Čech pomohl v základní sestavě Chelsea k zisku ligového poháru

Fotbalový brankař Petr Čech se opět postavil mezi tři tyče Chelsea. Za svá záda nepustil ani jeden balón a čistým kontem se podílel ve Wembley  na vítězství proti Tottenhamu. Svěřence Mourinha poslal do vedení Terry a o druhou branku se postaral Walker, který si dal vlastní gól. Pro Čecha je to tak už třetí triumf v této soutěži.
01.03.2015 21:36 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků) , Terry Walker (1 článek)

Chelsea bez Čecha vypadla z Ligového poháru, poroučel se i Liverpool

Fotbalisté Chelsea překvapivě vypadli už ve 3. kole z anglického Ligového poháru, když podlehli 3:4 Newcastlu.
23.09.2010 00:25 |

Čech vychytal nulu, k postupu v poháru přispěl i Rosický

Fotbaloví reprezentanti Petr Čech s Tomášem Rosickým dostali od svých trenérů důvěru a v Anglickém poháru nastoupili v základní sestavě. Čech vychytal čisté konto a Chelsea přešla do 4. kola po výhře 3:0 nad druholigovým Watfordem. Dál jde i Arsenal, který s Rosickým v záloze porazil Hull 2:0.
05.01.2015 00:32 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (565 článků) , Petr Čech (1028 článků)

E15:ČEZ vyplatí jen 61 pct. ze zisku, ne Babišem navrhovaných 100

Energetická firma ČEZ vyplatí akcionářům z loňského zisku zřejmě jen 61 procent. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) navrhoval výplatu celého zisku, ale ministerstvo nakonec návrh oficiálně nepodalo. V dnešním vydání to píše deník E15. O rozdělení zisku bude v pátek jednat valná hromada ČEZ. V případě vyplacení celého zisku by stát získal 25 miliard korun, při výplatě 61 procent dostane jen 15 miliard.
25.06.2014 07:00 |

Osobnosti: Andrej Babiš (8325 článků)

Plzeň jde na Milán v tradiční sestavě, Ibrahimovič nenastoupí

Fotbalisté Plzně nastoupí do svého posledního utkání v základní skupině Ligy mistrů proti AC Milán počtvrté ve stejné zahajovací sestavě. Trenér Pavel Vrba znovu vsadil na osvědčená jména a v brance se objeví Marek Čech, byť se před zápase spekulovalo o možném nasazení Romana Pavlíka. V základní sestavě je také záložník Václav Pilař, kolem něhož je v posledních dvou týdnech rušno kvůli údajnému přestupu do Wolfsburgu.
06.12.2011 20:30 |

Osobnosti: Marek Čech (77 článků) , Václav Pilař (83 článků) , Pavel Vrba (389 článků) , Pavel Vrba (383 článků) , Pavel Roman (275 článků) , Pavel Marek (136 článků) , Pavel Marek (153 článků)

Čech důvěru nezklamal. Chelsea pomohl k výhře čistým kontem

Poprvé v letošním ročníku anglické ligy se brankář Petr Čech objevil v základní sestavě Chelsea. A premiéra to byla úspěšná. Český reprezentant přispěl čistým kontem k výhře 2:0 nad Hullem, díky které si londýnský celek udržel na čele tabulky tříbodový náskok před Manchesterem City.
13.12.2014 20:26 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků)

Liverpool zdolal ve finále Ligového poháru Cardiff až na penalty

Fotbalisté Liverpoolu zvítězili ve finále anglického Ligového poháru nad Cardiffem až na penalty. V základní hrací době sice dokázal favorit zareagovat na brzké vedení soupeře a uhrát remízu 1:1, o vítězství v prodloužení ale přišel dvě minuty před jeho koncem, když velšský tým vyrovnal na 2:2. Penaltový rozstřel plný neúspěšných pokusů ovládl Liverpool v poměru 3:2 a soutěž vyhrál poprvé od roku 2003.
26.02.2012 21:40 |

Sladká pomsta Chelsea. V poháru přestřílela Manchester United 5:4

Gólman Petr Čech sice dostal od Manchesteru United v osmifinále Anglického ligového poháru čtyři góly, ovšem i přesto se raduje z postupu. Chelsea totiž svému rivalovi nasázela gólů pět.
01.11.2012 08:30 |

Petr Čech stál v brance a Chelsea se trápila s outsiderem

Brankář Petr Čech počtvrté v sezoně nastoupil za Chelsea a přispěl k postupu do čtvrtfinále anglického Ligového poháru přes tým Shrewsbury Town
29.10.2014 14:20 |

Čech si s Chelsea počtvrté zahraje finále Anglického poháru

Brankář Petr Čech si s Chelsea počtvrté zahraje finále Anglického poháru. Londýnský tým si ho zajistil výhrou 5:1 v semifinále s městským rivalem Tottenhamem, které však rozhodl chybně uznaný gól Juana Maty. Chelsea vyzve ve finále 5. května ve Wembley Liverpool.
15.04.2012 21:35 |

Jágr odmítl krásné góly a skóroval. Mrázek čaroval

Petr Mrázek nastoupil za Detroit v základní sestavě a famózním výkonem pomohl ke zisku bodu na ledě Montrealu. Český veterán Jaromír Jágr se svým 752. gólem v NHL výrazně podílel na dvoubodovém zisku nad Columbusem.
27.11.2016 10:05 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2230 článků) , Petr Mrázek (88 článků)

Brankář Čech nastoupil v poháru z lavičky a hned chytil penaltu

Střídající brankář Petr Čech byl ústřední postavou středečního zápasu čtvrtého kola anglického Ligového poháru. Český fotbalista nahradil v druhém poločase mezi tyčemi vyloučeného Rosse Turnbulla a hned zlikvidoval pokutový kop. Chelsea i díky jeho přispění zvítězila nad Evertonem 2:1 v prodloužení.
27.10.2011 08:45 |

Chelsea vyletěla z poháru! Sestřelil ji outsider s českým obráncem

Fotbalisté Chelsea prohráli ve čtvrtfinále Ligového poháru na hřišti Sunderlandu 1:2 po prodloužení. O výhře posledního celku anglické ligy, ze který odehrál celý zápas obránce Ondřej Čelůstka, rozhodl ve 118. minutě Ki Song-jung.
18.12.2013 08:46 |

Rosický nastoupil v základní sestavě, Arsenal ale jen remizoval

Fotbalisté Arsenalu s Tomášem Rosickým v základní sestavě nevyužili pondělního zaváhání Chelsea a v 18. kole anglické ligy pouze remizovali 1:1 s Wolverhamptonem.
27.12.2011 18:30 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (565 článků)

Čech natáhl svou neprůstřelnost. Chválí ho i kouč Mourinho

Potřetí za sebou se objevil brankář Petr Čech v základní sestavě Chelsea a znovu udržel čisté konto. Tentokrát pomohl londýnskému velkoklubu k drtivé ligové výhře 5:0 na půdě Swansea. V soutěžních zápasech tak český reprezentant neinkasoval už 289 minut. Blýská se mu na lepší časy?
19.01.2015 15:42 |

Chelsea porazila Man.United a je v semifinále FA Cupu. Čech zářil

Fotbalisté Chelsea i díky vynikajícím zákrokům brankáře Petra Čecha porazili v opakovaném čtvrtfinále Anglického poháru 1:0 ligového lídra Manchester United. Jediný gól zápasu vstřelil čtyři minuty po přestávce Demba Ba.
01.04.2013 16:05 |

Vašíček (ČPS): Bez dluhů nemůže být zisk

Cílem každé firmy v tržním prostředí je vytváření zisku. Firma dosahuje zisku pouze v případě, že její tržby jsou vyšší než náklady. Z mikroekonomického hlediska je tvorba zisku základním pravidlem, makroekonomické účinky tvorby zisku po čase vyvolávají neřešitelný ekonomický a společenský problém.
18.11.2012 20:05 |

Odevzdáte celý zisk, vzkazoval Babiš ČEZu. Nakonec to bude jinak

25.06.2014 07:15 |

Rosický i Čech se dočkali základní sestavy! Češi hrají proti USA

Konečně! Tomáš Rosický a Petr Čech nastupují v základní sestavě. Není to sice Arsenal nebo Chelsea, ale i český národní tým má zvuk. I když se hraje přípravný zápas s USA, za který nastupuje nová generace.
03.09.2014 19:40 |

Čech se raduje z postupu, ale mrzí ho inkasovaný gól. Brankáře Chelsea prý oslnila světla

Český fotbalový brankář londýnské Chelsea Petr Čech pomohl ve středu večer svému týmu v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů k postupu, když domácí vyhráli nad Benfikou Lisabon 2:1, i když vítězný gól dala Chelsea až v nastavení.
05.04.2012 12:10 |