Češi v přestřelce zdolali Švýcary a vyhráli ve skupině: Ve čtvrtfinále je čekají nepříjemní Američané!

Národní tým se dokázal sebrat z prohry s Dány a v důležitém závěrečném souboji skupiny přehrál Švýcary poměrem 5:4.
17.05.2016 14:05 |

Češi si čtvrtfinále zahrají s USA. Američané prohráli se Švýcary

Čeští hokejisté nastoupí ve čtvrtfinále světového šampionátu na Slovensku proti týmu USA. Rozhodla o tom porážka Američanů v jejich posledním utkání v osmifinálové skupině F se Švýcarskem 3:5. Rusové skončí po prohře s Finy ve skupině čtvrtí a čeká je Kanada nebo Švédsko.
09.05.2011 19:05 |

Jste agresivní a nepříjemní? Máte štěstí. Vyděláte více

Být milý a příjemný na pracovišti se nevyplácí. Alespoň podle nové studie amerických vědců, která tvrdí, že nepříjemní agresivní muži vydělávají o 18 procent více. U žen pak tento rozdíl není tak velký, když představuje pět procent.
17.08.2011 20:20 |

Prohra s Dány zamíchala sestavou. Nepříjemní Švýcaři na Čechy umějí

Nedělní porážka s Dánskem, první na letošním světovém šampionátu, pobídla trenéry české reprezentace pozměnit sestavu. Střídání v brance je tradiční, vrátí se do ní zřejmě Pavel Francouz, nově se ale přeskupí i hráči v poli. Národní tým potřebuje ve svém závěrečném duelu skupiny A (11.15) porazit Švýcary v základní hrací době, aby ji vyhrál, aby odvrátil hrozbu stěhování na čtvrtfinále do Petrohradu, a aby se nemusel ohlížet na výsledek večerního duelu Rusko – Švédsko.
17.05.2016 08:10 |

Osobnosti: Pavel Francouz (22 článků)

Berdych s Rosolem vyhráli nejdelší daviscupový zápas historie a Češi vedou 2:1

Čeští tenisté mají nakročeno do čtvrtfinále Davisova poháru. Tomáš Berdych s Lukášem Rosolem zdolali v dnešní čtyřhře Stanislase Wawrinku s Markem Chiudinellim v pětisetovém dramatu 6:4, 5:7, 6:4, 6:7 a 24:22, obhájci titulu tak vedou v Ženevě nad Švýcary 2:1. Utkání trvalo sedm hodin a dvě minuty a stalo se nejdelším zápasem v historii soutěže.
02.02.2013 21:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1374 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)

Čeští hokejisté porazili Švýcary a vyhráli skupinu. Teď jdou na USA

Cíl zůstat pro čtvrtfinále v Moskvě a nestěhovat se do Petrohradu splnili, základní skupinu navíc dokázali čeští hokejisté vyhrát! Rozhodla o tom jejich výhra 5:4 v utkání nad Švýcarskem. Vůjtkův tým tak ve čtvrtečním čtvrtfinále mistrovství světa narazí od 15:15 SELČ na Američany, kteří obsadili ve skupině B čtvrté místo. Výběr Helvétského kříže do vyřazovací fáze turnaje nepostoupil.
17.05.2016 13:55 |

Rusové se trápili i s Dány, Nory přiblížila k play-off výhra nad Švýcary

Hokejisté Ruska zdolali na mistrovství světa v Bratislavě v osmifinálové skupině E Dánsko 4:3 a se šesti body se dotáhli na Česko a Německo, které ale mají zápas k dobru. Dánové naopak zůstávají bez zisku. Ke čtvrtfinále se přiblížili výhrou nad Švýcarskem Norové.
05.05.2011 23:10 |

Berdych s Rosolem vyhráli debl po rekordních sedmi hodinách, tenisté vedou 2:1

Čeští tenisté mají nakročeno do čtvrtfinále Davisova poháru. Tomáš Berdych  s Lukášem Rosolem zdolali v dnešní čtyřhře Stanislase Wawrinku s Markem Chiudinellim v pětisetovém dramatu 6:4, 5:7, 6:4, 6:7 a 24:22, obhájci titulu tak vedou v Ženevě nad Švýcary 2:1. Utkání trvalo sedm hodin a jednu minutu a stalo se nejdelším zápasem v historii soutěže.
03.02.2013 09:00 |

Rusové se ujali vedení ve skupině, před Čechy vedou o skóre

Domácí Rusové se před závěrečným dnem bojů v základních skupinách MS dostali do vedení ve skupině A. Pomohla jim k tomu výhra nad Nory 3:0, po níž mají stejně bodů jako výběr Vladimíra Vůjtka, ale lepší skóre. Po výhře ve vzájemném duelu mají ale před zítřkem lepší výchozí pozici Češi, jimž stačí k triumfu ve skupině porazit v normální hrací době Švýcary, nebo proti nim získat víc či stejně bodů jako Rusové proti Švédsku, jen nesmějí prohrát.
16.05.2016 23:20 |

Dárky pro kouče Vůjtka k 69. narozeninám: skalp Švýcarů a triumf ve skupině

Čeští hokejisté uzavřeli své vystoupení v první fázi mistrovství světa těsným vítězstvím nad Švýcary 5:4, které znamená nejen jejich celkový triumf ve skupině A, ale také setrvání v Moskvě. Splnili tak obě přání trenéra Vladimíra Vůjtka, jenž dnes shodou okolností slaví 69. narozeniny. Ve čtvrtfinále Češi narazí na tým USA, jemuž v souběžně hraném duelu stačila k postupu i prohra se Slovenskem v prodloužení.
17.05.2016 11:45 |

Čeští hokejisté zdolali Kanadu 3:2 a jsou ve čtvrtfinále

Čeští hokejisté zvládli klíčové utkání o postup do čtvrtečního čtvrtfinále, když zdolali v závěrečném vystoupení v osmifinálové skupiny F Kanadu 3:2.
18.05.2010 22:20 |

Češi porazili Švýcary 2:1 až po nájezdech

Český tým porazil Švýcary 2:1 po samostatných nájezdech. Češi se museli v utkání opět dotahovat na svého soupeře, ale v poslední třetině vyrovnal na 1:1 Martin Zaťovič. Zápas bohužel nedohrál útočník Jaromír Jágr, který v první třetině musel odstoupit kvůli svalovému zranění. Rozhodující nájezd proměnil Michal Vondrka.
12.05.2015 21:03 |

HOKEJ ŽIVĚ Česko - Rusko 3:2. Češi vyhráli skupinu

Přečtěte si online reportáž ze zápasu osmifinálové skupiny E na mistrovství světa mezi českými hokejisty a Ruskem, který Češi vyhráli 3:2 a zajistili si s předstihem první místo ve skupině. Rusové naopak zůstali čtvrtí a před zápasem s Finskem jim hrozí, že nastoupí ve čtvrtfinále na dvojici Kanada - Švédsko. Velkou kaňkou na zápase je zranění nejlepšího českého střelce Milana Michálka a obránce Karla Rachůnka, které tvrdými zákroky poslal k ledu ruský tvrďák Jevgenij Arťuchin. Ani jeden z českých hráčů už nenastoupil do třetí třetiny.
08.05.2011 15:50 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků) , Karel Rachůnek (181 článků) , Jevgenij Arťuchin (16 článků)

Messi zničil hattrickem Švýcary, Nizozemsko přestřílelo Anglii

Fotbalové přípravy nabídly řadu zajímavých utkání. K vidění byla třeba přestřelka Nizozemska s Anglií či koncert argentinského kanonýra Lionela Messiho v duelu se Švýcary. Hrály i týmy, s nimiž se potkají na ME ve skupině čeští fotbalisté.
29.02.2012 23:20 |

Osobnosti: Lionel Messi (391 článků)

Čeští hokejisté jedou domů, se Švýcary prohráli 1:2

České reprezentaci se ani napodruhé nepodařilo Švýcary porazit a vypadla ve čtvrtfinále
16.05.2013 12:15 |

Švýcaři vyhráli skupinu a narazí na český tým

Hokejisté Švýcarska zdolali na mistrovství světa Bělorusko 4:1 a vyhráli základní skupinu ve Stockholmu o dva body před Kanadou. Svěřenci trenéra Seana Simpsona zůstávají jediným neporaženým celkem na turnaji a ve čtvrtfinále je čeká Česká republika, která v přímém souboji o postup porazila Norsko. Druhý souboj o semifinále obstarají ve Stockholmu Kanada a domácí Švédsko.
14.05.2013 18:30 |

Hokejisté Kanady těsně přehráli Nory a jsou ve čtvrtfinále

Hokejisté Kanady zdolali na mistrovství světa Norsko 3:2 a zajistili si jako první v osmifinálové skupině F v Košicích postup do čtvrtfinále. Favorit vedl v 50. minutě už 3:0, ale Norové závěr zápasu ještě zdramatizovali. Týmu trenéra Roye Johansena stačí k posunu do play off uspět v pondělí proti Francii.
07.05.2011 19:30 |

Slováci se loučí výhrou nad Dány, Norové pojistili čtvrtfinále

Hokejisté Slovenska se rozloučili s nepodařeným domácím mistrovství světa vítězstvím 4:1 nad Dánskem. Právě přes svého soka se posunuli na pátou pozici v osmifinálové skupině E a na turnaji skončí devátí, nebo desátí. Norové zdolali Francii a zajistili si čtvrtfinále, kde by mohli narazit na český tým.
09.05.2011 16:10 |

Švédové zdolali Švýcarsko 1:0 a postoupili do čtvrtfinále

Hokejisté Švédska porazili na olympijském turnaji v Soči Švýcarsko 1:0 a už po druhém zápase si zajistili prvenství ve skupině C a přímý postup do čtvrtfinále. Reprízu loňského finále mistrovství světa ve Stockholmu rozhodl ve prospěch úřadujících světových šampionů v 53. minutě Daniel Alfredsson.
14.02.2014 17:05 |

Osobnosti: Daniel Alfredsson (12 článků)

SENZACE! Máme florbalový BRONZ! Češi deklasovali Švýcary

Čeští florbalisté získali na mistrovství světa ve Finsku bronzové medaile, když porazili Švýcary vysoko 9:3.
11.12.2010 14:40 |