Článek

Čeští kamioňáci natočili praktiky uprchlíků. Vnikají k nim i po 10 a zalézají za palety

 
Pro imigranty je to často jediná možnost, jak se dostat do Velké Británie. Riskují svoje životy, vtěsnávají se na podvozky nebo se vkrádají do nákladních prostor nákladních aut. Pro řidiče z toho mohou plynout nepříjemnosti, pokuty až 76 tisíc korun.
26.06.2015 05:07 |

podobné články

Podobné články

Pohřeb oběti cikánského barona: Kamarádi kamioňáci naposledy zatroubili Martinovi V. (†34)

 
„Všichni syna znali a měli ho rádi. On žádné nepřátele neměl, jen jednoho idiota!“ nebral si servítky táta ubodaného bývalého vyhazovače Martina (†34). Tomu v sobotu v poledne přijeli naposledy do Moravských Budějovic zatroubit kamarádi kamioňáci.
02.03.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (18 článků) , Tom Martin (24 článků)

Shořely krby, oblečení i palety

 
Požár propukl v noci na pátek ve skladovací hale na železničním nádraží v Broumově na Náchodsku, ve které měly firmy krbové zboží, dřevěné palety a místní občanské sdružení Diakonie v ní skladovalo oblečení.
22.05.2009 15:55 |

podobné články

Ženu zavalily palety s cihlami, nepřežila

 
V areálu jednoho ze závodů v Ostravě se v pondělí sesunuly palety s cihlami na pětačtyřicetiletou ženu. Pracovnice byla na místě mrtvá. Informovala o tom mluvčí policie Gabriela Holčáková.
09.05.2011 19:30 |

podobné články

Padělatelská rarita. Celníci v Rakovníku zabavili přes 2000 falešných palet

 
České firmy a další zájemci by si měli dát pozor i při nákupu palet. Nelze totiž vyloučit, že palety, které si pořídí, budou padělané a neprošly kontrolou kvality. Přesně takové zboží odhalili středočeští celníci v minulém týdnu v průmyslovém areálu v Rakovníku. Ve výrobně palet zajistili 2369 kusů neoprávněně označených ochrannou známkou Společenství „EPAL“. Palety budou nejspíše zničeny.
18.08.2015 17:30 |

podobné články

Skrýše uprchlíků: Zalézají do kontejnerů a doufají, že je v cíli někdo najde

 
Aby se dostali do Německa, volí migranti nezřídka i velmi riskantní cesty. Stále více jich v posledních měsících využívá kontejnery nákladních vlaků nebo prostory nákladních aut, které převážejí, napsal list Die Welt.
02.01.2017 11:20 |

podobné články

Uprchlíci versus Češi: Tohle už je válka!

 
S uprchlíky bojují i čeští kamioňáci, zejména ti mířící na britské ostrovy. Podél příjezdové silnice k přístavu ve francouzském Calais se poflakují stovky uprchlíků. Stojí u vozovky a čekají na šanci dostat se v nákladním prostoru auta do Velké Británie. Jenže... Za každého černého pasažéra zaplatí řidič mastnou pokutu 76 500 Kč! Aha! získalo video, kde je vidět, jak naskakují do jedoucího kamionu.
26.06.2015 05:05 |

podobné články

One Direction natočili bláznivý klip pro charitu!

 
Kluci z One Direction natočili amatérskou kamerou klip k písni One Way Or Another (Teenage Kicks), který natočili pro charitativní organizaci Comic Relief.
22.02.2013 17:05 |

podobné články

Vystrašení kamioňáci o nájezdech uprchlíků: Jde nám o život!

 
Jsou to dospělí a statní chlapi, ale stejně se bojí o život. To, co zažívají slovenští řidiči kamionů v přístavním městě Calais na cestě do Velké Británie, je doslova jako z hororového snu. Bohužel je to ale realita.
20.06.2015 12:05 |

podobné články

Čeští bezdomovci natočili emotivní video! Ptají se, kde domov můj a kdo jim pomůže

 
Takové video jsme tu ještě neměli! Čeští bezdomovci natočili emotivní klip na Masarykově nádraží v Praze, ve kterém zpívají naši hymnu "Kde domov můj". Chtějí tím poukázat na svou tíživou situaci a podpořit projekt, díky kterému by se mohli "začlenit do společnosti":http://www.extra.cz/chcete-vice-romu-ve-vlade-nova-strategie-by-mela-zvysit-jejich-pocet-v-ridicich-funkcich.
15.07.2014 10:30 |

podobné články

Nebudete si s námi vytírat zadek! Konvičkovci svolali na zítra velkou akci. Natočili video, objednali autobusy. Jen taková drobná chybička...

 
Blok proti islámu pořádá zítra odpoledne na pražském Palackého náměstí demonstraci proti hromadnému přijímání muslimských uprchlíků. A aby nalákal na akci co nejvíce lidí, nepodceňuje propagaci. Šéf uskupení Martin Konvička společně se sociologem Petrem Hamplem a představitelem Úsvitu Markem Černochem natočili video, po sociálních sítích kolují propagační materiály, objednávají se autobusy. „Politici musí vidět, že pokud nás podrazí, budou toho hořce litovat!“ burcují aktivisté.
29.06.2015 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (154 článků)

Umlátí nás čepicemi, bojí se čeští lidé uprchlíků. A vymysleli proti nim obranu

 
Německé úřady chtějí využít bývalou celnici v česko-německém pohraničí k ubytování několika desítek uprchlíků, které v hojných počtech zaplavují zemi našich západních sousedů. Lidé na české straně pohraničí mají strach a snaží se všemožně příchodu uprchlíků zabránit.
12.08.2015 07:56 |

podobné články

Zloději vnikají do domů hlavně okny, tipy hledají i na Facebooku

 
Pachatelé vloupání se do vyhlédnutých objektů nejčastěji dostávají otevřeným nebo špatně zajištěným oknem. Každý desátý zloděj využívá při přípravě vloupání poznatky z Facebooku a dalších sociálních sítí, kde se lidé chlubí nabytým majetkem nebo plánovanou dovolenou. Vyplývá to z průzkumu, který provedl výrobce zabezpečovacích systémů Jablotron mezi českými vězni. 
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Scarlett Johanssonová pobláznila Tchaj-wan. Točí s Bessonem

 
Herečka Scarlett Johanssonová točí akční thriller Lucy na Tchaj-wanu s francouzským režisérem Lucem Bessonem. Toho prý rozčilují tchajwanská média, která kvůli hollywoodské krásce vnikají na místo natáčení a ruší.
23.10.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (292 článků) , Luc Besson (23 článků)

Češi prý vůbec nic nechápou. Jeli jsme na místo, odkud uprchlíci vnikají do EU. Někteří nám tam ale řekli, že...

 
REPORTÁŽ Minimálně tisíc imigrantů každý den dorazí z jižních států do Srbska. Tak hovoří oficiální čísla, neoficiálně mohou být počty mnohem vyšší. Reportér ParlamentníchListů.cz se vypravil do srbské metropole Bělehradu, odkud pravidelně uprchlíci pokračují dále na sever, blíže k hranicím EU. Jen v parku před autobusovým nádražím denně vegetuje až sedm set migrantů.
13.08.2015 10:36 |

podobné články

Tma, řev a beranidlo. Policie vzala útokem varnu pervitinu

 
Je krátce před půlnocí. Klid ve spící vesničce na Tachovsku náhle přerušuje řev, řinčení skla a praskání dřeva. Zakuklení policisté vnikají beranidlem do jednoho z rodinných domů. Finální úder po tříměsíčním sledování přináší kýžený úlovek - dva zatčení muži, jeden přímo při vaření pervitinu v podzemním úkrytu. Bleskový zákrok sledoval přímo v Dlouhém Újezdě reportér Práva.
28.02.2016 12:05 |

podobné články

Vidím z balkonu, jak imigranti vyměšují v parku. Rvačky, násilí. Je přikázáno mlčet. A to jsem snila o klidném stáří, říká paní Jiránková, krajanka z Itálie

 
O tom, jak se hlavně kvůli migrantům změnil život v Itálii, o žebrání, rvačkách i o tom, že na některá místa už mnozí lidé ani nechodí, povyprávěla ParlamentnímListům.cz Dana Jiránková, Češka, která žije v Itálii už více než 40 let. Řekla také, co je pravdy na tom, že někteří migranti údajně vnikají do soukromých bytů nebo domů. „Stačí jít do nemocnice či na dovolenou a můžete najít váš byt zabraný. A je velmi těžké je odtud dostat,“ poukazuje na šílenou situaci krajanka.
19.09.2016 12:30 |

podobné články

Děsivý souboj v kuchyni u lednice. Obří pavouk přemohl velkou myš

 
Pavouci jsou v Austrálii jako doma a často vnikají i do lidských obydlí. České osminohé protějšky svojí velikostí přitom výrazně předčí. Jeden takový pavoučí obr se rozhodl, že si jako chuťovku dá myš. Pohotový kameraman ho zachytil, zrovna když se ji snažil odvléct. Podle expertů se jedná o velice vzácný úkaz.
24.10.2016 17:45 |

podobné články

Věhlasná univerzita zakázala vstup veřejnosti. Kvůli vlezlým turistům z Asie

 
Nájezdů všetečných turistů, kteří dělají hluk a bez povolení vnikají i do soukromých prostor, mají dost na univerzitě v britském Cambridge. Jedna z tamních kolejí se proto rozhodla veřejnost ze svého území vykázat.
03.04.2017 05:55 |

podobné články

EU chce jen prověřený palmový olej. Poc: Jsou v něm i toxiny

 
Zprávu europoslankyně Kateřiny Konečné (KSČM), která si klade za cíl zmírnit často drastické dopady produkce palmového oleje na životní prostředí či lépe informovat spotřebitele, zda a jaký palmový olej se ve výrobcích nachází, jednoznačně podpořili europoslanci ve Štrasburku. Mezi nimi i Pavel Poc (ČSSD), který varuje, že při úpravě produktu vnikají toxické látky. Proti naopak byl Petr Mach (Svobodní). Varoval, že podraží Nutella. To Poc označil za nesmysl.
05.04.2017 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (232 článků) , Pavel Poc (68 článků) , Petr Pavel (433 článků)