Článek

Černá stavba Araba na Teplicku. Dům u Modlan Kuvajťan postavil u plynovodu

 
Arabský realitní byznys na Teplicku se rozbíhá, Kuvajťanovi Omarovi se ale černá stavba v Kvítkově u Modlan prodraží. Stavěl totiž načerno a navíc v bezpečnostním pásmu plynového potrubí. Podle serveru iDNES.cz bude teď muset plynovod na své náklady přeložit. Pokud by to neudělal, nemohl by být dům zkolaudován. Celou věc řeší i policie.
13.07.2015 11:55 |

podobné články

Podobné články

Kuvajťan vydíral svou českou přítelkyni, že jí unese syna: Dřív ji bil a vyhrožoval smrtí

 
Žárlivé scény, bití, vyhrůžky zabitím a nakonec i vydírání únosem syna.  Čtyřicetiletý Kuvajťan žijící v Teplicích takto týral svou českou přítelkyni. Nyní skončil agresivní kuvajťan ve vazbě.
19.07.2016 19:35 |

podobné články

Arabové na Teplicku už vlastní stovky parcel: Nemůžeme nic dělat, brání se kraj

 
Devastace krajiny a ohrožení kulturních hodnot. Obyvatelé Modlan na Teplicku se děsí nejhoršího. Jejich okolí skupují Arabové. Všemi silami se tomu snaží zabránit. Sepsali i petici. Pomoc je však v nedohlednu. Kraj jim pouze vzkázal, že nemůže nic dělat.
23.04.2015 12:11 |

podobné články

Bulhaři se dál připravují na stavbu ruského plynovodu. Krym je nezneklidňuje

 
Bulharsko nezastavilo přípravné práce na výstavbě ruského plynovodu South Stream, který obchází ukrajinské území. Bulharské úřady nicméně kvůli krizi na Ukrajině velmi pozorně sledují vývoj ve vztazích mezi Bruselem a Moskvou, jak dnes uvedl bulharský premiér Plamen Orešarski. Evropská komise mezitím zasadila ránu tomuto i dalšímu velkému projektu ruského plynovodu do zemí Evropské unie, napsala agentura Reuters, podle které jde o nejnovější náznak napětí v energetických vztazích mezi Moskvou a Bruselem. 
10.03.2014 21:05 |

podobné články

Ukrajina tvrdí, že u plynovodu vybuchla nálož. Plyn ale do Evropy proudí stále

 
Podle ukrajinských vyšetřovatelů explodovala v úterý u plynovodu na východní Ukrajině nálož umístěná u potrubí. Podle agentury Reuters to dnes oznámil ukrajinský ministr vnitra. Ruská monopolní plynárenská společnost Gazprom dnes ujistila, že i po výbuchu jsou dodávky ruského plynu do evropských zemí stabilní. Člen vedení Gazpromu Vitalij Markelov dal zároveň najevo, že za explozí vidí zanedbanou údržbu plynovodu z ukrajinské strany, a vyjádřil obavy, že podobné havárie mohou na Ukrajině následovat.
18.06.2014 11:40 |

podobné články

Země východní části EU kritizují rozšíření plynovodu Nord Stream

 
Rozšíření ruského plynovodu Nord Stream až do Německa tak, aby se omezila přeprava plynu přes ukrajinské území, by podle desítky zemí Evropské unie včetně Česka šlo proti zájmů Evropské unie. Plánovaný krok by podle nich ještě víc destabilizoval Ukrajinu i další země východní Evropy. Kapacita stávajícího plynovodu je navíc využívaná jen z poloviny.
27.11.2015 12:45 |

podobné články

Rusko a Turecko podepsaly vybudování plynovodu TurkStream. Padne i embargo

 
Zástupci Ruska a Turecka v pondělí v Istanbulu podepsali dohodu o vybudování plynovodu TurkStream, který má vést plyn z Ruska do Turecka a odtud dál do Evropy. Dohodu podepsali ministři energetiky obou zemí za přítomnosti prezidentů Vladimira Putina a Recepa Tayyipa Erdogana. Ruský prezident řekl, že Rusko poskytne Turecku slevu na nákup plynu v rámci širších dohod, které zahrnují vybudování plynovodu. Moskva také zruší embargo na dovoz tureckého zboží.
10.10.2016 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3032 článků)

Dcera Rosáka: Znovu si vzala Araba!

 
Modelka Zuzana Rosáková (31) má evidentně slabost pro arabské národy. Blonďatá kráska se už podruhé provdala za Araba.
29.06.2010 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Rosáková (45 článků)

Kat popravil šavlí Araba, který uřízl matce hlavu

 
Trest smrti setnutím hlavy šavlí ve středu stihl Araba Saúda Masalláha Šamárího. Kat mu ji setnul za to, že uškrtil svou matku a poté jí uřízl hlavu.
14.03.2012 14:50 |

podobné články

„Každý týden zabiju Araba.“ Joker z Kanady chtěl vraždit muslimy

 
Každý týden „zabije jednoho Araba nebo muslima“ v odplatě za pařížské teroristické útoky. S takovou výhrůžkou přišel na videu Kanaďan v hrůzu nahánějící masce Jokera, tedy nepřítele komiksového hrdiny Batmana. Šílence už dopadla policie a skončil za mřížemi.
19.11.2015 20:30 |

podobné články

Stavba plynovodu Nabucco nezávislém na Rusku se opozdí

 
Komisař pro energetiku Günther Oettinger uvedl, že dokončení plynovodu Nabucco se pravděpodobně zpozdí.
25.03.2010 11:35 |

podobné články

Brusel vyzývá Bulhary k zastavení stavby ruského plynovodu

 
Evropská komise požaduje po Bulharsku, aby pozastavilo stavbu plynovodu South Stream, což je projekt ruského energetického gigantu Gazprom. Evropská unie chce, aby bulharská vláda počkala na výsledek posudku, zda stavba South Streamu neodporuje evropským regulím. 
03.06.2014 13:55 |

podobné články

NECHUTNÉ! Na Teplicku našli PAVOUČÍ DOUPĚ! Byla tam i ČERNÁ VDOVA!

 
Opuštěný dům plný mrtvých exotických pavouků - takový nález čekal jednoho muže z Oseku na Teplicku.
02.08.2011 16:40 |

podobné články

Rychtář o svém řádění ve vile exmanželky: Byla to černá stavba!

 
Zničená elektřina, voda i plyn měly při stěhování z vily v Říčanech podle vdovce po Ivetě Bartošové (†48) důvod. Domek na pozemku, kde sídlila jeho bezpečnostní agentura, byl prý černá stavba, a proto se ji Josef Rychtář (59) rozhodl zrušit. Jenže se přepočítal a teď za to bude zřejmě platit!
29.03.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

Vagon trčel do nebes, kolem šrot a smrt. Na Teplicku se srazily nákladní vlaky

 
U Velvět na Teplicku se v pátek po 5. hodině srazily dva nákladní vlaky. Strojvedoucí jednoho z nich zemřel, několik vagonů vykolejilo. Doprava na trati číslo 131 z Ústí nad Labem do Bíliny na Teplicku stojí. České dráhy nasadily náhradní autobusy. Škodu inspektoři odhadli zatím na 25 milionů korun.
30.10.2015 08:00 |

podobné články

Stavba South Streamu stojí. Bulharsko vyslyšelo EU

 
Žádosti Evropské komise byly konečně vyslyšeny. Bulharská vláda zastavila práce na plynovodu South Strem, který má vést plyn z Ruska přes Černé moře a Balkán až do západní Evropy. Oficiální důvod zastavení stavby je ten, že se nejdříve musí zjistit, zda je stavba v souladu s evropským právem.
08.06.2014 17:10 |

podobné články

Muž obviněný z vraždy prý spolubydlícího neubodal, cítí se nevinen

 
Obžalobu z vraždy spolubydlícího německého občana Thomase K. (42) odmítl v úterý u ústeckého krajského soudu Michal Liška (54) z Modlan.
10.01.2012 12:45 |

podobné články

EU se dohodla s Tureckem, výstavba plynovodu Nabucco se výrazně přiblížila

 
EU pod taktovkou Topolánka podepsala s Tureckem deklaraci. Otevřela se hedvábná stezka ze střední Asie a přiblížila se výstavba plynovodu Nabucco.
08.05.2009 13:25 |

podobné články

Výbuch plynovodu v Moskvě: Plameny šlehaly 100 metrů vysoko

 
Plynovod vybuchl v neděli v časných ranních hodinách v jihozápadní části Moskvy. Na místě vypukl mohutný požár, který dostal pátý, nejvyšší stupeň závažnosti. Podle odborníků jde o nejhorší požár plynovodu v Moskvě za posledních 20 let.
10.05.2009 07:30 |

podobné články

Turecko se dohodlo s EU o plynovodu Nabucco

 
Zástupci Turecka a čtyř členských zemí Evropské unie v pondělí podepsali mezivládní dohodu o plynovodu Nabucco, který má přivést plyn z oblasti Kaspického moře a Střední Asie do Evropy.
13.07.2009 12:50 |

podobné články