Článek

Catherine-Zeta Jones ukázala dokonalou figuru v plavkách: Na tyhle křivky ulovila Michaela Douglase

 
Slavný hollywoodský pár překonal manželskou krizi a Catherine Zeta-Jones s Michaelem Douglasem  (71) opět prožívají spokojená léta. Oblíbená herečka má i před padesátkou výstavní postavu.
29.03.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků)
Podobné články

Douglas a Zeta-Jonesová žijí odděleně, žádost o rozvod zatím nepodali

 
Už víc než měsíc se spekuluje o tom, že se Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová rozvádějí. Časopis People přinesl nyní informaci, že pár si skutečně dává ve vztahu pauzu, rozvod ale zatím není na pořadu dne. Další články k tématu: Michael Douglas napadl fotografa, který prý udeřil jeho ženu Michael Douglas překonal rakovinu krku a už zase kouří Michael Douglas: Rakovinu krku jsem mohl dostat z orálního sexu Zeta-Jonesová o rakovině manžela: Sblížila nás, ale nepřeji to nikomu Catherine Zeta-Jonesová je na tom lépe, mohla opustit kliniku Catherine Zeta-Jonesová je znovu v psychiatrické léčebně Zeta-Jonesová se podle Douglase cítí po léčení jako znovuzrozená Zeta-Jonesová skončila kvůli manželově nemoci na psychiatrii OBRAZEM: Rozchody hvězd, které šokovaly svět
28.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Catherine Zeta-Jonesová je na tom lépe, mohla opustit kliniku

 
Psychický stav třiačtyřicetileté Catherine Zeta-Jonesové se zlepšil natolik, že mohla opustit léčebnu. Herečka tam v dubnu dobrovolně nastoupila, protože trpěla bipolární afektivní poruchou čili maniodepresivní psychózou. Další články k tématu: Catherine Zeta-Jonesová je znovu v psychiatrické léčebně Zeta-Jonesová se podle Douglase cítí po léčení jako znovuzrozená Zeta-Jonesová skončila kvůli manželově nemoci na psychiatrii
21.05.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků)

Catherine Zeta-Jones opět skončila na psychiatrii: Co se s ní stalo?

 
Třiačtyřicetiletá oscarová herečka "Catherine Zeta-Jones":http://www.extra.cz/tema/catherine-zeta-jones skončila v psychiatrické léčebně. Podle informací se zapsala do léčebny na třicetidenní pobyt a její diagnózou je manio - depresivní psychóza II. stupně. Pobyt ve zdravotnickém zařízení potvrdila magazínu People i její mluvčí Cece Yorke.
30.04.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků)

Catherine Zeta-Jones se plně postavila za Michaela Douglase

 
Ačkoli před roky to vypadalo, že jejich manželství skončí rozvodem, teď jsou Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas opět stabilním týmem, který jen tak něco nerozhodí. Dokazuje to skandál se sexuálním obviněním, který se nevyhnul ani Douglasovi. Právě kvůli sexu se s ním Catherine před pěti roky rozešla, dnes se ale staví na manželovu stranu a tvrdí, že obvinění jsou nehorázná a lživá.
19.01.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Michael Jones (27 článků) , Michael Michael (1180 článků) , Michael Jones (5 článků)

Douglas a Zeta-Jonesová problémy nepřekonali, rozvod se prý blíží

 
Manželství Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jonesové je prý definitivně v troskách. Přestože se k sobě vrátili a prožili vánoční svátky jako rodina, s novým rokem je všechno jinak. Zdroje blízké hereckému páru tvrdí, že rozvod je nevyhnutelný. Další články k tématu: Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová jsou znovu spolu Michael Douglas o své rakovině lhal, poradil mu to lékař Douglas a Zeta-Jonesová žijí odděleně, žádost o rozvod zatím nepodali
16.09.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků)

Syn Michaela Douglase Cameron bude ve vězení o čtyři roky déle

 
Třiatřicetiletého Camerona Douglase dostala závislost na drogách do vězení a teď tam kvůli ní zůstane déle, než původně měl. Ostraha věznice u něj totiž našla drogy. Otec ho teď dlouho neuvidí. Další články k tématu: Vězení zachrání mému synovi život, věří Michael Douglas Syn Michaela Douglase si kvůli drogám odsedí pět let Michael Douglas prosí soud o shovívavost se synem Syn herce Michaela Douglase se přiznal k obchodování s drogami Michael Douglas se zhroutil, jeho syn je za mřížemi Syn Michaela Douglase byl zatčen, prodával drogy
22.12.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Cameron Douglas (33 článků)

Catherine Zeta-Jones: Po kolapsu natáčí muzikál!

 
Hollywoodská herečka Catherine Zeta-Jones (41) se po kolapsu, kdy se léčila na psychiatrii z depresí vrhá naplno do práce. Nyní dokončuje jednání o svém účinkování v muzikálu režiséra Adama Shankmana Rock of Ages (Rock všech dob). Zeta-Jones, která získala Oscara za nejlepší vedlejší roli ve filmovém muzikálu Chicago z roku 2002, ztvární ve filmu Rock of Ages darebačku, roli, která se v divadelním provedení neobjevuje.
21.04.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Adam Shankman (2 články)

Nemocná Zeta-Jones: Vyhledat pomoc není ostuda!

 
Catherine Zeta-Jones (41), manželka herce Michaela Douglase (66), nedávno musela kvůli své maniodepresivní nemoci na pár dní do sanatoria, kde navštěvovala sezení. Většina lidí by se asi nemoc pokusila skrývat, Zeta o ní ale mluví otevřeně. Říká, že vyhledat pomoc není ostuda.
23.04.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Vymře Hollywood na anorexii? Podlehla i šťabajzna Catherine Zeta-Jones!

 
Co se to s hollywoodskými kráskami děje? Vyhublou troskou se stal i symbol ženství, půvabně vnadná Catherine Zeta-Jones (40), která svému času pobláznila a zkrotila chronického záletníka Michaela Douglase.
20.01.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků) , David Letterman (24 článků)

Krásná Catherine Zeta-Jones má maniodepresivní psychózu

 
Herečka Catherine Zeta-Jones vyhledala léčení kvůli bipolární afektivní poruše poté, co se dlouhodobě vyrovnávala se stresem v souvislosti s bojem jejího manžela Michaela Douglase s pokročilým stádiem rakoviny hrtanu.
14.04.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Catherine Zeta-Jones skončila na psychiatrii

 
Strach o nejbližšího, pohled na jeho ukrutně hubnoucí postavu a obavy o společnou budoucnost. Pokročilé stádium rakoviny hrtanu Michaela Douglase (66) vyčerpalo manželku Catherine Zeta-Jones (41) více, než mohla kvůli němu dát najevo. Sama skončila po dlouhodobě prožívaném stresu na psychiatrii.
14.04.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Catherine Zeta-Jones chce zničit rokenrol v Los Angeles!

 
Hollywoodská herečka a manželka Michaela Douglase Catherine Zeta-Jones dokončuje jednání s producenty o svém účinkování v hudebním snímku režiséra Adama Shankmana Rock of Ages (Rock všech dob). Nebyla by to pro ni premiéra v tomto žánru, za vedlejší roli v muzikálu Chicago totiž získala Oscara.
22.04.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků) , Adam Shankman (2 články)

Catherine Zeta-Jones se kulatí: Bude Douglas otcem?!

 
Čeká snad americká herečka Catherine Zeta-Jones (42) další miminko?! Pod upnutými šaty se jí totiž rýsuje nápadně kulaté bříško! Pro jejího muže Michaela Douglase (67) by to byla další výborná zpráva.
20.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Krásná Catherine Zeta-Jones (43) znovu na klinice: Maniodeprese!

 
Hollywood se obává o osud britské herečky Catherine Zeta-Jones (43). Manželka Michaela Douglase (68) dobrovolně nastoupila na kliniku, která se specializuje na léčbu maniodepresivní psychózy. Nemoc mohly spustit údajné manželské problémy, ale také neúspěchy v práci. Její dva poslední filmy byly totiž pořádné propadáky...
07.05.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Catherine Zeta-Jones neustála manželovo prohlášení o rakovině hrtanu z orálního sexu

 
Herečky Catherine Zeta-Jones (43) se podle deníku The Sun velice dotklo prohlášení jejího muže Michaela Douglase  (68) , že rakovinu hrtanu způsobila jeho záliba v orálním uspokojování žen. Konkrétně jako viníka označil virus HPV, který se právě touto formou může přenést.
29.08.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Konec krize?! Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones opět žijí spolu

 
Manželství Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jones zřejmě bude zachráněno. Dvojice se pár týdnů po odloučení k sobě vrátila a opět sdílí stejnou domácnost.
03.10.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Pokus o záchranu manželství nevyšel: Rozvod Michaela Douglase s Catherine Zeta-Jones je nevyhnutelný

 
Poté, co se před osmi měsíci rozešli, tvrdil devětašedesátiletý Michael Douglas, že se s manželkou zase dají dohromady a vztah zachrání. První pokus žít zase jako rodina měli během Vánoc a na konci roku. Jenže Catherine Zeta-Jones teď lituje, že se nechala přemluvit. Prý to bylo hotové peklo a je evidentní, že manželství skončí rozvodem.
12.01.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)

Spřízněné duše: Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas slaví narozeniny ve stejný den!

 
Manželství krásné herečky Catherine Zeta-Jones a charizmatického Michaela Douglase přečkalo několik krizí. Hollywoodský pár na nějaký čas žil odděleně, ale znovu k sobě našli cestu. Dnes oba slaví narozeniny!
25.09.2016 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Michael Jones (27 článků) , Michael Michael (1180 článků)

Catherine Zeta-Jonesová je znovu v psychiatrické léčebně

 
Manželka herce Michaela Douglase trpí bipolární afektivní poruchou čili maniodepresivní psychózou. Projevila se u ní poté, co se Douglas léčil z rakoviny a tehdy musela podstoupit léčení na psychiatrii. Nyní je v léčebně znovu. Další články k tématu: Zeta-Jonesová se podle Douglase cítí po léčení jako znovuzrozená Zeta-Jonesová skončila kvůli manželově nemoci na psychiatrii Michael Douglas překonal rakovinu krku a už zase kouří Michael Douglas napadl fotografa, který prý udeřil jeho ženu Nádor je pryč, říká půl roku po odhalení rakoviny Michael Douglas Michael Douglas se zotavuje, s rodinou objíždí zábavní parky,
30.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Michael Douglas (424 článků)