Článek

Česko jako fotbalový vzor? Pro nás určitě, říká srbská hvězda Ivanovič

 
Svěřenci Pavla Vrby se v rámci přípravy na nadcházející mistrovství Evropy střetnou zítra se Srbskem. Do Ostravy přicestoval také obránce Chelsea Branislav Ivanovič, pro kterého jsou výkony českého týmu velmi inspirující. Zatímco Češi vyhráli kvalifikační skupinu i bez hvězdných hráčů na soupisce, známými jmény nabitý kádr Srbů si nedokázal proklestit cestu ani do baráže.
12.11.2015 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (389 článků) , Pavel Vrba (383 článků)
Podobné články

POSILY: Slavii se upsal Chorvat Ivanovič, Sparta získala Rusa Prudnikova

 
Pražská "S" představují jedny ze svých posledních posil. Slavii se na pět let upsal Chorvat Mato Ivanovič, Sparta představí Rusa Alexandra Prudnikova.
15.07.2009 10:15 |

podobné články

Ivanovič se upsal Chelsea do roku 2016

 
Srbský reprezentační zadák Branislav Ivanovič prodloužil kontrakt s londýnským velkoklubem o pět a půl roku.
10.02.2011 19:20 |

podobné články

VIDEO: Čechův spoluhráč Ivanovič brutálně fauloval

 
V anglickém Superpoháru dostal Petr Čech 3 góly a jeho Chelsea prohrála s Manchesterm City 2:3. Pod prohru Chelsea se podepsal velkou měrou obránce Branislav Ivanovič, který za svůj ostrý faul vyfasoval červenou kartu. Oslabení Blues pak neměli proti City šanci.
12.08.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

Dálnici D1 u Ivanovic blokuje havarované osobní auto

 
Provoz na dálnici D1 u Ivanovic na Hané částečně blokuje na tahu do Brna i do Ostravy havarované osobní auto. Jeho řidička s ním kolem 09:30 najela z neznámých příčin do středových svodidel, kde zůstal vůz na střeše. Ženu převezli zdravotníci vrtulníkem s těžkým zraněním do nemocnice, řekla mluvčí policie Petra Vedrová. 
27.02.2013 11:10 |

podobné články

Sobotka zahajuje dvoudenní návštěvu Srbska. Jednat bude i o migrantech

 
Premiér Bohuslav Sobotka dnes po poledni zahájí dvoudenní návštěvu Srbska. Se svým srbským protějškem Aleksandarem Vučičem bude jednat o obchodních příležitostech pro české firmy na sedmimilionovém srbském trhu, o přistoupení Srbska do Evropské unie a o proudu uprchlíků směřujících přes západní Balkán dále do Evropy.
01.09.2015 06:21 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8210 článků)

Srbská top-tenistka Jelena Janković si na kurtu převlékala kalhotky

 
Srbská teniska a reprezentantka Srbska ve Fed Cupu Jelena Janković, šokovala v úterý všechny diváky na kurtu. Během krátké přestávky uprostřed zápasu uzanla za vhodné převlíknout si kalhotky. A jak si usmyslela, tak se i stalo! Podívejte se...
28.04.2009 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jelena Janković (2 články)

Klaus v Bělehradě podpořil přibližování Srbska k EU

 
Prezident Václav Klaus se ve čtvrtek během své pracovní návštěvy Srbska setkal se svým protějškem Borisem Tadićem. Hlavním tématem jednání bylo samotné Srbsko, Balkán a přibližování se zemí tohoto regionu Evropské unii. Klaus i celá česká diplomacie vstup Srbska do EU velmi podporují.
20.01.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8469 článků)

Srbská hudba, úchvatná příroda a nezbytná pálenka. Čeští novináři a umělci se zúčastnili Dnů česko-srbského přátelství

 
Víno, rakija, čevapčiči, pljeskavica, dynamická balkánská hudba a přátelští Srbové. Tak většina účastníků zpětně hodnotila první Dny česko-srbského přátelství, které se z popudu Turistické organizace Zlatibor a majitele restaurace Singidunum Aleksandara Djuriće uskutečnily na konci letošního léta ve Zlatiboru na západě Srbska.
14.10.2014 16:20 |

podobné články

Vévodkyni Catherine předkládají jako vzor zastánci anorexie

 
Stejně jako mnoho nevěst se i Kate Middletonová před svatbou s princem Williamem snažila zhubnout pro svůj velký den. Mnozí se ale shodují na tom, že to s hubnutím přehnala a hubne dál. Americké webové stránky a blogy podporující anorexii jako životní styl ji teď uvádějí jako vzor pro všechny dívky, které chtějí zhubnout.
21.08.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (865 článků)

Zachránili jste nás. Srbský národ nikdy nezapomene, děkoval v Rusku prezident Srbska. Čtěte jen u nás

 
„Srbský národ nikdy nezapomene na tu pomoc, kterou mu Rusko po mnohá staletí poskytovalo, a díky níž je dnešní Srbsko unitárním a samostatným státem,“ prohlásil při své návštěvě Ruska prezident Srbské republiky Tomislav Nikolič. Honorárním konzulem Srbska v Petrohradu jmenoval ruského miliardáře.
14.10.2016 10:35 |

podobné články

3 důvody proč používat přírodní deodoranty

 
Stále se rozmáhajícím trendem především mezi ženami jsou přírodní deodoranty, ke kterým tíhne čí dál tím větší počet žen. Ono se v podstatě není čemu divit. Řekněme si upřímně: kdo z nás by chtěl smrdět potem? Jen si představte situaci, kdy jdete například autobusem nebo tramvají, kde je doslova člověk na člověku a vy se tak musíte mačkat na někoho, kdo nepříjemně zapáchá a každý pohyb podpaží vás tak nutí zadržet dech. Nic moc představa, viďte? Na druhou stranu jen málokdo chce zatěžovat své tělo škodlivými látkami, které běžně dostupné deodoranty obsahují. Bohužel. Proto se stále více z nás zajímá o přírodní deodoranty, jejichž použití s sebou nese celou řadu výhod. Jestliže i vy uvažujete, že se vydáte krůček po krůčku do této oblasti, pak se vám náš dnešní článek určitě bude hodit! 3 přesvědčující důvody, proč používat přírodní deodoranty Jakmile se máme rozhodnout pro něco nového, logicky nás napadne otázka: proč?! Zvláště v případě, kdy určitou věc používáme delší dobu, jsme na ni zvyklí a ještě k tomu víme, že jej používají i lidé v našem okolí. Určitě jste si tuto otázku položili i v případě přírodních deodorantů, které jsou středobodem dnešního článku. Nehledejte odpovědi, my jsme je našli za vás a ukryli je do následujících řádků. Kdo chce, ať si je najde! Důvod první: je to zdravější! Tak o tom ani potom. Přírodní deodoranty jsou bezesporu mnohokrát zdravější, nežli ty volně prodejné v obchodech, které si většina z nás nadšeně kupuje. Právě tyto deodoranty v sobě obsahují celou řadu škodlivých látek, které si tak vědomě pouštíme do těla, aniž bychom se zamysleli nad tím, zda je to pro nás vůbec dobré. Důvod druhý: je to levnější! Další důvod, který hraje jasně do karet přírodním deodorantům, je cena. A právě na peníze hodně lidí slyší. Běžný deodorant se pohybuje... Čtěte více Příspěvek 3 důvody proč používat přírodní deodoranty pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.11.2016 05:45 |

podobné články

Petr Čech zavinil gól a jeho vztek odnesl spoluhráč Ivanovič!

 
Ne, takhle jste ho neznali! Celý stadion Stamford Bridge a miliony diváků u obrazovek zíraly, jak fotbalový brankář Chelsea Petr Čech (28) vypěnil a namířil svou pěst na spoluhráče Branislava Ivanoviče (26).
08.02.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

Havlovi sejmuli posmrtnou masku. Poslouží jako vzor pro portréty nebo sochy

 
Zesnulému bývalému prezidentovi Václavu Havlovi byla sejmuta posmrtná maska. Uvedla to dnes na dotaz kancelář někdejší hlavy státu. Obvykle jedná o odlitek z vosku nebo sádry. Maska se pak používá jako vzor pro pozdější tvorbu portrétů nebo soch.
21.12.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4439 článků)

Prezidenti podpořili směřování Chorvatska a Srbska do EU

 
Česko a Slovensko na jednání v Lánech podpořily členství Chorvatska a budoucí členství Srbska v Evropské unii. Podle slovenského prezidenta Ivana Gašparoviče prožívá západní Balkán dost problémů a jeho snaha dostat se do evropského uskupení je pozitivní.
18.02.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Gašparovič (136 článků)

Michael Rada: ET či EET? Co se podívat jinam než na Balkán

 
Pan ministr financí několikrát zmínil, že si pro vzor k zavedení Elektronické Evidence Tržeb, zaskočil do jedné z Balkánských zemí. Vynikající, věřím, že pro vzor pro boj proti zločinu zaskočí odpovědný ministr třeba do Sýrie, či Nikaragui.
04.10.2016 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Pan (2 články) , Michael Michael (988 článků)

Klaus a Mečiar za vzor. Brexit chtějí Slováci zařídit jako dělení Československa

 
Slovensko, které bude od 1. července předsedat Evropské unii, chce při jednáních o vystoupení Británie z osmadvacítky využít zkušenosti z dělení Československa. Hlavními aktéry poklidného rozpadu federace byli tehdejší premiéři Václav Klaus a Vladimír Mečiar, jejichž práce by teď proto sloužila jako vzor Bruselu a Londýnu.
26.06.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8469 článků)

Český Van Damme František míří do Srbska!

 
Už je to tak! Po necelých čtyřech letech opouští vydavatelství CNC, které dělá z chlapců superhrdiny, také náš český Van Damme František Kovářík. Nejen, že nejdříve pojede ukazovat své skills opicím do Thajska, ale následně zamíří do Srbska, kde bude minimálně rok dohlížet nad mírem, pokojem a blahobytem této země!  Františku, ať se daří! Budeš nám chybět!
11.12.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: František Kovářík (3 články)

To se u nás nepsalo: Prezident Srbska vydal významné prohlášení, které bude zajímat hlavně USA

 
„Srbsku nemá nikdo právo mluvit do toho, s kým se má či nemá přátelit.“ Prezident Srbska Tomislav Nikolič během své návštěvy Ruska objasnil, proč se jeho země nechystá vstoupit do NATO.
17.10.2016 11:00 |

podobné články

Česká stopa ve francouzském masakru. A ne zrovna pěkná

 
Coulibaly se na videu objevuje v několika záběrech. Nejprve mluví do kamery a vedle něj leží inkriminovaná zbraň, poté ukazuje, jak cvičí nebo drží pušku. Expert na zbraně, který si přál zůstat v anonymitě, označil zbraň na videu jako samopal Sa vzor 58 Sporter Compact vyrobený v Česku. Odborníci z armády sice poukazují na ne zcela dobře rozeznatelný obrázek, ale rovněž soudí, že se jedná o upravenou verzi Sa vzor 58 – sklopky s enormě zkrácenou hlavní, která má podstatný vliv na rozptyl a přesnost střelby. Píše o tom MF Dnes.
13.01.2015 08:02 |

podobné články