Češi porazili Kanadu! Minimálně v tom, jak krásné mají přítelkyně. Ty NEJVĚTŠÍ SEXBOMBY najdete v naší fotogalerii!

Češi dvě hodiny po půlnoci vstoupí do Světového poháru a hned na úvod je čeká nejsilnější možný soupeř. Kanada je velkým favoritem. Pokud bychom ale měli srovnat přítelkyně českých a kanadských hokejistů, tak tam jasně vítězíme!
17.09.2016 19:50 |

Slováci ve čtvrtfinálovém dramatu MS porazili Kanadu 4:3

Hokejisté Slovenska porazili ve čtvrtfinále mistrovství světa v Helsinkách po dramatickém průběhu Kanadu 4:3, přestože ztratili vedení 2:0 a po druhé třetině prohrávali 2:3. Vítězný gól vstřelil v 58. minutě při přesilovce Michal Handzuš. Pro Kanadu turnaj končí, svěřence českého kouče Vladimíra Vůjtka, pro něhož postup představuje dárek k dnešním 65. narozeninám, čeká v semifinále vítěz duelu mezi Švédy a českými hokejisty.
17.05.2012 15:25 |

Domácí recepty pro krásné vlasy

Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

Švédové porazili na hokejovém MS Kanadu a jsou ve čtvrtfinále

Hokejisté Švédska porazili v osmifinálové skupině F na mistrovství světa Kanadu 3:1 a zajistili si postup do čtvrtfinále. Severský tým má na kontě devět bodů, zatímco jeho dnešní soupeř šest. V posledním zápase druhé části turnaje se Kanada utká v úterý s Českem.
17.05.2010 11:05 |

Rusové porazili Kanadu 2:1 a v semifinále narazí na Finsko

Hokejisté Ruska zkompletovali čtveřici semifinalistů MS na Slovensku. Ve čtvrtfinále porazili Kanadu těsně 2:1, přestože ještě na začátku 50. minuty prohrávali. Vítězný gól vstřelil Ilja Kovalčuk. V pátečním boji o finále čeká sbornou od 20:15 Finsko, v odpoledním semifinále na sebe předtím narazí Česko a Švédsko.
12.05.2011 22:40 |

Osobnosti: Ilja Kovalčuk (31 článků)

Čeští fotbalisté při rozlučce s Pešicem porazili Kanadu 2:0

Čeští fotbalisté porazili v přípravném utkání v Olomouci Kanadu 2:0. V posledním letošním zápasu tak připravili vítěznou rozlučku dočasnému trenérovi Josefu Pešicemu, který tým vede od zářijové rezignace Michala Bílka a nyní velmi pravděpodobně skončí. O góly se postarali debutant v základní sestavě Ondřej Čelůstka s Tomášem Hořavou, brankář Petr Čech se blýskl chycenou penaltou.
15.11.2013 21:01 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků) , Michal Bílek (364 článků)

Zápis do Guinnessovky: Přeletěl Kanadu

Do Guinnessovy knihy světových rekordů se zapsal fotograf Benjamin Jordan (29) z Britské Kolumbie. Na motorovém padáku přeletěl celou Kanadu. A podíl na tom mají Češi ze Zlína! Benjamin měl totiž paramotor, který mu vyrobili ve zlínské Nirvaně.
28.07.2010 05:20 |

Hokejisté Švýcarska na MS nečekaně porazili Kanadu 4:1

Švýcarsko přehrálo Kanadu a oba týmy včetně Lotyšska budou v osmifinálové fázi soupeři české hokejové reprezentace.
12.05.2010 22:50 |

Hokejbalisté porazili ve finále MS Kanadu a obhájili titul

Čeští hokejbalisté obhájili na MS v Bratislavě titul z roku 2009 z domácího šampionátu v Plzni, když ve finále zdolali Kanadu 3:1.
26.06.2011 20:05 |

Hráči ze země javorového listu v šoku! Švýcaři po nájezdech porazili Kanadu

Hokejisté Švýcarska se po páteční výhře nad Švédskem postarali o další překvapení na mistrovství světa a ve Stockholmu zdolali Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. O úspěchu pondělního soupeře České republiky rozhodl v osmé sérii rozstřelu Reto Suri.
05.05.2013 19:20 |

Švédové vyřadili Kanadu po nájezdech a v semifinále vyzvou Finy

Hokejisté Švédska porazili ve Stockholmu v posledním čtvrtfinále mistrovství světa Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. O rozhodující gól se zasloužil Fredrik Pettersson. O finále si Švédové zahrají v severském derby s Finskem. Ve druhém semifinále se v sobotu utkají Švýcaři s výběrem USA.
17.05.2013 01:35 |

Šok na úvod hokejového MS: Francie porazila Kanadu!

Hokejisté Francie se postarali o první velké překvapení na mistrovství světa v Minsku. V duelu skupiny A porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Utkání rozhodl útočník Pierre-Edouard Bellemare, který se jako jediný prosadil v závěrečném rozstřelu.
09.05.2014 18:55 |

Jágrovi a spol. se v boji o finále postaví Finové. Ti v závěru knokautovali Kanadu

Soupeřem českých hokejistů v sobotním semifinále mistrovství světa v Minsku (17.45) budou Finové, kteří dnes překvapivě porazili Kanadu 3:2. Zápas otočili ve 3. třetině, vítěznou branku vstřelil v 57. minutě Iiro Pakarinen. V semifinále jsou i Rusové a Švédové, jejichž vzájemný duel slibuje být jedním z vrcholů turnaje.
22.05.2014 21:55 |

Osobnosti: Iiro Pakarinen (1 článek)

Mareš vzal přítelkyni do Cannes: Monika vypadá opravdu božsky! Exkluzivní fotky najdete ve FOTOGALERII

Leoš Mareš se po roce opět objevil na červeném koberci. Tentokrát ale místo maminky vzal svoji lásku Moniku Koblížkovou a oba si to pořádně užívají. Chodí na premiéry, fotí se na červeném koberci a dopřávají si různé lahůdky. Redakce eXtra.cz má k dispozici exkluzivní fotky, které najdete ve fotogalerii.
18.05.2016 15:45 |

Osobnosti: Leoš Mareš (2764 článků)

Čeští hokejbalisté zdolali ve finále MS Kanadu a obhájili titul

Čeští hokejbalisté obhájili na mistrovství světa v Bratislavě titul z roku 2009 z domácího šampionátu v Plzni. Ve finále dnes svěřenci trenéra Drahomíra Kadlece zdolali Kanadu 3:1 a triumfovali na historicky devátém MS celkově potřetí. S pětinásobnými šampiony se Češi utkali ve finále popáté a poprvé uspěli.
26.06.2011 20:35 |

Dvacítka neměla proti Švédům nárok, ve čtvrtfinále vyzve Kanadu

Čeští junioři prohráli závěrečné utkání ve skupině A na mistrovství světa do 20 let se Švédskem 2:5. Seveřané dnes národní mužstvo jednoznačně přehráli, na začátku třetí třetiny vedli už o pět branek a nebýt přesných tref Kašeho a Hronka v závěru zápasu, mohlo být výsledné skóre ještě horší. Češi tak zůstali v tabulce na třetím místě a ve čtvrtfinále narazí na domácí Kanadu.
31.12.2016 22:05 |

Češi chtějí na Kanadu vyzrát 'třicetisekundovými příběhy'

Hráči české hokejové dvacítky chtějí na favorizovanou domácí Kanadu ve čtvrtfinále mistrovství světa vyzrát bojem v každém střídání. Každý hráč musí během svých pětadvaceti třiceti sekund do dalšího střídání odvést maximum, sebeobětování musí být samozřejmostí, říká trenér Jakub Petr.
02.01.2017 13:25 |

Poznáte je? Takhle vypadaly na začátku své kariéry největší sexbomby evropského filmu

Nejen Hollywood se svého času mohl chlubit krásnými herečkami, které se rázem staly obdivovanými modlami a sexuálními symboly. Po válce začal rozkvétat italský i francouzský film, a tak se líhní krasavic staly právě tyto dvě země. Pojďte si s námi připomenout, jak začínaly ty největší sexbomby evropského filmu. Poznali byste je?
27.06.2015 06:50 |

Ruští hokejisté zdolali Kanadu a mají bronz z MS ´osmnáctek´

Hokejisté Ruska získali bronz na mistrovství světa hráčů do 18 let v německém Crimmitschau, když v duelu o třetí místo zdolali Kanadu 6:4. Kanaďané v této kategorii nedosáhli na medaili potřetí za sebou.
24.04.2011 17:25 |

EK: EU víza pro Kanadu zavádět nebude

Mluvčí Evropské komise Michele Cercone v úterý vyloučil, že by Evropská unie v tuto chvíli automaticky zaváděla víza pro Kanadu v reakci na kanadská víza pro české občany.
14.07.2009 15:55 |