Článek

Češi musí měnit televize kvůli mobilům. Těm už nestačí místo na síti

 
Zhruba 2,5 milionu televizorů se bude muset vyměnit. Navíc hrozí konec televizních programů zadarmo. Změnu vysílacího standardu zažili Češi naposledy před 4 lety, už za pět let ji ale budou muset podstoupit znovu. Blesk.cz zjistil, proč vlastně ke změně dochází a kdy se očekává další revoluce ve vysílání.
06.08.2016 06:10 |

podobné články

Podobné články

Hašková & Okamura ml.: Love story nepokračuje! Dominika je volná...

 
Nápadníci krásné Dominiky Haškové (15), můžete se radovat, stále není zadaná! Řeči o tom, že by se dala s Ruyem Okamurou (16) znovu dohromady, jsou podle ní jen falešné drby! Mladá zpěvačka se místo randění soustředí jen na to, aby k mobilům, které známým rozdal její otec a slavný brankář, přišly i další hlasy od diváků soutěže Česko Slovensko má Talent.
10.11.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Hašková (45 článků)

Zajděte si k očnímu: Fotky s falešnými celebritami dobývají sociální sítě

 
Díky chytrým mobilům si můžeme pořizovat selfíčka kdykoliv a kdekoliv. Zejména když potkáme někoho známého. Pak stačí fotku umístit na sociální síť a čekat na ohlasy. Občas se ale může stát, že místo obdivných komentářů schytáte výsměch.
29.04.2015 06:25 |

podobné články

Češi na energiích letos ušetří, motivace měnit dodavatele klesne

 
Účty za energie budou letos u většiny českých domácností menší zátěží pro rodinný rozpočet, než tomu bylo v loňském roce. Nejvíce Češi uspoří zásluhou poklesu cen elektřiny. Klesající ceny se nejspíše odrazí ve snížené motivaci spotřebitelů měnit dodavatele. Vloni změnilo dodavatele plynu nebo elektřiny nejméně zákazníků za poslední tři roky.
16.01.2014 13:05 |

podobné články

Kolem Genzera se motá další milenka! A manželka se nestačí divit

 
Poté, co Richard Genzer (46) opustil Lindu Finkovou (44) kvůli mladší milence, chytil bavič druhou mízu. Ale jeho chtíči jedna žena nestačí! Podle informací Blesku mu kromě Markéty Jiránkové (36) zahřívá postel ještě půvabná blondýnka. Tyhle zvrhlé choutky tiše pozoruje jeho manželka Linda a nestačí se divit!
06.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (421 článků)

Budík nebo baterka: Co všechno jste už kvůli mobilům vyhodili do šrotu?

 
To, co by se dříve vešlo do fortelné krabice, dnes nosíme v kapse. Nástup chytrých telefonů v podstatě změnil význam slova "telefon". Schválně, kdo z vás s jeho pomocí víc surfuje a chatuje než volá? A navíc vytlačil na okraj zájmu i řadu dříve běžně nepostradatelných předmětů. 
11.12.2015 20:50 |

podobné články

Sobotka „zařízl“ Mládka ve vládě kvůli mobilům. Nahradí ho přítel premiéra?

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) navrhne odvolání ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD). Vaz mu zlomila například situace okolo cen mobilních dat. Jeho náměstek navíc vzkázal lidem, že pokud chtějí mít ceny dat jako v Polsku, ať se tam odstěhují. S prezidentem Milošem Zemanem Sobotka věc projedná ve čtvrtek, kdy mu chce sdělit i jméno Mládkova nástupce, který by měl resort převzít k 1. březnu. Podle informací Blesk.cz by to mohl být státní tajemník pro evropské záležitosti a premiérův přítel Tomáš Prouza.
20.02.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8238 článků) , Miloš Zeman (16416 článků)

Na válku na síti může jednou někdo odpovědět konvenčními zbraněmi, zaznělo také v Moravcově pořadu

 
Poslední den v březnu vysílala České televize další díl Focusu Václava Moravce, tentokrát na téma: Život na síti. Jak na sítí píšeme, co na sebe prozrazujeme, i kdo na tom vydělává. Došlo na digitální demenci, na politiky, kteří moderním technologií hážou klacky pod nohy a na senátora Zdeňka Škromacha (ČSSD), kterého potrápil Facebook. Nakonec přišla řeč na zločin páchaný na síti a kyberválky. Dobří v ní prý jsou Čiňané či Rusové.
31.03.2015 22:31 |

podobné články

Renault plánuje konkurenta Passatu, Mondea a Insignie

 
Francouzům z Renaultu nestačí klasické modely jako Mégane a Laguna, už jim ani nestačí větší model Latitude, Renault chce být hlavním konkurentem lídrům trhu Volkswagenu Passat, Fordu Mondeo a Opel Insignia. Laguna už na ně zřejmě nestačí.
08.04.2012 14:45 |

podobné články

Nokia chce porazit Apple a jeho iPhone

 
Nokia slíbila, že bude americké firmě Apple a jejím mobilům iPhone ostřejším rivalem. Uvedl to v pondělí šéf firmy Olli-Pekka Kallasvuo pro deník Financial Times.
24.08.2009 15:05 |

podobné články

Tádžický prezident zahájil kampaň proti mobilům

 
Tádžickému prezidentovi Emomali Rachmonovi se nelíbí, že Tádžikové utrácí příliš velké částky za volání mobilními telefony.
04.05.2010 15:25 |

podobné články

Válku mobilům vyhlásil Tádžikistán

 
Z ulic a náměstí tádžické metropole mizí billboardy s reklamou mobilních operátorů.
05.05.2010 09:10 |

podobné články

Byli jsme na srazu geekerek, žen milujících techniku

 
Prostor bývalé tiskárny na pražském Smíchově v úterý hostil zajímavou akci: Geekette Nite, kterou pořádal server Futurum.cz. Ten se věnuje mobilům, iPadům nebo sociálním sítím, a tento večer se rozhodl zasvětit geekerkám – ženám, které milují moderní technologie.
13.04.2011 17:30 |

podobné články

Mobilům je 40! Hezuckého stál ten první sto tisíc, jak vzpomínají na své mobilní začátky ostatní celebrity?

 
Mobilní telefony slaví 40 let od uskutečnění prvního hovoru a celý svět vzpomíná na své bezdrátové začátky. Nejinak to mají i české celebrity, které na své první "cihly" vzpomínají s úsměvem.
06.04.2013 13:00 |

podobné články

Konec rozmláceným mobilům? Automobilka Honda vymyslela airbag pro smartphone!

 
Roztříštěný displej, poškrábaný obal a chrastící reproduktor. Každý známe důsledky toho, když nám spadne chytrý telefon na zem. Zabránit tomu všemu by mohl airbag, který vymysleli inženýři z japonské automobilky Honda. Jenže, má to jeden háček.
10.12.2013 12:50 |

podobné články

Kultovní Merkur slaví 90 let. Odolal i počítačům a mobilům

 
Merkur letos slaví již 90 let. Připomeňte si historii této kultovní stavebnice, na které vyrostly generace dětí.
25.03.2015 13:11 |

podobné články

„Přijeďte k nám za uprchlíky.“ Čeští politici odmítají ostrou kritiku OSN

 
Kritika Vysokého komisaře OSN pro lidská práva, podle nějž Česko porušuje práva běženců, rozladila politiky. Premiér Bohuslav Sobotka i ministr vnitra Milan Chovanec (oba ČSSD) vyzývají zástupce OSN, aby se přijeli o podmínkách v detenčních zařízeních přesvědčit. Naopak europoslanec Pavel Telička (ANO) výtky částečně uznává – vadí mu například, že uprchlíci nemají přístup k mobilům a internetu.
22.10.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8238 článků) , Milan Chovanec (1137 článků)

Slavný herec zakazuje kamarádům mobily. Proč?

 
Ačkoli si zahrál Steva Jobse, který svět zaplavil technologiemi s nakousnutým jablíčkem, herec Michael Fassbender v soukromí mobilům, tabletům a jiným pozornost odtrhávajícím zařízením neholduje. Německý rodák přiznává, že ho používání telefonů v hospodě či na večírku dokáže vytočit a přátelům dává jasně najevo svou nevoli.
29.04.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Fassbender (42 článků) , Michael Michael (991 článků)

Hledá se Česká Miss, nebo ne? Porotkyně víc zajímaly mobily!

 
Takřka 50 krásek se mohlo během semifinále Hledá se Česká Miss přetrhnout. Nikol Švantnerovou (24) a Terezu Fajksovou (27), které usedly v porotě se Simonou Krainovou (44), to ale moc nezajímalo! Daleko víc pozornosti věnovaly svým mobilům...
22.02.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1757 článků) , Tereza Fajksová (165 článků) , Nikol Švantnerová (219 článků)

PODMOŘSKÉ ZÁBĚRY! Potápěči zachraňovali velrybu z rybářských sítí...

 
Šest potápěčů v mexickém Los Cabos zachránilo z rybářských sítí velrybu. Třicetitunový mořský savec byl v síti tři dlouhé dny. Velryba se do sítí nešťastně zachytila ocasem.
10.02.2011 13:10 |

podobné články