Češi dojeli štafetu na MS devátí, zvítězili Norové

Česká štafeta vybojovala na MS ve Falunu deváté místo. Čeští běžkaři ji jeli bez Lukáše Bauera, který se soustředí na nedělní maraton klasickou technikou. Závod vyhráli Norové, druzí dojeli domácí Švédi a na třetím místě se překvapivě objevila francouzská vlajka.
27.02.2015 17:26 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků)

Led potrápil Česko: Na dálnici bouralo 20 aut, jiný vůz zůstal viset nad strží

Pondělní ráno není pro řidiče v Česku právě příznivé. Mnoho z nich totiž musí měřit síly s ledovkou a námrazou. U Olomouce se stala hromadná nehoda osmi aut. Policie kvůli havárii zavřela část dálnice D46. Bourá se ale i jinde v republice. Kvůli počasí jsou zavřené i některé menší silnice. Norové odmítají u bratrů Michalákových revizní posudky, tvrdí ChalánkováVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/369396/norove-odmitaji-u-bratru-michalakovych-revizni-posudky-tvrdi-chalankova.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Norové odmítají u bratrů Michalákových revizní posudky, tvrdí ChalánkováVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/369396/norove-odmitaji-u-bratru-michalakovych-revizni-posudky-tvrdi-chalankova.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
25.01.2016 08:05 |

Slováci se loučí výhrou nad Dány, Norové pojistili čtvrtfinále

Hokejisté Slovenska se rozloučili s nepodařeným domácím mistrovství světa vítězstvím 4:1 nad Dánskem. Právě přes svého soka se posunuli na pátou pozici v osmifinálové skupině E a na turnaji skončí devátí, nebo desátí. Norové zdolali Francii a zajistili si čtvrtfinále, kde by mohli narazit na český tým.
09.05.2011 16:10 |

Čeští biatlonisté skončili na MS ve štafetě devátí, vyhráli Norové

Závod mužských štafet na 4 x 7,5 kilometru vyhráli v pátek v německém Ruhpoldingu na mistrovství světa biatlonistů Norové, stříbro získala Francie, třetí místo obsadilo domácí Německo. Česká čtveřice Michal Šlesingr, Zdeněk Vítek, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec skončila na konečné deváté příčce.
09.03.2012 17:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Zdeněk Vítek (7 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků) , Zdeněk Ondřej (23 článků)

Štafetu biatlonistů vyhráli Norové, Češi dojeli desátí

1. Norsko, 2. Rusko, 3. Ukrajina, ...10. Česko
11.03.2011 15:45 |

MS v hokeji: Švédové udolali Američany, Norové s Lotyši postoupili do osmifinále

Gólem Kristiana Huseliuse v prodloužení zvítězili Tre Kronor nad USA 6:5 a postoupili do osmifinále. V něm se představí po vítězství nad Dány také hokejisté Lotyšska a překvapivě také Norové, kteří porazili Dány.
29.04.2009 19:20 |

Razým a Jakš neuspěli, sprint v Drammenu ovládli Norové

Norové Maiken Fallaová a Ola Vigen Hattestad potvrdili svůj olympijských úspěch a zvítězili v klasickém sprintu na domácím Světovém poháru v běhu na lyžích v Drammenu. Velkými konkurenty jim byli krajané Marit Björgenová a Paal Golberg. V dramatickém finále nakonec zvítězil Hattestad nad Goldebrgem o pouhých sedm setin sekundy.
05.03.2014 19:05 |

Švédští lyžaři vyhráli olympijskou štafetu, Češi doběhli osmí

Švédští běžci na lyžích vyhráli na olympijských hrách v Soči štafetu na 4x10 km a navázali na sobotní triumf svých krajanek. Stříbro vybojovali domácí Rusové a bronz překvapivě Francouzi. Čeští reprezentanti nezopakovali třetí místo z Vancouveru a ve složení Aleš Razým, Lukáš Bauer, Martin Jakš a Dušan Kožíšek skončili osmí.
16.02.2014 13:20 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků) , Martin Jakš (33 článků)

Konec manželství po 11 letech: Pavel Liška se rozvádí

Jednačtyřicetiletý Pavel Liška už delší dobu nebydlí se svojí o devět let mladší manželkou Kristýnou Liška Bokovou. Pár, který má sedmiletého syna Šimona, chystá rozvod. Další články k tématu: VIDEO: Pavel Liška a jeho parťáci dojeli do Istanbulu VIDEO: Konečně jsme si dojeli pro pivo, hlásí z Turecka Pavel Liška Pavel Liška: Při hraní sígrů čerpám ze sebe Pavel Liška se ožení na Polívkově farmě
14.02.2013 17:25 |

Osobnosti: Pavel Liška (229 článků) , Kristýna Boková (15 článků)

Český Těšín: Strážnici dojeli k požáru první

Jako první dojeli k dnešnímu rannímu požáru v panelovém domě na sídlišti Svibice českotěšínští strážníci.
29.10.2013 10:05 |

Felicií do Číny! Čeští vysokoškoláci dojeli se škodovkou až do Země draka

Zprvu to byl jen bláznivý nápad čtyř vysokoškoláků, jak prosedět poslední prázdniny za volantem starých felicií. Jenže oni k hranicím daleké Číny opravdu dojeli. Nyní se stejně dobrodružně vrací zpět, bohužel v neúplné sestavě.
10.08.2016 20:55 |

CHALUPÁŘI JSOU ZPĚT! Dojeli jsme do vesnice, kde dědek Evžen Huml koupil chalupu, a zůstali jsme v šoku! Tady je vše jinak!

Legendární seriál Chalupáři je zpět. Komedie s Josefem Kemrem a Jiřím Sovákem se natáčela v malebné vesničce Višňová. Reportéři eXtra.cz se dojeli podívat, jak to zde vypadá 42 let po natáčení. Nezůstal zde kámen na kameni.
30.08.2016 19:20 |

Osobnosti: Josef Kemr (57 článků) , Jiří Sovák (82 článků) , Evžen Huml (18 článků)

Češi neuspěli ani ve štefetách. Mezi muži vládli Norové

Ženskou štafetu vyhrály Švédky
22.11.2009 13:20 |

Češi vydřeli v biatlonové štafetě 7. místo, konkurenci deklasovali Norové

Čeští biatlonisté zopakovali v úvodní štafetě Světového poháru výsledek z letošních olympijských her a v Hochfilzenu doběhli sedmí. Vyhráli suverénně Norové.
12.12.2010 14:10 |

Týmový závod opanovali Norové, Češi šestí

Týmový závod mistrovství světa v letech na lyžích v rakouském Kulmu ovládli Norové, kteří rozdílem třídy porazili druhé Němce a třetí Rakušany. Překvapením bylo "až" čtvrté místo favorizovaných Slovinců, kterým k medailím nepomohl ani nejdelší skok celého odpoledne v podání Petra Prevce.
17.01.2016 17:45 |

Biatlonisté dojeli ve štafetě sedmí, ženy desáté

Vyhráli Norové, druzí Rusové, třetí Francouzi
11.12.2011 14:15 |

Česká štafeta dojela osmá. Závod plný střeleckých nepřesností ovládli Norové

Závod mužských štafet v německém Ruhpoldingu ovládlo favorizované kvarteto Norska, které na stupně vítězů doprovodili druzí Rusové a třetí Rakušané. Čeští biatlonisté, kteří do závodu nastoupili v obměněné sestavě, dojeli osmí.
15.01.2016 18:30 |

Štafetu v předsednictví Evropské unie přebírá Maďarsko

S koncem roku skončilo i šestiměsíční předsednictví Evropské unii Belgii a štafetu od ní v sobotu přebírá Maďarsko, které se chce zaměřit na rozšiřování EU směrem na Balkán. Jak informuje agentura AFP, maďarské předsednictví bude muset řešit i dluhovou krizi v eurozóně nebo integraci Romů.
01.01.2011 04:35 |

Zraněný jamajský sprinter Powell nepoběží na MS ani štafetu

Zraněný sprinter Asafa Powell nepoběží na mistrovství světa v Tegu ani štafetu na 4x100 metrů, v níž Jamajka obhajuje zlaté medaile. První muž letošních tabulek v nejkratším sprintu musel kvůli zranění třísel v Koreji vzdát i individuální stovku.
01.09.2011 13:10 |

Osobnosti: Asafa Powell (38 článků)

SP v Sjusjöenu: Štafetu na 4x5 km ovládly Norky

Úvodní štafetu letošního ročníku SP opanovaly norské běžkařky.
20.11.2011 13:20 |