Čeští jezdci skončili v kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie mimo elitní desítku

Ani jednomu z dvojice českých zástupců v kategorii Moto 3 se dnešní kvalifikace na Velkou cenu Aragonie příliš nevydařila. Jakub Kornfeil skončil dvanáctý, Karel Hanika třináctý a do závodu tak odstartují ze čtvrté (resp. páté) řady. Karel Abraham v kategorii MotoGP nepostoupil z první části kvalifikace a do závodu vyrazí z 23. pozice.
26.09.2015 16:41 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil byl v trénincích na VC Aragonie osmnáctý

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v dnešních trénincích na Velkou cenu Aragonie v třídě Moto3 osmnáctý čas. Lukáš Pešek byl v nejsilnější třídě MotoGP předposlední třiadvacátý.
27.09.2013 17:30 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Lorenzo vyhrál kvalifikaci MotoGP v Aragonii, Abraham skončil čtrnáctý

Dramatickou kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie silničních motocyklů ovládl Španěl Jorge Lorenzo, který těsně zdolal krajana Daniho Pedrosu a Brita Cala Crutchlowa.
29.09.2012 16:35 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků)

F1 ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu vyhrál Vettel, sekundovali mu jezdci Lotusu

Mistr světa Sebastian Vetttel ze stáje Red Bull ovládl Velkou cenu Bahrajnu a vyhrál letos podruhé. Druhé místo patřilo Kimimu Räikkönenovi, třetí skončil Romain Grosjean, oba jezdci Lotusu.
21.04.2013 14:05 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Romain Grosjean (31 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Kornfeil dostal penalizaci a v kvalifikaci skončil jedenáctý. Angelis měl ošklivý pád

Čeští zástupci v nejslabší kubatuře Moto3 se opět nedokázali kvalifikovat mezi nejrychlejší desítku závodníků mistrovství světa silničních motocyklů. Jakub Kornfeil sice na okruhu v Motegi zajel osmý čas, následně byl ale odsunut o tři pozice dozadu za to,   že jel ve třetím volném tréninku příliš pomalu v závodní stopě. Karel Hanika obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska dvacáté místo.
10.10.2015 10:35 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil byl v kvalifikaci jedenáctý. Byl rád, že neupadl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Španělska letos poprvé v kvalifikaci Moto3 mimo elitní desítku, zajel jedenáctý čas. Karel Abraham byl v nejsilnější třídě MotoGP šestnáctý.
03.05.2014 16:55 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Abraham s Peškem vyhořeli v kvalifikaci

Čeští motocyklisté Karel Abraham a Lukáš Pešek skončili v kvalifikaci na Velkou cenu Španělska na 25. respektive 33. místě.
01.05.2010 17:15 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Karel Pešek (53 článků)

BÝK Vettel z Red Bullu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Monaka

Němec Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Monaka F1 a vybojoval jubilejní dvacátou pole position své kariéry.
28.05.2011 16:15 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Abraham byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů jedenáctý nejrychlejší čas. Pole position si zajistil Australan Casey Stoner.
02.07.2011 15:55 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Hamilton vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Austrálie, Vettel až šestý

V podrobné on-line reportáži jste mohli sledovat kvalifikaci na Velkou cenu Austrálie, která je úvodním závodem letošní sezony.
17.03.2012 06:50 |

Kornfeil byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie třináctý

Český jezdec Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů ve třídě Moto3 třináctý nejlepší čas a odstartuje z páté řady, stejně jako v pátek byl i v sobotu nejrychlejší Španěl Maverick Viňales.
14.07.2012 14:35 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Hamilton vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Itálie, McLaren má první řadu

Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Itálie F1 v Monze a odstartuje z pole position, vedle něj se do první řady postaví Jenson Button na druhém McLarenu. Piloti britské stáje tak tak v chrámu Ferrari dokonale zaskočili místní tifosi.
08.09.2012 15:45 |

Osobnosti: Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

F1 ON-LINE: Kvalifikaci na Velkou cenu Německa ovládl Hamilton

V on-line reportáži jste sledovali kvalifikaci na Velkou cenu Německa vozů formule 1.
06.07.2013 14:05 |

Lídr MS Rosberg ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Velké Británie

Německý pilot Nico Rosberg na mercedesu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Británie, kde bude obhajovat loňské vítězství. Vedoucí muž mistrovství světa formule 1 odstartuje z pole position počtvrté v sezoně.
05.07.2014 17:00 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

Hamilton v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska chyboval, Kvjat předvedl salto

Úřadující světový šampion Lewis Hamilton podruhé za sebou nezískal pole-position, tentokrát však kvůli jezdecké chybě. Z vítězství v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska se tak raduje jeho týmový kolega Nico Rosberg, třetí skončil Valtteri Bottas.
26.09.2015 10:01 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

NEZASTAVITELNÍ BÝCI Z RED BULLU! Kvalifikaci ve Valencii OVLÁDL VETTEL

Němec Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál v sobotu ve španělské Valencii kvalifikaci na Velkou cenu Evropy, osmý podnik mistrovství světa F1, úřadující šampion ovládl sedmou kvalifikaci v této sezoně.
25.06.2011 15:35 |

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Předsedové sektorových rad opět diskutovali na téma Národní soustava kvalifikací

Dnes se v sídle Hospodářské komory České republiky v Praze uskutečnilo další zasedání předsedů sektorových rad. Sektorové rady jsou hlavním tvůrcem Národní soustavy kvalifikací, jejímž zadavatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a realizátorem Národní ústav pro vzdělávání s konsorciem tvořeným Hospodářskou komorou ČR, Svazem průmyslu a dopravy ČR a společností TREXIMA, spol. s r.o. Národní soustava kvalifikací představuje jedinečný nástroj systému dalšího vzdělávání, která umožňuje získat požadovanou kvalifikaci i jinak, než jen v počátečním vzdělávání, tedy ve škole.
20.06.2013 18:00 |

Buttonův triumf v kvalifikaci na VC Španělska. Vyhořel McLaren

Druhé místo bral po dramatickém finiši sobotní kvalifikace Sebastian Vettel ve voze red bull. Triumf stáje Brawn GP podtrhl třetím místem Rubens Barrichello. Nedařilo se McLarenu, jehož piloti skončili mimo nejlepší desítku.
09.05.2009 16:10 |

Osobnosti: Rubens Barrichello (25 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

VC Aragonie: Kornfeil 14., Abraham 18.

Ve třídě 125ccm vyhrál Esperago, v Moto2 Iannone. V elitní kategorii triumfoval letos poprvé Casey Stoner.
19.09.2010 12:40 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Marc Márquez (15 článků)