Článek

Česko přemlouvá Američana, aby se odstěhoval ze Sýrie. Žije tam přes 40 let

 
Každé ráno se dívá pod auto, aby se ujistil, že tam není bomba. Pochází ze Spojených států a je mu 71 let. V metropoli země, jíž zmítá táhlá, krvavá válka, žije přes čtyři desetiletí. A odejít nechce.   
12.03.2016 21:05 |

podobné články

Podobné články

Hovoří Ivan Langer. O stádu ovcí, závisti, udávání a velkém krysařovi. A o sekáčovi, kterého přemlouvá ke kandidatuře na Hrad

 
ROZHOVOR Pokud České republice podle exministra vnitra Ivana Langera hrozí dominance jednoho tzv. politického hnutí, což je divize jednoho podnikatelského subjektu, který nazývá Anofertpress, je pro budoucnost země nesmírně důležité, jaký člověk bude zastávat vrcholnou ústavní funkci – prezidenta republiky. „Nemá velmi silné výkonné pravomoci, přesto může vytvářet jistou formu protiváhy tomu, abychom se všichni nestali zaměstnanci jedné jediné firmy,“ prohlásil Ivan Langer. Ale protože si myslí, že Miloš Zeman by tím vyvažovatelem nebyl, přemlouvá ke kandidatuře člověka, který je bitkař a dokáže se skvěle pohybovat v prostředí nejzapadlejší hospody i Španělského sálu Pražského hradu.
31.12.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků) , Miloš Zeman (20457 článků)

Obama tvrdí, že vysláním speciálních jednotek do Sýrie svůj slib neporušil

 
Plánované vyslání skupiny amerických speciálních jednotek do Sýrie podle amerického prezidenta Baracka Obamy neporušuje jeho slib, že noha amerického vojáka nevstoupí v rámci syrského konfliktu na území Sýrie. Šéf Bílého domu to prohlásil v pondělí v diskuzním pořadu americké televizní stanice NBC. Podle agentury Reuters to bylo jeho první veřejné vyjádření k chystanému vyslání necelých pěti desítek příslušníků speciálních jednotek USA do severní Sýrie, aby tam poskytli rady a další pomoc takzvaným umírněným povstalcům bojujícím proti ozbrojencům z organizace Islámský stát (IS). Bílý dům tento záměr oznámil minulý týden.
03.11.2015 06:56 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků)

Já jsem ze Sýrie, já jsem také ze Sýrie... Nový trik mezi imigranty

 
Policie hlásí čím dál častější případy, kdy uprchlíci tvrdí, že pocházejí ze Sýrie. Nárůst těchto pokusů získat rychleji azyl vzrostl poté, co Německo oznámilo, že otevírá dveře žadatelům o azyl právě z válkou zmítané Sýrie. Policisté jsou přesvědčeni, že rozdíly mezi jednotlivými uprchlíky poznají. Informuje Echo24.cz.
14.09.2015 17:01 |

podobné články

Ransdorf (KSČM): Sýrie dříve a nyní

 
Dnešní Sýrie je vroucí kotel plný násilí, uprchlické tábory praskají ve švech, údajně až dva tisíce omilostněných Saúdů se dostalo do Sýrie, aby tam bojovali, Saúdové a Qatar přilévají dodávkami zbraní olej do ohně.
07.10.2013 18:05 |

podobné články

Syn Schwarzeneggera (17) se odstěhoval od rodiny!

 
Patrick Schwarzenegger (17), syn herce Arnolda Schwarzeneggera, má nejspíš v hlavě pěkný zmatek. Nejdřív se rozhodl stát za každou cenu na straně matky, ale otce milovat nepřestal. Jen neví, jak se teď k němu chovat. Aby si všechno v hlavě srovnal, odstěhoval se od rodiny do menšího bytu poblíž školy.
03.06.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (553 článků) , Patrick Schwarzenegger (45 článků)

Rodinu kvůli soukromí odstěhoval na Floridu a teď s nimi pózoval? Dejdar ukázal manželku a obě děti

 
Jedním z důvodů k tomu, aby rodinu před třemi lety odstěhoval do Ameriky, bylo kromě vzdělání v angličtině i to, že chtěl manželku a děti ušetřit zájmu médií. A tak se při jejich letní návštěvě Martin Dejdar  (50) vyhýbal společenským akcím jako čert kříži. Ukázal se jen se synem Matějem. Jednu výjimku ale udělal.
01.10.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků)

Co se to děje? Je Turecko natolik šílené, aby vniklo s armádou do Sýrie...

 
Ruské ministerstvo obrany nedávno vyjádřilo podezření, že turecký prezident Erdogan plánuje vojenskou invazi do Sýrie. Ruské špionážní letouny totiž odhalily pohyby velkého množství jednotek přímo na tureckých hranicích. A server Al Masdar News se ptá, zda je Erdogan dostatečně šílený na to, aby opravdu vpadl do Sýrie.
05.02.2016 21:56 |

podobné články

Řádí tu nejnebezpečnější teroristé v dějinách lidstva a vypiplal je Západ. Evropa jen plní úkoly USA, říká elitní diplomat Sýrie, který dobře zná Česko

 
ROZHOVOR První náměstek ministra zahraničí Sýrie Fayssal Mekdad v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří o válce ve své zemi a teroristických strukturách, které se v poslední době snaží nejenom v Iráku, ale i v některých částech Sýrie vytvořit islámský chalífát. Z kritické situace v regionu obviňuje zkušený diplomat USA a jejich západní spojence, kteří dle jeho slov „nejnebezpečnější teroristy dějin lidstva" stvořili.
29.08.2014 13:40 |

podobné články

Raději se vrátím do Sýrie a zemřu, vzkazuje z Turecka nešťastný uprchlík

 
Fadi Mansour žije už rok na letišti v tureckém Istanbulu. Když utíkal ze Sýrie, zřejmě nečekal, že tam skončí. Mladý muž se snažil utéct před vojenskou povinností ve státě diktátora Bašára Asada. Teď je však ochoten vrátit se domů a raději tam zemřít, než by prožil další den na tureckém letišti. Dlí tu od 15. března 2015.
19.03.2016 17:35 |

podobné články

John se odstěhoval od Adamovské kvůli Jančíkovi!

 
Radek John (54) opustil po více než dvaceti letech manželku Zlatu Adamovskou (50). Publicista a dnes již i politik se odstěhoval z domu na Hanspaulce na Smíchov. Co nebo kdo ho k tomu vedl?
02.12.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (453 článků) , Radek John (2465 článků)

Nevěrná Vilhelmová: Manžel se už odstěhoval!

 
Je to zřejmě defi nitivní konec! Manžel Tatiany Vilhelmové (32) Pavel Čechák (34) se podle informací deníku Aha! koncem minulého týdne od nevěrné ženy odstěhoval. „V pátek opustil byt na Žižkově, který si manželé pořídili společně,“ prozradil deníku Aha! jeho dobrý kamarád. Vilhelmová a její zajíček Vojtěch Dyk (25) tak konečně mají volné pole působnosti.
06.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (445 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků)

Manželství Vilmy Cibulkové se třese v základech. Etzler se už odstěhoval z jejich vily. Skončí to rozvodem?

 
Vypadá to, že hvězdnému manželství Vilmy Cibulkové  (48) a Miroslava Etzlera  (47) definitivně odzvonilo. Nejen, že se Etzler odstěhoval ze společného domu, ale herci dokonce ruší společné podnikání.
21.02.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (230 článků) , Miroslav Etzler (383 článků)

Totálně jsi mě ponížila, řekl Robert Pattinson nevěrné Kristen Stewart a odstěhoval se z jejich domu

 
Kristen Stewart (22) z nevěry s režisérem Rupertem Sandersem (41) rozhodně nevyjde hladce. Veřejné omluvy, kajícné chování a sliby, že už se to nikdy nebude opakovat, na zlomené srdce Roberta Pattinsona (26) nejspíš nestačí. Podle posledních informací Robert již opustit jejich společný dům v Los Angeles a odstěhoval se neznámo kam.
29.07.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (377 článků) , Kristen Stewart (321 článků) , Rupert Sanders (53 článků)

Martin Kraus: Se sudy rumu bych se odstěhoval na pustý ostrov

 
Známý herec ze seriálu Cesty domů, Martin Kraus (30), skáče radostí, že prohibice skončila a on si tak opět může dát sklenku své oblíbené whisky. Kdyby totiž prohibice neskončila, odstěhoval by se na pustý ostrov s několika sudy rumu.
28.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (148 článků) , Martin Kraus (148 článků)

Koranteng mění svůj život! Odstěhoval se z bytu!

 
PRAHA (pet) – Zabalit spoustu krabic, protřídit nepotřebné krámy, objednat stěhováky a nová životní etapa může začít! Moderátor Televizních novin na Nově Rey Koranteng (38) už měl po krk bydlení v bytě na jedné z rušných pražských ulic, takže za sebou jednoduše práskl dveřmi a odstěhoval se do zbrusu nového domu, na kterém rozhodně nešetřil. Nový příbytek v Březiněvsi ho vyšel skoro na 8 milionů korun!
21.02.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Rey Koranteng (122 článků)

Koranteng mění svůj život! Odstěhoval se z bytu!

 
PRAHA (pet) – Zabalit spoustu krabic, protřídit nepotřebné krámy, objednat stěhováky a nová životní etapa může začít! Moderátor Televizních novin na Nově Rey Koranteng (38) už měl po krk bydlení v bytě na jedné z rušných pražských ulic, takže za sebou jednoduše práskl dveřmi a odstěhoval se do zbrusu nového domu, na kterém rozhodně nešetřil. Nový příbytek v Březiněvsi ho vyšel skoro na 8 milionů korun!
24.02.2013 14:44 |

podobné články

Osobnosti: Rey Koranteng (122 článků)

Nelida! Zavřel psa do chlívku a odstěhoval se. Zvíře umřelo hlady

 
Těžko uvěřitelné týrání mají na stole kriminalisté z Loun. Dvaadvacetiletý mladík zavřel svého křížence staforského teriéra do chlívku a odstěhoval se pryč. Hafan pak umřel hlady a žízní.
06.05.2013 21:45 |

podobné články

Michael Douglas se rozvádí: Odstěhoval se od Catherine Zeta-Jones!

 
Patřili k nejstálejším párům hollywoodu, ale jak to vypadá, je dnům lásky konec. Michael Douglas (68) se už odstěhoval od své manželky Catherine Zeta-Jones (43). Rozvod, při kterém se bude dělit majetek 5,85 miliardy korun, je na spadnutí.
04.08.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Krajčo potvrdil rozvod! Už víme, co se v jeho rodině stalo!

 
Manželství zpěváka Richarda Krajča (36) se rozpadá. Jak jsme vás "nad ránem informovali":http://www.extra.cz/richard-krajco-se-bude-rozvadet-odstehoval-se-od-manzelky-a-dvou-deti, Krajčo se už před čtyřmi měsíci odstěhoval od manželky Martiny.
26.09.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků)