Češti skokani obsadili na MS ve skoku družstev osmé místo

Čeští skokani na lyžích ve složení Jakub Janda, Jan Matura, Roman Koudelka a Lukáš Hlava skončili na Mistrovství světa ve skoku na lyžích osmí. Souboj družstev švédském Falunu ovládli Norové. Druhou příčku obsadili Rakušané a třetí místo Poláci.
01.03.2015 09:31 |

Osobnosti: Jakub Janda (316 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Čeští skokani obsadili na MS na velkém můstku osmé místo

Kvarteto českých skokanů na lyžích Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka obsadilo v závodě družstev na velkém můstku na mistrovství světa v Oslu osmé místo.
05.03.2011 17:50 |

Čeští skokani skončili na úvod SP pátí, triumf slavili Němci

Čeští skokani na lyžích vstoupili do nového ročníku Světového poháru pátým místem v soutěži družstev v Klingenthalu. Loňské vítězství obhájili domácí Němci, kteří o první místo svedli napínavý souboj s dlouho vedoucími Slovinci.
21.11.2015 18:45 |

Čeští skokani vyrazili do Engelbergu, trénink jim zkomplikovalo počasí

Čeští skokani na lyžích vyrazili ve čtvrtek ráno do švýcarského Engelbergu, kde je o víkendu čekají celkem tři závody Světového poháru.
16.12.2010 12:50 |

Výsledky soutěže Výrobní družstvo roku vyhlášeny

V rámci 24. valného shromáždění Svazu českých a moravských výrobních družstev, které se konalo v pondělí 22. června v Nymburku, byly vyhlášeny výsledky 4. ročníku soutěže Výrobní družstvo roku. První místo v kategorii družstev s nejlepšími ekonomickými výsledky obsadilo Dřevozpracující družstvo Lukavec. V kategorii družstev zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením se na první pozici umístilo výrobní družstvo Otava Písek.
23.06.2015 16:17 |

Výrobní družstva již znají výsledky soutěže

Svaz českých a moravských výrobních družstev vyhlásil v rámci programu 25. valného shromáždění, které se konalo v pondělí 27. června v Nymburku, výsledky 5. ročníku soutěže Výrobní družstvo roku. První místo v kategorii družstev s nejlepšími ekonomickými výsledky obsadilo Dřevozpracující družstvo Lukavec. V kategorii družstev zaměstnávajících osoby se zdravotním postižením se na první pozici umístilo výrobní družstvo Otava Písek.
03.07.2016 17:45 |

Skokani na lyžích mají za sebou první trénink na můstku

Čeští skokani na lyžích mají za sebou pod staronovým trenérem Davidem Jiroutkem první přípravu na můstku.
05.06.2009 14:40 |

SČMVD: Do Výkonného výboru CICOPA byl zvolen JUDr. Rostislav Dvořák

Na jednání Valného shromáždění celosvětové organizace družstev ICA a sektorové organizace výrobních družstev CICOPA, které se konalo 14. listopadu 2015 v turecké Antalyi, byl zvolen JUDr. Rostislav Dvořák, předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev, společně s dalšími devíti představiteli výrobního družstevnictví z různých kontinentů světa, členem nejvyššího orgánu organizace – Výkonného výboru CICOPA (Executive Committee).
16.11.2015 10:56 |

Dluhy, přelidnění bytů, štěnice. Sedmadvacet odborníků z ministerstev, úřadu vlády či bytových družstev předloží řešení pro kvalitnější bydlení

Premiér Bohuslav Sobotka a členové jeho vládního týmu dostanou na stůl k projednání komplexní materiál pojednávající o aktuálních problémech v segmentu bydlení. O jeho znění debatovalo v pátek v mosteckém Stavebním bytovém družstvu Krušnohor dvacet sedm odborníků z ministerstev vnitra, spravedlnosti, práce a sociálních věcí, zdravotnictví, pro místní rozvoj, z Úřadu vlády ČR, Agentury pro sociální začleňování, právníci zabývající se bytovou problematikou, lidé ze Svazu českých a moravských bytových družstev, Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků ČR, ústecký senátor Jaroslav Doubrava, vedení Bytového družstva Družba Ústí nad Labem, SBD Krušnohor Most a statutárního města Most.
12.03.2016 12:10 |

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (191 článků) , Bohuslav Sobotka (8231 článků)

Už je pět minut po dvanácté, říká nový předseda Rady bytových družstev František Ryba

ROZHOVOR František Ryba, místopředseda představenstva a ředitel Stavebního bytového družstva Krušnohor Most, byl zvolen do funkce předsedy Rady bytových družstev severočeské oblasti (Ústecký a Liberecký kraj). František Ryba se zároveň stal i členem představenstva celostátního Svazu českých a moravských bytových družstev.
17.01.2017 13:05 |

Větrnou loterii ve Willingenu ovládli Němci, čeští skokané skončili pátí

Čeští skokani na lyžích Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka skončili pátí v závodu družstev Světového poháru ve Willingenu. Jednokolový závod, který značně ovlivnilo nepříznivé počasí, vyhráli domácí Němci.
09.01.2016 20:15 |

Čeští atleti se v elitě na ME družstev neudrželi, opory byly zraněné

Čeští atleti skončili v Superlize mistrovství Evropy družstev ve Stockholmu desátí a po roce opět sestoupili do první ligy společně s Portugalci a Švédy. Titul bez problémů obhájili atleti Ruska, druzí skončili Němci, třetí místo obsadila Ukrajina.
19.06.2011 19:10 |

Skokani mají napilno, ropuchy zatím vyčkávají

Jako utržené ze řetězu spěchaly ve čtvrtek žáby, konkrétně skokani hnědí, klást vajíčka do horního rybníka v Hamrech na Prostějovsku. Naopak ropuchy obecné nechávalo včerejší rekordně teplé počasí ještě v klidu a k aktu rozmnožování nespěchaly.
19.04.2013 06:15 |

Skokani v Praze zářili. Uchov vyrovnal evropský rekord, Vlašičová skočila dva metry

Skokani do výšky ozdobili dnešní mezinárodní atletický mítink v pražské O2 Areně. Rus Ivan Uchov vyrovnal halový i absolutní evropský rekord 242 cm, Chorvatka Blanka Vlašičová překonala dvoumetrovou hranici.
25.02.2014 21:30 |

Osobnosti: Blanka Vlašičová (9 článků)

V lomu už se trénuje na High Jump! Tohle jsou naši nejlepší a hlavně nejvíc sexy skokani!

Hi, hi, hi, high jump! Vyfreečkovaná letní akce se blíží a skokani trénují ostošest!
22.07.2015 07:26 |

Čeští skokani skončili ve Willingenu osmí

Rakušané vyhráli týmový závod Světového poháru družstev na můstku ve Willingenu před Němci a Poláky.
29.01.2011 19:00 |

Čeští stolní tenisté na MS družstev prohráli se Švédskem

Čeští stolní tenisté v třetím vystoupení na mistrovství světa družstev prohráli. V Moskvě dnes podlehli Švédsku 1:3. Duel se Seveřany měl dramatický průběh a tři ze čtyř zápasů se rozhodovaly až v pátém setu.
25.05.2010 12:55 |

Čeští atleti vyhráli první ligu ME družstev a jsou v superlize

Čeští atleti potvrdili roli favoritů a s přehledem vyhráli první ligu mistrovství Evropy družstev v Budapešti. Díky zisku 355,5 bodu postoupili do příštího ročníku superligy.
21.06.2010 14:10 |