Článek

Časopis se rozepsal o Miroslavu Sládkovi. Moc se mu to asi líbit nebude

 
Někdejší šéf Republikánů Miroslav Sládek ohlásil návrat do politiky. Když po něm chtěl časopis Týden rozhovor, podmínil to zveřejněním dvoustránkového textu. Namísto toho však jeho redaktoři sepsali článek, jenž Miroslava Sládka nevykresluje zrovna v růžových barvách.
21.12.2015 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (107 článků)
Podobné články

Soud potvrdil Sládkovi za předlužení SPR-RSČ podmínku

 
Pražský městský soud v úterý potvrdil předsedovi SPR-RSČ Miroslavu Sládkovi dvouletý podmíněný trest s tříletou zkušební dobou, který mu za předlužení strany z roku 2000 uložil Obvodní soud pro Prahu 9.
26.01.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (107 článků)

Soud potvrdil Sládkovi dvouletou podmínku za dluhy republikánů

 
Pražský městský soud v úterý potvrdil předsedovi republikánské strany (SPR-RSČ) Miroslavu Sládkovi dvouletý podmíněný trest s tříletou zkušební dobou, který mu za předlužení strany z roku 2000 uložil Obvodní soud pro Prahu 9.
26.01.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (107 článků)

Havel jim dal milost za facku Sládkovi. Jedou na pohřeb

 
Jan Tancoš a Štefan Gorol dali v roce 1998 facku Miroslavu Sládkovi za urážku paní Dagmar Havlové. Havel jim z nemocnice udělil milost. Ani oni nebudou na posledním rozloučení chybět.
22.12.2011 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1063 článků) , Miroslav Sládek (107 článků)

Sládek předlužil republikány, pokutu platit nebude

 
Odvolací soud potvrdil předsedovi republikánů (SPR-RSČ) Miroslavu Sládkovi dvouletý podmíněný trest za předlužení strany. Pokutu 300 tisíc korun zrušil.
26.01.2010 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (107 článků)

Republikán Sládek po letech? Je z něj zadlužený bezdomovec

 
Kdysi býval kandidátem na prezidenta, dnes je z něj papírově bezdomovec - řeč je o Miroslavu Sládkovi. V 90. letech to přitom byl úspěšný politik, který se proslavil hlavně ostrými výroky na adresu Romů.
06.11.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (107 článků)

OBRAZEM: Dítě s islámským Sobotkou a další detaily z protestu příznivců Zemana

 
Sobotní demonstrace a pochod Prahou nebyly jen o vyhaslém politikovi Miroslavu Sládkovi nebo kontroverzním zpěvákovi Tomáši Ortelovi. Šlo o protest konkrétní tisícovky lidí a Blesk.cz pohlédl několika účastníkům zpříma do tváře. Podívejte se, kdo v Česku nechce uprchlíky, odmítá islám a vzývá prezidenta Miloše Zemana. Dokonce i malí kluci tu měli velmi svéráznou představu o budoucnosti českého premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).
13.12.2015 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16382 článků) , Miroslav Sládek (107 článků) , Bohuslav Sobotka (8210 článků)

Zeman se pohádal o hradní kandidatuře. Řekne lidem, že je King Kong?

 
Prezident Miloš Zeman prý mluví - a dokonce se hádá - sám se sebou. Hádat se bude až do března příštího roku, kdy chce oznámit, zda bude znovu kandidovat, nebo ne. Řekl to v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech. Že při tom na něj v politice čas od času létají třeba vajíčka, to chápe jako její součást. Kromě kandidatury byla řeč i o Miroslavu Sládkovi (SPR-RSČ) či Tomášovi Vandasovi (DSSS), kteří tvrdí, že prezident „vykrádá“ jejich protiuprchlickou rétoriku.
10.10.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: King Kong (31 článků) , Miloš Zeman (16382 článků) , Miroslav Sládek (107 článků)

Tohle se Brzobohatému líbit nebude: Kuchařová v objetí se světovou hvězdou zářila jak měsíc!

 
Tyhle fotky se Ondřeji Brzobohatému  (32) asi moc líbit nebudou. Topmodelka Taťána Kuchařová  (27) se na snímcích tulí k světové hvězdě Jamiemu Cullumovi. I když je Ondřej jeho obdivovatelem a fanouškem, určitě nebyl příliš rád, že objímal jeho životní lásku.
13.02.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Cullum (15 článků) , Taťána Kuchařová (908 článků) , Ondřej Brzobohatý (596 článků)

Sládkovi se splnil sen. Postavili mu pivovar

 
V Chotěboři postavili na zelené louce pivovar. Je to první nový průmyslový pivovar za posledních 40 let v celém Česku.
02.07.2009 06:30 |

podobné články

Boj s exekutory: Dcera neplatila, rodičům zabavili majetek!

 
Ve strachu žije každý den rodina Sládkova z Chodova na Sokolovsku. Přišli exekutoři a zabavili spotřebiče rodičů zadlužené dcery. Vlastnictví a jejich nákup Sládkovi doložili účtenkami, nikdo s nimi ale prý nekomunikuje.
15.04.2015 06:20 |

podobné články

Uvařit nejlepší pivo na světě, tím se nemůže pochlubit každý sládek

 
Že má české pivo ve světě dobré renomé a je zárukou kvality, se už nějaký ten pátek ví. To světově oceněné uvařili v pivovaru v Litovli – Premium Dark získal v loňském roce zlato na mezinárodní soutěži World Beer Awards. „Uvařit pivo s mezinárodně uznávanou kvalitou se nepovede každému sládkovi,“ říká s hrdostí Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel.
27.04.2016 12:30 |

podobné články

Kandidát do Senátu Pavel Matějka: Premiér nesahá Sládkovi ani po podrážky, natož po kotníky

 
EU, za stávající struktury a funkčnosti, nemá šanci na přežití. Je to jen jiný, nový protektorát. A NATO, to již zcela ztratilo důvěryhodnost a poslání obranného paktu, míní Pavel Matějka (SPR-RSČ M.Sládka). Stejně tak je přesvědčen, že přístupové rozhovory s Tureckem musí být ukončeny. ,,Je to jen placení našich likvidátorů.“ Vyjádřil se také k tzv. velké dohodě mimoparlamentních stran, prozradil nám náklady své kampaně, ale i své priority.
25.09.2016 09:00 |

podobné články

Analytik Robejšek: Krize na Ukrajině směřuje k tomu, co chtěl Putin. Nebude se to líbit těm v Kyjevě, co chtěli na Západ

 
ROZHOVOR Renomovaný politolog a expert na mezinárodní vztahy Petr Robejšek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz odhaduje další vývoj situace na Ukrajině. Podle něj ukrajinská krize směřuje k tomu, co Vladimír Putin chtěl od samého počátku, a sice získat větší kontrolu nad svými sousedy, což se zřejmě nebude líbit těm v Kyjevě, kteří chtěli na Západ. Řeč byla také o roli Evropské unie v celém konfliktu či souvislostech se studenou válkou
09.09.2014 19:01 |

podobné články

Zeman dá 100 tisíc za článek od Peroutky: Manželce se částka líbit nebude, řekl

 
Prezident Zeman je přesvědčený, že článek Hitler je gentleman četl. Do hledání článku se tak pustil hradní mluvčí Jiří Ovčáček, úspěšný nebyl. Již před časem Zeman v pořadu Blesk TV slíbil odměnu případnému nálezci. Nyní prozradil, na kolik si článku cení. Za Peroutkův článek slíbil rovných 100 tisíc korun! I když se to prý první dámě líbit nebude.
24.06.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (789 článků)

Tak tohle se Victorii líbit nebude! Beckham v Los Angeles flirtoval s krásnou brunetkou. Je to fakt kus!

 
David Beckham (41) se při nakupování v jednom z obchodů v centru Los Angeles náramně bavil s neznámou kráskou. Tohle se jeho manželce líbit nebude.
09.08.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (980 článků)

Babišova komentátorská hvězda se vysmívá „ruským lžím“ o migrantech. Zeman s Klausem je opakují dokola, a proto už je ve světě nikdo nebere vážně...

 
Předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost hnutí ANO 2011 a komentátor Lidových novin se rozepsal o prezidentovi Miloši Zemanovi, jeho předchůdci ve funkci Václavu Klausovi, Rusku a uprchlících. Prezidentovi ani exprezidentovi se jeho slova zřejmě moc líbit nebudou. Zeman prý totiž šíří lži ruských trollů a Klaus propaguje fantasmagorickou konspirační teorii.
08.01.2016 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8469 článků)

Paroubková vzkazuje časopisu Kraus: Zaměřte se na Fischerovu milenku

 
Vzájemné sympatie Petry Paroubkové a časopisu Jan Kraus nejsou příliš vysoké. Časopis Paroubkovou obvinil z toho, že spí se svým mužem pouze pro peníze. Paroubková si to nenechala líbit a na portálu VašeVěc.cz se pustila do časopisu, že je bulvární, není jasné, jak je financován, ale zato je zřejmé, koho podporuje: Jana Fischera a Andreje Babiše. Upozornila, že místo jejího vztahu s Paroubkem, by se časopis mohl raději zaměřit na vztah Fischera a jeho manželky, respektive milenky.
22.01.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (988 článků) , Andrej Babiš (8284 článků) , Petra Paroubková (418 článků) , Jan Fischer (1730 článků)

Sedmilhář Hudeček. Pavel Bém se opět rozepsal o pražském primátorovi

 
Někdejší primátor hlavního města Pavel Bém se rozepsal o současném pražském primátorovi Tomáši Hudečkovi (TOP 09), kterého označuje za "sedmilháře". Ve svém vyjádření Hudečka usvědčuje ze sedmi lží v souvislosti se stavbou tunelu Blanka, které zároveň uvádí na pravou míru. A píše o tom, jak hloupá a nebezpečná prý může jeho rétorika být.
24.11.2013 22:27 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (807 článků)

Evropská levice by měla být moderní a kulturní, rozepsal se Ransdorf

 
Moderní evropská levice by měla být znovu nositelkou společenské modernity a měla by také usilovat o zachování lidské důstojnosti. V rubrice Politici voličům serveru ParlamentníListy.cz se o tom rozepsal europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM).
29.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (575 článků)