Článek

Čech na Kanárských ostrovech narazil autem do zdi, nehodu nepřežil

 
Dvaačtyřicetiletý Čech přišel o život při dopravní nehodě na nejsevernějším z větších Kanárských ostrovů, Lanzarote. Oznámil to místní server TenerifeNews.
26.11.2016 11:05 |

podobné články

Podobné články

Neovladatelný trajekt se 140 cestujícími narazil do zdi! Zdemoloval i dvě auta

 
Štěstí v neštěstí mělo 140 pasažérů trajektu společnosti Naviera Armas, který na Kanárských ostrovech narazil do přístavní zdi a prorazil ji. Loď zničila i dvě zaparkovaná auta, přesto však jako zázrakem při nehodě nikdo nezemřel.
22.04.2017 22:25 |

podobné články

TRAGÉDIE! Na Kanárských ostrovech se utopili čtyři turisté!

 
Čtyři lidé se utopili na Kanárských ostrovech na Gran Canaria a na Lanzarote. Tři z nich byli němečtí turisté, čtvrtá oběť moře byla ze Španělska, informoval v úterý deník La Opinión.
20.04.2011 06:20 |

podobné články

Nádherné Ochotské šlo na Kanárských ostrovech o život: Vybouchla tam sopka

 
Michaela Ochotská  (26) doslova trnula hrůzou. Moderátorka zpráv TV Nova během focení svého nového kalendáře pro příští rok byla svědkem výbuchu sopky. Na Kanárských ostrovech vybouchl podmořský vulkán a Ochotská cítila jeho obrovskou sílu. Část ostrova El Hierro musela být evakuována, lidé se bojí dalších výbuchů sopky.
11.11.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (864 článků)

Michaela Ochotská fotila na Kanárských ostrovech: Žhavá krása!

 
Poprvé v životě se moderátorka Michaela Ochotská (26) bála o svůj život! Při focení kalendáře na Kanárských ostrovech zažila silné otřesypůdy, s týmem se totiž vydali do míst, kde došlo k výbuchu sopky.
12.11.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (864 článků)

Slavii čeká soustředění na Kanárských ostrovech, Pospěch zůstáne v Praze

 
V sobotu 4. února začíná fotbalistům Slavie herní soustředění v lokalitě San Agustín na jihu ostrova Gran Canaria na Kanárských ostrovech. Během týdenního pobytu čekají hráče Slavie dva přípravné zápasy.
02.02.2012 19:35 |

podobné články

Skupinka imigrantů na Kanárských ostrovech znásilňovala návštěvníky nákupního centra! Policie je konečně dopadla

 
Byly zatčeni 4 muži původem z Maroka, kteří na Kanárských ostrovech znásilnili a zneužili několik turistů! Jedna z obětí nahlásila znásilnění na toaletách nákupního centra v Puerto Ricu policii, ta však zjistila děsivou pravdu.
30.10.2017 09:25 |

podobné články

Řidič doplatil na přehlédnutí značky o opravě mostu. Nehodu nepřežil

 
Čtyřicetiletý řidič z Přerovska v noci na dnešek nepřežil havárii na hlavním silničním tahu z Otrokovic do Napajedel. Muž přehlédl dopravní značení, které signalizovalo opravu mostu, a zřítil se s osobním autem pod silnici, kde narazil do betonové zdi. Jeden ze spolujezdců, šestadvacetiletý muž z Plzeňska, utrpěl těžké zranění. Dnes to řekli mluvčí krajských hasičů Libor Netopil a mluvčí policie Petr Jaroš.
07.09.2012 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jaroš (24 článků)

Mladý řidič (†25) s osobním vozem narazil do stromu, nehodu nepřežil

 
Pětadvacetiletý řidič osobního vozu narazil v noci mezi Strážovicemi a Kyjovem do stromu, nehodu nepřežil. Policie tragickou událost vyšetřuje. ČTK to řekla mluvčí policie Štěpánka Komárová.
09.12.2017 15:30 |

podobné články

Sebevražda? Biologický otec Borhyové se chtěl zabít. Než narazil autem do zdi, vozil v autě oprátku

 
Zesnulý otec moderátorky Lucie Borhyové  (34) , tanečník Tomáš Cmíral, skonal, když byla Lucie ještě malá. Narazil autem do zdi a týden pak umíral v nemocnici. Zaznívají ovšem informace, že nešlo o autonehodu, ale že svůj život ukončil úmyslně.
06.04.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1409 článků)

Řidič (†22) narazil autem do stromu, nehodu nepřežil

 
Dvaadvacetiletý řidič nepřežil v noci z pátku na sobotu náraz osobního automobilu do stromu. Nehoda se stala na silnici mezi Luhačovicemi a Biskupicemi na Zlínsku. V tomto týdnu jde již o třetí smrtelnou nehodu, která se stala na silnicích ve Zlínském kraji.
10.12.2016 08:35 |

podobné články

Na Kanárských ostrovech rozvinuli největší ručník světa

 
Návštěvníci Kanárských ostrovů měli o víkendu unikátní možnost hovět si pod sluncem na největším ručníku světa. Tyrkysově modrou látku obdélníkového tvaru rozvinulo padesát lidí na pláži u Las Palmas. Tkanina pokryla písečné pobřeží o celkové rozloze 2 240 čtverečních metrů.
07.06.2010 16:45 |

podobné články

EVAKUACE NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH! Probudil se tam podmořský vulkán...

 
Erupce podmořského vulkánu přiměly v úterý Španěly evakuovat obyvatele jedné z vesnic na Hierru, nejmenším z Kanárských ostrovů. Píše to agentura AFP.
11.10.2011 20:25 |

podobné články

Český výzkum by mohl pomoci ochránit obyvatele Kanárských ostrovů

 
Výzkum sopečné činnosti a obřích sesuvů na španělských Kanárských ostrovech, na kterém se podílejí čeští vědci, by mohl pomoci ochránit obyvatele před možným ohrožením. První etapu budování monitorovací sítě kanárského obřího sesuvu na nejmenším ostrově El Hierro dokončili vědci z Ústavu struktury a mechaniky hornin (ÚSMH) Akademie věd ČR začátkem února, informovala dnes Miroslava Kaňková z tiskového oddělení AV.
21.02.2013 19:55 |

podobné články

Bezdomovec Alexander (73) strávil zimu na Tenerife. Na Kanárských ostrovech byl už počtvrté

 
Je bezdomovcem, ale přesto se mu podařilo strávit zimu na Tenerife, jednom z prosluněných Kanárských ostrovů. Na letenku si ušetřil ze svého minimálního důchodu, ale pomohl mu také kamarád. Bezdomovec Alexander Mikloška (73) přezdívaný Šanko ze slovenského Lučence tak strávil většinu chladné zimy v moři.
14.06.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Alexander (181 článků)

Narazil do zdi věznice. Trestanci by mohli utéct

 
Zatím se neví, proč řidič do zdi narazil. Srážku nepřežil.
30.01.2010 13:20 |

podobné články

Motocykl v Kladně narazil do zdi, řidič se vážně zranil

 
V ulici Fr. Kloze v Kladně došlo v sobotu odpoledne k vážné nehodě motocyklu. 36letý řidič motocyklu podle předběžného šetření pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost a se strojem vyjel mimo komunikaci. Tam narazil do dvou stromků, vyvrátil dopravní značku a následně také lavičku. Motocykl nakonec ještě narazil do zdi.
04.10.2014 19:35 |

podobné články

Motorkář nepřežil nehodu na pražském okruhu, žena je v bezvědomí

 
Na třetím kilometru pražského okruhu poblíž Jesenice dnes odpoledne narazil motocykl do svodidel. Muž nehodu nepřežil, ženu středočeští záchranáři převezli v bezvědomí do motolské nemocnice. ČTK to sdělila mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. Pravý i levý jízdní pruh byl kvůli nehodě uzavřen, projet se dalo odstavným pruhem.
05.07.2014 15:40 |

podobné články

Autobus plný dětí se srazil se škodovkou: Řidič nehodu nepřežil!

 
S pořádným šokem a pohmožděninami vyvázly desítky dětí z tragické nehody na Českokrumlovsku. Do jejich autobusu narazil řidič (†48) Škody Felicie. Nehodu nepřežil.
24.09.2016 05:20 |

podobné články

Chodec nepřežil v úterý srážku s osobním autem v Kobylisích

 
Srážku s osobním autem v úterý nepřežil zhruba padesátiletý muž, který přecházel po přechodu pro chodce ulici K Ládví v pražských Kobylisích. Vůz BMW při nárazu odchodil chodce do protisměru, kde narazil do dalšího auta BMW. Muž utrpěl zranění, kterým později podlehl. Policie okolnosti případu nyní vyšetřuje, sdělila dnes její mluvčí Andrea Zoulová. 
24.07.2013 10:35 |

podobné články