Češi slaví další medaili: Ondřej Synek ve skifu urval cennou bronzovou medaili!

Český veslařský král Ondřej Synek sice opět nemá olympijské zlato, ovšem s prázdnou z olympiády v Riu neodjede. Ve skifu si totiž připsal bronzovou medaili a rozšířil tak českou sbírku cenných kovů.
13.08.2016 15:45 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků)

Skifař Synek se rozešel s manželkou Pavlou dva měsíce po porodu

V srpnu mu manželka Pavla porodila druhé dítě. Problémy v manželství se tím ale nevyřešily a Ondřej Synek teď rodinu opustil. Svěřil se s tím fanouškům na Facebooku. Další články k tématu: Stříbrný olympionik Ondřej Synek má syna, oslaví ho spolu s medailí Synek se vrátil z Londýna. Porod stihne, rád by se před ním ale vyspal Letos chci olympiádu vyhrát. Druhý už jsem byl, říká Ondřej Synek Veslařský mistr světa Ondřej Synek se stal otcem, má dceru Alici Skifař Synek nečekaně nepostoupil do finále domácího šampionátu
12.11.2012 11:55 |

Stříbrný olympionik Ondřej Synek má syna, oslaví ho spolu s medailí

Skifař Ondřej Synek má dvojnásobný důvod k oslavě. Dva týdny po zisku stříbrné olympijské medaile se dočkal druhého potomka. Narodil se mu syn Matyáš. Váží 4,4 kilogramu a měří 53 centimetrů. Další články k tématu: Synek se vrátil z Londýna. Porod stihne, rád by se před ním ale vyspal Synek dostal pětikilový hamburger. Sním ho do příští olympiády, řekl Někdo sbírá zlato, někdo stříbro, říkal Synek zélandskému přemožiteli Druhé stříbro: český skifař Synek podlehl svému rivalovi Drysdaleovi
17.08.2012 13:00 |

Synek a Knapková se v Seville stali mistry Evropy ve skifu

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 15:05 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Synek má po olympiádě 'chlapskou' nadváhu. A živí se prodejem bambusového prádla

Skifař Ondřej Synek ukončil dvouměsíční pauzu po olympiádě, kde získal bronzovou medaili. Čtyřnásobný mistr světa už zahájil přípravu na další sezonu, která vyvrcholí evropským šampionátem příští rok v květnu v Račicích. Synek se dává po náročné sezóně dohromady a spolu s lékaři řeší, jak prodloužit svoji kariéru navzdory své fyzické anomálii.
09.11.2016 13:40 |

Fungujeme líp než před rozchodem, říká skifař Synek o manželství

Skifaři Ondřeji Synkovi se podařilo zachránit manželství. S manželkou Pavlou se rozešel, když byly jejich synovi Matyášovi teprve dva měsíce. Brzy se ale vše urovnalo a rodina je pohromadě. Další články k tématu: Báječné jaro skifaře Synka. Znovu jsem šťastný otec rodiny, říká Veslař Synek promluvil o rozchodu: Doufám, že nejsem psanec Skifař Synek se rozešel s manželkou Pavlou dva měsíce po porodu Skifař Synek ovládl Světový pohár v Lucernu, Knapková dojela třetí Synek a Knapková jsou mistry Evropy, čtyřka lehkých vah má stříbro
15.08.2013 10:35 |

Týrání těla přineslo ovoce: Ben Cristovao díky své DOKONALÉ POSTAVĚ urval medaili v jiu-jitsu!

Maká na sobě každý den, nikdy nevynechá, je jako stroj. Ben Cristovao (29) nejede bomby jen jako zpěvák. Je také úspěšný jako bojovník jiu-jitsu. Na mistrovství Asie v brazilské odnoži tohoto sportu dokonce urval bronzovou medaili.
13.09.2016 16:45 |

Osobnosti: Ben Cristovao (405 článků)

Synek si před zítřejším finále skifu oloupe kiwi. Zabere na Drysdala tohle 'voodoo'?

Hladina jezera Rodriga de Freitase byla konečně rovná jako sklo a skifař Ondřej Synek si bez problémů dojel pro postup do finále her v Riu. Dál tak může snít o zlaté olympijské medaili, kterou chce získat po 2 stříbrech z Pekingu a Londýna.
12.08.2016 19:45 |

Už dnes jede skifař Ondřej Synek finále: Tohle bude zlato!

Pokud má Česko získat zlato, tak dnes je ten správný okamžik. Za vesla svého skifu v 10.30 českého času usedne totiž Ondřej Synek (29). Český obr s rukama jako lopaty. Ne, proti němu mají soupeři pramalou šanci. Ani Brit Alan Campbell, kterého požene desetitisíc fanoušků.
03.08.2012 12:00 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Alan Campbell (5 článků) , Alan Campbell (5 článků)

Suverénní Synek vyhrál na skifu i druhý závod Světového poháru

Skifař Ondřej Synek vyhrál i druhý závod Světového poháru veslařů v Mnichově. Po suverénním výkonu porazil druhého Němce Marcela Hackera o téměř sekundu a půl a navázal na tři týdny staré prvenství ze slovinského Bledu.
21.06.2010 18:17 |

Manekýn Synek: V »plátně« za miliony...

Olympijské oblečení pro Vancouver 2010 vzbudilo zájem, stejně si povede i kolekce pro Londýn 2012. Včera ji předvedl manekýn« Ondřej Synek, který bude v Anglii bojovat o zlato na skifu.
09.12.2011 12:20 |

Stříbrný Synek už je doma: Těším se na potomka a chci se vyspat

Stříbrný olympijský medailista Ondřej Synek v neděli přiletěl z Londýna a prozradil, že se chce hlavně vyspat a věnovat se rodině. Oslavy stříbra ze skifu spojí s narozením druhého potomka.
05.08.2012 15:45 |

SKVĚLÉ! Veslař Synek je potřetí mistrem světa na skifu

Skifař Ondřej Synek se potřetí v kariéře stal mistrem světa. V Amsterodamu dns český veslař porazil v dramatickém souboji Mahého Drysdala z Nového Zélandu a obhájil loňský titul.
31.08.2014 14:40 |

Veslaře ničí na OH velké vlny. Megaextrém, hlava mi to nebere, zlobí se Synek

Vysoké vlny na laguně Rodriga de Freitase v centru Ria de Janeiro kazí náladu veslařům. Obhájkyně zlata Mirka Topinková Knapková i 2násobný stříbrný olympijský medailista Ondřej Synek sice ve skifu postoupili bez problémů do čtvrtfinále, v cíli ale jen naštvaně rozhazovali rukama.
06.08.2016 21:15 |

Synek NEOBHÁJIL TITUL světového šampiona. Vybojoval stříbro

Ondřej Synek dojena mistrovství světa veslařů na slovinském jezeře Bled druhý ve finále skifařů, těsně zvítězil Novozélanďan Mahe Drysdale a vybojoval tak svůj pátý titul. Bronzovou medaili získal Alan Campbell z Velké Británie.
03.09.2011 14:05 |

Bravo! Skifař Synek se stal mistrem světa. Soupeřům ujel o parník

Skifař Ondřej Synek se stal v korejském Čchungdžu podruhé v kariéře mistrem světa ve veslování. Pro zlato si dojel suverénním způsobem před Kubáncem Rodriguezem. Pro české barvy to zacinkalo i v závodě žen, v němž Mirka Knapková získala bronzovou medaili.
01.09.2013 09:30 |

Skifaři Synek a Knapková se stali mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Seville stali mistry Evropy. Úřadující olympijská šampionka a mistryně světa Knapková získala na kontinentálním mistrovství již třetí zlatou medaili ve své hlavní disciplíně, Synek ovládl skif podruhé. Veslař pražské Dukly byl ale už v roce 2007 členem vítězné posádky osmiveslice.
02.06.2013 16:35 |

Skifaři Synek s Knapkovou úřadovali v Bělehradě a stali se mistry Evropy

Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková se dnes v Bělehradě stali mistry Evropy ve veslování. Oba obhájili loňská vítězství a shodně získali již čtvrtou zlatou medaili na kontinentálním šampionátu; Synek ale jeden triumf vybojoval na osmiveslici.
01.06.2014 16:25 |

Čeští skifaři jsou o krok blíže titulům, Synek i Knapková zvládli čtvrtfinále MS s přehledem

O krok blíže titulu jsou čeští skifaři Ondřej Synek i Miroslava Knapková. Na mistrovství světa v Amsterodamu ve čtvrtfinálových výstupech se Synek umístil na prvním místě, Knapková obsadila pozici třetí. Úspěšná byla ve středu česká reprezentace i ve dvojskifu lehkých vah - v semifinále budou závodit Ondřej Vetešník a Jan Vetešník.
27.08.2014 20:55 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Miroslava Knapková (50 článků) , Jan Vetešník (4 články) , Ondřej Vetešník (4 články)

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro a celkově desátou medaili pro naši zemi!

Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal, jak skvěle umí vyladit formu, a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:20 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)