Článek

Češi zblbli, naznačuje publicista

 
Konzultant a copywriter Martin Malý se nestačí divit, co se v souvislosti s uprchlickou krizí stalo s jeho známými a přáteli. Zkreslené názory Čechů na uprchlíky dle jeho soudu pramení z toho, že spousta lidí necestuje. Není to však prý jen naše „specialita“. Ve Francii se prý leckde dodneška diví, že Češi jsou něco jiného než pasáci a prostitutky.
12.11.2015 10:21 |

podobné články

Podobné články

Publicista naznačuje: Některé části katolické církve možná kolaborovaly s nacismem. Křičí Herman „hanba", protože se stydí?

 
Bezpečnostní analytik a publicista Jan Schneider na webu Českápozice.cz napsal, že poslanec ČSSD Igor Jakubčík píchl do vosího hnízda, když ve sněmovně hovořil o katolické církvi a nacistech. Dal mu za pravdu a připomněl, že vždy záleží na úhlu pohledu, když se mluví o katolické církvi. Schneider se také pustil do kritiků Jakubčíka, kterým prý může vadit fakt, že na zločiny katolické církve vůbec přišla řeč.
23.06.2014 15:40 |

podobné články

Umírněná syrská opozice, mírumilovná revoluce, krutý diktátor Asad? Tomu raději moc nevěřte, naznačuje zkušený publicista a předkládá krvavá fakta

 
KOMENTÁŘ Publicista Daniel Veselý, přispěvatel Českého rozhlasu, Britských listů a serveru Altpress pro ParlamentníListy.cz diskutuje fenomén opozice proti režimu Bašára Asada v Sýrii. Oproti obecné představě frekventované zejména v západních médiích nepovažuje protiasadovské síly za umírněné, což dokumentuje již na popisu začátku syrské revoluce a pokračuje popisem současné reality a přelévání sil mezi jednotlivými frakcemi syrské opozice.
22.10.2015 20:21 |

podobné články

Publicista účtuje s komentátorem: Bude se ochlazovat, oteplovat, budou bouřky, vichřice, hurikány... I kdyby se všichni lidé stavěli na hlavu

 
Publicista Zdeněk Lanz se na serveru NeviditelnýPes.cz zamyslel nad komentářem Ivana Hoffmana, jenž napsal pro Deník. Hoffman podle něj jistě v nadsázce naznačuje, že ničivějších hurikánů přibývá v reakci na rozhodnutí USA odstoupit od Pařížské dohody o klimatu.
29.09.2017 20:15 |

podobné články

Havel (ČSSD): Ta zrůda, ten prašivec a pacholek zlodějská

 
Fascinuje mne, nakolik jsme už zblbli. Pozoruju to samozřejmě hlavně na sobě, ale známky měknutí mozků se dotýkají možná snad celé populace. Člověk s nefunkčním mozkem jako já trpí na jedné straně nadměrným sebevědomím. To umožňuje šmahem hodnotit ostatní.
05.03.2011 19:55 |

podobné články

Politický vězeň znechuceně: Lidi jsou tak naštvaní, že by volili i Hitlera

 
JINÝMA OČIMA Většina lidí nechce mít s politikou nic společného. Občané jsou tak naštvaní a zblblí, že by volili klidně i Hitlera. Dva zcela odlišné názory mužů, kteří si za minulého režimu zažili podobné příběhy v pekle komunistických žalářů. První patří Františku Zahrádkovi, jenž byl za mřížemi třináct let, druhý Jiřímu Wolfovi, co ve věznici strávil dohromady skoro deset let.
22.10.2012 11:05 |

podobné články

Politický vězeň Wolf znechuceně: Lidi jsou tak naštvaní, že by volili i Hitlera!

 
JINÝMA OČIMA Většina lidí nechce mít s politikou nic společného. Občané jsou tak naštvaní a zblblí, že by volili klidně i Hitlera. Dva zcela odlišné názory mužů, kteří si za minulého režimu zažili podobné příběhy v pekle komunistických žalářů. První patří Františku Zahrádkovi, jenž byl za mřížemi třináct let, druhý Jiřímu Wolfovi, co ve věznici strávil dohromady skoro deset let.
22.10.2012 11:15 |

podobné články

Oběť šmejdů Otta P. (82): Zblbli mě, stydím se za sebe

 
Hyeny bez svědomí a výčitek! Takoví jsou šmejdi, kteří na předváděčkách vystupují jako »dobrosrdeční« prodejci výrobků, bez nichž »nemůžete žít«! Jinak by totiž neobrali seniora o celý důchod! Z Otty P. (82) ze středních Čech minulý čtvrtek dostali 15 500 korun!
24.04.2013 05:15 |

podobné články

Němec (LEV 21): Politici, žádné celebrity vám hlasy nezískají

 
Jak se zdá, někteří politici - již odtržením od normálních lidí - tak zblbli, že shání na své kandidátky kdejakou celebritu, samozvané VIP, nejraději by však úspěšné zpěváky, herce či sportovce, ale jaksi zapomínají, že nejdůležitější pro voliče není populární osobnost v čele kandidátky, ale výhradně vzdělaný odborník s politickým citem a nezpochybnitelná kvalita, propracovanost a také reálnost jejich volebního programu.
25.08.2013 11:20 |

podobné články

Lidi byli zblblí, tak sloužili a stali se všiváky, vzpomíná Srp z Jazzové sekce, jak za komunismu vydával samizdat

 
ROZHOVOR Jazzová sekce chystá překvapení. Po 32 letech vydá opět knihu Bohumila Hrabala Obsluhoval jsem anglického krále. Možná už jen málokdo ví, jaké nesnáze vydání této knihy tenkrát přinášelo. Stejně jako to, že právě tato kniha Hrabala byla nejpronásledovanější knihou normalizace. Nejen o tom si ParlamentníListy.cz povídaly s Karlem Srpem, významnou tváří Jazzové sekce.
12.04.2014 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Hrabal (75 článků)

Zblbli lidi, vyvolávají v nich strach, zlobil se protikorupční senátor Václav Láska. A pohovořil o kmotrech, Vesecké a temné hrozbě

 
REPORTÁŽ Senátor, advokát a známý bojovník proti korupci a organizovanému zločinu Václav Láska v Olomouci otevřeně promluvil o časech, kdy byl vrchním státním zástupcem Vlastimil Rampula a nejvyšší státní zástupkyně Renata Vesecká. Řeč byla ale také o islámu či debatě kolem přijímání uprchlíků.
30.04.2015 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Renata Vesecká (103 článků)

Oskar Krejčí o poklonkování velmocem, propagandě a finančně-mediálním zákulisí. Tak jako nyní prý lidé nebyli zblblí ještě nikdy

 
Politické strany jsou elitářskými kluby s malým počtem členů, které přes tzv. svobodná, rozuměj různými hráči placená, média dokážou ovlivňovat voliče. Takto pochmurně vnímá dnešní českou politiku Oskar Krejčí. Hrozivé je, že poklonkování mocnostem dnes znamená více než mravnost. Může se to prý ještě změnit, ale donutí nás k tomu prý nejspíš hlad a krev, takže si Krejčí není jist, jestli to chce prožít.
01.11.2015 09:21 |

podobné články

Lenka Procházková: Disidenti zblbli. Studentům na školách vymývají hlavy a křiví charakter. Lidé, musíte ukázat odpor, jinak nic nezměníte

 
REPORTÁŽ O novém „evropském“ zákonu o hanobení tříd, ale rovněž o československé avantgardě v roce 1968 i o mladých umělcích, hovořila na setkání s občany spisovatelka a pedagožka Lenka Procházková. Odpoledního setkání v Domažlicích se zúčastnilo necelých dvacet starších lidí, především komunistů.
22.04.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Procházková (154 článků)

Disidenti zblbli. Studentům na školách vymývají hlavy a křiví charakter. Lidé, musíte ukázat odpor, jinak nic nezměníte, burcuje Lenka Procházková

 
REPORTÁŽ O novém „evropském“ zákonu o hanobení tříd, ale rovněž o československé avantgardě v roce 1968 i o mladých umělcích, hovořila na setkání s občany spisovatelka a pedagožka Lenka Procházková. Odpoledního setkání v Domažlicích se zúčastnilo necelých dvacet starších lidí, především komunistů.
22.04.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Procházková (154 článků)

Rocker, kandidující do Senátu za ODS: Zločinecká KSČM se měla rovnou zakázat. Budu chtít zrušit přímou volbu prezidenta, lidé jsou nezralí a zblblí

 
ROZHOVOR V olomouckém volebním obvodě kandiduje do Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Morávek, který má za sebou pronásledování za minulého režimu a pro nějž je důvodem ke vstupu do politiky to, že se „dnes začínají utahovat šrouby a situace se vrací tam, kde kdysi byla“. Jako stále aktivní rocker a zároveň motorkář chce i tyto součásti savé image zapojit do předvolební kampaně.
26.08.2016 21:50 |

podobné články

Nějaká sviňa jim to poradila. Do spacáků! Zdeněk Zbořil se prohýbá smíchy nad palbou na Trumpa. I Českou televizí

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Buď jsou všichni zblblí příběhy z Holywoodu, nebo, jak se říká na Moravě, ‚nějaká sviňa jim to poradila‘.“ Politolog Zdeněk Zbořil se tentokrát věnuje ve svém pravidelném hodnocení aktuálních událostí kompromitujícím materiálům o Donaldu Trumpovi. Hovoří o manévrech na „velké šachovnici“, ale reaguje i na dění v rámci české politické scény jako lex Babiš. Rozebírá výtky Rady pro rozhlasové a televizní vysílání vůči České televizi a jejich podání americké volební noci.
16.01.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3657 článků)

FOTOGALERIE: Víme, jak vypadají obyčejní lidé po sexu! Vidíte se v tom také?

 
Sex je příjemná činnost, se kterou kolem patnáctého věku života začínáme všichni. Jelikož už začínáme být zblblí z amerických filmů a přemýšlíme o tom, proč po sexu nevypadáme jako modelka, proč máme nutkání zapálit si cigaretu atd., máme pro vás pár fotografií, ze kterých přirozená láska jen stříká.
25.02.2017 22:05 |

podobné články

Milenka premiéra nemá žádnou kvalifikaci..., napsal publicista

 
Publicista Jan Urban si na svém blogu rýpl do předsedy vlády Petra Nečase (ODS) v souvislosti s obviněním generála Karla Randáka za únik informací z Úřadu vlády o platu blízké spolupracovnice premiéra Jany Nagyové. Publicista to označil za směšné a nebezpečné. Upozornil také, že Nagyová nemá kvalifikaci pro zastávání důležitých funkcí, které jí přidělil Nečas.
24.03.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1542 článků) , Jan Urban (74 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jana Nagyová (1535 článků)

Básník a publicista: Dnes je v módě být protiruský

 
Básník a publicista Ondřej Mrázek okomentoval skutečnost, že majitel ostravského hotelu ve Stodolní ulici Tomáš Krčmář zakázal vstup občanům Ruské federace. Mrázek k tomu poznamenává, že teď je populární být zaměřen protirusky, však nás v tomto duchu neustále informuje hlavní mediální proud. Publicista si ale také klade otázku, zda si tím hoteliér jen nedělá reklamu.
17.04.2014 16:15 |

podobné články

Publicista: Rusové mají rádi Putina? Tak jim zakážeme užívat si u nás. Z Ukrajiny uděláme nové Západní Německo

 
Spusťme novou železnou oponu, pod tímto titulkem vyzývá na názorové stránce středečních Lidových novin publicista Vilém Barák k zavedení přísných sankcí proti Rusku. Zároveň doporučuje přijmout Ukrajinu do západního společenství. „Umožní to posunout železnou oponu o 1200 kilometrů dál na východ od Evropské unie,“ píše publicista.
04.06.2014 08:35 |

podobné články