Češi se rvali jako lvi, ale na Kanadu to nestačilo. Prohráli 0:2

Čeští hokejisté budou hrát na mistrovství světa v Praze o bronz. V semifinále podlehli svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky Kanadě 0:2 a v neděli od 16:15 je čeká souboj o první medaili od bronzu v roce 2012 s poraženým týmem z duelu mezi USA a Ruskem. O výhře na turnaji dosud neporažené Kanady rozhodli Taylor Hall a Jason Spezza, brankář Mike Smith udržel podruhé čisté konto.
16.05.2015 17:50 |

Osobnosti: Mike Smith (5 článků) , Mike Smith (5 článků) , Mike Smith (5 článků) , Mike Smith (5 článků) , Mike Smith (5 článků) , Mike Smith (5 článků) , Mike Smith (5 článků) , Jason Spezza (5 článků)

Slováci ve čtvrtfinálovém dramatu MS porazili Kanadu 4:3

Hokejisté Slovenska porazili ve čtvrtfinále mistrovství světa v Helsinkách po dramatickém průběhu Kanadu 4:3, přestože ztratili vedení 2:0 a po druhé třetině prohrávali 2:3. Vítězný gól vstřelil v 58. minutě při přesilovce Michal Handzuš. Pro Kanadu turnaj končí, svěřence českého kouče Vladimíra Vůjtka, pro něhož postup představuje dárek k dnešním 65. narozeninám, čeká v semifinále vítěz duelu mezi Švédy a českými hokejisty.
17.05.2012 15:25 |

Dvacítka neměla proti Švédům nárok, ve čtvrtfinále vyzve Kanadu

Čeští junioři prohráli závěrečné utkání ve skupině A na mistrovství světa do 20 let se Švédskem 2:5. Seveřané dnes národní mužstvo jednoznačně přehráli, na začátku třetí třetiny vedli už o pět branek a nebýt přesných tref Kašeho a Hronka v závěru zápasu, mohlo být výsledné skóre ještě horší. Češi tak zůstali v tabulce na třetím místě a ve čtvrtfinále narazí na domácí Kanadu.
31.12.2016 22:05 |

Drsná šarvátka? Omyl, takhle si lvi z pražské zoo jen hrají

Jsou to rváči? Ale ne, to, co vypadá jako drsná šarvátka, je radostná lví hra, a dokonce i škola »společenského« chování. V každém případě si lvi indičtí v pražské zoo užívají.
18.05.2016 06:35 |

Plzeňští se rvali jako lvi, na postup ale nedosáhli. Po prodloužení jde dál Schalke

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli v odvetném duelu vyřazovací fáze Evropské ligy na půdě Schalke 04 1:3 v prodloužení a v soutěži končí. Němci vedli od osmé minuty gólem Huntelaara. Za Plzeň, která hrála od 60. minuty bez vyloučené Marka Bakoše, vyrovnal v 87. minutě Rajtoral. V prodloužení už ale dominoval favorit.
23.02.2012 23:55 |

Němci na něj řvali: Česká svině. Češi ho chtěli zastřelit, komunisti ho zavřeli! Pohnutý život Jana Pohana

Němci na něj řvali: Česká svině. Češi ho chtěli zastřelit a hodit do Vltavy. Komunisté ho zavřeli na tři měsíce do vězení a jeho tatínek zavraždil sebe i maminku. Takový byl tragický život mimořádného herce a dabéra Jana Pohana.
21.04.2015 05:35 |

Osobnosti: Jan Pohan (14 článků)

Zápis do Guinnessovky: Přeletěl Kanadu

Do Guinnessovy knihy světových rekordů se zapsal fotograf Benjamin Jordan (29) z Britské Kolumbie. Na motorovém padáku přeletěl celou Kanadu. A podíl na tom mají Češi ze Zlína! Benjamin měl totiž paramotor, který mu vyrobili ve zlínské Nirvaně.
28.07.2010 05:20 |

Čeští hokejbalisté zdolali ve finále MS Kanadu a obhájili titul

Čeští hokejbalisté obhájili na mistrovství světa v Bratislavě titul z roku 2009 z domácího šampionátu v Plzni. Ve finále dnes svěřenci trenéra Drahomíra Kadlece zdolali Kanadu 3:1 a triumfovali na historicky devátém MS celkově potřetí. S pětinásobnými šampiony se Češi utkali ve finále popáté a poprvé uspěli.
26.06.2011 20:35 |

Češi chtějí na Kanadu vyzrát 'třicetisekundovými příběhy'

Hráči české hokejové dvacítky chtějí na favorizovanou domácí Kanadu ve čtvrtfinále mistrovství světa vyzrát bojem v každém střídání. Každý hráč musí během svých pětadvaceti třiceti sekund do dalšího střídání odvést maximum, sebeobětování musí být samozřejmostí, říká trenér Jakub Petr.
02.01.2017 13:25 |

Šok na úvod hokejového MS: Francie porazila Kanadu!

Hokejisté Francie se postarali o první velké překvapení na mistrovství světa v Minsku. V duelu skupiny A porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Utkání rozhodl útočník Pierre-Edouard Bellemare, který se jako jediný prosadil v závěrečném rozstřelu.
09.05.2014 18:55 |

Chuligáni načůrali gólmanovi do flašky, pak řvali, že má AIDS

Chuligáni a rowdies tak nějak k fotbalu patří, stejně jako občasné výtržnosti a bitky. Ale to, co se tsalo ve Švýcarsku překračuje všechny meze a ve hře je dokonce žaloba. Fanoušci totiž gólmanovi načůrali do flašky. Když se pak brankář napil, řvali na něj, že má AIDS.
17.09.2014 09:50 |

Elton John se skácel na židli během tenisového turnaje. Lidé řvali smíchy

O tom, že je zpěvák Elton John bravurní showman, nikdo nepochybuje už několik desítek let. Britský hudebník tuto neděli pobavil diváky tenisového turnaje, kteří po jeho výstupu řvali smíchy. Ovšem byla to zábava nechtěná. Sedmašedesátileté hvězdě se přímo vedle kurtu zhroutila pod zadkem židlička a končil na zádech s nohama nahoru jako bezmocná mandelinka.
11.12.2014 15:00 |

Osobnosti: Elton John (453 článků)

EK: EU víza pro Kanadu zavádět nebude

Mluvčí Evropské komise Michele Cercone v úterý vyloučil, že by Evropská unie v tuto chvíli automaticky zaváděla víza pro Kanadu v reakci na kanadská víza pro české občany.
14.07.2009 15:55 |

Hamelin získal na krátké dráze deváté zlato pro Kanadu

Rychlobruslař Charles Hamelin vyhrál na krátké dráze závod na 500 metrů a vybojoval na olympijských hrách ve Vancouveru pro Kanadu už devátou zlatou medaili.
28.02.2010 02:25 |

Europoslanci chtějí rezolucí vyzvat Kanadu ke zrušení víz Čechům

V Evropském parlamentu se rodí rezoluce vyzývající Kanadu k co nejrychlejšímu zrušení víz pro Čechy. Kanada už začala pracovat na změnách svého azylového systému, kvůli němuž mj. problém vznikl.
21.04.2010 12:55 |

Hokejisté Švýcarska na MS nečekaně porazili Kanadu 4:1

Švýcarsko přehrálo Kanadu a oba týmy včetně Lotyšska budou v osmifinálové fázi soupeři české hokejové reprezentace.
12.05.2010 22:50 |

Švédové porazili na hokejovém MS Kanadu a jsou ve čtvrtfinále

Hokejisté Švédska porazili v osmifinálové skupině F na mistrovství světa Kanadu 3:1 a zajistili si postup do čtvrtfinále. Severský tým má na kontě devět bodů, zatímco jeho dnešní soupeř šest. V posledním zápase druhé části turnaje se Kanada utká v úterý s Českem.
17.05.2010 11:05 |

Čeští hokejisté zdolali Kanadu 3:2 a jsou ve čtvrtfinále

Čeští hokejisté zvládli klíčové utkání o postup do čtvrtečního čtvrtfinále, když zdolali v závěrečném vystoupení v osmifinálové skupiny F Kanadu 3:2.
18.05.2010 22:20 |

Fotbalisté Argentiny v přípravě na MS rozstříleli Kanadu

Fotbalisté Argentiny si před pátečním odletem do dějiště mistrovství světa zvedli sebevědomí vysokou výhrou. V přípravném utkání v Buenos Aires rozstříleli svěřenci trenéra Diega Maradony 5:0 Kanadu.
25.05.2010 11:30 |