Čeští sdruženáři v Lillehammeru znovu bodovali. Vyhrál Němec Edelmann

Tři čeští sdruženáři se podobně jako v sobotním závodě dostali do bodované třicítky. Poprvé v kariéře se z vítězství ve Světovém poháru radoval Němec Tino Edelmann.
06.12.2009 14:10 |

Závod sdruženářů vyhrál v Kuusamu Edelmann, Čechům se příliš nedařilo

Němec Tino Edelmann vyhrál v sobotu ve finském Kuusamu závod Světového poháru v severské kombinaci před Jannem Ryynänem z Finska a Japoncem Akitem Watabem. Čechům se nedařilo. Nejlepší byl Aleš Vodseďálek na 23. místě.

Sdruženáři hodili zpackanou sezonu za hlavu, na MS chtějí uspět

S odhodláním bojovat a zlomit nepřízeň osudu v sezoně vstoupí do mistrovství světa čeští sdruženáři.
26.02.2011 08:30 |

Rakušan Morgenstern vyhrál závod SP skokanů na lyžích v Lillehammeru

Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern vyhrál v sobotu závod Světového poháru v norském Lillehammeru před domácími reprezentanty Johanem Remenem Eversenem a Tomem Hildem.
04.12.2010 19:15 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Tom Hilde (5 článků)

Churavý se Slavíkem bodovali v závodě v severské kombinaci

Němec Eric Frenzel vyhrál v norském Lillehammeru "penaltový" závod Světového poháru v severské kombinaci před Jasonem Lamy Chappuisem z Francie a svým krajanem Björnem Kircheisenem. Tomáš Slavík a Pavel Churavý dosáhli na bodovaná umístění.
04.12.2011 15:25 |

Osobnosti: Pavel Churavý (12 článků) , Jason Lamy Chappuis (13 článků) , Tomáš Slavík (27 článků) , Pavel Němec (60 článků)

Nor Kokslien vyhrál po famózní stíhačce závod sdruženářů v Oberstdorfu, bodovali dva Češi

Čeští sdruženáři Tomáš Slavík a Pavel Churavý skončili v závodě SP v severské kombinaci v německém Oberstdorfu na 26., resp. 30. místě. Zvítězil Nor Mikko Kokslien.
08.01.2012 15:20 |

Osobnosti: Pavel Churavý (12 článků) , Tomáš Slavík (27 článků)

Do druhého kola SP v Lillehammeru postoupili tři čeští skokani

V druhém závodu Světového poháru skokanů na lyžích v Lillehammeru budou bodovat tři Češi.
05.12.2010 15:50 |

Skokané na lyžích zazářili v Lillehammeru. Koudelka byl čtvrtý, Hlava pátý

Ve skvělém světle se představili v závodě Světového poháru v norském Lillehammeru čeští skokané na lyžích Roman Koudelka a Lukáš Hlava, kteří skončili v elitní desítce. Vítězem se stal Rakušan Koffler.
03.12.2011 18:40 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Čeští skokani v kvalifikaci pohořeli. V Lillehammeru uspěl jen Janda

Kvalifikací na závod Světového poháru na můstku v Lillehammeru prošel z pěti českých skokanů pouze Jakub Janda. Janu Maturovi postup do sobotního závodu unikl o jedinou příčku a dvě desetiny bodu.
06.12.2013 16:10 |

Osobnosti: Jakub Janda (373 článků) , Jan Matura (48 článků)

Češi v Lillehammeru zaváleli: Koudelka byl čtvrtý, Janda devátý

Čeští skokani na lyžích mají za sebou nejlepší závod sezony. Roman Koudelka si v norském Lillehammeru dolétl pro čtvrté místo, veterán Jakub Janda skončil devátý. První vítězství v kariéře si připsal domácí skokan Kenneth Gangnes.
06.12.2015 18:10 |

Osobnosti: Jakub Janda (373 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Sdruženář Dvořák se blýskl devátým místem v Lillehammeru

Sdruženář Miroslav Dvořák obsadil deváté místo v sobotním závodu Světového poháru v Lillehammeru a postaral se tak o nejlepší český výsledek v sezoně.
04.12.2010 14:05 |

Osobnosti: Miroslav Dvořák (88 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků)

Sdruženář Dvořák skončil v Lillehammeru osmý

Z prvenství v závodu Světového poháru v severské kombinaci v norském Lillehammeru se radoval Francouz Jason Lamy Chappuis.
05.12.2010 13:55 |

Osobnosti: Jason Lamy Chappuis (13 článků)

Morgenstern získal v Lillehammeru double, Janda byl sedmnáctý

Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern završil svůj úspěšný víkend při dalším pokračování Světového poháru v norském Lillehammeru.
05.12.2010 16:50 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků)

Kowalczyková vyhrála desítku v Lillehammeru, Vrabcová nebodovala

Závod na 10 km klasickou technikou v Lillehammeru vyhrála polská běžkyně na lyžích Justyna Kowalczyková a posunula se na třetí místo v hodnocení Světového poháru, který loni počtvrté vyhrála.
07.12.2013 11:40 |

Schmid vyhrál závod SP v severské kombinaci v Ramsau

Nor Jan Schmid vyhrál v sobotu v rakouském Ramsau závod Světového poháru v severské kombinaci, druhý doběhl Jason Lamy Chappuis z Francie, třetí místo vybojoval lídr seriálu Tino Edelmann z Německa.
10.12.2011 16:00 |

Osobnosti: Jan Schmid (9 článků) , Jason Lamy Chappuis (13 článků)

Čeští sdruženáři v Ramsau znovu úspěšní

Dvořák osmý, Churavý jedenáctý
20.12.2009 18:00 |

Severskou kombinaci v Lillehammeru vyhrál Klemetsen, Čechům se nedařilo

Nor Haavard Klemetsen vyhrál třetí závod seriálu Světového poháru v severské kombinaci.
03.12.2011 14:45 |

Schlierenzauer vrátil Ammannovi porážku, Češi bodovali

Z českých skokanů bodovali Hlava a Cikl
19.12.2009 16:15 |

V dodatečných komunálních volbách bodovali nezávislí

V nových volbách do obecních zastupitelstev vesměs bodovali nezávislí kandidáti a místní sdružení. Z velkých politických stran uspěla výrazněji jen ODS.
03.07.2011 08:40 |