Češi ztratili nadějně rozehraný zápas s Finy a na Karjale zůstávají bez bodu

Ačkoliv český tým v utkání s Finskem podal o poznání lepší výkon než ve čtvrtek proti Švédům, ani tentokrát to na vítězství nestačilo. Svěřenci trenéra Vůjtka sice vedli po trefě Milana Gulaše, ale Finové výsledek otočili díky gólům Tommiho Huhtala a Kristiana Kuusela.
07.11.2015 18:25 |

Osobnosti: Milan Gulaš (5 článků)

Bitva se Švédy: Češi podlehli mistrům světa na nájezdy. Zápas jsme sledovali ONLINE

Po zlepšeném výkonu sahali po výhře nad současnými mistry světa. Nakonec však čeští hokejisté nadějně rozehraný duel se Švédy, v němž vedli už 3:1, ztratili a neoblíbenému soupeři podlehli 3:4 po samostatných nájezdech. Zápas jsme sledovali ONLINE.
11.05.2014 20:15 |

Hokejisté Lva ztratili zápas KHL v Čerepovci v poslední třetině

Hokejisté Lva Praha prohráli v Kontinentální lize na ledě Severstalu Čerepovec 1:2, když slibně rozehraný zápas ztratili ve třetí třetině.
28.10.2013 19:15 |

Češi vedli nad Finy 2:0, nakonec ale prohráli a na Karjale jsou bez bodu

Čeští hokejisté prohráli i druhé utkání na turnaji Karjala, když nedokázali proti Finsku udržet dvoubrankové vedení a podlehli domácí reprezentaci 2:3.
09.11.2013 18:21 |

Češi porazili na Karjale i Finsko a zahrají si o prvenství na turnaji!

Čeští hokejisté vyhráli i svůj druhý zápas na Karjala Cupu. Po výhře nad Švédskem porazili svěřenci kouče Evežena Hadamczika domácí Finy po gólu kapitána Petra Nedvěda a zahrají si o celkové vítězství na turnaji.
09.11.2012 20:25 |

Osobnosti: Petr Nedvěd (137 článků)

Pálky, pěsti a vyděšené ženy: Desítky migrantů se popraly s Finy

Ve finském městě Forssa došlo k brutálnímu střetu mezi Finy a uprchlíky. Místní vyzbrojeni baseballovými pálkami napadli ubytovnu s azylanty. Přistěhovalci si nic nenechali líbit a vyzbrojeni klacky začali útočit na Finy. Dvě vyděšené slečny jen tak tak ujely rozhořčenému davu. Do konfliktu se dle policie zapojilo až sto lidí.
25.08.2016 18:30 |

Plzeň otočila zápas s Vítkovicemi, o vedení v tabulce je ale nepřipravila

Hokejisté Vítkovic ztratili v pátek v 15. kole O2 extraligy slibně rozehraný zápas na ledě Plzně. Prohráli 3:4 v prodloužení, přesto se stále drží v čele tabulky.
17.10.2009 17:20 |

Češi na Karjale prohráli i s Ruskem a bez bodu skončili poslední

Čeští hokejisté prohráli na turnaji Karjala i třetí zápas, když v Helsinkách nestačili na Rusko. Sborná rozhodla o své výhře 2:0 v rozmezí 34 sekund na začátku třetí třetiny.
10.11.2013 15:46 |

ON-LINE: Sparta prohrála s Chelsea 0:1. Čekání na gól ukončil Oscar

Fotbalisté pražské Sparty prohrávají s londýnskou Chelsea v Evropsé lize 0:1. Nadějně rozehraný zápas zhatila akcem kterou 10 minut před koncem zařídil stídající Oscar. Sparťané se neprosadili, už skoro 30 let nedali gól anglickému týmu.
14.02.2013 19:30 |

Osobnosti: Petr Čech (1041 článků)

Hokejisté skončili na Karjale poslední, prohráli i s Ruskem

Čeští hokejisté prohráli na turnaji Karjala v posledním utkání s Ruskem 2:4 a na úvodní akci seriálu Euro Hockey Tour skončili se ziskem jediného bodu poslední. Zápas proti úřadujícím světovým šampionům rozhodla úvodní třetina, ve které dostali Češi tři góly.
09.11.2014 14:00 |

Češi porazili v Brně Finy těsně 3:2

Čeští hokejisté vstoupili do Českých her v Brně výhrou nad Finskem 3:2 a drží si naději na obhajobu triumfu v Euro Hockey Tour. V tabulce seriálu se posunuli na druhé místo za Rusko. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika dnes sice ztratili dvoubrankový náskok, ale ve 47. minutě rozhodl Zbyněk Irgl. Další zápas čeká český výběr v sobotu od 14:00 proti Švédsku.
25.04.2013 14:45 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Zbyněk Irgl (29 článků) , Jakub Kovář (38 článků) , Jan Kovář (34 článků) , Alexander Salák (31 článků)

Švédové porazili Finy 3:0 a po dvou letech jsou opět ve finále MS

Hokejisté Švédska si po dvou letech na mistrovství světa znovu zahrají o zlaté medaile. V dnešním prvním semifinále šampionátu ve Stockholmu porazili v severském derby Finsko 3:0. O výhře domácího výběru rozhodl dvěma góly z přesilovek útočník Loui Eriksson, třetí branku přidal v závěru Henrik Sedin. V nedělním finále vyzvou svěřenci kouče Pära Martse lepšího z dvojice USA - Švýcarsko, Finy čeká zápas o bronz
18.05.2013 17:35 |

Osobnosti: Loui Eriksson (3 články)

Čekali jsme na vlastní smrt, říká sparťanský brankář Blažek

Nadějně rozehraný dvojzápas s Panathinaikosem nedokázala Sparta dotáhnout do konce. V Aténách prohrála 0:3 a do Ligy mistrů se ani letos nepodívá.
05.08.2009 08:40 |

Barcelona chce přepsat historii. Otočí manko 0:4?

Fotbalisté Barcelony se ve středeční odvetě semifinále s Bayernem Mnichov pokusí zapsat do historie Ligy mistrů. Chtějí být prvním týmem, který postoupí, přestože první duel prohrál o čtyři branky (0:4). Naopak Bayern věří, že nadějně rozehraný souboj dotáhne k třetímu postupu do finále za poslední čtyři sezony.
30.04.2013 16:50 |

Gól 7 vteřin před koncem poslal Čechy do kolen a Finy do finále

Malou sportovní tragédii zažili čeští florbalisté na mistrovství světa v Lotyšsku, když v semifinále prohráli v souboji s Finy až brankou v samém závěru utkání. Češi přitom dlouho drželi s favoritem krok, i když v průběhu prohrávali i o dvě branky. O vítězství Finska 4:3 rozhodl Eemeli Salin, který využil drobného zaváhání českého brankáře Lukáše Součka. Čechy čeká v nedělním duelu o bronz Švýcarsko.
10.12.2016 18:25 |

To je pech! Hokejisté Lva ztratili zápas v Kazani 18 sekund před koncem

Nešťastnou porážku si připsali na své konto hokejisté Lva Praha, kteří ztratili zápas v Kazani 18 sekund před koncem. Pro mužstvou Josefa Jandače se jedná o pátou porážkou ze šesti zápasů.
13.10.2012 18:40 |

Osobnosti: Josef Jandač (50 článků)

Češi získali na Karjale jen bod, v zápase s Ruskem

Čeští hokejisté prohráli i ve svém třetím zápase na turnaji Karjala, tentokrát v nedělním duelu s Ruskem 3:4 v prodloužení. V konečné tabulce druhého dílu Euro Hockey Tour obsadí čtvrté místo se ziskem jediného bodu.
08.11.2009 15:35 |

KOMPLIKACE! Češi ztratili v Kazachstánu čtyřhru, rozhodovat se bude v neděli

Nebude to jednoduché. Nadějně rozehrané daviscupové čtvrtfinále v Kazachstánu si Češi zkomplikovali. Pár Jan Hájek – Radek Štěpánek podlehl ve čtyřhře dvojici Golubjev – Ščukin jasně 0:3 na sety!
06.04.2013 11:40 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (816 článků) , Jan Hájek (173 článků) , Jan Hájek (171 článků)

ACH JO! Šafářová ztratila vyhraný zápas a na French Open končí

Lucie Šafářová měla proti 17. nasazené Němce Julii Görgesové skvěle rozehraný zápas 2. kola dvouhry, vedla 6:2 a 4:2, ale nakonec ve třech setech prohrála a končí.
25.05.2011 14:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Kvitová titul ve Wu-chanu neobhájí, ztratila skvěle rozehraný zápas

Pro tenistku Petru Kvitovou skončila cesta za obhajobou titulu v čínském Wu-chanu v osmifinále. Turnajová trojka nedokázala využít výrazné vedení proti finalistce nedávného US Open Italce Robertě Vinciové a zápas prohrála ve dvou setech 6:7 a 2:6.
30.09.2015 11:21 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)