Česká pomsta! Kvitová si došlápla na světovou jedničku

Karolíně Plíškové to sice v New Yorku nevyšlo a Angelique Kerberovou nedokázala porazit, zato Petra Kvitová ukázala světové jedničce, jak Češky umí hrát. V dramatickém souboji v osmifinále turnaje v čínském Wu-chanu, který trval téměř 3,5 hodiny, Němku udolala 6:7, 7:5, 6:4. Ve čtvrtfinále ji teď čeká Britka Johanna Kontaová.
28.09.2016 21:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Světovou jedničku neporážíte každý den, radovala se Kvitová

Česká tenistka Petra Kvitová korunovala úspěšný začátek sezony vítězství na pařížském turnaji, kde porazila novou světovou jedničku Kim Clijstersovou z Belgie.
13.02.2011 18:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Kim Clijstersová (72 článků)

Nezastavitelná Kvitová: Porazila světovou jedničku Wozniackou a má jisté semifinále!

Tenistka Petra Kvitová si zahraje semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zdolala světovou jedničku Caroline Wozniackou z Dánska 6:4 a 6:2, v Červené skupině má jediná dvě výhry a před pátečním zápasem s Agnieszkou Radwaňskou z Polska jistotu postupu.
27.10.2011 20:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků)

Petra Kvitová vyřídila světovou jedničku Wozniackou: Královnou jsem já!

Potvrzeno! Tenisový trůn už patří jí! Papírově sice ještě ne, ale fakticky o tom není pochyb. Petra Kvitová (21) ovládla ostře sledovanou bitvu na Hopman Cupu, kde porazila dánskou světovou jedničku Caroline Wozniackou (21). I díky tomu si dnes spolu s Berdychem zahrají finále proti Francii.
07.01.2012 12:15 |

Kvitová zdolala v Tokiu světovou juniorskou jedničku. Dál jde i Šafářová

Tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Tokiu do třetího kola. Sedmá nasazená hráčka dnes porazila světovou juniorskou jedničku Belindu Bencicovou ze Švýcarska po setech 7:5 a 6:4.
23.09.2013 13:35 |

Osobnosti: Belinda (1 článek) , Petra Kvitová (1449 článků)

Hopman Cup: Kvitová na úvod sezóny vyzve světovou jedničku

Druhá tenistka světa Petra Kvitová se hned v prvním týdnu nové sezony střetne se světovou jedničkou Dánkou Caroline Wozniackou. Na vzájemný duel dojde ve skupině Hopmanova poháru, kde nepůjde o body do žebříčku WTA. V australském Petthu budou Kvitová s Tomášem Berdychem jedničkami turnaje smíšených dvojic a před Dánskem se střetnou s reprezentanty Bulharska a USA.
02.12.2011 17:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Petra Kvitová (1449 článků)

Kvitová: Porazit světovou jedničku? To je brutální!

Životního úspěchu na US Open dosáhla teprve devatenáctiletá česká tenistka, když dokázala porazit světovou jedničku Dinaru Safinovou.
06.09.2009 13:15 |

Senzace. Kvitová si na US Open poradila se světovou jedničkou

Poslední česká tenistka ve dvouhře US Open Petra Kvitová porazila světovou jedničku Dinaru Safinovou 6:4, 2:6 a 7:6 (7:5).
06.09.2009 09:10 |

Útok na SVĚTOVOU JEDNIČKU nevyšel. Kvitová prohrála

Česká tenistka Petra Kvitová prohrála na turnaji v Sydne 1:2 na sety s Číňankou Na Li v semifinále a její korunovace světovou královnou se zatím odkládá.
12.01.2012 08:10 |

Kvitová porazila v Hopmanově poháru jedničku Wozniackou

Petra Kvitová přiblížila české tenisty k postupu do finále Hopmanova poháru. Wimbledonská vítězka získala v souboji z Dánskem první bod výhrou nad světovou jedničku Caroline Wozniackou 7:6, 3:6 a 6:4.
06.01.2012 10:00 |

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Příšerná bolest! Manželka Krampola Hanka špatně došlápla a takhle to dopadlo

Kontroverzní manželka moderátora a herce Jiřího Krampola  (74) Hana Krampolová  (51) má za sebou opravdu děsný rok. Po úmrtí maminky , sexuální aféře , kolapsu její drahé polovičky a skandálu s výhrůžnými esemeskami už to vypadalo, že má to nejhorší za sebou. Jenže ouha! „Špatně jsem na pražských kočkách došlápla a už šest týdnů mě trápí šíleně bolestivý výron,“ svěřila se Super.cz Hanka. „Řekl jsem jí, že je hrozný nemehlo. A ať nepláče. Fotbalisti s tím dál hrajou zápasy,“ mávl rukou její muž.
07.09.2012 21:15 |

Osobnosti: Jiří Krampol (542 článků)

Šafářová si vyšlápla na bývalou světovou jedničku, Štěpánek končí

Tenistka Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole turnaje v Cincinnati Američanku Venus Williamsovou. Bývalou světovou jedničku porazila 6:7, 6:3, 6:4 a zvítězila nad ní poprvé v kariéře.
12.08.2014 20:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků)

Překvapení v Paříži! Muguruzaová zdolala světovou jedničku a slaví titul

Dvaadvacetiletá španělská tenistka Garbiñe Muguruzaová porazila ve finále Roland Garros ženskou světovou jedničku Serenu Williamsovou ve dvou setech 7:5 a 6:4 a slaví premiérové vítězství na grandslamovém turnaji. O dvanáct let starší Američanka tak dál čeká na svůj dvaadvacátý triumf na turnaji velké čtyřky, na grandslamový titul naposledy dosáhla na loňském Wimbledonu.
04.06.2016 19:35 |

FANTAZIE! Kvitová si podmanila Paříž, nezastavila ji ani Clijstersová

Česká tenista Petra Kvitová vyhrála podnik v Paříži. Ve finále porazila 6:4 a 6:3 světovou jedničku Kim Clijstersovou z Belgie a vyhrál svůj třetí turnaj v kariéře.
13.02.2011 16:20 |

Kvitová je v Dubaji ve čtvrtfinále, vydřela postup přes Ivanovičovou

Česká tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Dubaji do čtvrtfinále. Osmá hráčka žebříčku dnes ve druhém kole porazila bývalou světovou jedničku Anu Ivanovičovou ze Srbska 7:5, 7:6 a o první semifinále v sezoně si zahraje s obhájkyní titulu Polkou Agnieszkou Radwaňskou.
20.02.2013 16:20 |

Kvitová zná soupeřky! Na Turnaji mistryň ji čekají S. Williamsová, Radwaňská a Kerberová

Světovou jedničku a suverénku letošní sezony Serenu Williamsovou z USA má Petra Kvitová v Červené skupině na Turnaji mistryň v Istanbulu. Dnešní los rozhodl, že se česká tenistka střetne také s Polka Agnieszkou Radwaňskou a Němkou Angelique Kerberovou. Hrát se začne v úterý.
20.10.2013 18:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Serena Williams (273 článků)

Kvitová po senzaci: Nejsem hvězda. Ruska se vztekala

Petra Kvitová zaskočila světovou jedničku Safinovou
06.09.2009 11:30 |

Turnaj mistryň: Kvitová smetla světovou jedničku Wozniackou

Petra Kvitová ve svém druhém vystoupení na Turnaji mistryň Istanbulu přehrála Carolinou Wozniackou z Dánska ve dvou setech a postoupila do semifinále.
27.10.2011 19:45 |