České finále v New Havenu ovládla Kvitová

Lucie Šafářová prohrála i sedmé vzájemné utkání s Petrou Kvitovou, ačkoliv po prvním setu vedla. Česká jednička zdolala svou soupeřku po setech 6:7, 6:2 a 6:2 a turnaj v New Havenu vyhrála potřetí ve své kariéře.
30.08.2015 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Kvitová ovládla turnaj v New Havenu, během tří týdnů slaví dva tituly

Česká tenistka Petra Kvitová je před US Open k nezastavení. Na turnaji v New Havenu si ve finále poradila s Ruskou Marií Kirilenkovou, získala titul a během tří týdnů se raduje už z druhého celkového prvenství.
26.08.2012 01:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků)

TA VÁLÍ! Kvitová je potřetí v řadě ve finále turnaje v New Havenu

Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v New Havenu zahraje potřetí za sebou ve finále.
23.08.2014 09:55 |

Kvitová nebo Slovenka Rybáriková? Finále o titul v New Havenu bude na ostří nože

Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v New Havenu zahraje potřetí za sebou ve finále. Dvojnásobná wimbledonská šampionka porazila v pátečním semifinále Samanthu Stosurovou z Austrálie suverénně 6:3, 6:1 a v duelu o titul se v sobotu střetne se slovenskou hráčkou Magdalénou Rybárikovou.
23.08.2014 10:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Magdaléna Rybáriková (6 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová proti Šafářové. V New Havenu se chystá české finále

Finále tenisového turnaje v New Havenu bude ryze českou záležitostí. Obhájkyně titulu Petra Kvitovová porazila ve svém semifinále Dánku Caroline Wozniackou 7:5 a 6:1. Ve druhém semifinále se po setech 6:2 a 7:6 z výhry nad Ukrajinkou Lesjou Curenkovou radovala Lucie Šafářová.
29.08.2015 07:50 |

Kvitová si poradila se Šafářovou a v New Havenu je v semifinále

Ve čtvrtfinále turnaje v New Havenu na sebe narazily dvě české hráčky. Petra Kvitová v generáce na poslední grandslam sezony porazila Lucii Šafářovou dvakrát 6:3 a je mezi posledním čtyřmi hráčkami amerického podniku.
24.08.2012 08:45 |

Kvitová je po další třísetové bitvě v New Havenu ve čtvrtfinále

Petra Kvitová postoupila coby obhájkyně titulu na turnaji v New Havenu do čtvrtfinále. V druhém kole porazila 7:6, 4:6, 6:3 Alison Riskeovou z USA a čeká ji duel s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou.
22.08.2013 08:45 |

Kvitová napodobila Šafářovou a v New Havenu postoupila do semifinále

Petra Kvitová porazila ve čtvrtfinále tenisového turnaje v New Havenu Agnieszku Radwaňskou 7:5 a 6:4 a dál tak může pomýšlet na obhajobu loňského titulu. Její semifinálovou soupeřkou bude Caroline Wozniacká, se kterou má česká tenistka zápornou zápasovou bilanci. Mezi nejlepší čtveřicí tenistek hlavní generálky na US Open je i Lucie Šafářová.
28.08.2015 11:05 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Berdych, Kvitová a Hlaváčková s Hradeckou si zahrají finále

Tomáš Berdych ve Winston-Salemu i Petra Kvitová v New Havenu budou hrát o tituly. Berdych zdolal v semifinále Sama Querreyho z USA 6:4, 6:3, Kvitová si poradila s Italkou Sarou Erraniovou 6:1, 6:3.
25.08.2012 09:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Kvitová v. Zakopalová: New Haven uvidí české semifinále

Ve finále turnaje v New Havenu bude hrát česká tenistka. V dnešním semifinále generálky na US Open se totiž spolu utkají obhájkyně titulu Petra Kvitová a její krajanka a kamarádka Klára Zakopalová.
23.08.2013 13:35 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Forma jako hrom! Kvitová před US Open vyhrála New Haven

Vítězka Wimbledonu Petra Kvitová vyhrála podruhé za uplynulé tři roky turnaj v New Havenu. Světová čtyřka v generálce na US Open porazila ve finále slovenskou tenistku Magdalénu Rybárikovou 6:4 a 6:2.
24.08.2014 09:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Magdaléna Rybáriková (6 článků)

Tenista Štěpánek si turnaj v New Havenu zahraje jako náhradník

Tenista Radek Štěpánek si zahraje v hlavním turnaji v New Havenu, i když v kvalifikaci prohrál s Rusem Teimurazem Gabašvilim.
23.08.2010 08:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (806 článků)

Štěpánek a Hájek postoupili v New Havenu do 2. kola

Čeští tenisté Radek Štěpánek a Jan Hájek vstoupili do turnaje v New Havenu vítězně.
23.08.2010 21:15 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (806 článků) , Jan Hájek (170 článků) , Jan Hájek (168 článků)

Tenista Štěpánek si turnaj v New Havenu zahraje

Tenista Radek Štěpánek si zahraje v hlavním turnaji v New Havenu. Český hráč sice prohrál v neděli v posledním kole kvalifikace s Rusem Teimurazem Gabašvilim, ale do soutěže se dostal jako náhradník. Z generálky na grandslamové US Open se totiž odhlásil Američan Mardy Fish, finalista z Cincinnati.
24.08.2010 19:45 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (806 článků) , Mardy Fish (25 článků)

Štěpánek porazil v New Havenu Chilana Gonzaleze

Český tenista Radek Štěpánek je po výhře nad Chilanem Gonzalezem na turnaji v New Havenu už ve třetím kole.
24.08.2010 20:40 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (806 článků) , Jan Hájek (170 článků)

Štěpánek v New Havenu dohrál, nestačil na Srba Troického

Cesta tenisty Radka Štěpánka turnajem v New Havenu skončila ve čtvrtfinále. Český hráč nestačil v boji o semifinále na Srba Viktora Troického, s nímž prohrál před týdnem i v Cincinnati, a Srbovi podlehl 2:6, 3:6.
27.08.2010 08:30 |

Tenista Štěpánek vypadl v New Havenu ve čtvrtfinále

27.08.2010 13:05 |

Druhé "zemětřesení" v New Havenu: Cetkovská opět zdolala Radwaňskou

Česká tenistka Petra Cetkovská postoupila na turnaji v New Havenu do čtvrtfinále. Pátou nasazenou Polku Agnieszku Radwaňskou porazila 6:4, 5:7, 6:3 a zvítězila tak i v třetím vzájemném utkání, pokaždé na jiném povrchu.
24.08.2011 07:55 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků)

Kvitová po finálovém výprasku: Z toho si nedělám velkou hlavu, chci uspět na US Open

Česká tenisová jednička Petra Kvitová se po finálové účasti v New Havenu přesunula do New Yorku. Na posledním grandslamu sezony by ráda vylepšila svůj dosavadní nejlepší výsledek, jímž je osmifinále, a přiblížila se účasti na Turnaji mistryň.
25.08.2013 10:15 |