Článek

Českého lva ovládly filmy Cesta ven a Díra u Hanušovic

 
V sobotu večer proběhlo v pražském Rudolfinu udělování filmových cen Český lev. Ceny v hlavních kategoriích si rozdělily dva filmy - Díra u Hanušovic a Cesta ven. Nejlepším filmem byla vyhlášena Cesta ven.
21.02.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (899 článků)
Podobné články

Na Českého lva za nejlepší film kandidují Díra u Hanušovic, Fair Play i Cesta ven

 
Na Českého lva za nejlepší film roku byly nominovány snímky Fair Play, Cesta ven, Díra u Hanušovic, Pojedeme k moři a Tři bratři. Nejvíce nominací, celkem patnáct, si připsalo drama Fair Play.
14.01.2015 11:11 |

podobné články

Do kin se chystá Díra u Hanušovic a Fair play

 
Nový český film Díra u Hanušovic dokončuje umělecký šéf Dejvického divadla, herec a nyní i debutující filmový režisér Miroslav Krobot. Představil ho novinářům na včerejším setkání se zástupci společnosti RWE, která české filmy koprodukčně podporuje.
20.12.2013 14:47 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků)

Filmové premiéry: Díra u Hanušovic a Hercules

 
Tento týden mají premiéru pouze dva filmy. Po uvedení v hlavní soutěži karlovarského festivalu jde do kin Díra u Hanušovic, kterou režisér Miroslav Krobot natočil s herci Dejvického divadla. Milovníky mytologických dobrodružství zaujme americké netradiční zpracování toho o Herculovi.
24.07.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků)

ŽEBŘÍČEK: Díra u Hanušovic porazila Hollywood

 
Český film po delší době ovládl žebříček návštěvnosti kin. Podařilo se to černé komedii Díra u Hanušovic, za níž stojí známý divadelní režisér a herec Miroslav Krobot.
28.07.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků)

Nová DVD: Díra u Hanušovic, Pojedeme k moři a Strážci Galaxie

 
Miroslav Krobot natočil jako svůj první celovečerní hraný snímek Díra u Hanušovic s hereckým ansámblem Dejvického divadla. Jeden z nejpopulárnějších českých herců současnosti Jiří Mádl představuje svůj režijní debut, rodinný film Pojedeme k moři. Studio Marvel přináší dobrodružství zcela nového hvězdného týmu ve filmu Strážci Galaxie.
02.12.2014 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (397 článků) , Miroslav Krobot (102 článků)

TOP 4 vánoční filmy, které byste si neměli nechat ujít

 
Vánoční filmy k těmto svátkům neodmyslitelně patří, o tom nemusí být sporu. Během toho uklízení, do kterého se v tomto čase většina hospodyněk pouští, pečení hromady cukroví, nad kterým strávíte dlouhé hodiny, zdobením domácnosti, kdy lezete po oknech a věšíte na ně řetězy nebo lepíte papírové dekorace, si zkrátka zasloužíte na pár hodin hodit nohy nahoru, vypnout, udělat si šálek kávy a pustit si něco v televizi. A nejlépe uděláte, když celou tu sváteční atmosféru umocníte tím, že si pustíte vánoční filmy. V těch to totiž dýchá vánočními kouzly, samozřejmě nechybí chvíle plné smíchu a ženami tolik oblíbená romantika. A na co byste se měli podívat? Tipy na vánoční filmy, které musíte vidět! Každý z nás má určitě nějaké oblíbené vánoční filmy, na které se rád podívá a především které může vidět i 100x dokola a stále vás nepřestanou bavit. I my pro vás máme tipy na 4 vánoční filmy, které podle nás k těmto svátkům už tak nějak patří. Tak si je nenechte ujít! Santa Claus Santa Claus je film staršího data, pochází totiž z roku 1994, ale i přesto patří mezi nejoblíbenější i v současné době. Hlavní roli si zde střihl Tim Allen, který se z pozice špičkového manažera hračkářství jednou (ne)šťastnou událostí stane Santa Clausem. Přichází celá řada komických situacích, během kterých si Calvin zvyká na svůj nový životní úkol a především jej čeká ten ze všech nejdůležitějších: roznést dětem dárky! Přežít Vánoce Ani tento film niž nepatří k nejmladším, ale podle nás prostě stojí za to. V hlavní roli zde uvidíte Bena Afflecka, bohatého a životem otráveného Drewa, který si pronajme rodinu, aby s ní mohl strávit Vánoce. Vrací se zpět do domu, ve které vyrůstal. Protivný host po obyčejné rodince chce, aby dělali přesně to, co k Vánocům patří. Vánoční komedie plná humoru i vypjatých... Čtěte více Příspěvek TOP 4 vánoční filmy, které byste si neměli nechat ujít pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.12.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (223 článků) , Tim Allen (3 články) , Tim Allen (1 článek)

Krobot nabídl ukázku z Díry u Hanušovic

 
Režisér Miroslav Krobot představuje první ukázku z filmu Díra u Hanušovic. Načernalá komedie se špičkovým obsazením půjde do kin 24. července.
29.04.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků)

RECENZE: Krobot, Trojan, Vilhelmová a suché hlášky v Díře u Hanušovic

 
Filmový režijní debut Miroslava Krobota Díra u Hanušovic odehrávající se na venkově v Jeseníkách vyvolával na karlovarském festivalu velká očekávání.
08.07.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků)

RECENZE: Tam, kde čas plyne pozpátku. Miroslav Krobot představuje filmovou Díru u Hanušovic

 
Se svým domácím týmem, tedy s herci pražského Dejvického divadla, jehož byl léta uměleckým ředitelem a přivedl ho ke slávě, natočil Miroslav Krobot svůj první film Díra u Hanušovic.
24.07.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků)

RWE podpoří filmy režisérů Janáka, Michálka a Krobota

 
V roce 2014 bude RWE koprodukovat tři nové české filmy. Projekt RWE – energie českého filmu se bude podílet na vzniku snímků Díra u Hanušovic režiséra Miroslava Krobota, Pohádkář od Vladimíra Michálka a Deset pravidel režírovaných Karlem Janákem.
21.12.2013 19:57 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků) , Karel Janák (59 článků) , Vladimír Michálek (94 článků) , Miroslav Michálek (11 článků)

Babčáková na schodech, plážový Dyk a zjevení Havlové: To je Díra v Praze

 
Vojto, tady už nejsi na karlovarské kolonádě! Zpěvák Vojta Dyk (29) vyrazil na premiéru filmu své partnerky Taťány Vilhelmové (36) v oblečku, který by mu záviděl leckterý plážový turista. Slaměný klobouk, sluneční brýle, košile a ohrnuté bizár kalhoty. A nebyl zdaleka jediným podivně vyhlížejícím návštěvníkem premiéry filmu Díra u Hanušovic...
24.07.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (702 článků)

Mohla by i na Oscary: Z Díry v Hanušovicích vykročila tato herečka pro Českého lva jako neskutečná kočka

 
Jak se blíží ke čtyřicítce, je čím dál krásnější. Herečka Lenka Krobotová nás naposledy zaujala ve filmu svého otce Miroslava Krobota Díra u Hanušovic a nezaujala jen nás, ale i členy Filmové a televizní akademie, kteří jí udělali cenu Český lev na nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli.
23.02.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků) , Lenka Krobotová (44 článků)

Českého lva získali za filmové role, ale umí toho víc: Tahle herečka tančila v Šakalích letech, jejího kolegu lákali do operety

 
Letošními tvářemi nadcházejících filmových cen Český lev budou na televizní obrazovce herečka Lenka Krobotová a její kolega Jaroslav Plesl, kteří loni ocenění získali za své role ve filmu Díra u Hanušovic. Už natočili spoty, které odvysílá televize. A štáb byl nadšený, jak se úžasně doplňovali.
10.02.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (214 článků) , Lenka Krobotová (44 článků)

Bude jí to v róbě slušet jako loni? Držitelka Českého lva už teď radši po večerech nejí

 
Herečka Lenka Krobotová loni získala cenu Český lev za herecký výkon ve filmu Díra u Hanušovic. Předávání cen nezmešká ani letos a už jsme probrali, jak se na ně chystá. Při natáčení spotů na tuto událost, které se budou vysílat na televizní obrazovce, na sobě měla nádherné šaty.
16.02.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Krobotová (44 článků)

Romská herečka získala Lva, ale za byt neplatí! Dluží tisíce, tvrdí majitel bytu

 
Ze smíšeného zboží na filmové plátno, tak to je cesta romské dívky Klaudie Dudové (26). Za roli ve snímku Cesta ven získala několik cen včetně Českého lva, podívala se na filmový festival v Cannes, ale ze dna se neodpíchla. Naopak, na nájemném pronajatého bytu v Ústí nad Labem dluží za půl roku téměř 26 tisíc korun.
01.04.2015 13:15 |

podobné články

Lenka Krobotová neskrývá kožní nemoc: Nemám se za co stydět

 
Herečka Lenka Krobotová (37) si pro lva, kterého získala za vedlejší roli ve snímku Díra u Hanušovic, došla v sexy modrých šatech s hlubokým dekoltem na zádech. Róba odhalila nejenom absenci podprsenky, ale i kožní nemoc vitiligo, což jsou bílé skvrny, které vznikají v důsledku ztráty pigmentace.
22.02.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Krobotová (44 článků)

O Křišťálový glóbus z Varů se utkají i dva české filmy

 
V hlavní soutěžní sekci karlovarského festivalu bude promítán filmový debut režiséra a divadelníka Miroslava Krobota Díra u Hanušovic a sportovní drama Andrey Sedláčkové Fair play.
03.06.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků) , Andrea Sedláčková (29 článků)

O Křišťálový glóbus z Varů se utkají i dva české filmy

 
V hlavní soutěžní sekci karlovarského festivalu bude promítán filmový debut režiséra a divadelníka Miroslava Krobota Díra u Hanušovic a sportovní drama Andrey Sedláčkové Fair play.
03.06.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků) , Andrea Sedláčková (29 článků)

Mladí tvůrci podceňují vytváření kontaktů. Filmoví debutanti spoléhají na levnou produkci i školu

 
Divadelní režiséři Ondřej Sokol a Miroslav Krobot uvedli v letošním roce do kin své debuty – Krásno a Díra u Hanušovic. Oba filmy se těšily pozornosti diváků a kritiků. Jak si však vydobývají své postavení filmaři, kteří se nemohou opřít o již vytvořenou značku a renomé? Čím chtějí přitáhnout diváky a jak shánějí prostředky?
23.09.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (102 článků) , Ondřej Sokol (296 článků)