Článek

Česká televize zahajuje vysílání šedesáté sezony hokejové ligy

 
V pátek startuje na obrazovkách České televize již šedesátý ročník nejvyšší hokejové ligy. V přímém přenosu uvidí diváci vybraná utkání kola, pořad Buly hokej živě pak nabídne vstupy a záběry z dalších, souběžně hraných zápasů.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Podobné články

Česká televize zveřejnila pravidla předvolebního a volebního vysílání

 
Česká televize zahájí v úterý 28. srpna od 21 hodin na ČT24 cyklus předvolebních debat Otázky Václava Moravce Speciál, v nichž se poprvé v historii uskuteční v rámci voleb do krajských zastupitelstev diskuse s lídry volebních kandidátek ve všech 13 volebních krajích. Česká televize bude pro letošní předvolební a volební vysílání využívat průzkumů dvou renomovaných výzkumných agentur, nad jejichž výsledky bude mít poprvé v historii sama kontrolní dohled. Dnešním dnem zveřejnila Česká televize na svých webových stránkách Pravidla předvolebního a volebního vysílání, která v souladu se zásadami nestrannosti, vyváženosti a objektivity specifikují způsob, jak bude Česká televize letošní volby ve svém vysílání pokrývat.
26.08.2012 21:15 |

podobné články

Liga mistrů se bude hrát opět v České televizi

 
Česká televize podepsala s Evropskou fotbalovou federací UEFA smlouvu na vysílání přímých přenosů úterních zápasů Ligy mistrů, finálového utkání Ligy mistrů i zápasů Superpoháru UEFA. Pro následující tři sezony se tak program ČT sport stane jediným volně šířeným kanálem, na kterém budou moci diváci zápasy sledovat. Česká televize navíc získala na úterní přenosy Ligy mistrů právo první volby.
04.02.2015 17:46 |

podobné články

Česká televize přechází na satelitu k vysílání ve vysokém rozlišení

 
Česká televize přejde v průběhu listopadu v satelitní distribuci k vysílání všech šesti kanálů ve vysokém rozlišení. Provozovatelům převzatého vysílání bude i nadále poskytovat pro základní balíčky své programy zdarma a nabídne obě verze vysílání, tedy HD i SD kvalitu.
28.09.2016 12:55 |

podobné články

Czech Digital Group zahajuje HD vysílání Prima COOL a Óčko Expres v Regionální síti 12

 
Společnost Czech Digital Group (CDG) zahajuje vysílání Regionální sítě 12, která je dostupná v Praze a blízkém okolí na kanále 47. Diváci si mohou nově nadalit Prima COOL v HD.
08.09.2013 12:35 |

podobné články

Česká televize otevřela nové regionální studio. Z Hradce Králové se už vysílá

 
Česká televize rozšiřuje své regionální vysílání. Po ročních intenzívních přípravách zahajuje provoz nové zpravodajské studio v Hradci Králové. To se naplno zapojí nejen do kontinuálního vysílání ČT24, ale nabídne i samostatnou relaci, Týden v regionech ze severovýchodních Čech. Nové studio odstartuje zítřejším speciálním vysíláním, které bude na ČT24 předcházet předvolební debatě Královehradeckého kraje.
22.09.2016 20:20 |

podobné články

Česká televize otevírá další regionální studio. Z Českých Budějovic začalo vysílat už tento týden

 
Česká televize rozšiřuje své regionální vysílání. Po ročních intenzívních přípravách zahajuje provoz nové zpravodajské studio v Českých Budějovicích. To přinese nejen více informací z regionu do kontinuálního vysílání ČT24, ale nabídne i samostatnou relaci, Týden v regionech. Ostrý provoz nového studia startuje dnešním předvolebním vysíláním, které předchází debatě lídrů Jihočeského kraje.
29.09.2016 16:30 |

podobné články

Šedesát let vysílání ČT: Díla ze zlatého fondu, vlastní tvorba i výstava

 
Česká televize si v tomto roce připomíná šedesáté výročí zahájení televizního vysílání.
30.04.2013 12:50 |

podobné články

Česká televize nabídne v létě premiérové projekty i tradiční oblíbené české filmy a seriály

 
Česká televize připravila na léto několik nových projektů. Premiéru bude mít například historický detektivní seriál Nicolas Le Floch, jehož děj se odehrává ve Francii v 18. století. Zájemce o národní kulturní tradici potěší čtyřdílná série o Cyrilu a Metodějovi. Dětem nabídne Česká televize netradiční mezinárodní cyklus dokumentů s názvem Strachy, krachy. Do premiérového vysílání je nachystán i investigativní pořad Reportéři ČT, a také tři oblíbené publicistické cykly – Toulavá kamera ochutnává Česko, Kluci v akci – tenkrát na cestách po světové gastronomii a Hobby naší doby s Jiřinou Bohdalovou. Na své si v letním programovém schématu přijdou i milovníci českých seriálů a filmů. Do vysílání nasadí Česká televize například Sanitku či Četnické humoresky.
30.06.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (796 článků)

Belgičanka Heninová si zahraje šedesáté finále kariéry

 
Belgická tenistka Justine Heninová si v neděli zahraje šedesáté finále na okruhu WTA v kariéře.
01.05.2010 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Justine Henin (21 článků)

Hvězda akčních filmů Jackie Chan oslaví šedesáté narozeniny

 
Než se z něj stal klasik akčních filmů, zpřelámal si Jackie Chan snad všechny kosti v těle. Tento hongkongský herec, který 7. dubna oslaví šedesáté narozeniny, se totiž ve filmech, podobně jako Jean-Paul Belmondo, jen málokdy nechává zastupovat kaskadérem. Ostatně jako kaskadér u filmu v 70. letech i začínal, než deset let nato stvořil žánr akční komedie, která mu pomohla dostat se až do Hollywoodu.
06.04.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (39 článků)

Génius počítačové éry Steven Jobs by oslavil šedesáté narozeniny

 
Steven Jobs, prakticky synonymum pro firmu Apple,  prosazoval svá pravidla, určoval trendy počítačového průmyslu. Byl vizionář. Změnil svět počítačů. Americký podnikatel by 24. února oslavil šedesáté narozeniny.
22.02.2015 14:50 |

podobné články

George Clooney: Šedesáté narozeniny propláče zavřený v ložnici

 
Ani George Clooney nemá kouzelný elixír, díky němuž by zastavil proces stárnutí svých buněk a nemusel se bát pokročilého věku a jeho neduhů. Pětapadesátiletý hollywoodský idol si dobře uvědomuje, že se blíží stáří a netěší se na to. V humorném duchu poznamenal, že šedesáté narozeniny oslaví v ložnici, kam se sám zavře, aby mohl celý den proplakat.
13.05.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (734 článků)

Televize slaví 60 let. Vytáhne Dietla i nové filmy o televizi za komunismu

 
Česká televize oslavuje šedesáté výročí zahájení televizního vysílání na našem území. Zařadí proto pořady, které považuje za nejlepší z celé své historie, ale současně i nově natočené, které reflektují historii média a různá úskalí tvorby pořadů za minulého režimu.
29.04.2013 16:55 |

podobné články

Velký rozbor ČT: Namyšlený Moravec, pravicové zpravodajství a trocha naděje

 
ROZHOVOR První květnový den oslavila Česká televize jako nástupkyně Československé televize šedesáté výročí svého prvního vysílání. Nad veřejnoprávním médiem se z různých úhlů pohledu pro ParlamentníListy.cz zamýšlí novinář, politický a mediální analytik a vysokoškolský pedagog Štěpán Kotrba.
03.05.2013 13:45 |

podobné články

Seriál o Mattonim za 100 milionů. Natočí ho Česká televize

 
Spolupráce Karlovarských minerálních vod Mattoni a České televize přinese další ovoce. Po té, co společnost přispěla na billboardy propagující šedesáté výročí zrodu České, respektive Československé televize, přijde na řadu seriál o Heinrichovi Mattonim za sto milionů korun z pera šéfdramaturga České televize.
16.05.2013 15:45 |

podobné články

Česká televize vypnula analogové vysílání, vysílá už jen digitálně

 
Česká televize (ČT) dnes krátce po poledni ukončila analogové televizní vysílání. Od nynějška ji budou diváci moci přijímat již pouze digitálně. Naladit si ji lze přes přes pozemní digitální vysílání, kabelové či satelitní sítě nebo přes internet.
30.11.2011 12:50 |

podobné články

Středoevropské televize mají zájem o metodiku měření veřejné hodnoty ČT

 
Česká televize osloví každý týden v průměru 77 % populace ČR starší patnácti let. Zásah je přitom jedním z hlavních měřitelných kritérií pro hodnocení úrovně plnění úkolů a cílů stanovených pro vysílání veřejné služby. Česká televize měří veřejnou hodnotu svého vysílání zatím jako jediná ve střední a východní Evropě, zahraniční televize ji chtějí následovat.
12.04.2014 09:45 |

podobné články

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje modernizaci pravého jízdního pásu dálnice D1 v úseku Velká Bíteš – Devět křížů

 
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v sobotu 13. srpna modernizaci pravého jízdního pásu dálnice D1 v úseku Velká Bíteš – Devět křížů. V průběhu soboty budou instalována dočasná svodidla a přechodné dopravní značení a doprava bude vedena v režimu 1+1. Od sobotního večera bude následně doprava převedena do levého jízdního pásu a dále bude vedena v režimu 2+2 jízdní pruhy. Modernizace první poloviny dálnice v tomto úseku potrvá do konce letošní stavební sezóny.
13.08.2016 11:40 |

podobné články

Rada dala na 12 let licenci Prima family k vysílání přes satelit

 
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila společnosti FTV Prima licenci k vysílání nového kanálu Prima family prostřednictvím satelitu po dobu 12 let. Na stejnou dobu poskytla licenci programu Televize Barrandov k vysílání v pozemním systému DVB-T. RRTV o tom informovala v tiskové zprávě.
02.11.2011 16:45 |

podobné články