po roce opět sestoupili do první ligy společně s Portugalci a Švédy. Titul bez problémů obhájili atleti Ruska, druzí skončili Němci, třetí místo obsadila Ukrajina.
19.06.2011 19:10 |

Skokani mají napilno, ropuchy zatím vyčkávají

Jako utržené ze řetězu spěchaly ve čtvrtek žáby, konkrétně skokani hnědí, klást vajíčka do horního rybníka v Hamrech na Prostějovsku. Naopak ropuchy obecné nechávalo včerejší rekordně teplé počasí ještě v klidu a k aktu rozmnožování nespěchaly.
19.04.2013 06:15 |

Skokani v Praze zářili. Uchov vyrovnal evropský rekord, Vlašičová skočila dva metry

Skokani do výšky ozdobili dnešní mezinárodní atletický mítink v pražské O2 Areně. Rus Ivan Uchov vyrovnal halový i absolutní evropský rekord 242 cm, Chorvatka Blanka Vlašičová překonala dvoumetrovou hranici.
25.02.2014 21:30 |

Osobnosti: Blanka Vlašičová (9 článků)

V lomu už se trénuje na High Jump! Tohle jsou naši nejlepší a hlavně nejvíc sexy skokani!

Hi, hi, hi, high jump! Vyfreečkovaná letní akce se blíží a skokani trénují ostošest!
22.07.2015 07:26 |

Čeští skokani skončili ve Willingenu osmí

Rakušané vyhráli týmový závod Světového poháru družstev na můstku ve Willingenu před Němci a Poláky.
29.01.2011 19:00 |

Čeští stolní tenisté na MS družstev prohráli se Švédskem

Čeští stolní tenisté v třetím vystoupení na mistrovství světa družstev prohráli. V Moskvě dnes podlehli Švédsku 1:3. Duel se Seveřany měl dramatický průběh a tři ze čtyř zápasů se rozhodovaly až v pátém setu.
25.05.2010 12:55 |

Čeští atleti vyhráli první ligu ME družstev a jsou v superlize

Čeští atleti potvrdili roli favoritů a s přehledem vyhráli první ligu mistrovství Evropy družstev v Budapešti. Díky zisku 355,5 bodu postoupili do příštího ročníku superligy.
21.06.2010 14:10 |