České deblistky vstoupily do Turnaje mistryň vítězstvím

Všechny české deblistky vstoupily do Turnaje mistryň vítězně. Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zdolaly  Španělky Garbiňe Muguruzaovou a Carlu Suárezovou 6:3 a 7:6. Dařilo se i Andree Hlaváčkové s Lucií Hradeckou, které porazily maďarsko-francouzský pár Timea Babosová, Kristina Mladenovicová hladce 6:2, 6:1.
25.10.2015 18:11 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1458 článků)

Hlaváčková s Hradeckou si zahrají na Turnaji mistryň

Deblistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si přece jen zahrají na Turnaji mistryň. České duo proklouzlo mezi osm nejlepších párů letošní sezóny jako náhrada za Rusky Jelenu Vesninovou a Jekatěrinu Makarovovou. Turnaj v Singapuru odstartuje v neděli 25. října.
20.10.2015 16:20 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Williamsová na úvod Turnaje mistryň nezaváhala, zvítězila i Halepová

Šampionka posledních dvou ročníků Serena Williamsová vkročila do Turnaje mistryň pro osm nejlepších tenistek sezony dvousetovým vítězstvím. Úvodní soupeřku Anu Ivanovičovou porazila favorizovaná Američanka dvakrát 6:4.
20.10.2014 17:20 |

Slovenské překvapení! Cibulková porazila Kerberovou a ovládla Turnaj mistryň

Slovenská tenisová kráska Dominika Cibulková se postarala o překvapení letošního Turnaje mistryň. Ve finále turnaje v Singapuru porazila favorizovanou světovou jedničku Němku Angelique Kerberovou po setech 6:3 a 6:4. Sedmadvacetiletá Cibulková si životním vítězstvím zajistila posun na pátou příčku světového žebříčku ze které odsune Karolínu Plíškovou a navíc se může těšit z prémie v přepočtu přes 50 milionů korun.
30.10.2016 14:55 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Karolína Plíšková (270 článků)

Černý den českých tenistek na Masters: končí Plíšková i duo H+H

Českým tenistkám se na Turnaji mistryň v Singapuru vůbec nedařilo. Karolína Plíšková podlehla obhájkyni titulu  Agnieszce Radwaňské i v sedmém vzájemném duelu a po prohře 5:7, 3:6 nepostoupila do semifinále turnaje. Bez vyhraného setu skončily i české deblistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou, které nestačily na Rusky Jekatěrinu Makarovovou a Jelenu Vesninovou 2:6, 5:7.
28.10.2016 17:35 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (270 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1458 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků)

Kvitová na úvod Turnaje mistryň prohrála s Radwaňskou

České tenistce Petře Kvitové se vstup do Turnaje mistryň nevydařil. V úvodním duelu na kurtu v Singapuru podlehla Polce Agnieszce Radwaňské 2:6 a 3:6. Ve druhém utkání Bílé skupiny nestačila Ruska Maria Šarapovová na Caroline Wozniackou z Dánska.
21.10.2014 19:05 |

Wozniacká a Clijstersová se utkají ve finále Turnaje mistryň

Belgická tenistka Kim Clijstersová a světová jednička Caroline Wozniacká z Dánska se utkají ve finále Turnaje mistryň.
30.10.2010 20:30 |

Osobnosti: Kim Clijstersová (72 článků)

Kvitovou čeká finále Turnaje mistryň! Stane se královnou?

Od 16 hodin nastoupí Petra Kvitová ve finále Turnaje mistryň na kurt proti Victorii Azarenkové, kterou porazila ve Wimbledonu.
30.10.2011 09:15 |

Kvitová se kvůli nemoci odhlásila z Turnaje mistryň

Česká tenistka Petra Kvitová neobhájí titul na Turnaji mistryň. Z prestižního turnaje v Istanbulu se kvůli zánětu průdušek odhlásila. Dvaadvacetiletá hráčka stihla odehrát pouze jeden zápas, když v úterý podlehla ve dvou setech Polce Agnieszce Radwaňské.
24.10.2012 13:15 |

Kvarteto semifinalistek Turnaje mistryň zkompletovaly Radwaňská s Azarenkovou

Až poslední zápasy ve skupinách rozhodly o tom, kdo s kým se utká v semifinále Turnaje mistryň. Šarapovovou s Williamsovou doplnily mezi čtyřmi nejlepšími Polka Radwaňská s Běloruskou Azarenkovou.
27.10.2012 00:25 |

Kvitová vstoupí do Turnaje mistryň zápasem s Radwaňskou

Petra Kvitová dnes vstoupí do tenisového Turnaje mistryň v Istanbulu zápasem s Polkou Agnieszkou Radwaňskou. V rámci Červené skupiny se v hale Sinan Erdem Dome utkají od 20:00 SELČ.
22.10.2013 08:40 |

Skvělé! Kvitová vstoupila do Turnaje mistryň vítězně

Petra Kvitová porazila na úvod Turnaje mistryň Agnieszku Radwaňskou 6:4, 6:4.
22.10.2013 20:35 |

Petra Kvitová postoupila do semifinále Turnaje mistryň! Setká se s Li Na

Petra Kvitová si zahraje v Istanbulu semifinále Turnaje mistryň. Česká tenistka sice prohrála s Němkou Angelique Kerberovou první set, pak ale jistě otočila zápas. V boji o postup do finále se setká s Číňankou Na Li.
25.10.2013 18:15 |

Světová jednička Williamsová vstoupila do Turnaje mistryň vítězně

Světová jednička Serena Williamsová v úvodním utkání tenisového Turnaje mistryň v Singapuru porazila Srbku Anu Ivanovičovou dvakrát 6:4. Ve druhém duelu Červené skupiny zdolala Rumunka Simona Halepová v souboji debutantek závěrečného podniku sezony Eugenii Bouchardovou z Kanady 6:2 a 6:3.
20.10.2014 17:50 |

Kvitová na úvod Turnaje mistryň nestačila na Radwaňskou

Česká tenistka Petra Kvitová nevstoupila dobře do Turnaje mistryň. Ve svém úvodním utkání v Bílé skupině dnes v Singapuru hodně chybovala a Polce Agnieszce Radwaňské podlehla 2:6 a 3:6.
21.10.2014 19:10 |

Šafářová si v deblu semifinále Turnaje mistryň nezahraje

Česká tenistka Lucie Šafářová si se svou americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou semifinále Turnaje mistryň nezahraje. Rozhodla o tom výhra Španělek Garbiňe Muguruzaové a Carly Suárezové v prvním dnešním deblovém utkání, česko-americký pár navíc v druhém setu za nepříznivého stavu 0:3 kvůli zranění Američanky skrečoval svůj zápas s francouzsko-slovinskou dvojicí. Mezi singlistkami postoupily z Červené skupiny do semifinále Ruska Maria Šarapovová a Polka Agnieszka Radwaňská.
29.10.2015 17:11 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Lucie Šafářová (473 článků)

Kvitová vybojovala finále Turnaje mistryň. Hlaváčková s Hradeckou dostaly kanára

Petra Kvitová porazila v semifinále Turnaje mistryň Rusku Marii Šarapovovou 6:3 a 7:6, ačkoliv v druhém setu už prohrávala 1:5 a 0:30. Česká tenistka ve finále narazí na Polku Agnieszku Radwaňskou, jež v prvním semifinále porazila Španělku Garbiňe Muguruzaovou 6:7, 6:3 a 7:3.
31.10.2015 14:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1458 článků)