Článek

Česko? Hříšná země, kde se svlékají i gympláci při maturitním plese. Tohle video drtí internet

 
Česko je hříšná země zasvěcená všemu, co aspoň trochu smrdí erotikou nebo sexem. Zemanova dcera hrála v pornu, zpěvák Petr Kolář si užívá prsíčka kamarádky přímo na baru a zahanbit se nenechali ani maturanti z pražského Gymnázia Jana Keplera. Podívejte se na hodně pikantní půlnoční překvápko.
25.02.2015 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (497 článků)
Podobné články

Smrt Báry (†19) na maturitním plese: Vzala si drogy sama, nebo jí je dali do pití?

 
Naprosto zbytečná smrt, která otřásla všemi, kdo usměvavou devatenáctiletou studentku znali. Jejich milovaná Bára (†19) zemřela na svém maturitním plese na následky předávkování drogami. Všichni si teď kladou jedinou otázku: Vzala si je sama, nebo jí je dal někdo do pití?
22.03.2013 18:30 |

podobné články

Mrtvá studentka Bára: Řešila drogami své propadání ve škole?

 
Tragická smrt krásné studentky Báry (19), která "ve čtvrtek večer zemřela přímo na svém maturitním plese":http://www.extra.cz/devatenactileta-kraska-zemrela-na-maturitnim-plese-zrejme-se-predavkovala-extazi-zname-podrobnosti, stále vyvolává otázky, zda za ni mohou drogy, které si podle svědků měla před plesem nasypat do pití.
23.03.2013 12:10 |

podobné články

Policie chytila vrahy maturantky Báry: Prodali jí nezvykle silnou drogu!

 
Krásná studentka Bára, která se ve čtvrtek "předávkovala na maturitním plese":http://www.extra.cz/devatenactileta-kraska-zemrela-na-maturitnim-plese-zrejme-se-predavkovala-extazi-zname-podrobnosti v pražských Vinohradech a po 40 minutách oživování byla prohlášena za mrtvou, si drogy podle policejního vyšetřování koupila od čtveřice mladíků, kteří vyráběli nezvyklé silná narkotika.
24.03.2013 16:30 |

podobné články

Smrt studentky na maturitním plese: Báře (†19) přinesl drogu spolužák!

 
Je to strašné zjištění. Drogu extázi, kterou Bára (†19) dostala na čtvrtečním maturitním plese v Praze a která ji zabila, přinesl spolužák. Policie už čtyři muže (19 až 22), kteří na ples donesli desítky tablet silné drogy, poslala do vazby.
26.03.2013 05:20 |

podobné články

Smrt Báry na maturitním plese: Drogy byly ve škole!

 
Spolužáci Báry (†19), která zemřela ve čtvrtek na maturitním plese v Praze, včera se slzami v očích uctili její památku minutou ticha v Komunitním centru Matky Terezy. Drogu extázi, po které zkolabovala a již se ji nepovedlo oživit, zřejmě dostala od svého spolužáka!
26.03.2013 11:20 |

podobné články

Smrt Báry na maturitním plese: Drogy byly ve škole!

 
Spolužáci Báry (†19), která zemřela ve čtvrtek na maturitním plese v Praze, včera se slzami v očích uctili její památku minutou ticha v Komunitním centru Matky Terezy. Drogu extázi, po které zkolabovala a již se ji nepovedlo oživit, zřejmě dostala od svého spolužáka!
30.03.2013 11:10 |

podobné články

Studentku Báru na maturitním plese nezabila extáze, ale léky

 
U devatenáctileté dívky, která v březnu zemřela na maturitním plese v pražském Radiopaláci, se nepotvrdilo užití drog. Toxikologové v jejím organismu nalezli součást jednoho druhu léků. Podle policie studentka zřejmě zemřela nešťastnou náhodou, informoval server Blesk.
18.06.2013 20:30 |

podobné články

Zvrat v případu smrti na maturitním plese: Báru (†19) nezabily drogy, ale vyčerpání

 
Měla celý život před sebou, ale zemřela ve svůj velký den, na maturitním plese. Policie nyní konečně přišla s vysvětlením, co stojí za březnovou smrtí studentky Báry. Za vše podle odborných posudků může stres a vyčerpání, které její organismus nezvládl.
02.12.2013 15:55 |

podobné články

Hezounek Zac Efron je divoch: Souložil jsem na maturitním plese!

 
Tak už víme, že to Zac Efron nejraději dělá na kuchyňském stole. Šestadvacetiletý hollywoodský herec totiž propaguje svůj nový film Awkward Moment a musí hovořit o sexu. Proto teď prozradil, že jednou souložil přímo na školním maturitním plese, což považuje za nejbizarnější zážitek svého intimního života.
30.01.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (154 článků)

Nejmladší radní s afrem: Zapařil na svém maturitním plese a řídí Teplice!

 
Na hlavě má bujné afro, často ho však uvidíte uhlazeného v košili. O víkendu pak vytáhl rovnou smoking a „zapařil“ na svém maturitním plese. Dominik Feri (18) se chystá na zkoušku dospělosti, přijímačky na VŠ, ale zároveň je jedním z politiků, kteří po loňských komunálkách vedou Teplice! Stal se tak nejmladším radním. Jaké to pro takto mladého člověka je?
16.02.2015 11:20 |

podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Policisté konečně prozradili, co zabilo Báru na maturitním večírku! Výsledky vás překvapí

 
Pražští kriminalisté zveřejnili výsledky vyšetřování záhadné smrti 19leté studentky Báry, která zemřela na maturitním plese v Praze.
02.12.2013 15:20 |

podobné články

Bílá zpívala synovi na maturitním plese: nohy se klepaly oběma

 
Syn zpěvačky Lucie Bílé (48) Filip Kratochvíl (19) úspěšně zakončil třináctileté studium na Prague British School. Zkoušku dospělosti oslavil na plese, kde nechyběla ani jeho slavná maminka. Bylo to vůbec poprvé, co zpívala před jeho spolužáky. U obou pracovaly emoce na plné obrátky.
23.06.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , Filip Kratochvíl (84 článků)

Svědectví kamarádů Báry (†19), která se předávkovala: Chtěla se na plese pořádně opít

 
Měl to být jeden z velkých večerů jejího života, na který se jako všichni středoškoláci strašně těšila. Život studentky Báry (†19) bohužel vyhasl právě na maturitním plese, který si chtěla tolik užít. Předávkovala se drogami!
22.03.2013 14:45 |

podobné články

Nová fakta o smrti Báry (19): Zdrogovaná umřela rodičům v náručí!

 
V HLAVNÍ ROLI EXTÁZE: Přímo na maturitním plese v centru Prahy zemřela včera v noci mladá dívka. Devatenáctiletá Bára si podle kamarádů vzala na plese drogy. Pak umřela před očima rodičů.
22.03.2013 19:10 |

podobné články

Báru na plese zabila silná droga, dnes se s ní naposledy loučí přátelé

 
Příbuzní a přátelé dnes přišli dát poslední sbohem mladé Báře, která zemřela na maturitním plese v pražském Radiopaláci. Devatenáctiletá Barbora tam nepřežila předávkování extází.
28.03.2013 10:50 |

podobné články

Úmrtí maturantky na plese nebylo zapříčiněno drogou. Důvodem byl stres a vyčerpání

 
Příčinou březnového úmrtí dívky na maturitním plese v pražském Radiopaláci byla shoda nepříznivých okolností, zejména stres a vyčerpání. ČTK to dnes sdělila mluvčí policie Jana Rösslerová. Svědci tragédie tvrdili, že dívka zemřela po požití povzbuzující drogy extáze, znalecké posudky to ale vyloučily. Podle policie se nestal trestný čin a případ se odloží. V souvislosti s případem ale policisté vedou trestní stíhání u 15 lidí kvůli podezření z prodeje drog. 
02.12.2013 16:00 |

podobné články

Na plese v Třeboni otrávili dívky. Jedna má poleptané vnitřnosti

 
Policie pátrá po neznámém pachateli, který měl na maturitním plese v Třeboni nasypat dvěma dívkám něco do pití. Ty pak po vypití "otráveného" nápoje skončily v nemocnici. Jedna má vážně poleptané orgány, druhá byla ošetřena na pohotovosti.
23.11.2014 16:05 |

podobné články

Záhadná otrava: Maturanti v Plzni zkolabovali na plese

 
Zvracení, bolest břicha a střevní potíže, právě tyto příznaky mělo v sobotu večer na maturitním plese jednoho z plzeňských gymnázií hned šestnáct studentů. Na večírku proto musela zasahovat záchranka i policie. Čtyři maturanti stále leží v nemocnici v Plzni. Po příčině otravy pátrá policie.
13.01.2015 16:26 |

podobné články