Článek

Čech popsal apokalypsu v Číně: Výbuch srovnal oblast se zemí!

 
Čtyři desítky mrtvých a pět stovek zraněných. To je děsivá bilance masivních výbuchů v čínském přístavu Tchien-ťin. Na místě tragédie jsou i Češi, kteří tu pracují. Naštěstí to zatím nevypadá, že by byli mezi oběťmi ničivé exploze. Co o výbuchu řekl jeden z nich?
13.08.2015 13:55 |

podobné články

Podobné články

Tomáš Krystlík: O nedostatečném zpravodajství médií o migrantech

 
Na rozdíl od zprávy Jana Krotkého „Zvládlo Česko apokalypsu? Jak obstála média v době migrační krize“ (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Krotky-Zvladlo-Cesko-apokalypsu-Jak-obstala-media-v-dobe-migracni-krize-481816 http://hlidacipes.org/zvladlo-cesko-apokalypsu-jak-obstala-media-v-dobe-migracni-krize/) se obejdeme bez statistických dat, skandální počínání českých médií dokážeme to výčtem věcí, o nichž opomněla informovat. Z hlouposti žurnalistů, záměrně nebo z kombinace obou příčin.
04.04.2017 19:55 |

podobné články

Základy péče o oční okolí

 
Oblast okolo očí je nejcitlivějším místem na těle, proto je potřeba věnovat jí maximum pozornosti a správné péče. Právě okolo očí vznikají první vrásky, které jsou pro většinu žen doslova noční můrou. Péče o oční okolí by tak měla být samozřejmostí vašeho každodenního rituálu. Jenže jak na to? Chcete-li si co možná nejdéle udržet mladistvý vzhled a zabránit vzniku nechtěných vrásek, přečtěte si pozorně dnešní článek. Společně se v něm podíváme na základy péče o oční okolí. Jaká by měla být péče o oční okolí Jak bychom se měli starat o citlivou oblast okolo očí, kde je kůže nejtenčí a rovněž i nejvíce náchylnější k projevům stárnutí? Používejte vhodný krém Určitě víte, že se na trhu s kosmetikou hojně objevují krémy určené pro péči o oční okolí. Ženy je často používají a vkládají do nich své naděje o mladistvějším vzhledu. Jenže ne každá používá správný krém, mnoho z nich dokonce na tuhle oblast nanáší krém na ruce nebo na tělo v domnění, že tím nemohou nic zkazit – důležité přeci je, že si oblast očí promazávají a je přece jedno, co k tomu používají. Chyba! Krémy určené pro oční okolí mají speciální složení, které se výrazně liší od krémů na ruce, na tělo nebo na obličej. Nebojte se krémy střídat Dalším nešvarem, kterého se hodně žen dopouští, je používání stále jednoho a toho samého krému. Možná si i vy říkáte, že pokud vám jeden určitý krém vyhovuje, byla by chyba jej měnit nebo dokonce střídat s jiným krémem. Pravda je ale takové, že je pokožka okolo očí velice citlivá a potřebuje dostatečné vyživování a hydratování. Doporučuje se tedy krémy střídat, zatímco ráno byste si pod oči měli nanést krém výživný, večer naopak zvlhčující. Nanášejte krém správně Nutno podotknout i chyby, kterých se dopouštíte při nanášení krému. Mít vhodný výrobek je... Čtěte více Příspěvek Základy péče o oční okolí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.03.2017 15:10 |

podobné články

SOUSEDSKÉ SPORY: Muž vzal buldozer a srovnal se zemí čtyři domy

 
Na zedníka Barryho Swegla jeho sousedé z Port Angeles jen tak nezapomenou. Pomatený Američan vzal buldozer a srovnal se zemí 4 domy okolí. Bylo obrovské štěstí, že se nikomu nic nestalo.
12.05.2013 10:10 |

podobné články

První naleziště ropy u nás odhalil před sto lety obrovský výbuch na statku

 
Na den přesně před sto lety v tehdejším Československu vytryskla první ropa. K objevu naleziště vedl výbuch plynu, který srovnal se zemí usedlost vynálezce Jána Medlena. Ten si vyvěrajícím plynem přitápěl. A pod ložiskem plynu se pak objevila ropa...
08.01.2014 12:55 |

podobné články

Výbuch na Kolínsku srovnal dům se zemí: Byla to sebevražda?

 
Mysleli jsme, že spadlo letadlo nebo udeřil blesk! Tak sousedé popisují výbuch rodinného domu na Kolínsku. Policisté vyšetřují, jestli se majitel domu (57) snažil zabít.
21.05.2014 05:05 |

podobné články

Exploze na Děčínsku: Výbuch srovnal dům se zemí

 
V Jílovém na Ústecku zapříčinil výbuch plynu kompletní zřícení rodinného domu. Uvnitř v tu chvíli naštěstí nikdo nebyl, přesto však bylo zraněno sedm lidí. Na místě zasahují hasiči a záchranáři.
26.07.2014 13:10 |

podobné články

Výbuch plynu v Děčíně srovnal se zemí rodinný dům

 
Dne 26.7. v 11:38 byl na linku tísňového volání oznámen výbuch plynu v rodinném domku v Dvořákově ulici v Jílovém, okres Děčín. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín a dobrovolné jednotky z Libouchce, Starého Města, horního Žlebu a Jílového – Modré.
26.07.2014 19:30 |

podobné články

Obří výbuch plynu v Liverpoolu zranil 24 lidí. Taneční studio srovnal se zemí

 
Nejméně 24 zraněných si vyžádala v sobotu pozdě večer mohutná exploze v britském městě Wirral nedaleko Liverpoolu. Podle policie se s největší pravděpodobností jednalo o výbuch plynu. Minimálně jedna budova se zřítila.
26.03.2017 08:45 |

podobné články

Výbuch plynu srovnal bytovku se zemí: Zahynuli čtyři lidé, přes 20 zraněných

 
Čtyři lidé v západopolské Poznani zemřeli a dalších 21, z toho dvě děti, utrpělo zranění poté, co se na ně dnes ráno zřítila část čtyřpodlažního domu. S odvoláním na zástupce místních úřadů o tom informuje televize TVN24. Tři lidé mají těžká poranění. Možnou příčinou zřícení domu byl výbuch plynu.
04.03.2018 15:50 |

podobné články

Čech postavil dům, co přežil apokalypsu. Sobotka se mu poklonil v Hirošimě

 
Na místo jaderné katastrofy, kde zemřeli a trpěli za druhé světové války lidé po svržení atomové pumy, se vydal na závěr státní návštěvy Japonska český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Silné momenty prodchnula i národní hrdost. Na architekta Jana Letzela, jenž v první půlce 20. století postavil v Hirošimě dům, který ustál jaderný výbuch.
30.06.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Jan Čech (188 článků)

Jak vybrat kam na dovolenou?

 
Chystáte se v létě na dovolenou, ale nemáte tušení, kam se vydat. Podle čeho se vlastně rozhodnout, která oblast je pro nás ta nejlepší, když svět je přece tak velký? Finance Bernou mincí celé dovolené se jeví finanční rozpočet. Obecně jsou dražší a levnější země nebo konkrétní oblasti. Je samozřejmě možné spoustu věcí (ubytování, doprava, zábava,..) získat levněji, je-li člověk šikovný a dokáže si je sám zařídit. Odpočinek vs. Dobrodružství Měli bychom vědět, zda se na dovolenou jedeme válet k moři s nohama nahoře, či zda nás více láká možnost prozkoumávat nové oblasti, objevovat krásy zdejší přírody nebo poznávat a procházet velká města. Podle toho si vybíráme, zda do oblasti přírodní, městské nebo přímořské. Děti, pejsek? Pokud jedeme na dovolenou s dětmi či pejskem, musíme předem vybírat vyhovující místa právě pro ně. Ne ve všech hotelech a leteckých společnostech uvítají pejska s radostí a ne na všech plážích se setkáme s nadšením, že jsme s sebou dovezli partu křičících ratolestí. V tomto bodě je adekvátní spolehnout se na rady někoho, kdo už danou oblast s dětmi či pejskem vyzkoušel před námi. Sprechen sie Deutsch? Je vhodné při výběru zvážit, jakými jazyky se ve které zemi mluví a které skutečně ovládáme. Obyvatelé každé země zpravidla mluví více než jedním jazykem, typově to ale bývají jazyky podobné a přece jen pro nás bude nejvhodnější zemí ta, jejímž úředním jazykem bude právě ten, který ovládáme. Jistota je v tomto případě prostě jistota. Osobní preference Pokud zvážíte všechny předchozí body, zjistíte, že vám stále zbývá relativně široká oblast možností. V tomto případě už uděláte nejlépe, dáte-li na osobní preference. Můžete se řídit průměrnou teplotou země (rozdíl bude mezi Afrikou a Norskem), místním náboženstvím, zvyky, množstvím památek, kulturou apod. Příspěvek Jak vybrat kam na dovolenou? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2016 04:10 |

podobné články

Šílené! Takhle vypadají bazény v létě v Číně. Tisíce lidí namačkaných na malém prostoru

 
V Číně mívají také vedra. Ale nemají tam tolik přírodních jezer, a tak musejí utíkat do bazénů. Jak ale určitě víte, v Číně žije extrémně velké množství lidí. Dokonce jich je tam tolik, že jim vláda zakazuje rodit. Logicky to tedy znamená, že když je vlna veder, jaká panuje v Číně v poslední době, bazény budou maličko přeplněné.
04.08.2013 20:05 |

podobné články

Výbuch v Číně zabil 31 horníků, 100 uvěznil pod zemí

 
Při výbuchu v dole v severovýchodní Číně dnes nad ránem místního času zahynulo nejméně 31 lidí. Pod zemí zůstává uvězněno na 100 horníků.
21.11.2009 07:35 |

podobné články

Fotbalista Petr Čech chtěl být právník, teď se vrhl na psychologii

 
Brankář Petr Čech nepatří mezi fotbalisty, kteří rezignovali na vzdělání, protože jim vzhledem k tučným výdělkům nepřipadá podstatné. Vždy měl plán B, kdyby se mu ve fotbale nedařilo. Mohl z něj být právník nebo psycholog. Právě psychologie ho postupem času zajímá stále víc. Další články k tématu: VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow Po Rosickém odhalí rockerské geny také brankář Petr Čech. Zabubnuje Petr Čech jel metrem fandit Štěpánkovi. Pak proseděli půl dne v šatně Obětavý Čech: v Dánsku chytal se zraněním, až teď začne ruku léčit
11.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1054 článků)

VIDEO Výbuch ve Frenštátě: Zoufalá maminka hledala v ohni své děti!

 
¨»Uvnitř zůstaly mé děti! Proboha, zachraňte je!« zoufale křičela mladá maminka Andrea K. Plameny jí k Adélce (†2) a Radimovi (†4) odřízly cestu. „Třásla se a držela se mě. Byla v šoku a mluvila jen o dětech,“ popsala její sousedka Alena Albrechtová (53). V ohnivé pekle v neděli ve Franštátě pod Radhoštěm zemřelo i další holčička (†8) a tři dospělí. Těžké popáleniny utrpělo dalších osm lidí. Apokalypsu s největší pravděpodobností rozpoutal žhář.  Zřejmě soused Antonín B. (†62), který se měl včera podle nařízení soudu z domu vystěhovat!
19.02.2013 09:35 |

podobné články

VIDEO Výbuch ve Frenštátě: Zoufalá maminka hledala v ohni své děti!

 
¨»Uvnitř zůstaly mé děti! Proboha, zachraňte je!« zoufale křičela mladá maminka Andrea K. Plameny jí k Adélce (†2) a Radimovi (†4) odřízly cestu. „Třásla se a držela se mě. Byla v šoku a mluvila jen o dětech,“ popsala její sousedka Alena Albrechtová (53). V ohnivé pekle v neděli ve Franštátě pod Radhoštěm zemřelo i další holčička (†8) a tři dospělí. Těžké popáleniny utrpělo dalších osm lidí. Apokalypsu s největší pravděpodobností rozpoutal žhář.  Zřejmě soused Antonín B. (†62), který se měl včera podle nařízení soudu z domu vystěhovat!
24.02.2013 14:45 |

podobné články

Výbuch srovnal se zemí dům a restauraci v Pastvinách

 
Vybuchlá propanbutanová láhev a následný požár srovnaly se zemí dům a restauraci v Pastvinách na Orlickoústecku.
11.11.2010 18:50 |

podobné články

VÝBUCH PLYNU SROVNAL DŮM SE ZEMÍ! Pohřešují se starší manželé

 
Exploze plynu srovnala se zemí řadový dům v centru města Allentown v americkém státě Pensylvánie. Několik lidí bylo zraněno, dva jsou pohřešováni a více než 750 dalších evakuovali, píše ve čtvrtek webový portál deníku The Baltimore Sun.
10.02.2011 11:40 |

podobné články

Boj o šéfa ČSSD: Sobotka dostihl v podpoře Haška, srovnal skóre na 7:7

 
Rivalové v klání o předsedu ČSSD půjdou do souboje na březnovém sjezdu s vyrovnanými šancemi. Bohuslav Sobotka totiž v sobotu dostihl svého soupeře Michala Haška, když získal nominaci na funkci šéfa soc. dem. na krajské konferenci středočeských oranžových. Celkové skóre tak Sobotka srovnal na 7:7.
05.02.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Michal Hašek (2309 článků)