Čeští biatlonisté skončili v Anterselvě hluboko v poli poražených, vyhrál Schempp

Českým biatlonistům nevyšel sprint Světového poháru v Anterselvě podle jejich představ, když nejlepší z nich byl jednadvacátý Michal Krčmář. Již popáté dokázal v italském středisku zvítězit Němec Simon Schempp, jenž druhého Maxima Cvetkova zdolal o šest vteřin. Nedařilo se ani vedoucímu muži Světového poháru Martinu Fouradovi, který na střelnici třikrát minul a byl osmadvacátý.
22.01.2016 16:30 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků) , Martin Němec (4 články) , Martin Němec (23 článků)

Biatlonová unie bude řešit český požadavek na přísnější tresty dopingových hříšníků

Čeští biatlonisté požadují razantní zpřísnění trestů pro sportovce usvědčené z dopingu. Ruskou dopingovou kauzu bude v sobotu řešit zasedání výkonného výboru Mezinárodní biatlonové unie (IBU) v Anterselvě, které se bude zabývat i otevřeným dopisem předsedy českého svazu Jiřího Hamzy. K boji proti organizovanému dopingu vyzvali i sami biatlonisté, pod výzvu Michala Šlesingra a Martina Fourcada se podepsalo už více než 150 závodníků.
16.01.2017 15:45 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Moravec skončil ve stíhačce jedenáctý, ženám se nedařilo

Českým biatlonistům se dnes na Světovém poháru v Anterselvě příliš nedařilo. Ondřej Moravec skončil ve stíhacím závodě jedenáctý, ještě horší výkon předvedly jeho ženské kolegyně. Veronika Vítková skončila ve stíhačce na 19. a Gabriela Soukalová na 21. místě. Zvítězili Němec Simon Schempp a Běloruska Darja Domračevová.
24.01.2015 18:17 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků) , Ondřej Němec (15 článků)

Liga poražených: Veselý tanec nad hroby poražených politiků

Vítěz voleb je jasný, Andrej Babiš. Ale poražených, nad jejichž hroby již soupeři vesele tančí je taky dost. Prezidenti Klaus a Zeman, "vítězný" Sobotka či veverka u Okamury Vít Bárta.
26.10.2013 19:50 |

Osobnosti: Andrej Babiš (9035 článků) , Vít Bárta (2827 článků)

FANTAZIE: Čeští biatlonisté vyhráli první závod sezóny!

Čeští biatlonisté šokovali! Hned v prvním závodu Světového poháru ve švédském Ostersundu vyhráli smíšenou štafetu na 2x6 a 2x7,5 kilometru.
24.11.2013 16:57 |

Čeští biatlonisté na úvod Světového poháru vyhráli smíšenou štafetu

Čeští biatlonisté vstoupili do nové sezony Světového poháru vítězstvím ve smíšené štafetě v Östersundu. Čtveřice Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Zdeněk Vítek a Ondřej Moravec porazila druhé Norsko o deset sekund a vylepšila bronzovou příčku z loňského zahajovacího závodu.
24.11.2013 20:07 |

Osobnosti: Zdeněk Vítek (7 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků) , Zdeněk Ondřej (23 článků)

Soukup v Anterselvě skončil čtvrtý, Dostál posílil šanci na nominaci

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil ve čtvrtek v individuálním závodu na 20 km v Anterselvě čtvrté místo a zaznamenal nejlepší výsledek ve Světovém poháru v kariéře.
21.01.2010 16:30 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků)

Biatlonistka Neunerová vyhrála sprint v Anterselvě

Němka Magdalena Neunerová vyhrála v italské Anterselvě sprint na 7,5 kilometru, úvodní závod šestého kola Světového poháru biatlonistů. Druhá doběhla Finka Kaisa Mäkäräinenová, třetí místo si zajistila Darja Domračevová z Běloruska.
19.01.2012 18:15 |

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

Lindström ovládl sprint biatlonistů v Anterselvě, Šlesingr byl čtrnáctý

Švédský biatlonista Fredrik Lindström nečekaně zvítězil v pátečním sprintu Světového poháru v italské Anterselvě, když o více než osmnáct vteřin porazil druhého Rusa Garaničeva a třetího Francouze Martina Fourcada.
20.01.2012 16:40 |

České biatlonistky byly ve štafetě v Anterselvě jedenácté

Francouzská biatlonová štafeta žen ve složení Marie Laure Brunetová, Sophie Boilleyová, Anais Bescondová a Marie Dorinová Habertová zvítězila v závodu Světového poháru v italské Anterselvě.
21.01.2012 15:00 |

Francouzi vyhráli štafetu biatlonistů v Anterselvě, Češi čtrnáctí

Francouzská štafeta zvítězila v závodě na 4 x 7,5 kilometru, který byl v italské Anterselvě součástí šestého kola Světového poháru biatlonistů.
22.01.2012 17:15 |

Výborně! České biatlonistky skončily druhé ve štafetovém závodu v Anterselvě

České biatlonistky si dojely pro druhé místo v dnešním štafetovém závodu Světového poháru v italské Anterselvě. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková nestačilo pouze na Francouzky a vůbec poprvé v letošní sezoně se dostalo na stupně vítězů.
24.01.2016 13:15 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Jedna rána vedle za druhou. Koukalová doběhla v Anterselvě až 24. a ztratila vedení

Biatlonistka Gabriela Koukalová během vytrvalostního závodu v Anterselvě chybovala na každé ze zastávek na střelnici. Nasbírala celkem šest trestných minut, což znamenalo umístění až na 24. místě. Přišla tak o vedení Světového poháru, do čela se vrátila Němka Laura Dahlmeierová. Jako nejlepší z Češek dojela Eva Puskarčíková na třináctém místě.
19.01.2017 17:00 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (219 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Biatlonisté myslí před MS na desítku, Šlesingr sní o medaili

Na umístění v první desítce pomýšlejí čeští biatlonisté před čtvrtečním startem mistrovství světa v ruském Chanty Mansijsku, kde před osmi lety prožili nejúspěšnější šampionát v historii vyšperkovaný ziskem tří cenných kovů.
03.03.2011 07:55 |

PRVNÍ ZÁVOD – PRVNÍ MEDAILE! Biatlonisté začali fantasticky!

Čeští biatlonisté zahájili mistrovství světa fantastickým způsobem. Kvarteto Vítková, Soukalová, Soukup a Moravec získalo bronz! Nové Město na Moravě bude slavit do noci.
07.02.2013 19:15 |

Bravo! Biatlonisté vybojovali neuvěřitelným výkonem stříbro

Čeští biatlonisté vybojovali ve smíšené štafetě na 2x6 a 2x7,5 kilometru na olympijských hrách stříbro. Čtveřice Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec nestačila jen na vítězné Nory a vybojovala pro Českou republiku v Soči osmou medaili. Třetí dojeli Italové. Norský fenomén Ole Einar Björndalen se stal díky zisku třináctého cenného kovu nejúspěšnějším zimním olympionikem historie.
19.02.2014 17:35 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků)

Skvělí biatlonisté! Soukalová dojela ve stíhačce druhá, Šlesingr třetí

Čeští biatlonisté zazářili ve stíhacích závodech v německém Ruhpoldingu. Gabriela Soukalová přišla o vítězství až v posledním běžeckém kole, zásluhou druhého místa si však upevnila vedení ve Světovém poháru, Michal Šlesingr se t řetím místem postaral o první české mužské stupně vítězů v sezoně. Výborný výsledek zaznamenali i sedmá Veronika Vítková a osmý Ondřej Moravec.
09.01.2016 16:40 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků)

Na olympiádě v Soči chtějí startovat keňští biatlonisté

Na olympiádě v Soči by mohli startovat keňští biatlonisté. Trojice Eliyah Kiptoo, Titus Rotich a Enok Lagat už má za sebou premiérový start v letním poháru ve slovenském Osrblie, kde byl závod kombinací klasického běhu a střelby.
18.08.2010 19:30 |

Osobnosti: Titus (9 článků)

Biatlonisté museli za sněhem na sever, i když tam nechtěli

Biatlonisté museli kvůli teplému počasí ve střední Evropě změnit plány a za závěrečnou přípravou před sezonou vyrazili do Skandinávie.
15.11.2010 14:20 |

Mráz a problémy s vodou. Biatlonisté před začátkem SP trpí

S velkým mrazem i střevními problémy kvůli vodě se musejí vypořádat biatlonisté před začátkem Světového poháru.
30.11.2010 16:35 |