Češi v přípravě porazili i Rusko, v závěru rozhodl Necid

Čeští fotbalisté v přípravě na mistrovství Evropy porazili Rusko 2:1. Do zápasu sice vstoupili levou nohou, když už po sedmi minutách inkasovali, ve druhém poločase však zásluhou Rosického a Necida otočili skóre a navázali tak na páteční triumf 6:0 nad Maltou.
01.06.2016 20:25 |

Hokejisté porazili v přípravě podruhé Nory, opět rozhodl Štich

Čeští hokejisté porazili i ve druhém přípravném zápase před mistrovstvím světa Norsko 2:1. Zápas v Gjöviku, který byl součástí seriálu Euro Hockey Challenge, rozhodl stejně jako v pátek obránce David Štich. První gól českého týmu vstřelil Marek Kvapil.
02.04.2011 17:50 |

Osobnosti: Marek Kvapil (21 článků)

MS ŽIVĚ Česko - Rusko 7:4, Češi mají bronz

Přečtěte si online reportáž ze zápasu o 3. místo na světovém šampionátu mezi hokejisty Česka a Ruska. Češi vyhráli 7:4 a po 13 letech získávají bronz z mistrovství světa. Rusové naopak opět s Českem v posledním zápase obou týmů na šampionátu prohráli a po pěti letech odjíždějí z MS bez medaile. Češi teprve podruhé v historii porazili Rusko na šampionátu dvakrát. To vůbec poprvé na MS pětkrát prohrálo.
15.05.2011 15:35 |

Loučení se ctí. Češi porazili v závěru kvalifikace Bulhary

Zpackaná kvalifikace, v níž čeští fotbalisté neúspěšně bojovali o postup na mistrovství světa, je u konce. V jejím samém závěru zvítězili 1:0 na hřišti Bulharska. O druhé výhře za sebou a stoprocentní bilanci trenéra Josefa Pešiceho dnes v Sofii rozhodl v 52. minutě sparťanský záložník Bořek Dočkal.
15.10.2013 22:20 |

Osobnosti: Bořek Dočkal (34 článků)

Den vítězství - Češi porazili Rusko a vyhráli s předstihem svoji skupinu

Čeští hokejisté porazili na mistrovství světa Rusko 3:2 a z osmifinálové skupiny E v Bratislavě postoupí z prvního místa. Svými góly dnes přispěli k pátému vítězství na šampionátu Jakub Voráček, Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec
08.05.2011 19:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2184 článků) , Tomáš Plekanec (268 článků) , Jakub Voráček (230 článků)

Necid si připsal v ruské lize premiérovou trefu

Necid pomohl CSKA Moskva vyrovnávajícím gólem k výhře 2:1 v derby s Dynamem.
10.05.2009 15:20 |

Necid vystřelil CSKA tři body, Koller nastoupil za Samaru

Český útočník CSKA Moskva Tomáš Necid zažil povedený den. Na hřiště přišel až pět minut před koncem, přesto dokázal skórovat a urvat pro svůj tým tři body.
09.08.2009 17:45 |

Osobnosti: Jan Koller (79 článků) , Tomáš Necid (84 článků)

Necid pomohl gólem k vítězství CSKA nad Kollerovou Samarou

Útočník Tomáš Necid potvrdil střeleckou formu i v ruské lize, kde přispěl úvodním gólem k vítězství fotbalistů CSKA nad Samarou 3:0.
12.09.2009 17:35 |

Osobnosti: Tomáš Necid (84 článků)

Necid skóroval, ale body to jeho týmu nepřineslo

Český útočník Tomáš Necid dal šestý gól v ruské lize, kterým však už jen zmírnil porážku fotbalistů CSKA v derby s FK Moskva.
25.10.2009 16:30 |

Necid je nejlepším kanonýrem reprezentace, ale mazákem se necítí

Ve dvaceti letech je útočník Tomáš Necid s deseti starty třetím nejzkušenějším hráčem české fotbalové reprezentace.

26.11.2009 16:20 |

Je hrdinou. Modlou. Pro fanoušky CSKA Moskva prostě vším. Teprve dvacetiletý útočník Tomáš Necid se neodmyslitelně zapsal do historie ruského fotbalu. A to díky brance do sítě Sevilly, která přenechala čtvrtfinálové místo v Lize mistrů právě CSKA.
17.03.2010 14:20 |

Necid po vítězném gólu: Stačilo nastavit hlavu

Český útočník Tomáš Necid zařídil postup svého CSKA Moskva do čela ruské ligy. Z výkonu týmu ale nadšený nebyl.
27.03.2010 12:30 |

Necid pomohl gólem CSKA k výhře v ruské lize

Exslávistický střelec Tomáš Necid vstřelil třetí gól svého týmu na hřišti Novosibirsku.
24.04.2010 15:45 |

Necid se trefil za CSKA Moskva, ale na body to nestačilo

Český reprezentační útočník Tomáš Necid se zapsal mezi střelce v utkání 14. kola ruské fotbalové ligy. Navzdory jeho třetímu ligovému zásahu v tomto ročníku soutěže prohrál CSKA Moskva s Nalčikem 1:2.
25.07.2010 21:50 |

Pokud trenér řekne, jsem připravený být prvním útočníkem, hlásí Necid

Jednadvacetiletý fotbalový reprezentant Tomáš Necid zřejmě bude při absenci Milana Baroše v následujících dvou zápasech kvalifikace o ME 2012 proti Skotsku a Lichtenštejnsku nejvytíženějším českým útočníkem.
05.10.2010 15:55 |

Osobnosti: Milan Baroš (336 článků) , Tomáš Necid (84 článků)

Tomáš Necid dostal šanci v základní sestavě a hned se trenérovi odvděčil dvěma vstřelenými góly, kterými pomohl k výhře nad Palermem.
04.11.2010 21:20 |

Necid a Kadlec jsou mezi stovkou talentů světového fotbalu

Čeští útočníci Tomáš Necid z CSKA Moskva a Václav Kadlec ze Sparty Praha patří podle španělského magazínu Don Balon k největším talentům světového fotbalu.
05.11.2010 07:10 |

Osobnosti: Tomáš Necid (84 článků) , Václav Kadlec (131 článků) , Václav Kadlec (130 článků)

Dvougólový Necid: Hrdinou zápasu je Honda, ne já. VIDEO

Tomáš Necid se po delší době dostal do základní sestavy a hned se kouči Sluckému odvděčil dvěma krásný góly, které poslaly CSKA do další fáze Evropské ligy.
05.11.2010 12:10 |