Článek

ČD: Spartan Race v Praze

 
Chystáte se na oblíbený překážkový závod Spartan race v Praze Holešovicích? Vzhledem k omezeným parkovacím kapacitám dne 23. dubna využijte pohodlné a rychlé vlakové spojení...
03.04.2016 10:00 |

podobné články

Podobné články

Diamond Race už je skoro tady: Tohle je 9 fotek sexy kočiček z minulých ročníků, nebudou chybět ani letos!

 
Už za tři dny vypukne slavný závod **"Diamond Race":http://www.diamondrace.cz/**. Ostřílení členové posádek z předchozích ročníků se opětovně shodli na "hit the road" východní Evropou. Po vynucené přestávce je nadšení znásobeno na maximum. Finální podoba trasy obou verzí Diamond Race i Super Daimond Race je jasně stanovena a na startu na vás bude čekat "spousta výstavních kočiček":http://www.extra.cz/sexy-zapisky-redakcni-umbrella-girl-na-diamond-race-jedine-v-lambu-zkrotim-ho-i-v-podpatcich-a-navic-mi-jde-k-pleti.
16.06.2014 21:21 |

podobné články

Kdysi nejmladší fotograf Česka Kryštof (8) nafotí nejtěžší závod světa Spartan Race!

 
Fotí od tří let a je nejmladším fotografem Česka. Kryštof Vaněk (8) z Holešova, kterého před třemi lety  objevil Blesk, chodí do druhé třídy a talent stále rozvíjí. V ruce má teď velký triumf. O víkendu bude fotit extrémní závody Spartan Race.
31.05.2014 05:45 |

podobné články

Fenomenální závod Spartan Race si podmanil Česko i Slovensko

 
Krev, pot a slzy. A bahno. Hodně bahna. Ale především neskutečná zábava a naprosto jedinečný zážitek. To je Spartan Race.
03.09.2014 16:41 |

podobné články

Z šamponka bahňákem: Zpěvák Petr Poláček ze SuperStar zdolal závod Spartan Race

 
Z koncertních pódií rovnou do bahna. Petr Poláček (31), který se proslavil v první řadě SuperStar, protože zpíval jako Jon Bon Jovi, se účastnil závodu Spartan Race. Hned po SuperStar vydal dvě desky, zpíval v muzikálech, teď je ale jeho hlavní činností trénovaní bojového umění krav maga.
12.06.2015 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Poláček (23 článků) , Jon Jon (57 článků)

Diamond Race měla předjezdce: Ekonom Ševčík se řítil 178 km/h

 
Policie číhala na silniční piráty nechvalně známého milionářského závodu Diamond Race. Ještě dřív než k nim dorazil první závodník, lapili někoho jiného - ekonoma a šéfa Liberálního institutu Miroslava Ševčíka (52), kterému naměřili rychlost 178 kilometrů za hodinu. Nechtěný předjezdec Diamond Race se však brání, že je to nesmysl.
10.09.2010 13:35 |

podobné články

Naše přední K1 mlátička se večer utká s monstrem z Bosny! Rozbije mu český šampion ciferník?

 
"Luboš Raušer":http://www.extra.cz/tema/lubos-rauser, český šampion K1 z loňského roku, se dnes večer v Brně v rámci "promoakcí okolo letošního závodu":http://www.extra.cz/diamond-race-uz-je-skoro-tady-tohle-je-9-fotek-sexy-kocicek-z-minulych-rocniku-nebudou-chybet-ani-letos "Diamond Race":http://www.extra.cz/tema/diamond-race utká s "kladivem" z Bosny, stoosmikilovým pořízkem Sanidem Imamovičem.
19.06.2014 13:45 |

podobné články

Slavný Spartan race inspiroval vědce, kteří postavili překážkovou dráhou i pro spermie

 
Britští vědci vyvinuli novou pomůcku k selekci nejlepších spermií pro oplození in vitro. Sloužit by měla klinikám specializujícím se na umělé oplození, které potřebují v laboratorních podmínkách získat nejkvalitnější pohlavní buňky. Zařízení nazvané Spartan – podle nejslavnějšího překážkového závodu světa – pomáhá selektovat nejzdatnější „plavce“.
09.01.2018 21:30 |

podobné články

V pražské Akropoli vystoupí bluesový čaroděj Hugo Race

 
V Praze ve čtvrtek s kapelou vystoupí australský kytarista a zpěvák Hugo Race. Jeden ze zakládajících členů slavné formace The Bad Seeds představí nové album 53rd State. Raceovo melodické písničkářství směšuje všemožné vlivy od pouštního rocku až po dřevní blues. Zvuk jeho skupiny The True Spirit charakterizuje otevřené ladění kytar, elektronické smyčky, samply i abstraktními zvuky.
28.10.2009 11:20 |

podobné články

Diamond Race: Závod luxusních aut začne v pátek v Praze

 
Luxusní auta by měla v pátek ráno vyjet od pražského hotelu Hilton při třetím setkání luxusních aut Diamond Race. Podle hlavního organizátora Milana Markoviče je do závodu přihlášeno dvaatřicet vozů.
09.09.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Markovič (5 článků)

Diamond Race už dnes. Luxusní auta startují z Prahy

 
Diamond Race 2009 startuje ve čtrvtek v centru Prahy. Majitelé drahých kár závodí o diamanty.
02.09.2009 16:30 |

podobné články

Diamond Race: Policie zabavila auta do 6. září!

 
Německá policie odpoledne na hraničním přechodu v Rozvadově zadržela asi třicet aut účastníků tajného závodu luxusních vozů Diamond Race. Podle posledních informací budou auta svým majitelům vrácena až 6. září.
03.09.2009 20:50 |

podobné články

Účastníci Diamond Race byli nuceni vyměnit supersporťáky za autobus

 
Účastníci závodu Diamond Race v pátek pokračují ve své jízdě i přesto, že jim ve čtvrtek německá policie za hraničním přechodem Rozvadov zabavila auta. Luxusní sporťáky vyměnili za soukromý autobus.
04.09.2009 11:20 |

podobné články

Závodníci jedou Diamond Race autobusem

 
Bavorská policie zadržela celkem 35 rychlých aut závodníků Diamont Race. Ti pokračují v cestě po Evropě autobusem.
04.09.2009 11:55 |

podobné články

Diamond Race nekončí, řidiči ale přišli po autech i o diamanty

 
Ředitel závodu Diamond Race Milan Markovič v pátek Právu potvrdil, že akce pokračuje, ovšem úplně jinak, než měli její účastníci v plánu. Do cíle cesty dorazí v soukromém autobusu, bez svých aut i diamantů, které jim zabavila německá policie.
04.09.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Markovič (5 článků)

Závodníci Diamond Race se z Německa vracejí do ČR

 
Německá policie v neděli večer vydávala v bavorském Weidenu českým a slovenským účastníkům nelegálního závodu Diamond Race jejich zabavené vozy. Luxusním autům dovolila odjíždět jen postupně. Německá policie zastavila závod ve čtvrtek těsně za česko-německou hranicí a zadržovala do nedělního večera asi 35 automobilů v armádním objektu.
06.09.2009 19:40 |

podobné články

Závod boháčů Diamond Race - Pojedeme znovu! ...ale s trabanty

 
05:00 – Účastníci kontroverzní »jízdy« o diamant se nehodlají vzdávat. Naopak! Proti drsnému zásahu bavorských policistů vůči závodu Diamond Race podali stížnost přímo bavorskému ministru vnitra a budou se bránit právně.
15.09.2009 02:10 |

podobné články

Účastníci závodu Diamond Race v ČR zákony neporušili

 
Účastníci neoficiálního závodu luxusních aut Diamond Race údajně neporušili zákon. Serveru Týden.cz to řekl ředitel dopravní policie Leoš Tržil s tím, že má právní rozbor k dispozici.
23.09.2009 15:00 |

podobné články

Air Race: Pilot málem havaroval, když letadlo nasměroval do vody. VIDEO

 
Obrovské štěstí měl australský pilot Matt Hall, který se svým letadlem při závodě Red Bull Air Race ve Windsoru dotknul vody.
06.06.2010 17:35 |

podobné články

Adrenalinové závody Red Bull Air Race končí, alespoň zatím

 
Velkolepý projekt v letecké akrobacii Red Bull Air Race padl čumákem k zemi a hned tak se od ní neodlepí.
30.07.2010 14:11 |

podobné články