ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro!

Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal jak skvěle umí vyladit formu a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:10 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro a celkově desátou medaili pro naši zemi!

Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal, jak skvěle umí vyladit formu, a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:20 |

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

Biker Kulhavý potvrdil letošní skvělou formu, na MS vybojoval stříbro

Jaroslav Kulhavý získal na MS v kanadském Mont-Sainte-Anne stříbro v cross country. Nestačil pouze na Španěla Hermidu, na kterého ztratil 29 vteřin. Pro bronz si dojel Burry Stander z Jihoafrické republiky.
04.09.2010 23:10 |

Biker Kulhavý vybojoval na MS v maratonu stříbro

Jaroslav Kulhavý nestači na 115 kilometrů dlouhé trati v italské Montebelluně jen na Švýcara Christopha Sausera.
26.06.2011 17:05 |

Česko v euforii: Dostál po heroickém výkonu urval STŘÍBRNOU medaili!

Máme první stříbro! Před malou chvílí totiž Josef Dostál parádně zvládl finálovou jízdu kanoistů a před sebe pustil pouze ve finiši španělského soupeře Marcuse Walze. Medailová sbírka české výpravy se tak po dnešku opět rozšiřuje.
16.08.2016 15:40 |

Osobnosti: Josef Dostál (32 článků)

Ještě bronz z Tokia a můžu si vybrat rakev, žertoval Kulhavý

Pořádně trnitou cestu musel absolvovat biker Jaroslav Kulhavý, než mohl na olympijských hrách znovu vystoupit na stupně vítězů. Od triumfu v Londýně si český reprezentant prošel různými zdravotními problémy, ten největší ho potkal letos v březnu, kdy si zlomil ruku. Nakonec se však jednatřicetiletý závodník musel v Riu sklonit před jediným mužem - Švýcarem Nino Schurterem, který mu oplatil čtyři roky starou porážku.
21.08.2016 22:15 |

Famózní Nash zachránila štafetu. A Češi slaví stříbro

Čtveřice Matěj Průdek, Richard Holec, Kateřina Nash a Jaroslav Kulhavý vybojovala na mistrovství světa bikerů v Novém Městě na Moravě stříbro v závodě štafet. Nestačili pouze na Francouze, kteří získali třetí titul v řadě.
30.06.2016 21:50 |

Biker Kulhavý chce v Londýně medaili

Biker Jaroslav Kulhavý prožil loni životní sezonu, ve které vyhrál vše, co šlo. Letos se mu sice tolik nedaří, přesto chce na olympijských hrách získat medaili. Sedmadvacetiletý cyklista by si nejradši v Londýně připsal první velký triumf v sezoně.
06.08.2012 13:15 |

Zlatý biker Jaroslav Kulhavý je doma: V holínkách dostavím dům!

Ve finiši za to vzal a postavil na nohy celé Česko. Biker Jaroslav Kulhavý (27) zakulatil českou sbírku olympijských medailí na deset. Užívá si chvíle slávy, ale čeká ho další dřina – na stavbě.
17.08.2012 19:35 |

Biker Jaroslav Kulhavý: Rozebraný šampion!

Pokud zítra skončí v Novém Městě na Moravě biker Jaroslav Kulhavý (26) v první desítce před Švýcarem Nino Schurterem, oslaví celkový triumf ve Světovém poháru horských kol.
13.08.2011 12:05 |

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál doma a je celkovým vítězem SP! Járo, jsi král!

Je králem horských cyklistů! Teď mu jen zbývá potvrdit výsostné postavení na MS ve švýcarském Champéry na přelomu srpna a září. Biker Jaroslav Kulhavý (26) včera na Vysočině deklasoval svého největšího konkurenta Nina Schurtera a s předstihem si zajistil celkový triumf ve Světovém poháru.
15.08.2011 12:10 |

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál olympijský závod: Zlatá tečka!

Letos ho sesadili z pozice lídra, trápil se v závodech Světového poháru. „V Londýně to bude jiné,“ slíbil biker Jaroslav Kulhavý (27) před odletem do Anglie. Nekecal, nevymlouval se, zvýšil tréninkové dávky a v prachu trati horských kol napsal zlatou tečku za úspěšnou českou olympiádou!
13.08.2012 12:15 |

Biker Jaroslav Kulhavý na MS: Spadl z trůnu!

Ani na zlatém kole neobhájil Jaroslav Kulhavý (27) titul mistra světa na horských kolech, spadl z trůnu. Na šampionátu v Rakousku dojel třináctý…
09.09.2012 12:05 |

Jaroslav Kulhavý je novým mistrem Evropy!

Český reprezentant v kategorii horských kol Jaroslav Kulhavý poprvé v kariéře vyhrál titul mistra Evropy v maratonu. Pro Kulhavého byl evropský titul v této disciplíně posledním velkým podnikem, který mu chyběl do sbírky.
10.05.2015 15:40 |

Stříbrní čeští hoši: Trochu smutný Veselý, Helcelet naopak v euforii

Zatímco pro jednoho je stříbro životní úspěch, pro druhého je to tak trochu zklamání. Desetibojař Adam Sebastian Helcelet slaví druhé místo na mistrovství Evropy. Také oštěpář Vítězslav Veselý vybojoval stříbro a zopakoval scénář z předloňského šampionátu v Curychu, podle jeho slov však nikoli vyhrál stříbrnou medaili, ale prohrál zlatou.
07.07.2016 22:10 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků)

Zlatý závěr her! Biker Kulhavý vyjel první cyklistické zlato!

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál olympijský závod v cross country. Na hrách v Londýně tak získal čtvrté zlato a celkově desátou medaili pro Českou republiku. Druhý dojel Švýcar Nino Schurter, třetí byl Marco Aurelio Fontana z Itálie. Pro samostatné Česko jde o první cyklistickou olympijskou medaili.
12.08.2012 16:35 |