Čech si konečně zachytal. Chelsea porazila Arsenal 2:0

Petr Čech sledoval vítězství svého týmu Chelsea v londýnském derby s Arsenalem (2:0) tentokrát z brankoviště. Mezi tyče se postavil v anglické lize poprvé za sezónu. Ve 24. minutě vystřídal Thibauta Courtoise, který musel zápas zabalit kvůli zranění ucha. Tomáš Rosický (Arsenal) odehrál jen několik minut na konci zápasu.
05.10.2014 21:05 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Petr Čech (1063 článků) , Thibaut Courtois (23 článků)

Chelsea porazila v ostře sledované bitvě Manchester City

Fotbalisté Manchesteru City prohráli ve šlágru anglické ligy s Chelsea 0:1 a klesli na druhé místo za Arsenal. V tabulce třetí Londýňané s brankářem Petrem Čechem se na soupeře bodově dotáhli a připravili mu první domácí ztrátu v sezoně, navíc ještě třikrát trefili brankovou konstrukci. City a Chelsea ztrácí na vedoucí Arsenal po 24. kole dva body.
03.02.2014 23:50 |

Osobnosti: Petr Čech (1063 článků)

Courtois se zranil, ČECH musel do branky! Chelsea - Arsenal 2:0

VIDEO: Brankář Petr Čech poprvé v této sezoně nastoupil v anglické lize a pomohl fotbalistům lídra tabulky Chelsea k vítězství 2:0 v derby s Arsenalem. Čech vystřídal ve 24. minutě zraněného Thibauta Courtoise, Tomáš Rosický odehrál za Arsenal posledních několik minut.
05.10.2014 17:05 |

Osobnosti: Petr Čech (1063 článků) , Thibaut Courtois (23 článků)

05.10.2014 18:25 |

Krize Liverpoolu pokračuje. Chelsea porazila Arsenal

Chelsea - Arsenal 2:0, Liverpool - Blackpool 1:2
03.10.2010 18:00 |

Chelsea v ligovém šlágru porazila Arsenal 2:0 a vede o čtyři body

Fotbalisté mistrovské Chelsea porazili ve šlágru 7. kola anglické ligy Arsenal na svém stadionu 2:0 a po šesté výhře v sezoně si pojistili první místo v tabulce s čtyřbodovým náskokem před druhým Manchesterem City. Skóre zápasu otevřel domácí kanonýr Didier Drogba, který vstřelil "Kanonýrům" třináctý gól v jedenácti zápasech.
04.10.2010 11:05 |

Osobnosti: Didier Drogba (79 článků)

Gólové hody v LM: Bayern potupil AS Řím, Čech má nulu i vysokou výhru

Rovných 40 gólů padlo v osmi úterních zápasech fotbalové Ligy mistrů. Brankář Petr Čech si poprvé v letošní sezoně zachytal Ligu mistrů a čistým kontem přispěl k výhře Chelsea 6:0 nad Mariborem. Ještě o gól víc svým soupeřům nastřílel Bayern Mnichov s Šachtarem Doněck.
22.10.2014 09:45 |

Další penalta, Čech stejně udržel čisté konto. A Řím shořel

Brankář Petr Čech si poprvé v sezoně zachytal v Lize mistrů, přestál penaltu a čistým kontem přispěl k domácímu vítězství fotbalistů Chelsea nad Mariborem 6:0. V Římě hořelo, domácí prohráli s Bayernem 1:7.
22.10.2014 11:15 |

Čech vynuloval Bayern, v Leverkusenu padlo 8 gólů

Český gólman Petr Čech si poprvé v letošní sezóně zachytal v Lize mistrů a hned pomohl Arsenalu k cennému domácímu vítězství 2:0 nad Bayernem Mnichov. Gunners si připsali první body do tabulky, zatímco německý tým prohrál poprvé po 12 zápasech. Na tři body nedosáhli ani hráči Leverkusenu, kteří byli po divoké přestřelce rádi za remízu 4:4 s AS Řím. To v Kyjevě čekali diváci na branku marně, trápící se Chelsea si tak z Ukrajiny přiveze další neuspokojivý výsledek.

Čech slaví vítězství v Anglickém poháru. Chelsea porazila ve finále Liverpool

Fotbalisté Chelsea vyhráli v sobotním finále FA Cupu na stadionu Wembley nad Liverpoolem 2:1. Trofej slaví i český gólman Petr Čech, jenž odchytal celý zápas v brance Chelsea.
05.05.2012 20:25 |

Liga mistrů zná všechny osmifinalisty, Čech si zachytal za Chelsea

Fotbalisté Manchesteru City a Schalke zkompletovali šestnáctku osmifinalistů Ligy mistrů. City si v závěrečném kole základních skupin postup zajistilo vítězstvím 2:0 na půdě AS Řím, německý klub se do jarních vyřazovacích bojů kvalifikoval po hubené výhře 1:0 v Mariboru.
11.12.2014 00:16 |

Čech v Záhřebu nechytal a Arsenal prohrál

Londýnský Arsenal vstoupil do Ligy mistrů porážkou 1:2 na hřišti Dinama Záhřeb. Branku " Kanonýrů" ovšem nehájil Petr Čech, který nečekaně pouze zahříval lavičku. Obhájci trofeje z Barcelony v úvodním utkání skupiny remizovali v Římě 1:1 s domácím AS. Chelsea deklasovala plzeňského přemožitele z předkola Maccabi Tel Aviv 4:0.
16.09.2015 23:45 |

Čech se vrátil na Stamford Bridge, dvakrát inkasoval a Arsenal podruhé v sezoně prohrál

Petr Čech nastoupil na stadionu Chelsea poprvé jako soupeř "Blues" a premiéra to nebyla povedená. Arsenal prohrál 0:2 a navíc dohrával o devíti hráčích.
19.09.2015 16:21 |

Arsenal zvonil proti Chelsea na tyče, ale nakonec z toho byla remíza

Fotbalisté Arsenalu remizovali v sobotním zápase 35. kola anglické Premier League doma s Chelsea 0:0, český záložník Tomáš Rosický hrál v dresu "kanonýrů" do 64. minuty, pak byl střídán, gólman Chelsea Petr Čech odchytal celé utkání.
21.04.2012 18:05 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Petr Čech (1063 článků)

Premier League čeká derby. Arsenal se chce Chelsea pomstít za ostudný debakl

Ještě v minulé sezoně se čeští fotbaloví fanoušci těšili, že při londýnském derby Chelsea s Arsenalem uvidí souboj dvou největších českých hvězd. V nedělním šlágru 7. kola Premier League se ale asi nedočkají. Brankář Chelsea Petr Čech i záložník „Kanonýrů“ Tomáš Rosický totiž pravděpodobně usednou znovu jen na lavičku náhradníků.
04.10.2014 17:46 |

Chelsea s Čechem porazila v lize Stoke 2:0 a potřetí zvítězila

Fotbalisté mistrovské Chelsea doma porazili Stoke 2:0 a také v třetím kole anglické ligy zvítězili. Brankář Petr Čech navíc znovu neinkasoval. Arsenal vyhrál v Blackburnu 2:1 a poprvé v soutěži naplno bodoval na hřišti soupeře. Záložník Tomáš Rosický přišel na trávník až v 68. minutě za kapitána londýnského týmu Fábregase. Tři body dnes získal i Manchester United, který doma porazil West Ham 3:0.
29.08.2010 17:20 |