Článek

Česká kráska, která si podmanila USA, slavila 30: Co jí Amíci dali?

 
Přestože na to vůbec nevypadá, česká kráska Linda Vojtová žijící v Americe sfoukla na narozeninovém dortu už třicet svíček. A ne ledajakých!
24.06.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (126 článků)
Podobné články

Další úspěch české krásy! Sexy finalistka SUPERMISS Natálie Stejskalová si svými vnady podmanila svět

 
Česká republika může zase jásat. Další kráska ve světě předvedla, že jsme sice malá zemička, ale rozhodně se nemáme za co stydět, co se ženské krásy týče. Finalistka SUPERMISS, která získala titul Talent, Natálie Stejskalová, si v Jižní Koreji podmanila porotu a stala se v konkurenci 80 dívek z celého světa Miss Super Talent World!
13.06.2016 23:05 |

podobné články

Smutná Ewa Farna: Amíci jí zatrhli zpívat hit Mám boky jako skříň!

 
Také jste si oblíbili Ewin vtipný cover zpěvačky Megan Trainor s názvem Mám boky jako skříň? A taky se ptáte, proč ho už neslyšíte v rádiích? To proto, že zpěvačka musela poslat svůj song originálním autorům a teď jí nezbývá než čekat, jestli Amíci její předělávku schválí. Do té doby se nesmí písnička hrát, být na jejím oficiálním YouTube kanálu ani ji Ewa nesmí zpívat na koncertech.
21.01.2016 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1073 článků)

NPÚ: Zubrnický kastelán získal ocenění Artis Bohemiae Amici

 
František Ledvinka, kastelán Souboru lidových staveb Zubrnice (původně zakladatel a kastelán Muzea lidové architektury), převezal cenu Artis Bohemiae Amici. Ocenění udělené za záchranu národopisně cenné lokality Zubrnice a za celoživotní přínos k problematice tvorby muzeí v přírodě mu v Rožnově pod Radhoštěm předal ministr kultury Ilja Šmíd.
11.02.2018 15:10 |

podobné články

Tato vyprsená Češka si podmanila Ameriku! Znáte ji i vy?

 
Kdo je tato prsatá kráska, která byla vyhodnocena magazínem Forbes jako jedna z nejvlivnějších Češek na sociálních sítích? Seznamte se s Denise Milani, modelkou z Frýdku, která dobyla svět internetu se svými prsy velikosti 90 DDD.
23.09.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Denise Milani (10 článků)

Kráska Eva Herzigová si podmanila Paříž!

 
Že ani po čtyřicítce nepatří modelky do důchodu, ukázala česká modelka Eva Herzigová.
29.09.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (409 článků)

Chaloupka (Republika): Češi, jsme násilní grázlové, vzkazují nám tentokrát Amíci

 
Tak to se mnou zase zacloumalo; tím víc, že to přišlo z mého druhého domova, kde situaci s menšinami znám a sleduji její vývoj dlouhodobě. Věřím, že spolu se mnou to nadzvedlo ze židle tisíce Čechů – když jsem si přečetl zprávu o tom, jak se to chováme k Romům. Podle zprávy ministerstva zahraničí USA se jako Češi dopouštíme násilí na Romech. Musím hledat slova, jak takový blábol komentovat a zůstat slušný.
02.03.2014 17:50 |

podobné články

Celosvětový výpadek Facebooku způsobil v USA paniku: Šílení Amíci volali o pomoc na policii!

 
Přemýšleli jste někdy, zda nejste příliš závislí "na sociálních sítích":http://www.extra.cz/tema/socialni-sit? Tak pokud jste kvůli jejich výpadkům ještě nevolali policii, můžeme vás uklidnit.
04.08.2014 16:15 |

podobné články

Reprezentace je prý jako parta hladových vlků. Na Američany si věří

 
A zase ti „Amíci“… Potřetí za sebou se národní tým střetne v play off mistrovství světa s výběrem USA. Po předloňské výhře 4:3 ve čtvrtfinále a rok staré porážce na domácím šampionátu v boji o bronz se „hattrick“ završí dnes v 15.15 v Moskvě znovu ve čtvrtfinále.  Češi budou útočit na 3. účast v semifinále za sebou. Pokud uspějí, narazí v sobotu na lepšího ze souboje mezi Kanadou a Švédskem.
19.05.2016 07:35 |

podobné články

Průšvih Hillary Clintonové: Nemocnou ženskou si prý Amíci nezvolí. Konec? A ozval se nešťastník z Čech, který ji potopil

 
Zachytil demokratickou kandidátku na prezidentku USA Hillary Clintonovou a její zdravotní indispozici při pietním shromáždění k výročí útoku 11. září 2001. Nyní je v šoku a lituje toho. Řeč je o Čechovi Zdeňku Gaždovi. Ten nyní poskytl rozhovor serveru DVTV.cz.
13.09.2016 07:30 |

podobné články

Kateřina Kornová ve 20 let starém videu: Sledujte, jak si přísná policajtka sexuálně podmanila všechny muže v místnosti!

 
Manželé Kornovi, tak tohle spojení už je dávno hudbou minulosti. O současné známosti paní "Kateřiny":http://www.extra.cz/tema/katerina-kornova se po různých eskapádách s podivnými typy nic moc neví, "Jiří Korn":http://www.extra.cz/tema/jiri-korn žije s pohlednou tmavovlasou učitelkou. Během svého manželství dali život dvěma dětem a v devadesátých letech působili jako dokonale ikonický a vystajlovaný večírkový pár.
07.04.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kornová (179 článků)

Rytíři, hrady, kláštery a Amíci v deníku War of the Roses

 
Přiznávám, že se vždy dívám fascinovaně na Američany, kteří se vydají do Evropy a zde zírají za nadšeného (a halasného) vykřikování „cool, awesome, crazy“ na hrady a případně i šermířská vystoupení, která se zde odehrávají. Možná za to může fakt, že je naše země obdařena velkým množstvím šermířů a hradů jsem tu projel nespočet. Každopádně o čem...
15.12.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (121 článků)

Helena Růžičková komunistkou nikdy nebyla. Předpověděla útok na USA i povodně

 
Kdyby žila, slavila by ve velkém. Milovala oslavy, život a fajn lidi. Nedělala mezi nimi rozdíly. U ní na chalupě mohli spolu sedět katolický kněz, židovský rabín, komunista, člen ODS, gay, heterosexuál, herec, řidič, ministryně, uklízečka – řeč je o jedné z nejlepších českých hereček Heleně Růžičkové. Právě dnes by slavila 75 narozeniny. A co je důležité – komunistkou nikdy nebyla, jak si mnozí myslí.
13.06.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Růžičková (110 článků)

Basketbal v Kalifornii: Prádélková liga. Nádhera!

 
Oni ti »Amíci« mají roztodivné nápady, ale tohle se jim povedlo. V Kalifornii právě teď frčí basketbalová Liga spodního prádla a je to pokoukáníčko. Ňadra, prdelky, podvazky, mašličky...
01.08.2011 12:15 |

podobné články

Sex na veřejnosti? Amíci ho milují, hlavně v autě!

 
Američany VZRUŠUJE pomyšlení z ODHALENÍ při sexu
14.12.2011 13:55 |

podobné články

Jágrova krásná Inna: Královna Letců!

 
Panečku, to Kanaďáci a Amíci čubrněli! A jejich dámy si ze vzteku okusovaly nehty. Hokejová Philadephia uspořádala pro partnerky svých hráčů módní přehlídku. Kdo kraloval na molu? No samozřejmě že krásná Inna Puhajková (25), kterou si přivedl Jaromír Jágr (39)!
24.01.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2456 článků) , Inna Puhajková (326 článků)

České krásky z písku Kolocová a Sluková: Jdou po nich Amíci!

 
Krása vítězí! Maki a Kiki očarovaly svět, a nejen skvělým postupem do osmifinále olympijského turnaje! Plážové volejbalistky Markétu Slukovou (24) a Kristýnu Kolocovou a jejich náramně sexy postavičky mlsně okukovaly z tribuny hvězdy amerického basketbalového Dream Teamu II.
03.08.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kolocová (75 článků) , Markéta Sluková (84 článků)

Ariane Bellamar - sexy chůvička z americké reality show

 
Los Angeles - Amíci jsou opravdu "někde jinde". Alespoň ti z Hollywoodu. Zatím, co my u nás pomalu nervózně dojíždíme nudnou Farmu, diváci kalifornské televize ABC se mohou těšit na již několikerou epizodu opravdu "AMERICKÉ" reality show s názvem "Beverly Hills Nannies".
22.08.2012 05:35 |

podobné články

Video: Mike Tyson zkoušel házet šipky poslepu, neuvěříte, co se stalo!

 
Amíci jsou vážně zvláštní. A speciálně co se týče televizní zábavy.
20.09.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (97 článků)

Raději se nedívejte! 6 fotografií, jaké nýmandy můžete potkat v amerických supermarketech

 
I když jsme už celkem zvyklí na to, že se našinci často oblékají dost nevkusně, české outfity mají ještě hodně daleko na to, jak se oblékají "Amíci":http://www.extra.cz/sokujici-vysledky-pruzkumu-vice-nez-polovina-americanu-nikdy-nebyla-v-zahranici. Ano, není hezké se někomu posmívat kvůli tomu, jak vypadá nebo jestli mu košile ladí s pletí, ale nad fotografiemi, které se nám dostaly do rukou, se prostě řehtat musíme.
10.12.2013 18:20 |

podobné články