Čech Josef Karas je druhý nejhezčí muž na světě

Historicky první Mr. Czech Republic Josef Karas uspěl ve finále světové soutěže pro krásné muže Mr World. Mezi 75 reprezentanty nejrůznějších zemí světa obsadil v sobotu v jihokorejském Soulu vynikající druhé místo. Charismatický dvaatřicetiletý sportovní konzultant z Obrnic u Mostu je podle svých slov unavený, ale šťastný. „Měl jsem možnost poznat, co všechno musí absolvovat vítězky České Miss na velkých mezinárodních soutěžích. Znamená to spát zhruba šest hodin a po celý den navštěvovat různé společenské, především humanitární akce,“ říká Josef Karas. Jižní Koreu již znal z roku 2003, kdy tu tento bývalý špičkový desetibojař závodil. I díky tomu na Mr. World bodoval především ve sportovní části soutěže a díky tomu postoupil mezi patnáctku nejlepších. „Už v té chvíli jsem byl šťastný,“ dodává sympatický Karas, jenž při pražském finále Mr. Czech Republic okouzlil letos v únoru porotu i publikum svým zpěvem.
01.04.2010 00:50 |

Osobnosti: Josef Karas (86 článků)

06.04.2010 12:00 |

Váchová, Belohorcová a Karas jedli červy a brouky

Lucie Váchová, Zuza Belohorcová a Josef Karas pojídali červy a brouky. Poprvé v životě zkusili pokrm, na kterém si běžně pochutnávají obyvatelé exotických zemí. "Jsem překvapený, chutná to skvěle," řekl Novinkám druhý nejkrásnější muž světa Karas.
14.05.2010 20:50 |

Osobnosti: Lucie Křížková Váchová (161 článků) , Josef Karas (86 článků)

Josef Karas: Trpí kvůli homosexuálům

Druhý nejhezčí muž světa a idol mnoha mužů a dívek Josef Karas(32) to nemá v životě jednoduché. Musí čelit náletům mnoha ctitelek i ctitelů, což je při jeho vrozené plachosti pěkně nepříjemné.
21.10.2010 16:05 |

Missák Jan Karas na soutěži krásy Mr. World skončil druhý! Porazil ho mulat

Nejhezčí muž časké republiky Josef Karas (32) skončil na soutěži krásy Mr. World v Soulu druhý. Porazil ho jen exotický soutěžící z Irska. Na třetím místě skončil zástupce Nigérie.
27.03.2010 18:05 |

Josef Karas: Z nejkrásnějšího muže světa je pan Šedivák

Před dvěmi lety Josef Karas (34) svým vzhledem porazil 73 soupeřů v celosvětové soutěži krásy Mr. World. Tehdy skončil na druhém místě a snad každá dívka toužila mít takového krasavce doma. Teď by nejspíš váhaly. Karas totiž pořádně prošedivěl.
26.10.2012 17:10 |

Druhý Mr. World Karas přiletěl s prázdnou, ceny bral pouze vítěz

Dvaatřicetiletý bývalý desetibojař Josef Karas, který o víkendu obsadil v jihokorejském Soulu druhé místo v soutěži krásy Mr. World, je zpátky v Česku. Po návratu přiznal, že žádnou odměnu za druhé místo překvapivě nezískal. "Nevadí mi to, protože jsem tam nejel kvůli penězům," řekl Karas.
30.03.2010 00:05 |

Druhý nejkrásnější muž světa Karas odpovídal online

Druhý nejkrásnější muž na světě Josef Karas byl v naší redakci
07.04.2010 12:40 |

Druhý nejkrásnější muž světa Karas – Vrací se k atletice!?

Ještě před nedávnem byl Josef Karas pohledný desetibojař, kolega Romana Šebrleho, dnes je titulován především jako druhý nejkrásnější muž na světě. Má spoustu zajímavých zakázek na modeling, přesto se vrací i na atletický stadion.
09.06.2010 11:45 |

Osobnosti: Roman Šebrle (297 článků) , Josef Karas (86 článků)

Nezadaný Karas se rozjel - osahával missky!

Druhý nejhezčí muž světa Josef Karas (31) si užíval na pražské smíchovské pláži! Vzhledem k tomu, že je oficiálně nezadaný, rozjel akci profesionálního svádění, při níž si vytyčil opravdu vysokou laťku.
02.07.2010 08:25 |

Missák Karas sbalil miss Vignerovou

Ti dva se hledali, až se našli! Nejhezčího muže Česka okouzlila královna krásy. Na večírku televize Barrandov nemohl spustit Josef Karas (32) z Anety Vignerové (23) oči a ani ruce! „Anetku mám moc rád, ale jsme pouze dobří kamarádi,“ tvrdil Blesku Karas. Důvěrné chování ke krásné modelce bylo ale všechno jiné, jen ne kamarádské.
10.02.2011 05:15 |

Osobnosti: Josef Karas (86 článků) , Aneta Vignerová (510 článků)

Krasavec Josef Karas bude prodávat „spoďáry"

Druhý nejkrásnější muž na světě Josef Karas (32) dostal příležitost v televizi Barrandov, kde se bude pravidelně objevovat v pořadu Prominenti ve své vlastní rubrice.
16.01.2011 13:20 |

Druhý nejkrásnější Muž světa Karas dostal exkluzivní nabídky ze zahraničí

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas získal lukrativní modelingové nabídky z Istanbulu a Hongkongu. V Čechách je ale o něj také velký zájem a sexy atlet nemá prakticky volný den. Odlet do zahraničí tak neustále odkládá.
11.05.2010 17:00 |

Druhý nejkrásnější muž světa Karas zazářil jako model v Turecku

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas se v úterý vrátil z třítýdenního pobytu v tureckém Istanbulu. Jako model tam bodoval a získal za krátký čas několik lukrativního zakázek. V Čechách nyní bude moderovat atletický mítink a poté se chystá zpět do zahraničí.
09.06.2010 11:20 |

Čech Josef Karas se stal druhým nejkrásnějším mužem světa

Josef Karas skončil na soutěži krásy Mr. World v Soulu druhý. Porazil ho jen soutěžící z Irska. Na třetím místě skončil zástupce Nigérie.
27.03.2010 14:55 |

Tenhle Čech je druhý nejkrásnější na světě!

Český krasavec a vítěz soutěže Mr. Czech Josef Karas (32) se stal druhým nejkrásnějším mužem naší planety. Obsadil druhé místo v soutěži krásy Mr. World, která se konala v jihokorejském Soulu. Hezčí než Karas byl už jen snědý Kamal Ibrahim z Irska a na třetím místě skončil Kenneth Okolie z Nigérie...
28.03.2010 03:25 |

Josef Karas: Liposukce a umělé zuby!

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (31) vyrazil na liposukci třetí generace! I když tvrdil, že problémy s váhou nemá, hodně se zajímal, kolik mu po jedné kůře ubude centimetrů.
16.08.2010 14:30 |

Josef Karas odlétá do Koreje, cestu kalí střevní potíže a nespavost

Druhý nejkrásnější muž planety a bývalý desetibojař Josef Karas odlétá do Koreje. Během pětidenního pobytu bude pomáhat s charitou, ke které má od úspěchu na Mr. World mnohem blíž. Radost z cestování mu kazí jen střevní potíže.
11.03.2011 00:20 |

Hezoun Karas: 10 let v cizině a už neumí česky, jako Němcová!

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (31) prožil část svého života v Kanadě. V polovině 90. let se vrátil s rodinou zpátky do Čech. Po tomto pobytu mu ale zůstal anglický přízvuk, který s oblibou dává na odiv také topmodelka Petra Němcová (30)!
07.05.2010 17:00 |

Osobnosti: Petra Němcová (553 článků) , Josef Karas (86 článků) , Petr Čech (1063 článků)

Druhý nejkrásnější muž světa Karas: Na módu kašlu, nakupuji v sekáčích

Značkové obchody a návrhářské salóny ho nechávají chladným. Za módu nerad utrácí? Je Josef Karas, který nedávno v soutěži Mr.World získal titul druhého nejkrásnějšího muže na světě, taková držgrešle? Nebo je to jeho vkus-nevkus…
16.04.2010 06:55 |