Češi na favorizované Francouze nestačili a podlehli jim o deset branek

Oslabeni o deset zraněných hráčů nastoupili čeští házenkáři v utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Brně proti mistrům světa a olympijským vítězům z Francie. Po obětavém výkonu odešli poraženi 24:34.
10.06.2015 22:16 |

Gól, gól, gól! Šampionát zatím nabízí nejvíc branek za posledních 32 let

Kdepak tradiční umouněné fotbalové výsledky 1:0. Mistrovství světa v Brazílii zatím přináší mimořádné gólové hody. V úvodních 8 zápasech turnaje padlo 28 branek, což je nejvíc od roku 1982, kdy však počet gólů na 29 výrazně zvedla výhra Maďarska 10:1 nad Salvadorem. Víc branek než v Brazílii pak v úvodu turnaje padalo už jen v roce 1958 a dřív.
15.06.2014 18:10 |

Češi na MS nestačili na Švédy, podlehli 1:4

Čeští hokejisté podlehli ve svém druhém vystoupení na mistrovství světa ve Stockholmu domácímu Švédsku 1:4. Seveřané ovládali hru a zůstávají ve skupině bez ztráty bodu. Tým kouče Aloise Hadamczika po páteční výhře nad Dánskem naopak vyšel naprázdno. Další zápas čeká český výběr v pondělí od 16:15 proti Norsku.
06.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Češi na bronz nestačili, Švédsku podlehli 3:0

Hokejová reprezentace hrála poslední duel na světovém šampionátu v Bělorusku. Po porážce s Finskem podlehli čeští reprezentanti i silným Švédům a rovněž prohráli o tři góly.
25.05.2014 17:45 |

Hokejová reprezentace dohrála poslední duel na světovém šampionátu v Bělorusku. Po porážce s Finskem podlehli čeští reprezentanti i silným Švédům a stejně jako v sobotu prohráli 3:0.
25.05.2014 17:50 |

Hokejisté doplatili na prospanou první třetinu. Švýcarsku podlehli o gól

Čeští hokejisté nestačili na úvod osmifinalové skupiny mistrovství světa Švýcarsku, kterému podlehli 2:3. Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky doplatili především na ospalou hru v první třetině, ve které dvakrát inkasovali. Přestože ve zbytku duelu přidali na tempu, skóre už se jim podařilo jen zkorigovat.
19.05.2009 13:25 |

Osobnosti: Suzanne Vega (23 článků)

Ostuda! Češi podlehli Arménii, MS v nedohlednu

Češi podlehli Arménii v boji o postup na MS 1:2. Jejich šance klesly na minimum
06.09.2013 18:00 |

Španělští obhájci titulu na MS basketbalistů podruhé prohráli

Obhájci titulu Španělé dnes na mistrovství světa basketbalistů podruhé prohráli. Po úvodním nezdaru s Francií nestačili ani na Litvu, jíž podlehli 73:76. Španělé přitom v utkání dlouho vedli o více než deset bodů, ale závěrečné minuty nezvládli a ve skupině D mají pasivní bilanci jedné výhry a dvou porážek. Přesto jim v tabulce patří třetí místo.
01.09.2010 13:10 |

NBA: Knicks na Indianu nestačili

Basketbalisté Indiany potvrdili na domácí palubovce roli favorita, když v zámořské NBA zvítězili nad New Yorkem Knicks 112:104, o svém triumfu ale rozhodli až v poslední čtvrtině, kterou vyhráli o třiadvacet bodů - 40:17. Těsné výhry zaznamenaly i favorizované celky Miami a Los Angeles Lakers.
04.04.2012 08:40 |

Famózní Nash zachránila štafetu. A Češi slaví stříbro

Čtveřice Matěj Průdek, Richard Holec, Kateřina Nash a Jaroslav Kulhavý vybojovala na mistrovství světa bikerů v Novém Městě na Moravě stříbro v závodě štafet. Nestačili pouze na Francouze, kteří získali třetí titul v řadě.
30.06.2016 21:50 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Dánsko jde dál, překvapilo Lotyše. Postupují i Norové

Hokejisté Dánska, kteří dosud na MS jasně podlehli Finům i Česku, zaskočili ve středu ve svém posledním vystoupení ve skupině D mírně favorizované Lotyše a postoupili do osmifinále. Vyrovnaný zápas rozhodly za stavu 2:2 až samostatné nájezdy. Lotyši budou hrát jen o záchranu.
04.05.2011 19:00 |

Slováci zaskočili fotbalový svět! Šokované Španěly porazili 2:1

Slovenští fotbalisté v kvalifikaci o mistrovství Evropy doma senzačně porazili favorizované Španělsko 2:1 a se dvěma vítězstvími vedou skupinu C. Úřadující evropští šampioni prohráli kvalifikační duel poprvé od října 2006, kdy podlehli Švédům.
10.10.2014 09:55 |

Lvíčata rozstřílela Srbsko a zůstala ve hře o semifinále!

Česká fotbalová reprezentace do 21 let si doslova podmanila duel se Srbskem a svého soupeře deklasovala 4:0. V Praze na Letné se blýskl hattrickem Jan Kliment, jednou se trefil Martin Frýdek. Svěřence Jakuba Dovalila, kteří na úvod podlehli 1:2 Dánsku, čeká v úterním závěrečném duelu skupiny A favorizované Německo.
20.06.2015 20:06 |

Osobnosti: Jan Kliment (4 články) , Martin Frýdek (6 článků)

Španělům stačilo k titulu mistrů světa nejméně gólů v historii

Španělští fotbalisté vybojovali titul mistrů světa především bezchybnou obranou a precizním držení míče, čímž kompenzovali malou produktivitu v útoku. K titulu jim totiž stačilo jen osm vstřelených branek v sedmi zápasech, čímž stanovili nový rekord. Dosud bylo gólové minimum k dosažení trofeje 11 branek.
12.07.2010 11:00 |

Jim Carrey slaví padesátiny prací, s blond hřívou je k nepoznání

Americký komik Jim Carrey slaví v úterý 17. ledna kulaté narozeniny. Na bujaré oslavy ale zřejmě nebude mít čas. Herec je totiž plně zaměstnán prací na novém filmu Burt Wonderstone. Kvůli němu má dlouhou blond hřívu, vousy a několik falešných tetování. Další články k tématu: Jim Carrey dal na internet zamilovaný vzkaz pro herečku Emmu Stoneovou Tučňáci jsou mazlíci, říká o své nové zvířecí komedii Jim Carrey Jim Carrey je po pěti letech sám, rozchod oznámil na Twitteru Herec Jim Carrey je dědeček, jeho dcera porodila chlapce Jim Carrey a McGregor jsou rytíři. Dostali řád za to, jak se doplňují Jim Carrey si splnil sen, ve „Zkrocené hoře 2“ líbá Ewana McGregora Jim Carrey: vztah na dálku posiluje internetovým striptýzem Jim Carrey šokoval: oblékl si plavky své přítelkyně
17.01.2012 12:50 |

Osobnosti: Jim Carrey (182 článků) , Emma Stone (40 článků)

Jágr a Eliáš na vše nestačili, Devils na Yankee stadionu vyhořeli

Jaromír Jágr, Patrik Eliáš a Marek Židlický se svými New Jersey Devils prohráli před 50 tisíci diváky s New Yorkem Rangers 3:7. V nejsledovanějším utkání týdne v NHL se dvakrát trefil Patrik Eliáš, Češi ale na vše nestačili.
26.01.2014 18:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2249 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Slavia si chuť nespravila. Po Plzni nestačila ani na Budějovice

Fotbalisté Slavie prohráli druhý zápas za sebou. Po porážce s Plzní nestačili Pražané ve 14. kole Gambrinus ligy ani na Budějovice, kterým podlehli 1:2. Dynamo šlo do vedení po gólech Machovce a Táborského, hosté stihli deset minut před koncem už jen snížit zásluhou Škody.
09.11.2012 22:35 |

09.11.2012 22:45 |

ON-LINE: Češi na Švýcary nestačili, podlehli 2:3

První zápas českých hokejistů v osmifinálové skupině mistrovství světa v Německu jste mohli sledovat v on-line reportáži na tn.cz.
15.05.2010 20:20 |

Hokejová osmnáctka má z MS STŘÍBRO! Ve finále Češi nestačili na Američany

Čeští hokejisté do 18 let podlehli ve finále mistrovství světa ve finské Lappeenrantě Spojeným státům americkým 2:5. Přesto dosáhli největšího úspěchu na světovém šampionátu této věkové kategorie, který se hraje od roku 1999. Američané rozhodli o svém pátém triumfu za posledních šest let hned v úvodu, už v osmé minutě vedli 3:0.
27.04.2014 20:50 |