Čech se poprvé postaví proti Chelsea. Bude to zvláštní, přiznává

Velký zápas uvidí v neděli londýnské Wembley. O anglický Superpohár svedou bitvu městští rivalové Chelsea a Arsenal. Mimořádnou atraktivitu utkání navíc umocňuje fakt, že se do branky "Kanonýrů" postaví Petr Čech, který jedenáct let hájil branku "Blues".
31.07.2015 15:10 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

Chelsea NESMÍ bránit Atlétiku, aby postavilo Courtoise, tvrdí UEFA

Všechno je jinak! Petr Čech a Thibaut Courtois, velcí soupeři o místo v brance Chelsea, se možná přece jen postaví v Lize mistrů proti sobě. Ještě ve chvíli, kdy nebylo ani jasné, zda na sebe Chelsea a Atlético vůbec narazí, se čile spekulovalo o tom, co vlastně bude se zázračným belgickým mladíkem.
11.04.2014 14:05 |

Rodiče na mě tlačí, abych měla dítě, říká Chelsea Clintonová

Americký exprezident Bill Clinton a jeho manželka Hillary by se nejspíš už rádi starali o vnouče. Jejich jediná dcera Chelsea, která se vdala v roce 2010, ale se založením rodiny nijak nepospíchá. Další články k tématu: Z Clintonové je televizní redaktorka, je prý nudná a bez charizmatu Manželství Chelsea Clintonové je prý v krizi, pár si dává čtvrtletní pauzu Chelsea Clintonová se zasnoubila v Den díkůvzdání Chelsea Clintonová se bude vdávat
24.10.2011 13:21 |

Osobnosti: Mariah Carey (398 článků) , Bill Clinton (207 článků)

Z Clintonové je televizní redaktorka, je prý nudná a bez charizmatu

Dcera amerického exprezidenta a současné ministryně zahraničí Chelsea Clintonová pracuje pro televizi NBC. Své první vysílání zvládla, tréma však prý byla poznat. Její vystoupení vyvolalo protichůdné reakce. Podle některých amerických médií byla nervózní a postrádala charizma. Další články k tématu: Manželství Chelsea Clintonové je prý v krizi, pár si dává čtvrtletní pauzu Rabín, kněz a krásná Clintonová. Svět se dočkal svatby roku Svatba Clintonové podléhá utajení, mlčí i matka nevěsty Chelsea Clintonová se zasnoubila v Den díkůvzdání Chelsea Clintonová se bude vdávat Chelsea Clintonová je z Evropy rozčarovaná Keňan chce dceru Clintonových, nabízí čtyřicet koz a dvacet krav
13.12.2011 15:15 |

Okamura chce zvláštní ochranu seniorů, Kalousek navrhl zvláštní ochranu Okamury

Poslanec Tomio Okamura v úterý ve Sněmovně sklidil kritiku za svůj návrh zavést zvláštní ochranu seniorů. Prohlásil, že čím jsou lidé starší, tím jsou slabší, a připomněl, že zvláštní ochrana se vztahuje i na mladší 18 let. Miroslav Kalousek v reakci nadnesl, že by byl pro zabývat se zákonem o zvláštní ochraně Tomia Okamury.
10.12.2013 17:10 |

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků) , Tomio Okamura (1562 článků)

Čechovo kouzlo? Chelsea s českým brankářem vyhrává. A nedostává góly

Brankář Petr Čech zasáhl v letošním ročníku anglické ligy do třetího zápasu, po kterém se potvrdil jeden fakt. Když se postaví mezi tři tyče, Chelsea body neztratí. Naopak vyhraje 2:0. Stejný výsledek svítil na tabuli také po sobotním duelu s Newcastlem, proti němuž se Čech dostal podruhé do základní sestavy.
11.01.2015 09:52 |

Čech chytil penaltu a Chelsea po lize vyhrála i Anglický pohár

Fotbalový brankář Petr Čech obhájil s Chelsea po výhře 1:0 nad Portsmouthem Anglický pohár. Český reprezentant k těsnému vítězství favorita nad nejhorším týmem Premier League přispěl chycenou penaltou. Chelsea už před týdnem získala ligový titul a poprvé v klubové historii má double.
16.05.2010 15:50 |

Čech a Mourinho opět spolu? Bylo by to skvělé, přiznává gólman Chelsea

Petr Čech bude ve středu hájit branku Chelsea ve finále Evropské ligy proti Benfice. Také se ale těší na staronového trenéra. O návratu José Mourinha na Stamford Bridge se mluví jako o hotové věci. A český brankář by za něj byl rád...
14.05.2013 11:20 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků) , José Mourinho (201 článků)

Courtois se zranil, ČECH musel do branky! Chelsea - Arsenal 2:0

VIDEO: Brankář Petr Čech poprvé v této sezoně nastoupil v anglické lize a pomohl fotbalistům lídra tabulky Chelsea k vítězství 2:0 v derby s Arsenalem. Čech vystřídal ve 24. minutě zraněného Thibauta Courtoise, Tomáš Rosický odehrál za Arsenal posledních několik minut.
05.10.2014 17:05 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků) , Thibaut Courtois (23 článků)

05.10.2014 18:25 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (565 článků) , Petr Čech (1028 článků) , Thibaut Courtois (23 článků)

Chelsea rozstřílela Nordsjaelland. Nebylo to ale tak lehké, přiznává Čech

Fotbalová Chelsea splnila v Lize mistrů roli favorita. Na půdě dánského nováčka z Nordsjaellandu vyhrála hladce 4:0. Gólman londýnského celku Petr Čech ale přiznal, že se vítězství nerodilo snadno.
03.10.2012 14:20 |

Čech dostal cenu pro nejlepšího fotbalistu Chelsea za únor

Nejlepším fotbalistou Chelsea za měsíc únor se stal český brankář Petr Čech. Jeho výkony ocenili fanoušci klubu, kteří mu dali nejvíce hlasů v anketě sponzora klubu aerolinek Etihad. Chelsea to uvedla na svém webu.
01.04.2010 15:05 |

Čech: Chelsea na tom ještě nikdy nebyla tak špatně

Český fotbalový brankář londýnské Chelsea Petr Čech byl po pondělní ligové porážce na půdě Arsenalu (1:3) velmi zklamaný. Podle něj Chelsea nehrála během jeho dlouhého působení v klubu nikdy tak špatně jako nyní.
29.12.2010 09:50 |

Petr Čech ví, že naděje Chelsea na titul jsou nyní minimální

Brankář Chelsea Petr Čech po včerejší remíze jeho týmu s Fullhamem připouští, že dosavadní výsledky londýnského klubu nedávají moc šancí na zisk titulu. Chelsea ztrácí na první příčku už 11 bodů.
27.12.2011 15:45 |

Brankář Chelsea Čech: Věřím v úspěšný závěr sezony

Český fotbalový brankář londýnské Chelsea Petr Čech věří, že si ve zbytku sezony jeho tým zajistí v lize čtvrtou příčku zaručující účast v příštím ročníku Ligy mistrů, zároveň Chelsea bojuje o případné trofeje v Lize mistrů a FA Cupu.
30.03.2012 12:25 |

Čech se raduje z postupu, ale mrzí ho inkasovaný gól. Brankáře Chelsea prý oslnila světla

Český fotbalový brankář londýnské Chelsea Petr Čech pomohl ve středu večer svému týmu v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů k postupu, když domácí vyhráli nad Benfikou Lisabon 2:1, i když vítězný gól dala Chelsea až v nastavení.
05.04.2012 12:10 |

Čech si s Chelsea počtvrté zahraje finále Anglického poháru

Brankář Petr Čech si s Chelsea počtvrté zahraje finále Anglického poháru. Londýnský tým si ho zajistil výhrou 5:1 v semifinále s městským rivalem Tottenhamem, které však rozhodl chybně uznaný gól Juana Maty. Chelsea vyzve ve finále 5. května ve Wembley Liverpool.
15.04.2012 21:35 |

FC Barcelona remizovala v odvetě semifinále Ligy mistrů s Chelsea 2:2 a Petr Čech s Chelsea je ve finále! Góly Španělů dali ve 35. minutě Busquets, ve 43. minutě Iniesta, ve 46. minutě snížil Ramires a v 92. minutě vyrovnal Torres.
24.04.2012 22:55 |

Čech věří, že Chelsea v Anglii urve čtvrté místo

Gólman Chelsea Petr Čech si myslí, že jeho tým má v těžkém boji o čtvrté místo v Premier League více zkušeností než Newcastle United, s nímž se Chelsea ve středu utká.
30.04.2012 18:00 |

Čech slaví vítězství v Anglickém poháru. Chelsea porazila ve finále Liverpool

Fotbalisté Chelsea vyhráli v sobotním finále FA Cupu na stadionu Wembley nad Liverpoolem 2:1. Trofej slaví i český gólman Petr Čech, jenž odchytal celý zápas v brance Chelsea.
05.05.2012 20:25 |