Článek

Český řidič „vyškolil“ novozélandské řidiče: U soudu dostal mastnou pokutu a zákaz řízení

 
Čeští řidiči jsou ve světě pověstní svou agresivitou a nebezpečnou jízdou. Reputaci nám rozhodně nevylepšil 30letý Adam Švehla, který za nebezpečné předjíždění v nepřehledné novozélandské rokli dokonce stanul před místním soudem. Zběsilou jízdu českého řidiče zachytil na kameru jiný motorista.
16.10.2015 19:45 |

podobné články

Podobné články

Zeman na Hradě vyškolil Sobotku: Dal mu za uši kvůli šesti chybám v dopise!

 
Na Hradě dnes došlo ke jmenování nové vlády ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Neobešlo se však bez rýpnutí ze strany prezidenta Zemana. Premiéra Sobotku vyškolil ve "slavnostním" proslovu kvůli dopisu s návrhem jednotlivých ministrů, ve kterém prý našel šest závažných chyb! A naznačil, že to s ním Sobotka a spol. nebudou mít ani do budoucna snadné.
29.01.2014 13:20 |

podobné články

Za plechovku piva urazil stopem přes 8 tisíc kilometrů! V Česku dostal pokutu

 
Manny Marshall (42) se vydal na neuvěřitelnou cestu. Během osmi týdnů se dostal z Velké Británie až do Indie autostopem. A stálo ho to pouhých 120 plechovek piva. Na Česko ale patrně s přílišnou láskou vzpomínat nebude, dostal tu totiž mastnou pokutu!
17.11.2016 18:00 |

podobné články

Řidič dostal pokutu za rychlost v Anglii a Novém Zélandu od stejného policisty

 
Je to příběh, nad kterým by člověk v knize asi jen pokrčil obočí. V momentě, kdy dostal britský řidič pokutu za nepřiměřenou rychlost na Novém Zélandu, dostal pocit déjà vu. Strážník Andy Flitton, který mu pokutu udělil, stál již za pokutou, kterou obdržel v severní části Londýna na silniční komunikaci A5.
09.12.2010 08:25 |

podobné články

Řidič-opilec dostal podmínku a zákaz řízení

 
Podmínka a zákaz řízení. Takový trest dostal muž, který patří mezi nejznámější řidiče-opilce v Třebíči.
23.05.2010 19:05 |

podobné články

Už víme, proč si říká 50 Cent! Hiphopová superstar dostala obří pokutu a vyhlásila bankrot!

 
Majetek hiphopové hvězdy se odhaduje na v přepočtu až 1,2 miliardy českých korun. Jenže výše dluhů se odhaduje na úplně stejnou částku, takže když teď dostal pořádně mastnou pokutu od soudu, tak mu nezbylo nic jiného než vyhlásit bankrot.
14.07.2015 16:51 |

podobné články

Zku*vený trenér. Slovenský mladík si ulevil a dostal mastnou pokutu

 
Slovenský reprezentant do jednadvaceti let Róbert Mak má velký problém. Na sociální síti Twitter si pořádně ulevil, od vedení klubu dostal pokutu a byl vyřazen z hlavního týmu bavorského celku.
18.10.2012 11:20 |

podobné články

Kouč Chicaga dostal mastnou pokutu. Za obscénní gesto vysolí půl milionu

 
Vysokou pokutu 25.000 dolarů, tedy téměř půl milionu korun, dostal trenér hokejistů Chicaga Joel Quenneville od vedení NHL za nevhodné chování.
19.04.2014 13:00 |

podobné články

Rekordman Baumgartner zmlátil řidiče. Dostal pokutu 37 tisíc korun!

 
Před téměř měsícem obdivoval jeho odvahu celý svět, to však nikdo nevěděl, že si Felix Baumgartner vyřizoval spor s jedním řidičem pěstmi. Svým skokem z hranic vesmíru však přitáhnul pozornost i ke svému soukromému sporu. Od soudu odešel s mastnou pokutou.
06.11.2012 16:35 |

podobné články

Řidič nahlásil, že se v jeho kamionu ukrývá skupinka imigrantů. Neuvěříte, jak nechutně mastnou pokutu za svou dobrotu dostal!

 
Řidič kamionu věřil v zákon, a proto nahlásil skupinu uprchlíků, která se vkradla do jeho vozidla. Byl to ale on a jeho firma, kdo za to nakonec pořádně zaplatil. Doslova.
02.07.2015 19:46 |

podobné články

Po první etapě novozélandské rallye patří Prokopovi 13. místo

 
Po úvodní etapě novozélandské rallye je v čele Nor Petter Solberg na citroënu. Český pilot Martin Prokop s vozem Ford Fiesta S2000 je s více než pětiminutovou ztrátou třináctý a v kategorii S-WRC mu patří třetí místo.
07.05.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prokop (61 článků)

VIDEO: Řidič vyškolil policajta na silnici

 
Jak snadné může být přesvědčit policistu, že proti vám vlastně nemá "nic v ruce", dokázal tento řidič. Byl zastaven policistou, který ho chtěl pokutovat za překročení rychlosti. Řidič se ale nedal a chtěl vidět nějaké důkazy. Ty mu policista nebyl schopný poskytnout a začal koktat a červenat se.
09.12.2010 05:15 |

podobné články

4 rady jak překonat strach z řízení

 
Závěrečné zkoušky v autoškole máte již dávno za sebou, řidičský průkaz nosíte v dokladech a ačkoli jste podle papírů způsobilá řidička, při pohledu na auto a představě, že musíte řídit, se vám zvedá žaludek, kolena připomínají rosol, čelo se orosí potem a srdce začne tlouct nepředstavitelnou rychlostí. Již několik týdnů či dokonce měsíců se ptáte sama sebe, jak překonat strach z řízení. Když už jste se učila na zkoušky a zvládla jste i technickou stránku věci, pak by byla škoda, kdyby vaše vynaložené úsilí ve finále přišlo vniveč. Věřte nebo ne, ale s otázkou jak překonat strach z řízení, si nepohráváte jen vy. Je mezi námi hodně lidí, kteří mají z řízení strach, děsí je představa hustého provozu a nejvíce se bojí ostatních řidičů, kteří ne vždy dokážou respektovat začátečnickou snahu. I přes obavy ale víte, že řídit potřebujete, aby vám auto nestálo ladem skladem v garáži nebo zaparkované před domem. Jak tedy překonat strach z řízení? Na to se teď společně s námi můžete podívat! Víte, jak překonat strach z řízení? My ano! Možná jste se nad touto otázkou zamýšleli už několikrát, ale ještě se vám nepodařilo přijít alespoň na jedno rozumné řešení. Cesta autem pro vás představuje noční můru a kdo ví, možná jste si do auta nesedli od té doby, co jste z něho vystoupili po dokončení závěrečné zkoušky. Nebojte se, my vám s vaším strachem pomůžeme. Máme totiž několik rad, které vám poradí, jak se zbavit strachu sednout za volant! Rada první: Jezděte v klidném provozu Pokud se bojíte řízení automobilu, nevrhejte se ihned do náročného provozu. Spousta aut kolem vás by vám na jistotě rozhodně nepřidala, nemluvě o neintuitivních řidičích, kteří zkrátka nedokážou pochopit, že se někdo bojí – bohužel i tací jsou mezi námi. Trénovat můžete na poklidných cestičkách nebo můžete vyzkoušet jízdu o... Čtěte více Příspěvek 4 rady jak překonat strach z řízení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

Řidič dostal pokutu za smrkání za volantem, ohrožoval prý provoz v zácpě

 
Devětatřicetiletý Michael Mancini ze skotského Prestwicku dostal pokutu za to, že při zácpě na silnici v centru města Ayr začal smrkat do kapesníku. Tvrdí, že ho okamžitě obklopila hlídka čtyř policistů a udělila mu pokutu za to, že se nevěnoval řízení.
29.01.2010 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Mancini (1 článek)

Foto jako důkaz: Miliónový fotbalista Tomáš Řepka jezdil mastnou tyčí

 
Nešálí vás zraky. Tomáš Řepka  (40) se opravdu svezl metrem. Známý fotbalový obránce se ale neprojížděl „mastnou tyčí“ doma v Čechách, ale služeb městské hromadné dopravy nezvykle využil v Londýně. Britskou metropoli navštívil známý sportovec se svou manželkou Vlaďkou  (32) a dalšími celebritami, aby dnes večer shlédli přehlídku britské módní značky F&F.
03.04.2014 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (809 článků)

Pražští strážníci zadrželi řidiče, který byl pod vlivem drog a měl vysloven zákaz řízení

 
V pondělí krátce po osmé hodině večer prováděli strážníci Hlídkového útvaru Městské policie Praha kontrolní činnost v Plynární ulici v Praze 7, kde si všimli řidiče, který porušil zákaz vjezdu. Hlídka vozidlo zastavila a řidiče vyzvala k prokázání totožnosti.
25.03.2014 13:50 |

podobné články

Pustil větry na policajty a vyfasoval mastnou pokutu

 
Rakušan dostal pokutu 50 euro (1 200 Kč) za to, že si upšoukl během silniční policejní kontroly.
16.09.2009 12:15 |

podobné články

Bryant dostal MASTNOU POKUTU. Nadával rozhodčímu do homosexuálů

 
Hvězdný basketbalista Kobe Bryant zaplatí pokutu 100.000 dolarů (téměř 1,7 milionu korun) za homofobní výrok na adresu rozhodčího.
14.04.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Kobe Bryant (41 článků)

Legenda Jordan si pustil pusu na špacír a zaplatí mastnou pokutu

 
Bývalá hvězda NBA a majitel Charlotte Bobcats Michael "Air" Jordan dostal od vedení NBA pokutu ve výši sto tisíc dolarů (v přepočtu 1,8 milionu) za kritická slova, jimiž okomentoval vyjednávání o nové kolektivní smlouvě, což ale zakazují pravidla prestižní zámořské soutěže.
13.09.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jordan (43 článků)

Hvězdný basketbalista Bosh simuloval. Napařili mu mastnou pokutu

 
Jeden z klíčových hráčů Miami Heat Chris Bosh dostal pokutu pět tisíc dolarů (asi 96 tisíc korun) za to, že ve čtvrtém finále basketbalové NBA se San Antoniem nasimuloval faul soupeře.
15.06.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Chris Bosh (9 článků)