Článek

Čech strávil bezdůvodně půl roku v anglickém vězení: Nic se neprokázalo!

 
Téměř půl roku strávil ve vězení, zavřený mezi kriminálníky v cizí zemi. Tím si prošel český řidič kamionu Josef Králík, který byl ve Velké Británii zatčen a obviněn z napadení a ublížení na zdraví. Jenže nic z toho se neprokázalo!
30.11.2016 21:15 |

podobné články

Podobné články

Forejt lhal o záhadném telefonátu. To, že ho vydírali, se neprokázalo

 
Vydírání bývalého šéfa protokolu prezidentské kanceláře Jindřicha Forejta nahrávkou, na níž údajně šňupe bílý prášek, se neprokázalo. Server Seznam Zprávy  to ve středu uvedl na základě vyjádření Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1. Forejt uvedl policistům nepravdivé údaje.
10.05.2017 12:50 |

podobné články

Wesleyho Snipese propustili z vězení, zbytek trestu stráví doma

 
Po dvou letech a čtyřech měsících se americký herec Wesley Snipes dostal na svobodu. Z trestu, který dostal za daňové úniky, mu zbývají ještě čtyři měsíce. Ty stráví v domácím vězení. Další články k tématu: Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení Herec Wesley Snipes je ve vězení, chce tam vytvořit hru o sobě Snipes strávil Vánoce za mřížemi, k večeři dostal kuře a kaši Herec Wesley Snipes si odsedí tři roky za daňové úniky, oznámil soudce Wesley Snipes, odsouzený na tři roky, zatím do vězení nenastoupí Snipesovi nepomohly ani modlitby, do vězení nastoupil už před Vánoci Wesley Snipes jde do vězení, neplatil daně
08.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Fotbalista Petr Čech chtěl být právník, teď se vrhl na psychologii

 
Brankář Petr Čech nepatří mezi fotbalisty, kteří rezignovali na vzdělání, protože jim vzhledem k tučným výdělkům nepřipadá podstatné. Vždy měl plán B, kdyby se mu ve fotbale nedařilo. Mohl z něj být právník nebo psycholog. Právě psychologie ho postupem času zajímá stále víc. Další články k tématu: VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow Po Rosickém odhalí rockerské geny také brankář Petr Čech. Zabubnuje Petr Čech jel metrem fandit Štěpánkovi. Pak proseděli půl dne v šatně Obětavý Čech: v Dánsku chytal se zraněním, až teď začne ruku léčit
11.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1060 článků)

Ondra (†19) spáchal sebevraždu v anglickém vězení: Nesmířil se s deportací!

 
Tragédie se odehrála v anglickém vězení už v prosinci 2015. Tehdy si tu teprve devatenáctiletý Ondra ze Slovenska vzal život. Policie ale ukončila vyšetřování až teď.
30.03.2017 16:35 |

podobné články

Kdo v Rakovníku bezdůvodně napadl chlapce? Policie po útočníkovi pátrá!

 
Policisté v Rakovníku pátrají po útočníkovi, který v pátek večer bezdůvodně napadl mladého chlapce (13). Agresor chlapce udeřil pěstí, za jeho čin mu nyní hrozí až pětileté vězení.
17.03.2014 16:25 |

podobné články

Ani bezdůvodné obohacení, ani dotační podvod. Agrární analytik o neoprávněném hospodaření Agrofertu na půdě bez vlastníka a čerpání dotací

 
ROZHOVOR Bezdůvodné obohacení nebo také dotační podvod znělo na adresu společnosti Agrofert poté, co Český rozhlas zveřejnil informaci, že neoprávněně hospodaří na 1700 hektarech půdy a ještě na to pobírá dotace. Agrární analytik Petr Havel však upozorňuje, že jde o důsledek nynějšího stavu, kdy na jedné straně platí povinnost vlastníka se o půdu starat, přičemž někdy není dohledatelný, takže na ní hospodaří někdo jiný, a na druhé straně existuje úzus, že kdo na pozemcích hospodaří, ten na ně bere dotace. Z toho pohledu Agrofert ani další, kdo takto postupují, neprovádějí nic nezákonného.
03.12.2017 18:00 |

podobné články

Dítě jako rukojmí: Dceru bezdůvodně unesla sociálka

 
Nedávno médii otřásl příběh desetiletého Alana, který strávil půl roku na psychiatrii, protože po rozvodu rodičů nechtěl ke svému otci. Jeho anglická matka jej proto několikrát unesla. Takových příběhu se však u nás odehrává víc. Jedenáctiletou Kristinu naopak unesla matce sociálka.
20.10.2011 06:15 |

podobné články

VIDEO: Mladíci v Praze bezdůvodně brutálně napadli otce se synem

 
Dvojice mladíků zcela bezdůvodně ztloukla dva muže a způsobila jim těžká zranění. Jednoho už policie zadržela.
30.04.2010 11:45 |

podobné články

Bezdůvodně skopali dva muže, policie má prvního pachatele

 
Policie v pátek odpoledne zadržela jednoho ze dvou mladíků podezřelých z toho, že minulý týden bezdůvodně brutálně napadli dva muže v autě v Praze 6. Informovala o tom mluvčí pražské policie Eva Miklíková.
30.04.2010 16:25 |

podobné články

Policie obvinila z pokusu o vraždu muže, který bezdůvodně nožem bodl kolemjdoucího

 
Středočeští kriminalisté obvinili ze zločinu pokusu o vraždu 28letého muže, který v pátek nad ránem v Kralupech nad Vltavou bezdůvodně nožem zaútočil na kolemjdoucího muže.
23.08.2010 14:40 |

podobné články

Zaprášené zločiny: Předstíral bezvědomí, aby přežil (1982)!

 
Muž v opilosti bezdůvodně přivolal 21. října 1982 v noci lékaře ke své ženě, vzteklý, že k léčení manželky doktoři nepřistupují důsledně. Když mu po vyšetření lékař M. S. rychlé záchranné služby vytkl, že byl přivolán bezdůvodně, J. P. vytáhl z kapsy pistoli a ze dvou metrů ho dvakrát střelil do hrudníku.
15.09.2012 05:15 |

podobné články

Policista zkopal záchranářského psa. Bezdůvodně, tvrdí majitelka

 
Královéhradecký policista bezdůvodně zkopal a zranil fenku pitbulla vycvičenou pro vyhledávání lidí. To alespoň tvrdí záchranářka a majitelka devítileté Anušky. Policista má jinou verzi: Pes ho prý napadl a on se bránil.
12.11.2012 17:30 |

podobné články

NECHUTNÁ ZÁBAVA: Parta výrostků bezdůvodně zbila muže v obchodu v Třebíči

 
Nepochopitelnou a velmi nebezpečnou zábavu si vymyslela parta mladíků z Třebíče. Bezdůvodně napadají ochranku, zaměstnance a dokonce i zákazníky jednoho z tamních supermarketů.
19.02.2013 12:25 |

podobné články

Policista v Kladně bezdůvodně zastřelil psa, který si chtěl hrát. A zůstává ve službě

 
Strážník a navíc sám psovod zastřelil v Kladně fenku kavkazkého pasteveckého psa. Podle svědků na ni dvakrát na ulici úplně bezdůvodně vystřelil. Fenka si přitom zřejmě jen chtěla hrát s jeho služebním psem.
02.08.2013 19:50 |

podobné články

Plzeňští policisté pátrají po muži, který bezdůvodně napadl seniora

 
Policisté Policie České republiky pátrají po neznámém pachateli, který je podezřelý ze spáchání přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví, jichž se měl dopustit dne 1. března 2014. V době okolo 5.35 hodin na chodníku v ulici Tylova v Plzni před domem č.p. 315/3 (Dům sportu) bezdůvodně napadl 62letého muže z Plzně, který se chtěl útočníkovi z důvodu jeho silné podnapilosti vyhnout.
12.03.2014 15:00 |

podobné články

Holohlavý magor bezdůvodně napadl dva lidi: Kašlu na vás, košťata, křičel na policisty

 
Opilý, rozběsněný, do půli těla vysvlečený holohlavý útočník zaměstnal v pondělí večer pražské policisty. Nejprve bezdůvodně napadl muže, co před svým domem kouřil, pak se vloupal přes skleněné vstupní dveře do objektu, kde zmlátil 66letého vrátného!
30.07.2014 12:30 |

podobné články

Muž bezdůvodně vystřelil do stromu na Praze 7, na osobní svobodě ho omezili policisté z PMJ

 
Na Strossmayerově náměstí v Praze 7 v pátek v podvečer, pravděpodobně bezdůvodně, vystřelil muž z krátké střelné zbraně, a to dvakrát proti stromu.
01.08.2014 19:35 |

podobné články

Zatkli vraždícího šílence: Mačetou bezdůvodně usekl hlavu stařence!

 
Policie v Londýně zatkla vraždícího šílence. Ten zabil stařenku bezdůvodně a hlavně velice brutálním způsobem. Přeskočil plot jejího domu a na zahradě jí usekl mačetou hlavu! Muž nyní putuje do nemocnice vzhledem k jeho psychickému stavu, čeká se na vyjádření lékařů a následné obvinění.
07.09.2014 22:40 |

podobné články

Muž osočil policisty z napadení, ti však celou věc uvádí na pravou míru

 
Sociálními sítěmi se šíří vyjádření cizince, který tvrdí, že přišel na sokolovské obvodní oddělení PČR s prosbou o pomoc. Místo toho však byl dle svých slov bezdůvodně napaden. Už tato informace sama o sobě zavání velkou nelogičností. Proč by policista napadal bezdůvodně člověka, který přijde na oddělení. Navíc v době inspekcí a kontrolních orgánů… Nicméně pojďme se na celý „případ“ podívat ze všech úhlů pohledu.
09.11.2014 13:20 |

podobné články