Článek

Celní správa: Akce AYGO odhalila velkoobjemovou pěstírnu marihuany

 
Operace "AYGO" - Odhalení velkoobjemové pěstírny marihuany a zadržení organizované skupiny pachatelů v rámci společné operace
20.08.2016 14:40 |

podobné články

Podobné články

Akce AYGO odhalila velkoobjemové pěstírny marihuany

 
Dne 1. srpna byla ve večerních hodinách zahájená společná akce Celní protidrogové jednotky GŘC, Národní protidrogové centrály SKPV a Krajského ředitelství policie Středočeského kraje s krycím názvem „AYGO“. Bezpečnostním složkám se podařilo zadržet organizovanou skupinu 9 vietnamských osob, která vybudovala na území Středočeského kraje velkoobjemovou pěstírnu marihuany. Prodej sušiny této rostliny byl primárně určen odběratelům mimo Českou republiku.
18.08.2016 14:45 |

podobné články

Akční model Aygo Czech Edition

 
Toyota Motor Czech zveřejnila ceny pro inovovaný model Aygo, který se vyrábí v kolínském závodě TPCA. Zároveň představila akční model Aygo Czech Edition.
30.01.2012 12:45 |

podobné články

Policie odhalila dosud největší pěstírnu marihuany v ČR

 
Policisté odhalili v Karlovarském kraji dosud největší pěstírnu marihuany v Česku. Pátrání trvalo několik měsíců a kriminalisté koncem května zadrželi 13 lidí, kteří drogu pěstovali pomocí elektřiny z naftových agregátů. Zabavili 5600 rostlin konopí, ze kterého by podle policie bylo možné získat minimálně 500 kilogramů marihuany v ceně zhruba 40 milionů korun. Informoval o tom mluvčí Národní protidrogové centrály (NPC) Michal Hammer.
21.06.2012 10:15 |

podobné články

Policie odhalila DALŠÍ PĚSTÍRNU MARIHUANY! Provozovatele zadržela!

 
Policisté v jedné obci u Horažďovic na Klatovsku odhalili po několikaměsíčním sledování a vyšetřování pěstírnu marihuany v rodinném domku.
04.05.2011 15:10 |

podobné články

Pěstírnu drog na Děčínsku odhalil požár: Marihuana patřila policistovi z Prahy

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) se zabývá případem z Varnsdorfu na Děčínsku, kde objevili hasiči při požáru komínu pěstírnu marihuany. Napsal to dnes Děčínský deník. Podle informací deníku začalo vyšetřování proti policistovi z Prahy. Právě ten si údajně pěstírnu v domě zřídil.
06.04.2016 10:30 |

podobné články

Celní správu posílí Robert Šlachta

 
Robert Šlachta v nejbližších dnech požádá o přijetí do služebního poměru příslušníka Celní správy. Vyslyšel tak nabídku náměstkyně ministra financí pro daně a cla Aleny Schillerové a generálního ředitele GŘC Milana Poulíčka z minulého týdne, aby jako zkušený manažer a specialista na ekonomickou kriminalitu posílil pátrací kapacity Celní správy. Celní správa totiž od 1. srpna 2016 s účinností tzv. celního balíčku získala rozšířené trestněprávní kompetence v oblasti prověřování DPH. Dalším logickým krokem v rozšiřování kompetencí Celní správy je oblast vyšetřování daňových trestných činů. Tuto koncepci představí rezort financí v následujících týdnech.
08.08.2016 12:00 |

podobné články

Policisté odhalili pěstírnu marihuany. Měla i hlídačku a kamery

 
Tepličtí policisté ve spolupráci s celníky odhalili v obci Kateřina na Teplicku velkou pěstírnu marihuany.
08.07.2009 19:55 |

podobné články

Policisté odhalili na Teplicku pěstírnu marihuany

 
Tepličtí policisté ve spolupráci s celníky odhalili ve dvoupodlažním domě v obci Kateřina na Teplicku velkou pěstírnu marihuany. Uvedl to dnes server Tn.cz.
08.07.2009 21:35 |

podobné články

Policie našla na Karlovarsku pěstírnu marihuany s tisíci rostlin

 
Policie v pátek zlikvidovala v obci Kostrčany u Valče ilegální pěstírnu marihuany a zatkla dva cizince, takzvané zahradníky. Zabavila 532 vzrostlých rostlin a kolem 3000 sazenic.
01.10.2010 16:25 |

podobné články

Policisté v Dubí objevili pěstírnu marihuany s tisíci rostlinami

 
V budově bývalého hotelu Corrado v Dubí na Teplicku objevili policisté pěstírnu marihuany. Třem zadrženým cizincům hrozí až desetileté vězení. Informoval o tom teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.
01.12.2010 17:40 |

podobné články

Pěstírnu marihuany našli díky pornu

 
Obrovskou pěstírnu marihuany odhalili v úterý pražští kriminalisté. Na stopu podezřelé skupině přišli původně kvůli podezření z přechovávání dětského porna. Pěstírna je neobvyklá hlavně svou vybaveností. Hodnota nejmodernější zařízení pro pěstování totiž přišla na milion korun!
26.01.2011 15:00 |

podobné články

V rodinném domku pěstoval 300 rostlin marihuany

 
Pěstírnu marihuany objevili policisté v Křekově na Zlínsku. Jde podle nich o druhou největší pěstírnu, jakou objevili na východě Moravy za poslední roky.
27.06.2011 18:25 |

podobné články

TO JE ÚLOVEK! Policisté odhalili obrovskou pěstírnu marihuany

 
Nizozemská policie zatkla deset lidí poté, co na západě země objevila obrovskou pěstírnu marihuany. Informuje o tom v sobotu agentura AFP.
13.08.2011 22:05 |

podobné články

V Plzni zasahoval Toxi tým: Dva muži si pronajatý byt přeměnili v pěstírnu marihuany

 
V pěstírnu marihuany si přeměnili pronajatý byt v městské části Slovany dva muži (31 a 32). Ve dvou místnostech měli pěstební stany a veškeré vybavení pro zdárný růst omamných rostlin. O nadějnou sklizeň je připravil policejní zásah, mladí zahradníci teď budou mít mužům zákona co vysvětlovat.
02.05.2017 15:45 |

podobné články

Medik radí - 2. díl - Tráva, velká šance na depresi

 
Týden uběhl a je tu další díl z cyklu "Medik radí". Tentokrát se zaměříme na zde hodně probíraný problém vlivu marihuany na lidskou psychiku, konkrétně Vám přiblížím nejnovější studii zabývající se tímto problémem. Každý ví, že užívání různých drog různě, většinou významně, ovlivňuje psychický vývoj. Předmětem diskusí je problém, zda se to týká i "měkkých" drog typu marihuana. Tímto se zabývá studie katedry sociální psychiatrie university v Bostonu. Autoři se v ní zabývají vztahem mezi užíváním marihuany a rizikem vzniku epizod velké deprese (MDE, major depressive episode). Studie se účastnilo 6792 účastníků. Ve věku 15-45 let. Statistická analýza dat ukázala, že riziko vzniku MDE roste s intenzitou užívání marihuany. Autoři udávají, že například "nezávislí" uživatelé marihuany mají 1,6krát vyšší riziko vzniku MDE než osoby, které marihuanu nikdy neužívaly. Tato souvislost je zjevná i po korekci na další faktory, jako je pohlaví a závislost na alkoholu či tabáku. Studie prokázala, že užívání marihuany přináší zvýšené riziko vzniku epizod velké deprese, a představuje tak pro vývoj psychiky nezanedbatelné nebezpečí. A jak jste na tom vy???? Zkuste si udělat jednoduchý otázkový test a zjistit, zda na Vás deprese "lidově" leze. :) A. Kladná odpověď alespoň na dvě ze tří následujících otázek: Jste nadměrně a neobvykle smutný po většinu dne a téměř každý den po dobu dvou posledních týdnů? Ztratil jste zájem a radost z věcí, které Vás obvykle těšily? Cítíte se jako bez energie a nadměrně unavený? B. Kladná odpověď aspoň na jednu až dvě z následujících sedmi otázek, aby celkový počet byl čtyři kladné odpovědi na uvedených 10 otázek: Ztratil jste svou obvyklou sebedůvěru nebo se cítíte méněcenný vůči jiným lidem? Děláte si nadměrné výčitky z maličkostí nebo máte pocit těžké viny? Vnucují se Vám myšlenky na smrt nebo sebevraždu? Ztratil jste schopnost soustředění a rychlého rozhodování? Máte zpomalené pohyby a reakce nebo jste nadměrně a nepřiměřeně neklidný? Trpíte nespavostí? Trpíte nechutenstvím s váhovým úbytkem? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Pěstírnu konopí našla policie v budově najaté od šéfa ústecké ČSSD

 
Policie odhalila pěstírnu marihuany v Krupce na Teplicku. Spolumajitel budovy je i Petr Benda z ČSSD.
19.06.2009 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (182 článků)

Policie odhalila pěstírnu plnou nástrah

 
Mimořádně velkou pěstírnu marihuany objevili kriminalisté z Loun.
04.08.2010 19:40 |

podobné články

Pronajatou CHATU přeměnil na PĚSTÍRNU MARIHUANY! Majitelce vyrobil STOTISÍCOVÝ dluh za ELEKTŘINU!

 
Až pětileté vězení hrozí sedmadvacetiletému muži, který měl v pronajaté chatě v Brně pěstírnu konopí. Jednapadesátiletá majitelka jej odhalila a zavolala policii, sdělila v pátek agentuře Mediafax brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.
09.09.2011 09:20 |

podobné články

Při požáru statku v Ruzyni objevili hasiči pěstírnu konopí

 
Pěstírnu konopí objevili v noci na pondělí pražští hasiči při likvidaci požáru zchátralého statku v Ruzyni. Plně vybavenou pěstírnu našli ve vedlejším objektu, řekla Mediafaxu policejní mluvčí Jana Rösslerová.
25.03.2013 15:00 |

podobné články