Český den v NHL! Kaše slaví premiérový gól a čtyři hráči jsou hvězdami zápasu

Český útočník Ondřej Kaše si dočkal otevření střeleckého účtu v NHL a svým premiérovým gólem pomohl Aneheimu porazit Vancouver 3:1. Čtvrteční noc byla úspěšná i pro další české hráče, hned čtyři z nich byli vyhlášeni druhou hvězdou zápasu.
02.12.2016 09:55 |

Osobnosti: Ondřej Kaše (1 článek)

Tipy na zdravé mlsání

Ačkoli se snažíte žít zdravě, stravujete se podle přísných návyků a pečlivě sledujete každý přibraný gram, určitě i vás tu a tam přepadne neovladatelná chuť na něco sladkého. Snažíte se touze zahřešit si na sladkém odolat, ale potřeba je natolik silná, že zpravidla tento váš vnitřní souboj prohráváte, dopřejte si nějakou kalorickou bombu a poté s výčitkami svědomí lezete na váhu plní obav, kolik následků to na vás zanechalo. Sladké ke svému životu potřebujeme všichni. Zatímco někdo více, jiný méně. Proč si tedy čas od času nezamlsat bez výčitek? Připravili jsme pro vás několik tipů na zdravé mlsání, díky kterému zaženete chutě na sladké dobroty a své podlehnutí si následně nebudete muset vyčítat! Zdravé mlsání, aneb dobroty bez výčitek! 1. Jablečný pudinkový dort Potřebujete: 750 g jablek 2 hrníčky vody 100-150 g cukru 2 vanilkové pudinky 1 vanilkový cukr piškoty šlehačku citronovou šťávu Postup: Jablka oloupejte a nastrouhejte. Poté je s cukrem a hrníčkem vody rozvařte na kaši. Ve druhém hrníčku vody rozmíchejte vanilkové pudinky, vlijte je do jablečné kaše a nechte projít varem. Podle chuti přidejte citronovou šťávu. Část jablečné kaše nalijte do dortové formy, naskládejte na ní piškoty, zalijte další částí jablečné kaše – tento proces opakujte 2x. Jablečný dezert poté uložte do lednice, kde jej nechte ztuhnout nejlépe do druhého dne. Následně jej vyklopte dnem vzhůru a ozdobte šlehačkou. 2. Minisušenky s mrkví Potřebujete: 40 g ovesných vloček 50 g mrkve 40 g hladké mouky 20 g tuku 1 lžičku nízkokalorického sladidla Postup: Mrkev oloupejte a nastrouhejte najemno. Ovesné vločky pomocí mixéru rozmixujte do jemna. Poté ze všech ingrediencí vypracujte těsto, které rozdělte na cca 20-25 kousků. Z těch poté udělejte kuličky a z nich následně placky. Plech vyložte pečicím papírem, naskládejte na něj připravené mrkvové placky a pečte při 200°C cca 8 minut. 3. Citronové želé... Čtěte více Příspěvek Tipy na zdravé mlsání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.07.2016 04:40 |

Čeští gólmani zářili! Pavelec a Neuvirth byli hvězdami zápasu

Český brankář Ondřej Pavelec dovedl v úterním utkání NHL Winnipeg k výhře 2:1 na ledě Caroliny a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Člen olympijského výběru kryl 28 střel a inkasoval pouze na začátku třetí třetiny vyrovnávací gól z hole Rileyho Nashe. U úvodní branky zápasu si připsal asistenci Michael Frolík, jehož střelu dorazil Andrew Ladd. Zápas rozhodl v 59. minutě Chris Thorburn.
05.02.2014 10:00 |

Osobnosti: Michael Frolík (148 článků) , Ondřej Pavelec (232 článků) , Michael Riley (2 články) , Chris Nash (1 článek) , Michael Riley (1 článek)

Co se stalo s hvězdami Třech oříšků pro Popelku? Jedna tragédie za druhou!

Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!  hhhCo se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení uplynulo už 37 let? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/53233/princ-pavel-travnicek-denik-aha-ho-doprovazel-do-nemecka-tady-jsem-tocil-popelku.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
24.12.2015 10:35 |

Prospal se zapíše mezi legendy. Překoná hranici 1000 zápasů v NHL

Útočník Václav Prospal z Columbusu dosáhne v dnešním utkání proti Buffalu jako šestý český hokejista v historii hranice tisíce zápasů v NHL. Šestatřicetiletý dvojnásobný mistr světa si velice cení, že se ve slavné soutěži může takovou metou pochlubit. Navíc může jako osmý hráč z tuzemska v NHL dosáhnout 700 bodů, k čemuž mu chybí jediný gól nebo asistence.
25.11.2011 17:20 |

Osobnosti: Václav Prospal (52 článků)

Nepřekonatelní gólmani Pavelec s Neuvirthem byli hvězdami zápasů

Brankáři Michal Neuvirth a Ondřej Pavelec byli vyhlášeni hvězdami úterních zápasů NHL. První vychytal výhru Washingtonu 3:2 na ledě Montrealu, druhý přispěl k vítězství hokejistů Winnipegu 4:1 nad Buffalem.
10.04.2013 09:25 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (232 článků) , Michal Neuvirth (96 článků)

Máme nového Jágra, je mu pouhých devatenáct let a během jednoho zápasu v NHL vstřelil čtyři góly. Tomáši Hertle, bacha na zlatokopky!

Je mu teprve devatenáct let a už svými výkony přepisuje historii NHL. Obrovská česká "hokejová":http://www.extra.cz/tema/hokej naděje Tomáš Hertl (19) vstřelil během jednoho zápasu neuvěřitelné čtyři góly, což se hráči v jeho věku podařilo naposledy v roce 1988.
09.10.2013 13:25 |

Zacha dal svůj premiérový gól v NHL, po trestu skóroval Pastrňák a bodoval i Jágr

Devatenáctiletá útočník Pavel Zacha si konečně připsal svůj premiérová gól v NHL. Trefou v 57. minutě pomohl New Jersey k prodloužení, které ale nakonec s Floridou prohráli 3:4. O výhru Floridy se zasloužil svou asistencí i Jaromír Jágr. Po dvouzápasové stopce se celý natěšený vrátil do hry David Pastrňák a hned díky jeho střele v samostatných nájezdech Boston porazil Tampu Bay 4:3.
04.11.2016 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2105 článků) , David Boston (2 články) , David New (2 články)

Útočníci Eliáš, Průcha a Frolík byli zvoleni hvězdami zápasů NHL

Tři čeští hokejisté byli vyhlášeni nejlepšími hráči nočních zápasů.
17.12.2009 08:15 |

Krejčí a Voráček v NHL úřadovali! Oba vstřelili 2 góly a stali se hvězdami zápasu

Hokejový útočník Jakub Voráček se v sobotním utkání NHL podílel dvěma góly a asistencí na výhře Philadelphie 4:3 v prodloužení v Pittsburghu a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Stejné ocenění si vysloužil i David Krejčí, jenž dvěma brankami zařídil Bostonu vítězství 4:1 nad Buffalem.
13.04.2014 08:50 |

Osobnosti: Jakub Voráček (225 článků) , David Krejčí (192 článků)

NHL: Nejlepším českým střelcem je Plekanec

Hokejový útočník Tomáš Plekanec vstřelil ve středečním utkání NHL jediný gól Montrealu, který prohrál na ledě Ottawy 1:5. Nejlepší český střelec v soutěži, jenž skóroval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů, otevřel dorážkou gólový účet utkání, ale pak už dávali branky jen domácí hráči. Klíčovou pasáží byl úsek mezi 28. a 32. minutou, kdy Senators soupeři třemi zásahy odskočili z 1:1 na 4:1.
31.01.2013 09:20 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (265 článků)

Plekanec vstřelil vítězný gól Montrealu na ledě Rangers

Český hokejový útočník Tomáš Plekanec si připsal vítězný gól v pondělním utkání NHL na ledě New Yorku Rangers, kde jeho Montreal vyhrál 2:0. Kladenský odchovanec ve 37. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce, druhý gól Canadiens přidal v 58. minutě Alex Galchenyuk.
29.10.2013 08:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (265 článků) , Alex Alex (359 článků)

Jágr dal 119. vítězný gól v NHL a přiblížil se rekordu soutěže

Hvězdný útočník Jaromír Jágr vstřelil v úterním utkání NHL při výhře New Jersey 2:1 nad Tampou Bay rozdílovou branku a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Jednalo se o Jágrův 119. vítězný gól v soutěži a v této statistice předstihl vhistorické tabulce druhého Phila Esposita. Držitelem rekordu je legendární Gordie Howe, na něhož český hokejista ztrácí dvě vítězné branky.
30.10.2013 08:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2105 článků) , Gordie Howe (10 článků) , Phil Esposito (5 článků)

NHL: Fleischmann zaznamenal stý gól, Vokoun byl střídán

Český útočník Tomáš Fleischmann se v úterním utkání NHL podílel jedním gólem a dvěma asistencemi na výhře Floridy 6:4 nad Pittsburghem. Kopřivnický rodák nejdříve dvěma přihrávkami napomohl týmu k průběžnému stavu 4:1, po kterém hostující brankář Tomáš Vokoun střídal. Po srovnání soupeře pak Fleischmann vstřelil svůj stý gól v NHL a strhl vedení opět na stranu domácích, které v závěru pojistil svou třetí trefou v utkání Tomáš Kopecký.
27.02.2013 10:40 |

Osobnosti: Tomáš Vokoun (194 článků) , Tomáš Kopecký (10 článků) , Tomáš Fleischmann (62 článků)

Čeští gólmani jako zeď! Pavelec i Neuvirth se stali hvězdami zápasů

Gólmani Ondřej Pavelec a Michal Neuvirth na dálku bojují o play off. Oba své týmy dotáhli k vítězství a oba byli vyhlášeni hvězdami zápasu. Blíž k cíli je ale stále Neuvirth z Washingtonu.
10.04.2013 07:40 |

JÁGR překonán. Roman Hamrlík odehrál v NHL více zápasů

Český obránce Roman Hamrlík v nočním sobotním utkání NHL jeho Montrealu Canadiens proti NY Rangers nejen, že vstřelil čtvrtý gól v sezoně, ale odehrál také celkově 1274. utkání v základní části NHL. Tím přeskočil o jeden zápas Jaromíra Jágra.
16.01.2011 12:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2105 článků) , Roman Hamrlík (40 článků)

NHL: Hejduk pokořil hranici tisíce zápasů

Na první z významných met v této sezoně dosáhl v NHL útočník Milan Hejduk z Colorada, který jako devátý český hráč v historii dosáhl na hranici tisíce zápasů v NHL. Olympijský šampion z Nagana a vítěz Stanleyova poháru z roku 2001 se navíc stal teprve třicátým hokejistou, jenž toho dosáhl v barvách jednoho klubu. Mezi nimi je i útočník Patrik Eliáš z New Jersey.
05.02.2013 11:20 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Milan Hejduk (58 článků) , Milan Hejduk (58 článků)

Snídaně, které zbytečně nezatíží váš žaludek ani peněženku

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, které bychom rozhodně neměli podceňovat nebo jej úmyslně šidit. Jen díky vydatné snídani se vaše tělo dokáže nastartovat a především bude mít z čeho čerpat až do oběda. Kvůli snídani nemusíte ráno z vyhřátého pelíšku vstávat o hodinu dříve, bohatě postačí i čtvrthodinka, během které zvládnete připravit takové jídlo, které nezatíží váš žaludek ani peněženku. Přesně tak. Možná už jste odhalili podstatu našeho dnešního článku, kterou jsou snídaně, jež nebudou zatěžkávací zkouškou ani pro váš žaludek, ani pro peněženku. Zkrátka chutné, rychlé, lehké a levné dobroty, které vám dodají potřebnou energii. Jdeme na to? Tipy na levné a lehké snídaně – pochutnáte si! Pod pojmem „levná snídaně“ si rozhodně nemusíte představovat půl krajíce chleba lehce natřený máslem a špetkou soli. Našli jsme pro vás daleko zajímavější recepty! Medová ovesná kaše Ovesné vločky pár minut povařte ve vodě (můžete i v mléce), poté je sceďte a smíchejte s polévkovou lžící medu. Kdo bude mít po ruce oříšky nebo rozinky, může je do kaše přidat. Míchané tofu Máte rádi tofu? Pak si jej připravte ke snídani a to společně s malou cibulkou, trochou sojové omáčky, kapičkou olivového oleje a stroužkem česneku na ovonění. Toust se sýrem a bazalkou Mezi levné a lehké snídaně patří i tousty na mnoho způsobů. Zkuste si toustový chleba potřít kapičkou olivového oleje, posypte jej sýrem a trochou bazalky a dejte zapéct- Je to mňamka! Klasická vajíčka Opomenout určitě nesmíme ani klasiku v podobě míchaných vajíček, které připravíte za pár minut a finančně vůbec nevyjdou draho. Přidat si do nich na oživení můžete cokoli dle vlastní chuti. Tousty na sladko Další recept s toustovým chlebem v hlavní roli, tentokrát ve sladkém podání. Tousty si můžete zapéct s kouskem čokolády, džemem nebo kouskem nějakého ovoce – skvělé jsou s banánem! Příspěvek Snídaně, které zbytečně nezatíží váš žaludek ani peněženku pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

VYROVNAL REKORD starý 57 let! Van Riemsdyk dal gól čtyři vteřiny po začátku třetiny

James van Riemsdyk z Toronto Maple Leafs vyrovnal rekord o nejrychlejší gól v NHL od startu třetiny, když skóroval čtyři sekundy po začátku druhé periody zápasu proti Philadelphia Flyers.
29.03.2014 10:35 |

První hrací den NHL oslavili gólem Hudler a Hertl

Čeští útočníci Jiří Hudler a Tomáš Hertl skórovali v úvodních zápasech nového ročníku NHL. Zatímco Hertlova branka pomohla San Jose k vítězství 5:1, Hudlerovo Calgary prohrálo stejným poměrem domácí střetnutí s Vancouverem. V první hrací den se dostali na led i útočníci Tomáš Plekanec, Tomáš Fleischmann (oba Montreal) a Radim Vrbata (Vancouver).
08.10.2015 10:46 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (265 článků) , Jiří Hudler (248 článků) , Radim Vrbata (89 článků) , Tomáš Fleischmann (62 článků) , Tomáš Hertl (33 článků)