Češi se v Östersundu střelecky trápili, vyhrál nestárnoucí Björndalen

Vytrvalostní závod Světového poháru biatlonistů ve švédském Östersundu opanoval osminásobný olympijský vítěz Ole Einar Björndalen. Nejlepší z pětice českých reprezentantů byl se třemi omyly na střelnici osmadvacátý Jaroslav Soukup.
02.12.2015 19:36 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků)

Nor Björndalen vyhrál stíhací závod SP biatlonistů v Östersundu

Legendární norský biatlonista Ole Einar Björndalen slaví dvaadevadesátý triumf ve Světovém poháru.
05.12.2010 15:50 |

Björndalen vyhrál stíhací závod ve finském Kontiolahti

Norská biatlonová legenda Ole Einar Björndalen zaznamenala v neděli cenné vítězství ve stíhacím závodě na tratích ve finském Kontiolahti.
12.02.2012 14:10 |

Björndalen vyhrál v Östersundu. Z Čechů bodoval Holubec

Svendsen ztrácel téměř půl minuty
05.12.2009 17:00 |

Legendární biatlonista Björndalen zahájí sezonu ve SP běžců

Nejúspěšnější biatlonista historie Ole Einar Björndalen si opět odskočí do Světového poháru v běhu na lyžích.
16.11.2010 11:05 |

Ještě Soči, a dost! Legendární biatlonista Björndalen po olympiádě skončí

Legendární norský biatlonista Ole Einar Björndalen oznámil, že po nadcházející olympijské sezoně ukončí kariéru. Na hrách v Soči mu bude 40 let.
13.06.2013 08:25 |

Biatlonistům se v Östersundu dařilo. Soukup byl sedmý, Šlesingr osmý

Čeští biatlonisté Jaroslav Soukup a Michal Šlesingr obsadili v závodě SP ve švédském Östersundu ve sprintu na 10 kilometrů sedmé, resp. osmé místo. Vyhrál domácí závodník Carl Johan Bergman.
02.12.2011 19:20 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků)

VIDEO SMOLAŘE: Biatlonista se "rozštípal" před cílem

Legendární biatlonista Ole Einar Björndalen si v závodě v Östersundu jel pro vítězství, ale v závěrečném sjezdu upadl a skončil druhý.
04.12.2010 16:35 |

Neunerová vyhrála v Östersundu sprint biatlonistek

Němka Magdalena Neunerová vyhrála v sobotu ve švédském Östersundu sprint na 7,5 kilometru v rámci úvodního závodu Světového poháru biatlonistů.
03.12.2011 17:20 |

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

Bergerová vyhrála v Östersundu biatlonovou stíhačku

Norka Tora Bergerová vyhrála ve švédském Östersundu stíhací závod na 10 kilometrů Světového poháru biatlonistek před Finkou Mäkäräinenovou a vítězkou sprintu Němkou Neunerovou. Barbora Tomešová skončila padesátá šestá.
04.12.2011 16:25 |

Moravec a Šlesingr zazářili ve sprintu SP v Östersundu

Čeští biatlonisté se zařadili mezi největší hvězdy sprintu na 10 km Světového poháru ve Švédském Östersundu. Druhé místo Ondřeje Moravce a čtvrtá příčka Michala Šlesingra potvrdila stabilně výbornou formu českých závodníků.
06.12.2014 14:47 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků)

Smíšené štafety ovládlo Norsko. Česká čtveřice skončila v Östersundu třetí

Smíšená štafeta českých biatlonistům ve složení Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec skončila na Světovém poháru ve švédském Östersundu třetí, když nestačila pouze na vítězné Nory a druhé Němce. Norové opanovali i smíšenou štafetu dvojic, v níž se českému duu Eva Puskarčíková, Michal Krčmář příliš nedařilo.
29.11.2015 17:25 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků) , Michal Krčmář (18 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Zlatá Gábina je zpět! Koukalová ovládla stíhačku v Östersundu

Biatlonistka Gabriela Koukalová už zase vítězí. Svůj první letošní triumf si připsala ve stíhacím závodě v  Östersundu, když o osm vteřin porazila druhou Laurou Dahlmeierovou. Právě na německou soupeřku ztrácí v celkovém pořadí seriálu 25 bodů. Dařilo se i Evě Puskarčíkové, která ve Švédsku dosáhla svého nejlepšího individuálního úspěchu, když skončila osmá. Skvělý výsledek zajel i Michal Krčmář, který obsadil v mužské stíhačce sedmé místo.
04.12.2016 15:10 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Čeští mladíci se proti Bělorusku trápili, vydřeli však vítězství

Čeští hokejisté porazili ve svém třetím zápase na mistrovství světa hráčů do 20 let Bělorusko 5:3 a se sedmi body si upevnili pozici na druhém místě tabulky B. Svěřenci trenéra Jakuba Petra se však proti papírově nejslabšímu týmu trápili, dvakrát inkasovali v oslabení a o zisku tří bodů rozhodli až ve třetí třetině, kterou vyhráli 3:0.
30.12.2015 16:40 |

Lakers v NBA i přes střelecké trápení porazili Minnesotu

Basketbalisté Los Angeles Lakers si v NBA prodloužili vítěznou sérii na pět zápasů. V úterý vyhráli na palubovce Minnesoty 90:79, přestože se střelecky trápili a měli úspěšnost jen 37,5 procenta.
02.03.2011 10:00 |

Policisté v Praze na nohou: Anarchisté pochodují na Střelecký ostrov

Asi tři stovky anarchistů jdou v doprovodu policie na Střelecký ostrov.
01.05.2010 14:45 |

Čechům se v NHL střelecky dařilo, Hanzal vstřelil stou branku

Během čtvrteční noci se v zámořské NHL dokázalo střelecky prosadit pět českých hráčů. Dařilo se i brankáři Ondřeji Pavelcovi, který si připsal třiatřicet úspěšných zákroků a výrazně tak přispěl k vítězství Winnipegu nad Los Angeles.
25.03.2016 11:30 |

Češi prohráli s Arménií a mistrovství v Brazílii se jim vzdaluje

Čeští fotbalisté v kvalifikaci o mistrovství světa prohráli doma 1:2 s Arménií a po čtvrté domácí ztrátě za sebou jsou už téměř bez šancí na postup. Naději jim dá jen úterní výhra v Itálii. Češi sice byli lepším týmem, ale stejně jako v předešlých zápasech se trápili v koncovce.
06.09.2013 20:10 |

FANTAZIE! Biatlonista Soukup se blýskl třetím místem

Nedělní stíhací závod SP biatlonistů ve švédském Östersundu na 12,5 kilometru vyhrál Francouz Martin Fourcade, český závodník Jaroslav Soukup skončil třetí, když jej v boji o druhou příčku porazil o 1,4 sekundy Nor Emil Hegle Svendsen. Soukup dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře.
04.12.2011 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků) , Martin Fourcade (25 článků)