Češi ve vyrovnané štafetě na medaili nedosáhli, dojeli šestí

Na stupně vítězů sice jako kolegyně ze ženské štafety nevystoupali, ale nejlepším výsledkem sezony dali zapomenout na pokažený závod v Oberhofu. Biatlonové kvarteto ve složení Michal Krčmář, Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec si v Ruhpoldingu dojelo pro šesté místo.
15.01.2015 18:32 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (73 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků) , Michal Krčmář (18 článků)

ONLINE: Biatlonisté ve štafetě bojovali o medaili! Nakonec jsou šestí

V předposlední den mistrovství světa biatlonistů byla na pořadu štafeta mužů na 4x7,5 kilometru. Češi mysleli i na medaili, nakonec se ale museli spokojit se šestým místem. Další titul mistrů světa mají Norové!
16.02.2013 15:35 |

Bravo! Biatlonisté vybojovali neuvěřitelným výkonem stříbro

Čeští biatlonisté vybojovali ve smíšené štafetě na 2x6 a 2x7,5 kilometru na olympijských hrách stříbro. Čtveřice Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec nestačila jen na vítězné Nory a vybojovala pro Českou republiku v Soči osmou medaili. Třetí dojeli Italové. Norský fenomén Ole Einar Björndalen se stal díky zisku třináctého cenného kovu nejúspěšnějším zimním olympionikem historie.
19.02.2014 17:35 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Ondřej Moravec (73 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Češi vydřeli v biatlonové štafetě 7. místo, konkurenci deklasovali Norové

Čeští biatlonisté zopakovali v úvodní štafetě Světového poháru výsledek z letošních olympijských her a v Hochfilzenu doběhli sedmí. Vyhráli suverénně Norové.
12.12.2010 14:10 |

Češi mistry Evropy! Moderní pětibojaři vybojovali zlato ve štafetě

Loni triumfovali na mistrovství světa v Berlíně. Letos si odvážejí vítězství z mistrovství Evropy v Sofii. Ve smíšené štafetě tam vybojovali zlato moderní pětibojaři Natálie Dianová a Jan Kuf.
06.07.2016 18:25 |

Češi dojeli štafetu na MS devátí, zvítězili Norové

Česká štafeta vybojovala na MS ve Falunu deváté místo. Čeští běžkaři ji jeli bez Lukáše Bauera, který se soustředí na nedělní maraton klasickou technikou. Závod vyhráli Norové, druzí dojeli domácí Švédi a na třetím místě se překvapivě objevila francouzská vlajka.
27.02.2015 17:26 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků)

Češi na medaili nedosáhli, bronz berou Američané

Čeští hokejisté medaili na domácím mistrovství světa nevybojovali. V nedělním zápase o třetí místo podlehli v pražské O2 areně výběru USA 0:3.
17.05.2015 18:31 |

Bolt po rekordní štafetě: Jsem hrdý na svůj tým

Jediný světový rekord 13. mistrovství světa v atletice padl až v poslední disciplíně štafetě mužů na 4 x 100 metrů, kterou opanovali opět skvělí Jamajčané.
04.09.2011 16:35 |

Johnson: Bolt nevyhraje na olympiádě zlato ve čtvrtkařské štafetě

Bývalý americký atlet Michael Johnson nevěří, že by jamajský sprinter Usain Bolt dokázal na OH 2012 v Londýně získat zlato kromě tratí 100 a 200 metrů také ve štafetě na 4x400 metrů, o čemž mladý běžec uvažuje.
16.11.2011 07:10 |

Osobnosti: Michael Johnson (11 článků) , Michael Johnson (9 článků) , Michael Johnson (9 článků) , Michael Johnson (9 článků) , Usain Bolt (366 článků) , Michael Johnson (11 článků)

Čeští lyžaři skončili ve štafetě na MS jedenáctí. Vyhráli Norové

Běžci na lyžích Jiří Magál, Lukáš Bauer, Aleš Razým a Martin Jakš skončili ve štafetě na mistrovství světa ve Val di Fiemme jedenáctí. Zlaté medaile vybojovalo kvarteto Norska před Švédy a Rusy.
01.03.2013 16:10 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Jiří Magál (6 článků) , Martin Jakš (33 článků)

Bronzová medaile: České biatlonistky dojely ve štafetě třetí!

Biatlonistky Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková obsadily v Hochfilzenu třetí místo v první ženské štafetě sezony Světového poháru. České kvarteto nestačilo pouze na vítězné Němky a v závěru na Bělorusky.
13.12.2014 14:50 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Konec manželství po 11 letech: Pavel Liška se rozvádí

Jednačtyřicetiletý Pavel Liška už delší dobu nebydlí se svojí o devět let mladší manželkou Kristýnou Liška Bokovou. Pár, který má sedmiletého syna Šimona, chystá rozvod. Další články k tématu: VIDEO: Pavel Liška a jeho parťáci dojeli do Istanbulu VIDEO: Konečně jsme si dojeli pro pivo, hlásí z Turecka Pavel Liška Pavel Liška: Při hraní sígrů čerpám ze sebe Pavel Liška se ožení na Polívkově farmě
14.02.2013 17:25 |

Osobnosti: Pavel Liška (230 článků) , Kristýna Boková (15 článků)

Český Těšín: Strážnici dojeli k požáru první

Jako první dojeli k dnešnímu rannímu požáru v panelovém domě na sídlišti Svibice českotěšínští strážníci.
29.10.2013 10:05 |

Felicií do Číny! Čeští vysokoškoláci dojeli se škodovkou až do Země draka

Zprvu to byl jen bláznivý nápad čtyř vysokoškoláků, jak prosedět poslední prázdniny za volantem starých felicií. Jenže oni k hranicím daleké Číny opravdu dojeli. Nyní se stejně dobrodružně vrací zpět, bohužel v neúplné sestavě.
10.08.2016 20:55 |

CHALUPÁŘI JSOU ZPĚT! Dojeli jsme do vesnice, kde dědek Evžen Huml koupil chalupu, a zůstali jsme v šoku! Tady je vše jinak!

Legendární seriál Chalupáři je zpět. Komedie s Josefem Kemrem a Jiřím Sovákem se natáčela v malebné vesničce Višňová. Reportéři eXtra.cz se dojeli podívat, jak to zde vypadá 42 let po natáčení. Nezůstal zde kámen na kameni.
30.08.2016 19:20 |

Osobnosti: Josef Kemr (63 článků) , Jiří Sovák (86 článků) , Evžen Huml (19 článků)

Sledujete seriál Chalupáři? Dojeli jsme do vesnice, kde důchodce Evžen Huml koupil chalupu, a zůstali jsme v šoku! Tady je vše jinak!

25.06.2017 20:15 |

Krasobruslař Březina sahal na ME po medaili, nakonec chybělo čtvrt bodu

Čeští krasobruslaři na mistrovství Evropy na medaili nedosáhli. Michal Březina skončil čtvrtý se ztrátou pouhých 26 setin bodu na bronzového Konstantina Meňšova z Ruska.
18.01.2014 17:05 |

Osobnosti: Michal Březina (47 článků)

Biatlonový sprint Čechům medaili nepřinesl, přesto nezklamali

Čeští biatlonisté opět prokázali příslušnost k nejužší světové špičce. Ve sprintu na mistrovství světa ve finském Kontiolahti sice na medaili nedosáhli, ale trojnásobné umístění mezi prvními jedenácti zaslouží obdiv.
07.03.2015 16:36 |