Článek

Česká zpěvačka, která uhranula nejrychlejšího muže planety, Krézlová: Prozradila recept na krásný zadeček!

 
Zpěvačka Karolína Krézlová (28) v poslední době jenom kvete! Poslední fotky, které nafotila pro jednu modní značku, doslova vyrážejí dech! Nám prozradila, co momentálně chystá, a také recept na vypracovaný sexy zadeček. Podívejte se na fotky...
25.01.2016 15:00 |

podobné články

Podobné články

Božské: Boltova exmilenka Krézlová natáčela klip jen v podprsence a kalhotkách za sto tisíc

 
Krásná Karolína Krézlová  (25) je díky bulváru veřejnosti známá hlavně jako bývalá partnerka nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta (26). Přestože je vztah se slavným sprinterem již minulostí, Karolína na Usaina vzpomíná v dobrém. Sexy zpěvačka fenomenálnímu jamajskému běžci dokonce věnovala píseň Catching stars, ke které před několika dny natočila vzrušující klip.
24.09.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (367 článků)

Krézlová z Talentu ví, jak uspět: Se Slávikem spí, se Sámerem randí

 
Soutěžící zpěvačka z ČS má Talent a bývalá milenka nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta Karolína Krézlová (25), ví na koho se nalepit, aby si jí lidé všimli. Jaro Slávik (38) u ní občas přespí, se Sámerem Issou (27) zase randí.
23.10.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Usain Bolt (367 článků)

Proč nahá Slávikova milenka osahává Sámera?

 
To je tělo! Už je jasné, čím Karolína Krézlová (25) uhranula porotce Jaro Slávika (38). Účastnice talentové show a exmilenka nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta poprvé obnažila své tělo před objektivem fotoaparátu.
09.11.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (367 článků)

Od nejrychlejšího běžce planety k českému herci: Kráska Krézlová poprvé o lásce s Vladimírem Polívkou

 
Ještě v pátek byla ostýchavá, když měla mluvit o své nové lásce . Do soboty se jí to ale rozleželo v hlavě a modelka Karolína Krézlová  (28) si s námi o tom, jak je zamilovaná do syna slavných rodičů Bolka Polívky  (66) a Chantal Poullain, herce Vladimíra Polívky, na Česko Slovenském plese, kam dorazila bez něj, popovídala.
14.02.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (223 článků) , Vladimír Polívka (82 článků) , Vladimír Polívka (73 článků) , Bolek Polívka (517 článků)

Krézlová se fotila nahá pro Playboy: Podívejte se na žhavé fotky mladé zpěvačky!

 
Zpěvačka "Karolína Krézlová":http://www.extra.cz/tema/karolina-krezlova-bratr (25), která se nám tu a tam nachomejtne do článku, když si děláme bžundu z multinevěrníka "Jara Slávika":http://www.extra.cz/tema/jaro-slavik (38), se vedle zpěvu stále věnuje modelingu. A protože se ráda svléká, není se co divit, že si jí všimla česká mutace magazínu Playboy.
10.07.2013 10:40 |

podobné články

Frajer Slávik, panenka Krézlová a zpěvák Sámer? Tichá dohoda!

 
To, že se účastnice soutěže Česko Slovensko má talent Karolína Krézlová zapletla s porotcem Jaro Slávikem, je jasné. Minimálně pracovně. Ale proboha nepřipisujme této slečně moc femme fatale, která dostala do kolen nejrychlejšího muže světa Bolta, největšího slovenského frajera Slávika a zbláznila holkami zhýčkaného zpěváka Issu.
28.10.2012 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků)

Mrkněte: Vnadná česká milenka nejrychlejšího běžce světa Bolta na unikátních fotografiích

 
Jméno modelky Karolíny Krézlové se začalo ve všech pádech skloňovat letos na začátku roku, kdy vyšlo najevo, že se stala novým objevem nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta. Poznali se loni v létě v Praze, když pracovala jako hosteska na akci, kde olympionik prezentoval firmu, která ho sponzoruje. V lednu už za ním jela na Jamajku, kde žije.
10.05.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (367 článků)

Sláviku, víš o tom? Takhle se hříšně krásná Krézlová tulila k nejlepšímu striptérovi planety

 
V pátek se v Praze volil nejlepší striptér planety. Do poroty mezinárodní soutěže v pánském stripu zasedla celá řada známých osobností. Kromě královny estetické chirurgie Ivany Němečkové, zpěvačky Heidi Janků  (50) a specialisty přes mužskou krásu Roberta Vana, zde nechyběly také kontroverzní krásky Taťána Makarenko  (23) a Karolína Krézlová  (25) .
03.02.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků) , Robert Vano (122 článků)

Slávikova bývalka Krézlová se zase svlékla: Kulatý zadeček předvedla v minikalhotkách a podvazcích

 
Kočička Karolína Krézlová  (25) , která čerstvě dala kopačky Jaro Slávikovi , se chce prezentovat především jako zpěvačka. Ovšem ani své tělo nenechává ladem. Pořád má figuru, se kterou si může dovolit předvádět pořádně žhavé spodní prádélko.
08.05.2013 20:00 |

podobné články

Sámer sbalil Boltovu milenku?

 
Zpěvák Sámer Issa (26) si zřejmě našel novou známost, a ne jen tak ledajakou. Je jí bývalá partnerka nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta Karolína Krézlová (25). Dvojice už spolu byla na romantickém posezení, které skončilo návštěvou Sámerova domova, takže český showbyznys zřejmě bude mít brzy svůj nový pár.  
09.10.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Usain Bolt (367 článků)

Krézlová v objetí dalšího zajíčka. Sláviku nezoufej, tento je neškodný

 
Sexy zpěvačka Karolína Krézlová  (25) je ve společnosti vždy obletovaná muži. Ať už to byl nejrychlejší muž planety Usain Bolt, kamarád Jaro Slávik  (38) , nebo kolega Sámer Issa  (27) .
08.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Usain Bolt (367 článků)

Řidiči v ohrožení: Takhle na ně špulila dokonalé půlky nebezpečně hříšná Krézlová

 
Tomu se ale říká odvaha! Karolína Krézlová  (26) nám poskytla fotografie, na nichž si hraje na nevinnou mladou dívku projíždějící městem na kole. Nebylo by na tom nic divného, kdyby samozřejmě opět neprodala jak svoje vnady, tak i zadeček. Podívejte se, jaké nebezpečné nástrahy připravila při focení na projíždějící řidiče!
24.03.2014 20:00 |

podobné články

Exkluzivně: Tato vnadná česká kráska promluvila o svém tajném vztahu s nejrychlejším mužem planety Boltem

 
Když se vysloví jméno Usain Bolt (26), většina lidí si vybaví nejrychlejšího muže planety. Jen hrstka vyvolených ale ví, že tento současný mnohonásobný olympijský vítěz, který zrovna včera získal v Londýně další olympijské zlato a pokořil rekord, chodil s českou dívkou. A nejednalo se o jen tak obyčejné děvče. Fenomenální jamajský sprinter chodil se zpěvačkou Karolínou Krézlovou (24), která se co nevidět představí v soutěži Česko Slovensko má talent.
06.08.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (367 článků)

Zpěvačka Krézlová (28) o exmilenci Usainu Boltovi (29): Celkově je velký!

 
Zpěvačka Karolína Krézlová je krásná žena, která se těší zájmu mnoha mužů. Dokonce prožila i románek se slavným běžcem Usainem Boltem.
19.11.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (367 článků)

Česká kráska sbalila nejrychlejšího běžce světa Bolta!

 
To je tedy bomba! Nejrychlejší běžec planety a olympijský šampion Usain Bolt (25) loni v Praze nechal oči na modelce a zpěvačce Karolíně Krézlové (24). Byl z ní tak unesený, že se s ní letos v lednu setkal přímo doma na Jamajce. Že by česká kráska ulovila jednoho z nejžádanějších mužů planety?
04.02.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (367 článků)

To snad ne! Krásná milenka Slávika Krézlová se posmívá postižené sokyni

 
Podivná slovní přestřelka dvojičky dívek, které se měly ochomýtat kolem porotce Talentu Jaro Slávika  (38) , má další a docela nechutné pokračování. Krásná údajná Slávikova milenka , zpěvačka a modelka Karolína Krézlová  (25) , která se má bát Báry Novotné , jež prý také měla s Jarem oplétačky a která Krézlovou označila za osobu trpící paranoiou , měla svou konkurentku ošklivě pohanit. „Ta postižená holka ať si políbí p***l,“ napsala na internet.
20.02.2013 17:55 |

podobné články

Poznáte, které české prvoligové modelce patří tento zadeček napíchaný silikonem?

 
Tak to je vážně síla! Zatímco všechny české teenagerky v čele s "Ewou Farnou":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19) touží po tom mít co nejmenší zadeček, modelka "Dominika Mesarošová":http://www.extra.cz/tema/dominka-mesarosova (27) si nechala napíchat zadeček silikonem, což teď frčí, protože to prý je skvělá metoda, která zadeček "pozvedne".
12.05.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (561 článků)

Koukněte na to hříšné tělo: Ďábelská Karolína Krézlová se po rozchodu připravuje sbalit nového milence

 
Zpěvačka a modelka Karolína Krézlová  (25) nenechává po rozchodu s posledním milencem Jaro Slávikem nic náhodě. Pro dalšího muže chce být naprosto dokonalá. "Ale na cvičení teď nemám moc času," svěřila Super.cz.
19.05.2013 16:10 |

podobné články

Karolína Krézlová si pod bílé minišaty nevzala prádlo a předvedla, co hýčkali Slávik, Bolt a další

 
Exmilenka známých a bohatých mužů Karolína Krézlová  (26) , která se snaží prorazit jako zpěvačka, dorazila na křest klipu svého kamaráda Sámera Issy v sexy bílých minišatech. A byly opravdu krátké, takže by pozornosti neunikla, ani kdyby si pod ně oblékla podprsenku. To ale neudělala, možná spoléhala, že třásně, jimiž byly šaty ozdobeny, zabrání hrozícímu faux pas. Ty se ale neposlušně odhrnuly, a každý se tak mohl pokochat nejen jejím úsměvem, ale také mnohem intimnější částí těla.
18.07.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků)