Článek

České ragbistky: Dámy s modřinami, které se s ničím nemažou!

 
Při vjezdu do ragbyového areálu Dragon Brno máte chvíli pocit, že jste se zatoulali na dětské hřiště. Kolem trávníku postávají maminky s kočárky a prarodiče, kolem pobíhají rozjívené děti, holčičky i chlapci. Po chvíli si je trenérka organizuje a začíná ragbyová příprava těch nejmenších. Ragby totiž není jen výsadou chlapů, hrají ho jak ti nejmenší špunti kolem šesti let, tak i dospívající dívky a ženy.
11.10.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

SEXY MLÝN! Ragbistky z Oxfordu se svlékly, odvážný kalendář nafotily pro charitu

 
Myšlenka to není nová, ale vždycky funguje. Ragbistky z Oxfordské univerzity svlékly všechno kromě bot a štulpen a nafotily "odhalený" kalendář. Chtějí pomoci vybrat peníze na charitativní akci na podporu psychického zdraví.
04.12.2013 14:35 |

podobné články

Neuvěříte, co anglické ragbistky udělaly pro záchranu krachujícího klubu: Zápasily na hřišti bez svršků!

 
Tomu se říká láska a oddanost ke klubu. Tomu se v poslední době nedařilo a byl na pokraji bankrotu. Ragbistky anglického Hertfordshiru to ale nenechaly jen tak. Vysvlékly se a zahrály si nahé!
07.11.2016 12:05 |

podobné články

Bořka Slezáčka cestou do nemocnice srazilo auto, vyvázl s modřinami

 
Moderátor Bořek Slezáček měl v úterý nastoupit na operaci nohy. Když ráno šel na zastávku autobusu, srazilo ho auto a on skončil ve škarpě. S modřinami jej do nemocnice odvezl jeden řidič. Další články k tématu: Slezáček narychlo odjel za sestrou do Německa, po pádu leží v nemocnici Slezáček ukázal syna Nikolaje i jizvu po operaci nádoru Slezáček se po nehodě vrací do práce, posílí Expresradio Neumírám, vzkázal moderátor Slezáček. Teď čeká na verdikt policie Moderátor Slezáček havaroval. V den oslavy narozenin své ženy
24.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (195 článků)

Kerndlová s modřinami na obličeji: Mlátí každou pátou z nás!

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (27) jen pár měsíců po svatbě šokuje sérií fotografií s modřinami v obličeji coby oběť domácího násilí! Že by sama byla jeho obětí odmítá, chce tak na zásadní problém jen upozornit.
31.01.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (332 článků)

Šílené Slovensko: Poslechněte si, jak režisér X Factoru řve na podřízené! Tajná nahrávka, kterou chceš slyšet!

 
V zákulisí přímých přenosů bývá občas horko, ale to, co pravidelně předvádí legenda slovenského zákulisí, je dost za hranou. Inu, na Slovensku se nemažou s ničím, tak proč se ženami.
05.03.2015 12:06 |

podobné články

Z toho vám zešišatí mozek: Nejkrásnější české ragbistky se svlékly do spodního prádla

 
Už dávno neplatí názor, že co sportující žena, to nevzhledná hora svalů, která se sama ráda ohlíží za jinými ženami. O tom se i v Čechách mohou v posledních měsících přesvědčit fanoušci ligy Sexy ragby, v které na hřiště nastupují slečny, jež by z fleku mohly usednout na trůn královny krásy. Podívejte se do fotogalerie, jaké dívčí skvosty v zápalu boje ukazují na diváky snad každý kousek svých dokonalých tělíček!
13.02.2013 19:00 |

podobné články

Nejošklivější NAHÝ kalendář všech dob: Tohle se fakt nepovedlo! FOTKY

 
Ragbistky to myslely dobře. Nafotily nahý kalendář a z výtěžku prodeje chtějí naplnit prázdnou kasu svého klubu. Jenže jsou z něj všichni rozpačití a dívky prosí, aby už se hlavně nikdy nesvlékaly.
20.12.2013 14:17 |

podobné články

Herr Herman jel se kořiti do sudetské řiti. Zástupci bojovníků za svobodu se s ministrem nemažou

 
Ministr kultury české vlády Daniel Herman (KDU-ČSL) jako první vrcholný zástupce české vlády po 2. světové válce přijel osobně pozdravit sudetské Němce na jejich sjezd do Norimberku. Jeho vyslání premiérem Sobotkou považují čeští bojovníci za svobodu a vězni z německých a rakouských koncentračních táborů za nový Mnichov české politiky.
16.05.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (446 článků) , Daniel Herman (850 článků)

Přišla policie, vše zabavila a Piráti volají: Policejní stát! Nikdo si tady nemůže být ničím jistý

 
Pirátská strana se postavila na stranu těch, kteří jsou proti raziím v growshopech, tedy obchodech prodávajících potřeby pro pěstování konopí. Proto, aby byly zastaveny policejní zásahy vedené proti majitelům obchodů, vznikla i petice. „Nechci jen tak přihlížet tomu, jak se z České republiky opět stává policejní stát, ve kterém si nikdo nemůže být ničím jistý. To už tu jednou bylo,“ řekl k situaci autor petice Jindřich Krása.
16.12.2013 14:05 |

podobné články

Vraždy taxikářů nejsou ničím výjimečným! PODÍVEJTE SE na jejich PŘEHLED!

 
V Praze byli v letošním roce zavražděni již 3 taxikáři. Když pomineme fakt, že po Praze může běhat sériový vrah, nejsou vraždy taxikářů v České republice ničím výjimečným. Ve valné většině případů se ale jednalo o loupežné vraždy.
17.04.2014 16:20 |

podobné články

Zloději sekají dluhy na kradené občanky

 
V Česku se čím dál tím více rozmáhají dluhy, které zloději a podvodníci bez skrupulí nasekají na vrub nic netušících lidí na jejich ukradené doklady. Nejčastěji jde o občanský průkaz. Doplácejí na to i věřitelé, ale mnozí z nich, jako například dopravní podniky, se s pohledávkami vzniklými na prokazatelně odcizené doklady totožnosti vůbec nemažou.
05.07.2012 05:35 |

podobné články

Dámy, pozor: Tohle je NEJŽHAVĚJŠÍ český tanečník! Jeho SEXY exotický vzhled vás dostane!

 
Tak tohle nám na scéně chybělo! Horká krev a neskutečný talent, který se před ničím nezastaví a tvrdě si jde za svým cílem. To je exotický tanečník jménem Henrique Pinto, je mu pouze 23 let a za sebou má řadu úspěchů a zkušeností. Dámy, je pořád volný!
14.03.2017 22:20 |

podobné články

Revizoři obklíčili pasažéra, jeden ho pak sejmul paralyzérem

 
Revizoři se s černými pasažéry většinou nijak nemažou. Občas to ale dost přeženou, dokazuje to případ z Lotyšska.
17.10.2009 15:05 |

podobné články

Sleeping Dogs se s mučením vůbec nepáře

 
Vývojáři z United Front Games se snaží se svou městskou akcí zaujmout a daří se jim to. Jdou na to ale od lesa a tak zatímco takové Grand Theft Auto prezentuje většinou město a jeho možnosti, Sleeping Dogs se zaměřují na souboje samotné. A v novém traileru se s brutalitou nijak nemažou. Po minulých ukázkách, kde se brutálně vraždili nepřátelé, se teď bude brutálně...
12.12.2010 17:10 |

podobné články

Dankovou z Občanské juda vyrazili ze dne na den

 
Na Nově se s tím nemažou! Televize se po šestnácti letech rozhodla zrušit Občanské judo, jen to zapomněla oznámit svým zaměstnancům. Moderátorka pořadu Pavlína Danková (47) se to dozvěděla mezi posledními. „Televize není fér, tohle je prostě život,“ přiznala Nedělnímu Blesku Danková.
03.04.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (82 článků)

To je video: Rasově "korektní" Slováci se s tím fakt nemažou! Ve zprávách měli reportáž o "cikánském akvaparku"!

 
Víte, jak tráví v romské osadě poblíž Prešova Romové první teplý víkend v roce? Přeci v cikánském akvaparku!
22.03.2013 08:20 |

podobné články

Holky, chcete vidět nahá těla One Direction? Harry a Niall provokují fanynky bez triček: Mrkněte do galerie!

 
Niall Horan a Harry Styles se s tím na Twitteru nemažou, dva hezouni z chlapecké skupiny One Direction věčně provokují své fanynky tím, že vystavují sami sebe bez triček, případně bez kalhot.
26.03.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Niall Horan (34 článků) , Harry Styles (115 článků)

Slovenka (28) nabízela drogy na ulici: Policisté v civilu pervitinu odolali

 
Dnešní dealeři mají v moderní době spoustu způsobů, jak drogy pašovat či nabízet. Ti, kteří se s tím tolik nemažou, většinou brzy skončí v poutech. Stejně jako se to povedlo osmadvacetileté Slovence. Vykoukla z okénka auta a mužům v druhém voze nabídla „piko“. To ale ještě nevěděla, že jsou to policisté v civilu.
08.04.2013 22:55 |

podobné články

Pozor, drsné záběry: Muž si natáčel policisty, ti mu zastřelili psa přímo na ulici

 
Policejní brutalita, nebo jenom zbytečně vyhrocená situace? Policisté v Kalifornii se s tím rozhodně nemažou. Poté, co si je muž natáčel při jejich zásahu, ho zatkli. To se ale nelíbilo jeho psovi, který vyskočil z auta a běžel páníčka chránit. Policisté mu do těla naprali několik kulek!
03.07.2013 15:00 |

podobné články