Česká hokejová dvacítka vybojovala na MS cenný bod, Rusům podlehla až po nájezdech

Úvodní duel na šampionátu do 20 let ukázal, že se český tým může měřit s nejlepšími. S finalisty loňského mistrovství světa odehráli čeští mladíci zcela vyrovnané utkání, v penaltovém rozstřelu se však trefil jen Rus Maxim Lazarev.  Další zápas čeká Čechy v pondělí od 13:00 SEČ proti Slovensku.
26.12.2015 17:00 |

Hokejová dvacítka zaskočila Kanadu, porazila ji 5:4 po nájezdech

Čeští hokejisté se postarali o první překvapení na juniorském mistrovství světa v Malmö, když porazili favorizovanou Kanadou 5:4 po samostatných nájezdech. Svěřenci trenéra Miroslava Přerosta v normální hrací době čtyřikrát vedli, soupeř ale na každý gól dokázal odpovědět. Nakonec o české výhře rozhodl v nájezdech Dominik Simon a národní tým získal první dva body do tabulky základní skupiny.
28.12.2013 21:23 |

Čeští hokejisté nestačili na Dány, padli po nájezdech. Sledovali jsme ONLINE

Česká hokejová reprezentace ztratila na MS v Minsku 2 důležité body. Bez Tomáše Hertla v sestavě podlehla Dánsku 3:4 po nájezdech. Češi už v 8. minutě vedli 2:0, jenže Dánové v poslední minutě dokázali vyrovnat na 3:3 a v nájezdech zkázu dokonal i neúspěch Jaromíra Jágra.
17.05.2014 15:15 |

Osobnosti: Tomáš Hertl (33 článků)

Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus?

Místo rozkoše a nepopsatelné slasti – pověstný bod G – je často rozporuplným tématem k debatě. Zatímco některé ženy nedají na jeho existenci dopustit, jiné by se zapřisáhly, že nic takového neexistuje. S touto novinkou, které zprvu nikdo moc nevěřil, přišel muž jménem Ernst Grafenberg, který v roce 1994 rozpoutal obrovskou aférku s ženským místečkem slasti. To se mělo nacházet na přední straně pochvy a mělo údajně navozovat nepopsatelnou rozkoš. V tu chvíli to všem přišlo absurdní a směšné, ovšem o pár let později bylo tohle tvrzení lékaři připuštěno jako „možná pravdivé“. I o tolik let dopředu představuje bod G kontroverzní téma, o kterém někdo hrdě hlásá, že existuje a jiný naopak zarytě tvrdí, že je to hloupost. A jak jste na tom vy? Co si představit pod pojmem „bod G“ ? Zaujala vás představa objevení místa, které by vás vyneslo až do sedmého nebe? Jestliže máte chuť vydat se na menší osobní průzkum, pak vás jistě zajímá, jakým směrem byste se tedy měli vydat. Pod bodem G si můžete představit jakýsi shluk nervových zakončení a žlázek, jež dosahují velikosti většího hrášku a nachází se někde v oblasti močové trubice. Rada pro vás: bod G možná objevíte snáze, budete-li jej hledat ve chvíli, kdy budete vzrušená. Zpravidla totiž v takové chvíli nabývá na svém objemu, tak proč toho nevyužít? Co vám přinese stimulace bodu G? Dalším velkým otazníkem je bezesporu otázka, co vám objevení a následná stimulace tohoto bodu může přinést. Zvědavost je lidská a rozhodně se není za co stydět. Jestliže si budete po onom tajemném místečku přejíždět či kroužit prstem, sama nejlépe poznáte, co vám tento kousek vašeho těla dokáže nabídnout. Odměnou tohoto sebepoznávání vám může být čirá tekutina, kterou muži milují – podle nich je to to nejhezčí, co jim žena během milování může nabídnout.  Nenechte se odradit typickým... Čtěte více Příspěvek Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2016 14:55 |

Hokejová dvacítka za rok narazí na Švédy, Rusy, Švýcary a Dány

Česká hokejová dvacítka se na příštím mistrovství světa v Kanadě utká v základní skupině B v Torontu v Air Canada Centre se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem a Dánskem. V 'áčku' budou hrát v Montrealu v Bell Centre úřadující mistři světa Finové, domácí Kanada, Spojené státy americké, Slovensko a Německo. Turnaj se hraje od 26. prosince 2014 do 5. ledna 2015.
06.01.2014 09:05 |

Hokejová dvacítka porazila Slováky a výrazně se přiblížila postupu do čtvrtfinále

Česká hokejová dvacítka se i ve svém druhém zápase na mistrovství světa střelecky trápila, přesto se však dočkala své první výhry. Čeští mladíci se vydřeným vítězstvím nad Slováky výrazně přiblížili postupu do play off.
28.12.2015 16:15 |

Hokejová dvacítka se vrátila z MS! Kouč Přerost se neukázal

Hokejová dvacítka se ze světového šampionátu vrátila domů. Přiletěl i kritizovaný kouč Miroslav Přerost, který po turnaji v Torontu zkolaboval.
07.01.2015 20:41 |

Mladoboleslavský kapitán Rolko: Bod z Jablonce je cenný, ale mohli jsme i vyhrát

Fotbalisté Mladé Boleslavi odčinili v pondělní dohrávce Gambrinus ligy na hřišti Jablonce výpadek z druhého poločasu pohárového střetnutí v Larnace a v Chance Aréně vyválčili cenný bod.
02.08.2011 07:55 |

V nádherné hokejové bitvě padli Češi po nájezdech

Skvělá hokejová podívaná se smutným koncem. Česká reprezentace podlehla ve svém prvním zápase na mistrovství světa Švédům 5:6 po samostatných nájezdech. Většinu utkání sice tahala za kratší konec, ale nakonec byla necelou minutu od vítězství.
01.05.2015 20:01 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků)

Hokejová Sparta si stěžuje! Rozhodčí nás poškodili, nemohli jsme získat bod navíc

Hokejová Sparta si stěžuje na dvojici hlavních rozhodčích Reného Hradila a Michala Hrubého, kteří chybně neuznali ve středečním zápase 19. kola extraligy na ledě Třince gól Jana Buchteleho po samostatném nájezdu, a ovlivnili tím výsledek zápasu. Oceláři i díky tomu vyhráli 3:2 po samostatných nájezdech.
14.11.2013 13:21 |

Osobnosti: Jan Buchtele (6 článků)

Euforii vystřídalo zklamání. Dvacítka nestačila na Švýcary

Hokejová reprezentace do 20 let nenavázala na svůj včerejší triumf nad Finskem a v dnešním utkání podlehla Švýcarsku 4:3 po prodloužení. Češi mohli být po zápase ještě smutnější, nebýt útočníka Filipa Chlapíka, který 17 sekund před koncem základní hrací doby dorovnal skóre a zajistil národnímu mužstvu alespoň jeden bod. Svěřence trenéra Jana Petra čeká další utkání ve čtvrtek, kdy se jim do cesty postaví Dánsko.
27.12.2016 22:25 |

Osobnosti: Jan Filip (56 článků) , Jan Filip (49 článků)

Česká dvacítka bude na příštím MS s Kanaďany, USA, Finy a Dány

Česká hokejová dvacítka bude hrát za rok na mistrovství světa hráčů v základní skupině B v Edmontonu s domácí Kanadou, Spojenými státy americkými, Finskem a nováčkem Dánskem.
06.01.2011 09:25 |

Sparta zaskočila Schalke a bere bod. Remizoval i Liberec, Plzeň padla

České týmy si dnes v Evropské lize připsaly dvě remízy a prohru. Výborný výkon podala Sparta, která dokázala ve Veltris aréně vybojovat velmi cenný bod. Plzeň i Liberec potřebovali své zápasy vyhrát, cíl však nedokázali splnit. Liberec přišel o výhru v poslední minutě zápasu, Plzeň podlehla Rapidu Vídeň 2:3 a postup se jí výrazně vzdálil.
22.10.2015 23:30 |

Senzace! Dvacítka na úvod MS porazila obhájce titulu

Česká hokejová dvacítka získala na úvod mistrovství světa skalp úřadujících šampionů z Finska. Svěřenci trenéra Jakuba Petra rozhodli o svém vítězství 2:1 necelou minutu a půl před koncem základní hrací doby, když seveřany poslal do kolen útočník Michael Špaček. Národní mužstvo si ale příliš neoddychne, už dnes jej čeká další utkání proti Švýcarsku.
27.12.2016 02:40 |

Osobnosti: Michael Špaček (6 článků) , Michael Petr (64 článků) , Michael Michael (931 článků)

ŽIVĚ: Sparta vybojovala v Palermu remízu 2:2 a postupuje

5. kolo EL: Palermo - Sparta 2:2. Sparta na sicilské půdě vybojovala potřebný bod a postupuje do jarní části Evropské ligy.
02.12.2010 20:40 |

Čeští hokejisté porazili Švédy 2:1 po nájezdech

Česká hokejová reprezentace vstoupila do švédského turnaje Oddset Hockey Games (třetí díl Euro Hockey Tour v sezoně) vítězstvím nad domácím výběrem 2:1 po samostaných nájezdech. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika prohrávali, ve třetí třetině vyrovnal útočník Jan Kolář, nájezdy rozhodl Petr Nedvěd.
09.02.2012 22:05 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (314 článků) , Petr Nedvěd (135 článků) , Jan Kolář (20 článků)

Češi podlehli Švédům po nájezdech, Hertl přitom skóroval už 8. sekundě!

Česká hokejová reprezentace prohrála v Minsku svůj druhý zápas. Soupeřem bylo Švédsko, tedy druhý velmi těžký tým. Svěřenci Vladimír Růžičky se ujali vedení 1:0 už po 8 sekundách, Nilssona překonal Hertl. Jenže nakonec po nájezdech padli.
11.05.2014 19:40 |

Pardubice dokázaly ve finále srovnat, v Brně uspěly v nájezdech

Hokejisté Pardubic vyhráli čtvrtý duel finále play off extraligy na ledě Brna 2:1 po samostatných nájezdech a v sérii vyrovnali stav na 2:2 na zápasy. Drama, v němž Kometa v základní hrací době sahala po třetím bodu, rozhodl útočník Jan Kolář. Hosté dokázali v nájezdech proměnit všechny tři pokusy, které jeli. Páté utkání se odehraje v úterý od 17:40 v Pardubicích.
14.04.2012 22:15 |

Osobnosti: Jan Kolář (20 článků)

Oshie rozhodl v nájezdech o výhře USA nad Ruskem 3:2

Hokejisté Spojených států amerických zdolali v duelu o vedení ve skupině A na olympijských hrách v Soči domácí Rusko 3:2 po samostatných nájezdech. Rozstřel rozuzlil až v osmé sérii T.J. Oshie, který se v nájezdech trefil celkem čtyřikrát ze šesti pokusů.
15.02.2014 17:00 |

Hokejová dvacítka porazila v přípravě na MS silné Američany

Čeští hokejisté do dvaceti let zvítězili v Rochesteru v přípravě na mistrovství světa nad domácím výběrem USA 3:2 po samostatných nájezdech.
22.12.2010 10:15 |