Češi porazili Finsko po prodloužení. Rozhodující nájezd proměnil Voráček

Hokejisté českého týmu prokázali bojovnost a porazili soupeře ze severu až po samostatných nájezdech. V základní hrací době se oba celky rozešly za stavu 2:2. V prodloužení proměnil rozhodující nájezd Jakub Voráček.
24.04.2015 21:10 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků)

Jágr proměnil rozhodující nájezd a ukončil sérii porážek Dallasu

Hokejisté Dallasu ukončili v NHL sérii čtyř porážek, když porazili na domácím ledě Phoenix 4:3 po samostatných nájezdech. Rozhodující penaltu proměnil ve čtvrté sérii Jaromír Jágr.
02.02.2013 08:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků)

Voráček rozhodl v prodloužení o výhře Columbusu

Český útočník Jakub Voráček rozhodl ve středečním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Columbusu na ledě New Yorku Islanders 4:3. Voráček se prosadil v třetí minutě nastaveného času, kdy dorazil do branky střelu Krise Rusella a připsal si svůj pátý gól v sezoně.
29.11.2010 13:45 |

Češi porazili Švýcary 2:1 až po nájezdech

Český tým porazil Švýcary 2:1 po samostatných nájezdech. Češi se museli v utkání opět dotahovat na svého soupeře, ale v poslední třetině vyrovnal na 1:1 Martin Zaťovič. Zápas bohužel nedohrál útočník Jaromír Jágr, který v první třetině musel odstoupit kvůli svalovému zranění. Rozhodující nájezd proměnil Michal Vondrka.
12.05.2015 21:03 |

Hokejový milionář Voráček dal Heleně Zeťové dárek za víc jak 200 tisíc korun. Co mezi nimi je?

Hokejista Jakub Voráček a Helena Zeťová  (31) se potkali na benefici Karla Rachůnka, kde se dražily hokejové předměty, a jejíž výtěžek, celkem tři milióny korun, poputuje na postižené děti. Kuriózní a zároveň dojemná byla dražba bruslí tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka. O ty se totiž přetahovali právě hokejista celku Philadelphia Flyers Jakub Voráček a zpěvačka Helena Zeťová. Dražební souboj vyhrál Voráček, brusle si však nenechal a dal je darem populární zpěvačce.
05.06.2012 15:45 |

Osobnosti: Helena Zeťová (168 článků) , Jakub Voráček (230 článků) , Josef Vašíček (160 článků) , Karel Rachůnek (181 článků)

Nájezd z Řep na Pražský okruh je kvůli opravě uzavřen

Nájezd z Karlovarské ulice v pražských Řepích na Pražský okruh ve směru na Plzeň je kvůli opravě vozovky na dva měsíce uzavřen. Objízdná trasa vede přes ulice Slánskou, Jeremiášovu a Rozvadovskou spojku na nájezd na Zličíně. V tiskové zprávě o tom dnes informovalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).
10.08.2015 14:40 |

ON-LINE: Češi i s Jágrem porazili Finsko 2:1v prodloužení

I s hvězdným útočníkem Jaromírem Jágrem porazili čeští hokejisté v úvodním zápase turnaje Channel One Cup v O2 Areně Finy 2:1 v prodloužení. Zápas jsme sledovali v ON-LINE reportáži.
17.12.2009 16:40 |

Češi udolali i díky skvělému Jágrovi Finsko

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase turnaje Channel One Cup Finsko 2:1 v prodloužení.
17.12.2009 20:00 |

Největší šoumen je Voráček! A rekord Cháry se otřásal v základech

Zámořská hokejová NHL má za sebou noc dovednostních soutěží. Neztratili se ani Češi a jednou z hlavních hvězd večera se stal šprýmař Jakub Voráček. Nejmenšího hráče ligy sebou vzal na nájezd a svezl ho, jako by to byl jeho synek!
25.01.2015 11:01 |

Také druhý zápas NHL v Helsinkách vyhrála Carolina

Hokejisté Caroliny Hurricanes porazili Minnesotou Wild 2:1 po samostatných nájezdech. Rozhodující nájezd proměnil Jeff Skinner.
08.10.2010 22:30 |

Osobnosti: Jeff Skinner (2 články)

NHL: Voráček zařídil gólem v prodloužení výhru Columbusu

Český hokejový útočník Jakub Voráček zařídil v pátečním utkání NHL gólem v prodloužení vítězství Columbusu nad Ottawou 4:3.
01.01.2011 08:35 |

Voráček zase zářil: Pokořil Pavelce a rozhodl o výhře v prodloužení

Další skvělý večer prožil v zámořské NHL Jakub Voráček. Den poté, co čtyřmi asistencemi přispěl ke kanonádě Philadelphie proti Torontu, český útočník dvakrát pokořil krajana Ondřeje Pavelce v brance Winnipegu a výrazně se zasloužil o vítězství Flyers 4:3 v prodloužení.
22.12.2014 10:15 |

Neuhlídali ho! Démon Voráček rozhodl v prodloužení

Vědí o něm a stejně ho nejsou schopní uhlídat. Jakub Voráček opět rozhodl zápas, v prodloužení duelu s Washingtonem si řekl o nahrávku a propálil vše, co mu stálo v cestě!
09.01.2015 10:21 |

Konečně! Voráček svým prvním letošním gólem rozhodl prodloužení

Český útočník Jakub Voráček ukončil svůj letošní gólový půst, když na ledě Caroliny rozhodl o výhře Philadelphie v prodloužení. Vítěznou branku zaznamenal také David Krejčí, který překonal českého brankáře Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství nad Detroitem.
15.11.2015 11:01 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků) , David Krejčí (199 článků) , Petr Mrázek (78 článků)

Souboj českých gólmanů rozhodl střelou v prodloužení Voráček

V zápase Philadelphie s Detroitem proti sobě v bránách nastoupili čeští gólmani Michal Neuvirth a Petr Mrázek. Vyrovnané utkání nakonec ve prospěch Philadelphie rozhodl gólem v prodloužení na 4:3 Jakub Voráček, který si za to odnesl ocenění první hvězda zápasu.
03.11.2016 09:55 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků) , Michal Neuvirth (97 článků) , Petr Mrázek (78 článků)

Voráček rozhodl o výhře Columbusu. New Jersey padlo

Jakub Voráček si připsal vítězný samostatný nájezd
17.11.2009 09:25 |

Hokejisté Ruska vyhráli na MS i šestý zápas, porazili Finsko 5:0

Hokejisté Ruska porazili v posledním utkání osmifinálové skupiny E mistrovství světa Finsko 5:0. Obhájci prvenství Rusové tak zvládli v Německu vítězně i šestý zápas a vyhráli skupinu právě před Finy, kteří budou soupeřem českého týmu ve čtvrtfinále. Třetí skončilo pořádající Německo před překvapením turnaje Dánskem.
19.05.2010 11:35 |

České hry: Rusové jsou za Čechy druzí, porazili Finsko

Hokejisté Ruska porazili ve svém závěrečném vystoupení na Českých hrách v Brně Finsko 4:2 a na turnaji obsadili druhé místo. Již dříve si sborná zajistila celkový triumf v seriálu Euro Hockey Tour.
24.04.2011 16:50 |

Rusové porazili Kanadu 2:1 a v semifinále narazí na Finsko

Hokejisté Ruska zkompletovali čtveřici semifinalistů MS na Slovensku. Ve čtvrtfinále porazili Kanadu těsně 2:1, přestože ještě na začátku 50. minuty prohrávali. Vítězný gól vstřelil Ilja Kovalčuk. V pátečním boji o finále čeká sbornou od 20:15 Finsko, v odpoledním semifinále na sebe předtím narazí Česko a Švédsko.
12.05.2011 22:40 |

Osobnosti: Ilja Kovalčuk (31 článků)

Bělorusové porazili Finy 2:1 po nájezdech, Slováci končí. Rusko zdolalo USA

Hokejisté Běloruska porazili Finsko 2:1 po samostatných nájezdech, když si rozhodující trefu připsal Antoněnko. Rusko si poradilo s Američany a vyhrálo skupinu E.
02.05.2009 23:20 |