Článek

Čech přistál s helikoptérou u slovenské pumpy: Natankoval a zase odletěl

 
Tak to se opravdu jen tak nevidí! Český pilot přistál se svou helikoptérou u pumpy u obce Valaská. Následně k ní s kamarádem připevnil kola, odtlačili ji k čerpadlu, natankovali ji a poté opět odletěli.
11.08.2016 08:15 |

podobné články

Podobné články

S vrtulníkem natankoval u benzinky: Prostě mi nevyšlo palivo, řekl pilot Igor S.

 
Už mu chyběl jen kousek do cíle, ale musel nuceně přistát. Docházelo mu palivo ve vrtulníku. Podnikatel Igor S. (37) stroj použil pro cestu na návštěvu z Prahy na Slovensko. Sedl nedaleko benzinové pumpy. A tam si natankoval. Vzbudil tím pořádný rozruch. Sám pilot ovšem kuriózní situaci za nic výjimečného nepovažuje.
12.08.2016 05:20 |

podobné články

Bláznivý nápad Čecha na Slovensku: S vrtulníkem tankoval na pumpě!

 
Český pilot způsobil pořádné pozdvižení v obci Valaská u Brezna na Slovensku. U čerpací stanice tam přistál s vrtulníkem, natankoval a zase odletěl.
12.08.2016 12:10 |

podobné články

Hledaný alkoholový boss si natankoval plnou nádrž a zmizel! Za hranice?

 
Jednatel společnosti Verdana Robert Sedlařík, po kterém policie pátrá v souvislosti s metanolovou kauzou, natankoval ve středu v Horní Lapači na Kroměřížsku plnou nádrž a se slovy, že jej čeká dlouhá cesta, zmizel.
19.10.2012 20:10 |

podobné články

Obamova limuzína v Izraeli dojezdila! Řidič natankoval NAFTU místo benzinu!

 
Historicky první návštěva amerického prezidenta Baracka Obamy v Izraeli nezačala zrovna šťastně. Jeho obrněná limuzína vypověděla službu poté, co do ní řidič omylem místo benzinu natankoval naftu.
21.03.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2297 článků)

Muž se zákazem řízení ujel od benzínky bez zaplacení, naboural autobus

 
Ve středu v podvečer přijel k čerpací stanici u silnice I/9, u Tůmovky / Předboje, muž v osobním voze Škoda Felicie. Muž natankoval do vozidla benzín a aniž by za pohonné hmoty natankoval, od čerpací stanice ujel.
10.07.2014 09:00 |

podobné články

Noční fantom z benzinové pumpy nedopaden: Natankoval a vzal i tržbu!

 
Do hlavně pistole hleděla v pátek večer pokladní benzinové stanice na silnici R10 u Benátek nad Jizerou. Lupiči raději vydala tržbu a ten ujel. Policisté po něm zatím bezúspěšně pátrají.
27.06.2015 19:45 |

podobné články

Ochotská přiletěla luxusní helikoptérou

 
VIDEO: Luxusní limuzína je pro moderátorku Michaelu Ochotskou (26) málo. Na karlovarský festival přiletěla soukromou helikoptérou! "Kamarádky mi tenhle let daly jako překvapení. Do poslední chvíle jsem netušila, že do Varů poletím," svěřila se Blesk.cz krátce po přistání moderátorka hlavních zpráv na Nově.
06.07.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (771 článků)

Obří airbus při natáčení jen těsně proletěl pod helikoptérou

 
Pokud jste si někdy říkali, že působivé záběry letadel ve spotech leteckých společností musí být generované počítačem, mýlili jste se. Důkazem je video z Dubaje, které ukazuje, jak obří Airbus A380 aerolinek Emirates proletěl během natáčení kousek pod helikoptérou.
21.10.2015 20:25 |

podobné články

Pro Čechy v Libanonu odletěl speciál. S teroristy neobchodujeme, prohlásil Zaorálek

 
Pro pětici Čechů, kteří byli sedm měsíců drženi v Libanonu, odletěl ve středu odpoledne z pražských Kbel letecký speciál. Letoun v Bejrútu přistál ve večerních hodinách. Podle libanonské státní agentury NNA se se však ještě ve středu nevrátí. Mělo by se tak ale stát do 48 hodin.
03.02.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1839 článků)

Lídr Kabátů Pepa Vojtek: Honička po magistrále a rvačka u pumpy!

 
Pepa Vojtek (45) nás dlouho nepřekvapil žádným skandálem - až včera večer. Popral se u benzinové pumpy, když jel se svou manželkou Jovankou z divadla domů. Jednoho muže dokonce srazil k zemi a použil pepřový sprej. Jenže výpovědi zúčastněných se liší.
11.10.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (539 článků)

Hradní stráži, pozor: K čurání připravit!

 
Přijeli kluci z Hradu, zbude po nich trošku smradu... Tak si mohlo s ucpaným nosem rýmovat osazenstvo benzinové pumpy za Lubencem. Po několik dní se tady pravidelně zastavovaly tři autobusy s jednotkou elitní Hradní stráže, která jela do Varů nacvičovat parádemarš ke schůzce čtyř prezidentů. Vojáci se tady převlékli do přehlídkových uniforem a ulevili močovým měchýřům. Nikoliv však na záchodcích, ale všem na očích, ke stromkům a keříkům u pumpy!
06.11.2010 16:20 |

podobné články

U benzinové pumpy shořel kamion

 
Hasiči v pondělí dopoledne likvidovali požár kamionu na sjezdu z dálnice D5 u Berouna. Auto začalo hořet už na dálnici, řidič s ním ještě dojel na odpočívadlo u benzinové pumpy.
14.03.2011 14:55 |

podobné články

PŘEKVAPENÍ! České dálniční pumpy jsou nejlepší v Evropě

 
České benzinové pumpy na dálnicích dopadly v namátkovém testu rakouského autoklubu ÖAMTC nejlépe v Evropské unii.
12.04.2011 16:20 |

podobné články

VZP: Inzilinové pumpy a jejich příslušenství jsou v ČR dražší

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna chce ujistit všechny své klienty, kteří potřebují pro svou léčbu inzulinové pumpy, že v současné době dělá maximum pro to, aby jejich náklady na potřebné vybavení mohly být co nejnižší. Podle zjištění pojišťovny jsou nyní ceny od výrobců nastaveny tak, že jsou u naprosto stejných výrobků často až o více než polovinu vyšší, než v sousedních státech.
16.02.2013 10:55 |

podobné články

Kalousek si chce došlápnout na nepoctivé čerpadláře: Zdraží benzin a zruší malé pumpy!

 
Několikamiliardové úniky na daních donutily ministerstvo financí k razantnímu výmyslu a majitelé čerpacích stanic teď asi klidně usínat rozhodně nebudou. Některým dokonce hrozí, že pumpy budou muset zavřít. Tak jako tak se to dotkne našich peněženek.
14.05.2013 19:35 |

podobné články

Tyto pumpy dostaly tisícové pokuty. Netankovali jste tam?

 
Česká obchodní inspekce během letošního roku provedla více než 2 tisíce kontrol čerpacích stanic. Většina z nich obstála, ale 54 jich od začátku roku dostalo tisícové pokuty. Celkem musí nebo museli provozovatelé benzínek zaplatit ČOI přes 13 milionů korun. Podívejte se na to, jaké pumpy dostaly pokuty.
06.11.2014 18:55 |

podobné články

Dva muži přepadli benzínku. Policisté pachatele obklíčili, přesto je nechytili

 
Necelých 10 tisíc korun si odnesli dva maskovaní muži se zbraní v ruce z benzinové pumpy, která stojí na Plzeňské ulici v Praze. Zatímco jeden hlídal u vchodu, druhý požadoval po obsluze peníze. Z pumpy pak utekli směrem k usedlosti Cibulka.
28.11.2016 13:15 |

podobné články

Stařík (83) si spletl brzdu a plyn: Srazil pumpaře a zapálil benzinku!

 
Spletl si brzdu s plynem a zrovna na benzinové pumpě! Americký důchodce Ed Grace (83) dojížděl ke stojanu, ale najednou prudce zrychlil, projel mezi dvěma sloupy a nabral předkem své Toyoty Avalon zaměstnance pumpy, který odletěl dobrých devět metrů.
08.01.2014 20:35 |

podobné články

Fotbalista Petr Čech chtěl být právník, teď se vrhl na psychologii

 
Brankář Petr Čech nepatří mezi fotbalisty, kteří rezignovali na vzdělání, protože jim vzhledem k tučným výdělkům nepřipadá podstatné. Vždy měl plán B, kdyby se mu ve fotbale nedařilo. Mohl z něj být právník nebo psycholog. Právě psychologie ho postupem času zajímá stále víc. Další články k tématu: VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow Po Rosickém odhalí rockerské geny také brankář Petr Čech. Zabubnuje Petr Čech jel metrem fandit Štěpánkovi. Pak proseděli půl dne v šatně Obětavý Čech: v Dánsku chytal se zraněním, až teď začne ruku léčit
11.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků)