Článek

Černochovou ta situace zmáhá hlavně psychicky, říká politička z Prahy 2

 
ROZHOVOR Jana Duchková, zastupitelka Prahy 2 a někdejší členka TOP 09, ve svém textu poměrně ostře komentovala některé z aktuálních kroků vedení druhé městské části v Praze. ParlamentníListy.cz se jí proto zeptaly na detaily.
07.11.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků)
Podobné články

Babiš si na pláži vzpomněl na Černochovou. V jeho firmě zatýkali kvůli pneumatikám

 
V Česku ošklivo, deštivo. To ale Andreje Babiše trápit nemusí. Zatímco v jeho firmě zatýkali kvůli pneumatikám, on si užívá s rodinou u moře na Maledivách. Svěřil se však, že ho jedna věc trápí i na dovolené. Situace v českém zdravotnictví. A při té příležitosti vzpomněl i na kolegyni ze Sněmovny Janu Černochovou (ODS), se kterou mohl ležet na pláži...
18.04.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7391 článků) , Jana Černochová (286 článků)

Janu Černochovou zpovídal Hrdý čecháček. Došlo na Čechy, uprchlíky i islám

 
Web Hrdý čecháček zpovídal starostku Prahy 2 za ODS Janu Černochovou. Ptal se jí na její názory na současnou českou společnost, na budoucnost ODS i na to, co si myslí o prezidentu Miloši Zemanovi, islámu a proč spolupracuje s docentem Martinem Konvičkou a jeho hnutím Blok proti islámu.
26.08.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků) , Martin Zeman (196 článků) , Jan Zeman (214 článků)

Exstarosta Prahy 2 vystoupil z ODS. Prý se mu nelíbí intriky ve straně

 
EXKLUZIVNĚ Bývalý starosta Prahy 2 Jiří Paluska v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz informoval, že v prosinci loňského roku odešel z ODS. Prý se mu nelíbilo údajné intrikování některých jeho kolegů z ODS proti jeho osobě. V tomto smyslu poukázal na starostku Prahy 2 Janu Černochovou. Ta to ale odmítá.
15.02.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků)

Babybox na radnici Prahy 2 zachránil další miminko

 
Zdravé tříměsíční dítě někdo odložil v úterý 29. března 2016 do babyboxu na radnici Prahy 2. Výstražný alarm, upozorňující na vložení miminka, se rozezněl v 17:39 hodin. Holčička dostala jméno Andrea podle vedoucí odboru Kancelář tajemníka Andrey Horákové, která byla společně se starostkou Prahy 2 Janou Černochovou u dítěte jako první. Je to již čtvrté děťátko, které vinohradský babybox za dobu své šestileté existence zachránil.
30.03.2016 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků) , Jana Horáková (24 článků)

Psychický kolaps Hany Gregorové: Po smrti Brzobohatého chřadne!

 
I když se na sobě snaží nedat nic znát, nečekaná smrt manžela – filmové legendy Radoslava Brzobohatého – jeho ženu psychicky odrovnala. Slovenská herečka Hana Gregorová (60) hubne před očima, přibyly jí vrásky a její kolegové z divadla tvrdí, že to psychicky »nezvládá«.
24.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (181 článků) , Hana Gregorová (234 článků)

Vyvolávala v restauraci duchy: Psychicky nemocná žena ohrožovala hosty v Kolíně

 
Nenadálé útoky psychicky narušených lidí děsí Česko. Barbora O. zabila studenta ve Žďáru, mladou a těhotnou knihovnici ubodal muž v knihovně v Horní Bříze. Městská policie zasahovala nedávno i v Kolíně, kde se psychicky nemocná žena rozhodla vyvolávat duchy. Ohrožovala i hosty restaurace, naštěstí nebyla ozbrojená.
26.05.2015 09:45 |

podobné články

Z Merkelové se stane politická mtrvola. Unie je zkostnatělá a ztrácí dech, varuje ekonom Pikora. A současné elity už toho moc nevymyslí...

 
ROZHOVOR „V Evropské komisi vždycky byli lidé, kteří tam byli uklizeni. Takoví, kteří ve své zemi už vysloužili a bylo potřeba jim dát pozici. Takže tam odcházeli lidé před důchodem. A kvůli tomu tam nenacházíte mladé lidi, kteří by chtěli něco změnit. Když Evropu vedou lidé, jež už melou z posledního, tak asi toho moc nevymyslí k lepšímu,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hlavní ekonom společnosti Next Finance Vladimír Pikora. „Jak se stala politická mrtvola z Davida Camerona, tak se politická mrtvola stane i z Angely Merkelové. Brexit ovlivní všechny volby, které se v blízké době budou konat v Evropě. Všichni zastánci současného systému – čím více integrace, tím lépe – ti asi budou ztrácet politické body. Pravděpodobně se do vlád nedostanou, nebo budou mít menší sílu než dosud,“ dodal.
25.06.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1478 článků) , David Cameron (201 článků)

Černochová se nejspíš stane starostkou Prahy 2

 
Zastupitelé Prahy 2 budou v pondělí na mimořádném zasedání volit nového starostu. Do funkce podle všeho vyberou poslankyni a bývalou starostku Janu Černochovou (ODS), která je jedinou kandidátkou a má podporu napříč všemi stranami koalice. Černochová nahradí spolustraníka Jiřího Palusku, který odstoupil kvůli obvinění ze zneužití pravomoci veřejného činitele. Informuje ČTK.
26.03.2012 21:14 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků)

ČSSD Praha: Developerský projekt na Zvonařce ještě nemá vyhráno

 
Opoziční zastupitelé na Praze 2 podali stížnost na kontrolní odbor Magistrátu hlavního města a požádali starostku Prahy 2 Janu Černochovou o pozastavení výkonu usnesení Rady Prahy 2 ve věci developerského projektu na Zvonařce. Radní na Praze 2 se rozhodli tento projekt podpořit i přes nevůli nejen občanů, ale také většiny zastupitelů. Podle opozičních stran –Strany Zelených, KDU-ČSL, ANO a ČSSD ovšem jednali nejen amorálně, ale především v rozporu s právem.
25.01.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků)

Politická situace je zneklidňující a znejisťuje, řekl Duka

 
Současná politická situace je nepříjemná, zneklidňující a znejisťuje jak občany, tak politiky, řekl dnes ČTK a Právu pražský arcibiskup Dominik Duka. Podle něj je třeba obnovit důvěru lidí v demokratický systém, neboť hrozí radikální a zkratkovitá jednání a polarizace společnosti. Podle Duky jsou lidé unaveni z permanentních volebních kampaní a z neustálých vládních krizí. Kardinál vyzval k morální očistě. Věří také ve vítězství síly dobra nad "intrikami a bláznivými nápady".
28.06.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (641 článků)

To jsou věci: Bulvár píše o údajném divokém rozchodu policejního prezidenta a poslankyně ODS

 
Policejní prezident Martin červíček má starosti. Bulvární deník Blesk píše, že kromě náročné situace, kdy jsou dva policejní prezidenti, se musí vyrovnávat s rozchodem s poslankyní ODS Janou Černochovou. Rozchod podle zjištění deníku probíhal bouřlivě, policejní prezident prý potupně sbíral své kufry před domem.
20.12.2013 11:02 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků)

Sagvan Tofi: Kolaps! Vyčerpaly ho otcovské starosti!

 
Známý lovec žen Sagvan Tofi (45) ulehl vyčerpáním na lože. Zmáhá ho nejenom časté hraní v muzikálu Děti ráje, ale především nedávný porod dcery Satine.
19.02.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (274 článků)

Těhotná Carla Bruni: Už to chci mít za sebou! Nemůžu pít ani kouřit

 
Když těhotnou první dámu Francie, Carlu Bruni (43), nachytali fotografové na procházce po Paříži, neměla nejlepší náladu. Už dříve totiž přiznala, že ji těhotenství zmáhá. „Upřímně řečeno, už to víc nevydržím. Pořád jen sedím nebo ležím. Navíc nemohu kouřit ani pít. Doufám, že už to budu mít rychle za sebou,“ stěžovala si Bruni.
14.10.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (174 článků)

Co zmáhá milionáře Michala Horáčka? Zestárl k nepoznání!

 
Co se stalo Michalu Horáčkovi (59)? Člověk, který díky své nové rodině, úspěchům a penězům donedávna jen vzkvétal, vypadá zmoženě a zestárl tak, že téměř není k poznání.
18.11.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (344 článků)

Před dvěma lety Marek ochrnul, přestal mluvit a ztratil paměť. Teď ale hlásí: Vracím se do života!

 
Na nemocničním lehátku leží sotva šestnáctiletý kluk. Mlčí, zkoumavě se na nás dívá. Pak pomalu otáčí ruku a zdvihá palec. Je vidět, že i drobný pohyb ho neskutečně zmáhá.
18.12.2011 12:05 |

podobné články

Jennifer Lopez ukazuje v plavkách svojí luxusní postavičku

 
Přesto, že je Jennifer (42) právě ve stoprocentním zápřahu, dokáže si najít chvilku na odpočinek. Veškeré úsilí spojené s koncertováním ji sice zmáhá, ale to jí nezabrání vypadat dokonale i u bazénu.
29.06.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (682 článků)

Zlatý olympionik David Svoboda pozval Aha! do své garsonky: Můj ranní pětiboj!

 
Shon posledních dnů už zlatého moderního pětibojaře Davida Svobodu (27) pěkně zmáhá. Když se ráno vyhrabe z postele, je zničený jako po velkém závodě. Nevěříte? Olympijský šampion pozval deník Aha! na návštěvu.
18.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (120 článků)

Erbové život s Řepkou nesvědčí: Vlaďka se ztrácí před očima!

 
Modelka Vlaďka Erbová (31) se začala doslova ztrácet před očima. Propadla snad maminka ročního syna Marcuse poporodní drastické dietě a nebo ji zmáhá život po boku fotbalisty a sportovního manažera druholigového FK Baník Most Tomáše Řepky?
24.03.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (845 článků) , Tomáš Řepka (773 článků)

Do tropů za pár stovek? Víme, kam se vydat!

 
Už vás taky ta nekonečná zima zmáhá? Meteorologové ani v dubnu neslibují nic moc a tak je na čase přemýšlet, kde si alespoň na chvíli odpočinout. Co tahle se vydat alespoň na chvilku třeba do tropů? Že na takový špás nemáte? Ale kdepak, výlet třeba na Bali vás přijde jenom na necelých sedm stovek!
04.04.2013 16:55 |

podobné články