Článek

Češi v Lillehammeru zaváleli: Koudelka byl čtvrtý, Janda devátý

 
Čeští skokani na lyžích mají za sebou nejlepší závod sezony. Roman Koudelka si v norském Lillehammeru dolétl pro čtvrté místo, veterán Jakub Janda skončil devátý. První vítězství v kariéře si připsal domácí skokan Kenneth Gangnes.
06.12.2015 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků) , Roman Koudelka (122 článků)
Podobné články

Skokané na lyžích zazářili v Lillehammeru. Koudelka byl čtvrtý, Hlava pátý

 
Ve skvělém světle se představili v závodě Světového poháru v norském Lillehammeru čeští skokané na lyžích Roman Koudelka a Lukáš Hlava, kteří skončili v elitní desítce. Vítězem se stal Rakušan Koffler.
03.12.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků)

Sedmdesátník Petr Janda je opět otcem, čtvrtá dcera se jmenuje Rozárka

 
Frontman kapely Olympic Petr Janda se stal popáté otcem. Třicetiletá manželka Alice mu v neděli porodila dceru Rozálii. "Obě jsou v pořádku," řekl iDNES.cz zpěvák. Další články k tématu: Po koncertech jsme spořádaně jezdili k rodičům, vzpomíná Petr Janda Bez písniček o lásce to nejde, říká Petr Janda. Připomene čtvrté album Byl jsem si jist, že je s Olympikem konec, vzpomíná Petr Janda Ano, cítím se být šizen piráty. A nejsem sám, říká Petr Janda Petr Janda o odchodech nejbližších: Do krematoria už prý nemám chodit
28.05.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (689 článků) , Petr Janda (689 článků)

Koudelka skončil v Lillehammeru čtvrtý, Hlava pátý

 
Po prvním kole byl Koudelka třetí, Hlava čtvrtý
03.12.2011 19:15 |

podobné články

Čeští skokani v kvalifikaci pohořeli. V Lillehammeru uspěl jen Janda

 
Kvalifikací na závod Světového poháru na můstku v Lillehammeru prošel z pěti českých skokanů pouze Jakub Janda. Janu Maturovi postup do sobotního závodu unikl o jedinou příčku a dvě desetiny bodu.
06.12.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků) , Jan Matura (48 článků)

Dalibor Janda po šedesátce: 30 kliků denně, sex střeží manželka

 
Zpěvák Dalibor Janda oslavil šedesátiny. Sám říká, že už jde do tuhého, i když si věk nechce tolik připouštět. Na kameru iDNES.cz uvedl, že ho v kondici drží ranní cvičení. Ve věci intimity pak odkazuje na manželku. Další články k tématu: Hurikán přifičí v prosinci. Dalibor Janda oslaví šedesátiny v hale RECENZE: Džínový hurikán Dalibor Janda dělá vše špatně. Hudbu i texty Dalibor Janda: má rád chlapy a Csákovou Dalibor Janda obnovil kapelu Prototyp a vyráží na turné
18.06.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (178 článků)

Morgenstern získal v Lillehammeru double, Janda byl sedmnáctý

 
Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern završil svůj úspěšný víkend při dalším pokračování Světového poháru v norském Lillehammeru.
05.12.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků)

Do druhého kola SP v Lillehammeru postoupili tři čeští skokani

 
V druhém závodu Světového poháru skokanů na lyžích v Lillehammeru budou bodovat tři Češi.
05.12.2010 15:50 |

podobné články

Koudelka byl v Lillehammeru dvanáctý, vyhrál Kofler

 
V průběžném hodnocení SP je Koudelka sedmý
04.12.2011 16:35 |

podobné články

Petr Janda o odchodech nejbližších: Do krematoria už prý nemám chodit

 
Zpěvák Petr Janda vydal koncem minulého roku autobiografii Dávno, v níž vzpomíná na hezké i smutné chvilky. K těm nejtěžším patří odchody nejbližších, kterých bylo v 90. letech hned několik. "Paní z krematoria mi řekla, ať už sem nechodím," zavzpomínal lídr skupiny Olympic před kamerou iDNES.cz v den autogramiády. Další články k tématu: Začalo mě to znovu bavit, říká Petr Janda o albu Marathón Bez písniček o lásce to nejde, říká Petr Janda. Připomene čtvrté album Sedmdesátník Janda bude mít další dítě, Jan Šťastný už otcem je
14.02.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (689 článků) , Petr Janda (689 článků)

RODINA POD LUPOU: Dalibor Janda zakázal dceři Jiřině muzikanty

 
Dalibor Janda letos oslavil šedesátku velkým koncertem v pražské O2 areně. Bere to jako pomyslný konec kariéry. Ještě ale plánuje natočit duet s šestadvacetiletou dcerou Jiřinou Annou, která má na kontě dvě desky. Otec jí pomáhá autorsky i radami zkušeného muzikanta. Kvůli hudbě se ale občas pohádají. Další články k tématu: OBRAZEM: Dalibor Janda slavil šedesát s motorkou na pódiu. Hrát už nechce Rodiče mají dětem pomáhat, říká zpěvačka a dcera Dalibora Jandy Jiřina Dalibor Janda po šedesátce: 30 kliků denně, sex střeží manželka RECENZE: Džínový hurikán Dalibor Janda dělá vše špatně. Hudbu i texty LÁSKA POD LUPOU: Přály bychom si rodinu, říkají lesbičky Mirka a Pavlína
27.12.2013 12:42 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (178 článků)

Sdruženář Dvořák se blýskl devátým místem v Lillehammeru

 
Sdruženář Miroslav Dvořák obsadil deváté místo v sobotním závodu Světového poháru v Lillehammeru a postaral se tak o nejlepší český výsledek v sezoně.
04.12.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Dvořák (88 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků)

Rakušan Morgenstern vyhrál závod SP skokanů na lyžích v Lillehammeru

 
Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern vyhrál v sobotu závod Světového poháru v norském Lillehammeru před domácími reprezentanty Johanem Remenem Eversenem a Tomem Hildem.
04.12.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Tom Hilde (5 článků)

Sdruženář Dvořák skončil v Lillehammeru osmý

 
Z prvenství v závodu Světového poháru v severské kombinaci v norském Lillehammeru se radoval Francouz Jason Lamy Chappuis.
05.12.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lamy Chappuis (13 článků)

Kowalczyková vyhrála desítku v Lillehammeru, Vrabcová nebodovala

 
Závod na 10 km klasickou technikou v Lillehammeru vyhrála polská běžkyně na lyžích Justyna Kowalczyková a posunula se na třetí místo v hodnocení Světového poháru, který loni počtvrté vyhrála.
07.12.2013 11:40 |

podobné články

V Lillehammeru padl rekord můstku. Janda třináctý

 
Jakub Janda skočil 129 a 124,5 metrů.
06.12.2009 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků)

Koudelka vyhořel v kvalifikaci na první závod Turné, trápili se i další Češi

 
Roman Koudelka nepostoupil do středečního úvodního závodu Turné čtyř můstků v Oberstdorfu. Zbývající čtyři čeští skokané na lyžích dnešní kvalifikaci zvládli, ikdyž nejlepší z nich byl až devětadvacátý Jakub Janda.
28.12.2010 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Skokané na lyžích zazářili na leteckých závodech. Koudelka byl pátý, Hlava devátý

 
Jako velmi úspěšný mohou hodnotit čeští skokané na lyžích letecký podnik v německém Oberstdorfu. Roman Koudelka obsadil páté místo a Lukáš Hlava deváté. Vyhrál Rakoušan Martin Koch.
18.02.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Koch (9 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Koudelka skončil na Turné devátý, zvítězil Rakušan Kraft

 
Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil na Turné čtyř můstků deváté místo. V dnešním posledním závodu v rakouském Bischofshofenu skončil třináctý, což byl pro něj nejhorší výkon v sezoně. První triumf ve Světovém poháru vybojoval domácí Michael Hayböck, celkovým vítězem Turné se stal další Rakušan Stefan Kraft.
06.01.2015 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Michael Michael (1180 článků)